Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2010., 10:23   #41
jel netko možda prodavao kad na hreliću ćula sam da se može dobra lova zgrnuti?
sprlea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 21:04   #42
Jel tko zna , hoće bit ovu nedjelju, s obzirom da je Uskrs ?!
Ribica:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:43   #43
baš sam jučer bila na hreliću. i to nisam ni planirala nego spontana odluka. (to mi je najdraže!! )
kupila sam kožnu torbu-7kn; majicu, košulju i dolčevita/tuniku (iz h&m-a, zimska kolekcija)-10kn; haljina i tunika-15kn, kožni remen-10kn.
i ne, ne gadi mi se to nosit nakon kaj operem.
prezadovoljna sam ulovom s obzirom da sam došla tamo u 13h kad se svi već kupe (pa nisam morala ni parking platit. haha).
idem opet u srijedu, al ovaj put ranije.... kupim sav nakit i ostali asesorajz koji imaju.
__________________
always look on the bright side of life!
Ivančica Mas :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 05:46   #44
Quote:
Ivančica Mas :) kaže: Pogledaj post
baš sam jučer bila na hreliću. i to nisam ni planirala nego spontana odluka. (to mi je najdraže!! )
kupila sam kožnu torbu-7kn; majicu, košulju i dolčevita/tuniku (iz h&m-a, zimska kolekcija)-10kn; haljina i tunika-15kn, kožni remen-10kn.
i ne, ne gadi mi se to nosit nakon kaj operem.
prezadovoljna sam ulovom s obzirom da sam došla tamo u 13h kad se svi već kupe (pa nisam morala ni parking platit. haha).
idem opet u srijedu, al ovaj put ranije.... kupim sav nakit i ostali asesorajz koji imaju.
Pa gdje nađete tak jeftinu robu? Ja znam da je tamo na početku (gdje su štandovi) cijena kao i na bilo kojem placu!

A opet tamo gdje drže robu na dekama obično imaju stvari koje je nosila njihova šukunbaba 1945., obično su to ružne i bapske stvari!

Gdje da gledam?
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 00:08   #45
Primjetio sam, jer je neko bio pitao za srijedu kako je na relić da je ponuda tada manja ali bitno kvalitetnija nego nedjeljom. dakako skuplje je ali manje štandova pa i manje šetanja. naravno mislim na buvljak na podu. onaj drugi dio s štandovima mi su nekak bezeze, ko i svaki drugi platz
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 14:39   #46
da li se može naći tamo sličica za albume i albuma nogometnih?
baš idem u nedjelju pa me zanima...
7734 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 00:38   #47
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Primjetio sam, jer je neko bio pitao za srijedu kako je na relić da je ponuda tada manja ali bitno kvalitetnija nego nedjeljom. dakako skuplje je ali manje štandova pa i manje šetanja. naravno mislim na buvljak na podu. onaj drugi dio s štandovima mi su nekak bezeze, ko i svaki drugi platz
za ženske- srijeda! bakice prodaju obiteljski nakit, torbe i bunde. čudesa se može kupit za 100 kn.
agibagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:21   #48
jel zna tko mogu li se tamo naći dijelovi za bicikle i takve stvari? ukradoše mi kotač pa da ga otkupim natrag
Sodomizator is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:50   #49
ima bicikala i djelova koliko ti srce hoće
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 20:09   #50
Danas sam bil na Hreliću malo pogledati dijelove za bic. Prije pet-šest let rabljeni dijelovi su bili na hrpi skroz uz ogradu do brda (smeća). Sada je sve ispremiješano s ostalom kramom. Nisam našel ni pametno. Tu i tamo netko oma dijelove ali ih više na hrpi nema. Ili ih ja nis nanjušil. Ima li tko konkretne „lokacije“?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 10:12   #51
Quote:
7734 kaže: Pogledaj post
da li se može naći tamo sličica za albume i albuma nogometnih?
baš idem u nedjelju pa me zanima...
mislim da ima,imaš i sličica neraspakiranih koliko se sjećam. pogledaj kod gospodina koji prodaje dvd-e i časopise...
Zapresicanec mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 03:22   #52
ok ovako hrelić/jakusevac/sajmiste kako god srijedom i nedjeljom ujutro je najbolja roba poslije 11 nema nis posebno parking ako si invalid besplatno ako nisi
ja mislim 10 kn,roba je jeftina od 1,2,3 pa nadalje al fkt ima marka i mislim da se vise isplati ic srijedom jer je manja guzva i cjene su jos nize nego nedjeljom.nedjeljom
je hrelic jako slican sajmistu,cjene su skuplje neg srijedom,vise je ljudi i guzva je.Na hrelicu mozes i svoje stvari prodavat al prije tog moras platit nekih 10 kn.Sta jos rec o
hreljaku?ljudi su ok,tamo ima sta za pojest ali nikad nisam tamo jela jer iskreno gadi mi se (da moram tak rec) al ko voli nek izvoli.ugl.u ovo vrijeme (krizno) zivio jeftinji hrelic xd
__________________
one,21 guns lay down your arms,give up the fight.one,21 guns throw up your arms into the sky,you an i
...Laly... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 17:17   #53
Bila ja danas, frendica i ja zgrnule 180 kuna i jos si kupile nekaj, ona lutku za 5 kn a ja palestinku na samom kraju nasipa kad smo isli doma. ugl super je sam kaj se ful lagano izgubis ak ides po kavu ili proštetat. živio hrelić!
Lea222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 01:09   #54
Ajme tolike godine u Zagrebu, a jos nisam otisla vidjeti Hrelic! Uvijek mi se to cini taaako daleko, a ja sam u centru. Morat cu jedan dan pokupit frendicu i pravac Hrelic!
__________________
Ne cini drugom sto ne zelis da drugi cini tebi!
AuroraXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 01:42   #55
Quote:
AuroraXXX kaže: Pogledaj post
Ajme tolike godine u Zagrebu, a jos nisam otisla vidjeti Hrelic! Uvijek mi se to cini taaako daleko, a ja sam u centru. Morat cu jedan dan pokupit frendicu i pravac Hrelic!
Sa Kolodvora imaš autobus linija 295 Sajam Jakuševec
(vozi ) nedjeljom!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 04:07   #56
Hvala ti Leo A jel vozi i srijedom? Nekako sam nestrpljiva Ipak, mislim da cu pricekat da prodju ispitni rokovi
__________________
Ne cini drugom sto ne zelis da drugi cini tebi!
AuroraXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 16:22   #57
http://www.zet.hr/media/50904/295.pdf
Najbolje ti je da sama provjeriš
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 00:02   #58
Ahaa, znaci ovo vozi samo nedjeljom i vozi direkt do sajma, ne moram jos puno poslije pjesacit Mrak, hvala
__________________
Ne cini drugom sto ne zelis da drugi cini tebi!
AuroraXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 00:14   #59
Hrelić je super ali se treba ići bez namjere da se nađe nešto određeno. Mi uvijek odemo i na ćevape. I velebitsko pivo.

Quote:
AuroraXXX kaže: Pogledaj post
Ahaa, znaci ovo vozi samo nedjeljom i vozi direkt do sajma, ne moram jos puno poslije pjesacit Mrak, hvala
Trebaš samo onaj dio između sajmišnih auta proć.
Balančana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 17:41   #60
E, jel znate mozda dal ce mi tko htjet otkupit jedan stari printer? Mislim, on radi, imam i instalacijski cd, al mi ne moze na novi laptop nego je za starije tipove kompa. Kolko da trazim za njega? U meni se budi trgovacki duh
__________________
Ne cini drugom sto ne zelis da drugi cini tebi!
AuroraXXX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.