Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 22:45   #281
Quote:
stipest kaže: Pogledaj post
Osobno mislim da pretjeruju s kaznama. Pa oni kažnjavaju i za vožnju pod utjecajem alkohola van sezone !!!! Da su ovakva mjerila u NBA, nebi nitko ostao.
Eliott tvitao kako je sad vrlo bijesan i neki isus mu replaya sa " nadam se da ti zena nije blizu"
parafraziram al tako neki fazon rofl
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 12.08.2017., 22:46   #282
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
Meni je odluka ok, jer neka kazna mora postojati. Samo nije ok što se to ne odnosi na svih isto. Tako bi se tako onda trebali kažnjavati svi igrači, a ne samo pojedini.
Možda se varam ali ako me sječanje dobro služi, sud Elliotu nije mogao dokazati ništa od optužbi, zbog čega onda kazna od strane NFL-a? NFL ima kompetentnije advokate i istraživače?

Da se razumijemo, osuđujem svako nasilje i ako se to igraču dokaže, neka ide suspenz, možda i doživotan, ali na ovakav način meni to smeta. A ni slučajno nisam fan Cowboysa.
Stric iz ozadja is offline  
Old 12.08.2017., 23:21   #283
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Možda se varam ali ako me sječanje dobro služi, sud Elliotu nije mogao dokazati ništa od optužbi, zbog čega onda kazna od strane NFL-a? NFL ima kompetentnije advokate i istraživače?

Da se razumijemo, osuđujem svako nasilje i ako se to igraču dokaže, neka ide suspenz, možda i doživotan, ali na ovakav način meni to smeta. A ni slučajno nisam fan Cowboysa.
Ako nisu nista dokazali onda je kazna bzvz,ne bi smjeli kaznjavati.No,navodno da Nfl ima dokaze,nemam pojma.
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Old 13.08.2017., 01:39   #284
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
Možda se varam ali ako me sječanje dobro služi, sud Elliotu nije mogao dokazati ništa od optužbi, zbog čega onda kazna od strane NFL-a? NFL ima kompetentnije advokate i istraživače?

Da se razumijemo, osuđujem svako nasilje i ako se to igraču dokaže, neka ide suspenz, možda i doživotan, ali na ovakav način meni to smeta. A ni slučajno nisam fan Cowboysa.
kicker giantsa je prošle godine bio optužen za nasilje u obitelji i dobio je jednu utakmicu kazne. meni se čini da goodell to odokativno odreže, al bez gledanja

btw, šta je s gamepassom, nema nikakav info?
Billy Piton is offline  
Old 13.08.2017., 01:46   #285
Buccaneers Waive Roberto Aguayo

TREJDAŠ za par mjesta prema gore u DUGOJ rundi da bi uzeo fakin KICKERA i onda ga otpustiš za godinu dana. kakvi moroni
Billy Piton is offline  
Old 13.08.2017., 09:01   #286
http://dailysnark.com/raiders-rb-mar...onal-anthem-2/

oduvijek mi je bio drag zbog svog podosta boli me neka stvar stava
a ka ta g na ee is offline  
Old 13.08.2017., 10:56   #287
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
Buccaneers Waive Roberto Aguayo

TREJDAŠ za par mjesta prema gore u DUGOJ rundi da bi uzeo fakin KICKERA i onda ga otpustiš za godinu dana. kakvi moroni
Vec vidim da ce otic u patriotse i da ce tamo igrat uspjesno do 40 godine.
jos23 is offline  
Old 13.08.2017., 20:49   #288
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
btw, šta je s gamepassom, nema nikakav info?
Misliš službeni ili neki krek?
Meni je uredno produžen početkom ovog mjeseca, 120 EUR po sezoni.
Stric iz ozadja is offline  
Old 14.08.2017., 07:51   #289
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
Ako nisu nista dokazali onda je kazna bzvz,ne bi smjeli kaznjavati.No,navodno da Nfl ima dokaze,nemam pojma.

Ako NFL ima dokaze a nije ih podastrto tužiteljstvu onda su čini mi se prekršili par saveznih zakona
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Old 14.08.2017., 09:54   #290
predivna igra
https://www.youtube.com/watch?v=lIjW9EM7dK4
a ka ta g na ee is offline  
Old 14.08.2017., 17:20   #291
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Ako NFL ima dokaze a nije ih podastrto tužiteljstvu onda su čini mi se prekršili par saveznih zakona
"It also seems that the NFL had more complete evidence than the authorities"

http://profootballtalk.nbcsports.com...ekiel-elliott/
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Old 14.08.2017., 17:39   #292
NFL je liga koja moze postavljati zakone za svoje zaposlene tj. igrace kakve zeli, kao svaka kompanija moze traziti i braniti igracima sta god zeli, ovi pristaju na takve stvari uugovorm kojeg potpisuju. Ako je nesto legalno pred zakonom ne znaci da je dopustenu u ligi. NFL jednostavno ne mora nista dokazati, ako oni prosude da se ide protiv brenda mogu donositi sankcije za igrace, druga stvar je koliko se oni pridrzavaju svojih kriterija, razlike u kaznama medju slucajevima itd.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 14.08.2017., 18:51   #293
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
NFL je liga koja moze postavljati zakone za svoje zaposlene tj. igrace kakve zeli, kao svaka kompanija moze traziti i braniti igracima sta god zeli, ovi pristaju na takve stvari uugovorm kojeg potpisuju. Ako je nesto legalno pred zakonom ne znaci da je dopustenu u ligi. NFL jednostavno ne mora nista dokazati, ako oni prosude da se ide protiv brenda mogu donositi sankcije za igrace, druga stvar je koliko se oni pridrzavaju svojih kriterija, razlike u kaznama medju slucajevima itd.
NFL je isto tako podložan tužbama kao i svaka druga kompanija jer bez obzira na to što oni mogu postaviti neka svoja pravila ona moraju imati uporište u zakonu. Naime oni njega mogu suspendirati ali on njih može tužiti na civilnom sudu i veoma vjerojatno dobiti dobru odšetetu.
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 18.08.2017., 02:18   #294
Opet problemi sa tonom na SK kod prijenosa NFL-a. Mislio sam da se to riješilo. Ovo je opet negledljivo ...
stipest is offline  
Old 18.08.2017., 10:03   #295
Darby izgledao dobro prvu predsezonsku utakmicu, konacno jedan CB kalibra NFL lige , strasno brz, da se ne gubi vise kvaliteta ovog safety tandema na rupe od CB-a. Odlican trejd za Eaglese Jordan Matthews i pick 3. runde za Darbya.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 18.08.2017., 19:38   #296
sean smith uhićen jer je prebio sestrinog dečka koji je završio u komi.
Billy Piton is offline  
Old 21.08.2017., 11:07   #297
Nedjelja 27.09.

stipest is offline  
Old 26.08.2017., 23:38   #298
Nazalost, Edelman out za ovu sezonu, torn ACL.

http://www.nfl.com/news/story/0ap300...-with-torn-acl
MaLuA is offline  
Old 27.08.2017., 02:17   #299
Pozz. A što je na kraju s Odell Beckhamom? Oce li se vratiti uskoro?
__________________
Nothing brings people together more than a mutual hatred.
taedium_vitae is offline  
Old 27.08.2017., 12:05   #300
Quote:
taedium_vitae kaže: Pogledaj post
Pozz. A što je na kraju s Odell Beckhamom? Oce li se vratiti uskoro?
možda propusti tjedan-dva sezone, ali nije ništa strgano.
Billy Piton is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.