Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2012., 10:53   #4161
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Heh, meni obrnuto. Jako sam bila zadovoljna njihovom povučenom kremom za osjetljivu kožu, no najzad sam ipak odustala, jer za te cijene ipak očekujem više, a mazalice za tijelo - užas. Moguće je da je prebogata, s tim da se to perutanje nastavi satima kasnije, već kad očekujem da je odjeća "popila" kremu. Ali, zaista može biti da je to prejako za moju kožu.

Njihove kreme za ruke se više ne usuđujem ni pipnut koliko su me u par navrata isušile. Mada, da, sve je to individualno.
Meni je njihova krema s 25%karite maslaca najbolja stvar koju sam u zivotu probala, traje mi vec cijelu vjecnost i kad se potrosi, kupujem je odmah. Nema te kreme koja bi meni trajala ako se recimo namazem navecer nakon tusiranja pa da mi koza ujutro jos bude meka i nahranjena. Strahovito suha mi je koza po rukama i nogama . Ova krema, to je nesto nevjerojatno.


S druge strane, njihove kreme za ruke mi samo ekstaticno divno mirisu efektt- nikakav. Nisam probala jedinu onu obicnu sa karite maslacom.
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 22.03.2012., 12:00   #4162
Quote:
slavapelintrava kaže: Pogledaj post
Ja dobila tester ove kreme i odmah sutradan poprištavilo čelo.Ne oni dubinski,upaljeni prištići...već oni površinski,bjelaksti i vidljivi.
Znači, ima nas više!
Ja još bila sva sretna (kod prve teglice) kak sam uspijela naći jeftiniju, a dostojnu zamjenu za Nuxe i još sam je frendicama nahvalila na sva zvona
Poslije sam je proslijedila staroj
M. Laševska is offline  
Old 22.03.2012., 12:07   #4163
Quote:
min_min kaže: Pogledaj post
S druge strane, njihove kreme za ruke mi samo ekstaticno divno mirisu efektt- nikakav. Nisam probala jedinu onu obicnu sa karite maslacom.
Ta je krema nešto najbolje za ruke ikad.
TheEmpress is offline  
Old 22.03.2012., 12:32   #4164
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Ta je krema nešto najbolje za ruke ikad.
Znaci jedina koju nisam probala je ujedno i dobitna Just my luck Ali ucinilo mi se da je ona samo ručna verzije ove velike za tijelo a s obzirom na fantastičnost velike, mala joj ne može biti daleko Da je barem malo veća...
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 22.03.2012., 12:46   #4165
Pa jebote, ako ti 150ml kreme za ruke nije dosta, onda stvarno... Ozbiljno, super je. Ja sam svoju ostavila u dnevnom boravku, da može i baka koristiti. Ona ima jako, jako suhe ruke, jer stalno nekaj na vrtu radi, pa su joj ruke pod vodom, pa pere suđe bez rukavica (nema veze kaj imamo perilicu, jel) i sl. Ispucana joj je bila koža skroz i super joj se oporavila od ove kreme, oduševljena je. Maže ruke svaku večer. Baš me sinoć pitala da di ima te kreme za kupit, da bi si ju ona opet uzela. Samo nije bila pretjerano oduševljena kad sam rekla da krema košta 150kn.
TheEmpress is offline  
Old 22.03.2012., 12:58   #4166
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Pa jebote, ako ti 150ml kreme za ruke nije dosta, onda stvarno...
kaj ona dolazi u pakiranju od 150ml?? Ja sam mislila da je onak, od 30 ml, kao i ove druge mirisljavice sta kraj blagajne stoje Kaj zbilja?? Otkrice
Inace, tvoj post savrseno ide u prilog tome da su bake zakon andjeli bake
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 22.03.2012., 13:02   #4167
Mislim da ima i verzija od 30ml, ali ja imam veliku od 150. http://hr.loccitane.com/karite-krema...6480,85342.htm
TheEmpress is offline  
Old 22.03.2012., 13:13   #4168
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Mislim da ima i verzija od 30ml, ali ja imam veliku od 150. http://hr.loccitane.com/karite-krema...6480,85342.htm

vidis, vidis... zadnja TRI puta sam bila u loccitaneu kupovat rođendanske poklone, ocito je doslo vrijeme da odem za sebe nekaj upecat i obnovim znanje o asortimanu
hvala Carice
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 22.03.2012., 16:24   #4169
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Mislim da ima i verzija od 30ml, ali ja imam veliku od 150. http://hr.loccitane.com/karite-krema...6480,85342.htm
koja je točno razlika između te kreme i ove ?

meni se čini da je krema ista, samo što ova plava ima neko fensi-šmensi pakiranje, mislim da je sastav isti

ja imam tu plavu i drzim je u uredu jer stalno radim s papirima pa mi se ruže brzo suše. fini miriši i ok je, ali probala sam i boljih krema (npr Avene Cold Cream), pogotovo kad se cijena uzme u obzir
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 22.03.2012., 16:25   #4170
Quote:
min_min kaže: Pogledaj post
Meni je njihova krema s 25%karite maslaca najbolja stvar koju sam u zivotu probala, traje mi vec cijelu vjecnost i kad se potrosi, kupujem je odmah. Nema te kreme koja bi meni trajala ako se recimo namazem navecer nakon tusiranja pa da mi koza ujutro jos bude meka i nahranjena. Strahovito suha mi je koza po rukama i nogama . Ova krema, to je nesto nevjerojatno.


S druge strane, njihove kreme za ruke mi samo ekstaticno divno mirisu efektt- nikakav. Nisam probala jedinu onu obicnu sa karite maslacom.
meni je isto ovo najbolja krema za tijelo ikad, samo što se ja nakon svakog tuširanja natrackam kremom od glave do pete pa sam je brzo potrošila
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 22.03.2012., 18:58   #4171


nakon pročitanih pozitivnih recenzija na forumu, kupila i požalila. ne znam od čega, ali mene užasno svrbe oči od ove kreme
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Old 22.03.2012., 19:02   #4172
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
koja je točno razlika između te kreme i ove ?

meni se čini da je krema ista, samo što ova plava ima neko fensi-šmensi pakiranje, mislim da je sastav isti

ja imam tu plavu i drzim je u uredu jer stalno radim s papirima pa mi se ruže brzo suše. fini miriši i ok je, ali probala sam i boljih krema (npr Avene Cold Cream), pogotovo kad se cijena uzme u obzir
hahhahahaha, ne suše mi se RUŽE, nego RUKE
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Old 22.03.2012., 19:06   #4173
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
koja je točno razlika između te kreme i ove ?

meni se čini da je krema ista, samo što ova plava ima neko fensi-šmensi pakiranje, mislim da je sastav isti

ja imam tu plavu i drzim je u uredu jer stalno radim s papirima pa mi se ruže brzo suše. fini miriši i ok je, ali probala sam i boljih krema (npr Avene Cold Cream), pogotovo kad se cijena uzme u obzir
Da, ova fensi pakiranja su neka posebna izdanja ili tak nešto, ali krema je ta ista.
TheEmpress is offline  
Old 23.03.2012., 00:03   #4174
Quote:
tipsy kaže: Pogledaj post


nakon pročitanih pozitivnih recenzija na forumu, kupila i požalila. ne znam od čega, ali mene užasno svrbe oči od ove kreme
vidiš, meni je dobra... super očisti i ne iritira ni ništa slično loše...
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 23.03.2012., 01:40   #4175
Catrice eyeliner Wonderland, onaj plavi
http://ba.fimgs.net/system/pics/4321...jpg?1298365648
uzas, moram 300 puta preci da bi se boja vidjela, kad prelazim, sredina bude bez boje, samo ostane sa strane pa cekam da se osusi i sve tako i na kraju dobijem debelu crtu steta, boja je fora! i da, iritira mi oci..
bacenih 4 e
Samazza is offline  
Old 23.03.2012., 09:07   #4176
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
vidiš, meni je dobra... super očisti i ne iritira ni ništa slično loše...
i meni je biobaza za skidanje šminke odlična, koristim i njihovu kremu za strije.... odlična....tako dobro nahrani kožu..
nemorina is offline  
Old 23.03.2012., 09:35   #4177
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
koja je točno razlika između te kreme i ove ?

meni se čini da je krema ista, samo što ova plava ima neko fensi-šmensi pakiranje, mislim da je sastav isti

ja imam tu plavu i drzim je u uredu jer stalno radim s papirima pa mi se ruže brzo suše. fini miriši i ok je, ali probala sam i boljih krema (npr Avene Cold Cream), pogotovo kad se cijena uzme u obzir
Ovo je bilo humanitarni LE izdanje, dio prihoda od prodaje je isao nekoj udruzi
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Old 23.03.2012., 09:43   #4178
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

24-satni losion za tijelo, je , al zamalo, navečer se namažem s njim, ujutro mi je koža sva suha i peruta se, s obzirom na sastav i koliko košta trebao bi biti bar malo bolji. Totalno razočaranje...
Tallyy is offline  
Old 23.03.2012., 09:47   #4179
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post


Najgora mazalica za tijelo ikada. Peruta se kao da mi netko guli kožu s tijela (koža mi je normalna i nezahtjevna). Niti hidratizira Bog zna kako, jedino je miris ok. L'Occitane kreme za ruke su me također isušile najviše od svih, mislim da odustajem od njihovih mazalica.

.
Linda i ja mislim da ti je prejaka.
Meni se to isto dogadja sa hidratantnim kremama za lice jer mi koza nije dehidrirana i jenostavno se ne mogu upiti.
Inace meni je ovo, uz TBS body butter i LRP lipikar najbolja mazalica za tijelo (imam suhu kozu)
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Old 23.03.2012., 11:42   #4180
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

24-satni losion za tijelo, je , al zamalo, navečer se namažem s njim, ujutro mi je koža sva suha i peruta se, s obzirom na sastav i koliko košta trebao bi biti bar malo bolji. Totalno razočaranje...

jako sam ozbiljno razmisljala da ga kupim jedno vrijeme, jako volim Nuxe. Hvala na recenziji! Za moju suhu kozu sigurno onda ne bi bio dobar.

Blazeni karite maslac
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.