Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2008., 20:35   #61
nemoj se ljutiti sto cu te "popljuvati" ali ponasate se ko djeca. ma i gore od djece.
vasi problemi su jer se slabo vidite, komunikacija zamrla i nemozete naci dovoljno vremena
za sebe kao par. guess what? ne trudite se dovoljno. uvijek se mora naci vremena za lijepu
rijec, njezni pogled, pusu, a ono slobodno vrijeme koje ugrabite bar za vikend - treba ljubomorno
cuvati, uvalit dijete bakama i pobjec nekamo samo vas dvoje, da mozete pricati zezati se sexati itd.
to kaj vi radite gluposti, razdvajate se kao da vidite hocete si falit...
ma ja bih vas ispljuskala.
daj nazovi covjeka, zamoli ga za razgovor, reci mu da ga volis i zelis u svom zivotu, i da ti je grozna
situacija u kojoj ste se nasli, no ti ju zelis rjesiti i skupa cete prebodriti to.

nemoj se inatit ko pi***ca, budi zrela i rjesi to ko odrasli covjek.
btw ako imate 20ak godina, onda mogu cak i shvatit takvo ponasanje
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 20:41   #62
Quote:
miss blondie kaže: Pogledaj post
nemoj se ljutiti sto cu te "popljuvati" ali ponasate se ko djeca. ma i gore od djece.
vasi problemi su jer se slabo vidite, komunikacija zamrla i nemozete naci dovoljno vremena
za sebe kao par. guess what? ne trudite se dovoljno. uvijek se mora naci vremena za lijepu
rijec, njezni pogled, pusu, a ono slobodno vrijeme koje ugrabite bar za vikend - treba ljubomorno
cuvati, uvalit dijete bakama i pobjec nekamo samo vas dvoje, da mozete pricati zezati se sexati itd.
to kaj vi radite gluposti, razdvajate se kao da vidite hocete si falit...
ma ja bih vas ispljuskala.
daj nazovi covjeka, zamoli ga za razgovor, reci mu da ga volis i zelis u svom zivotu, i da ti je grozna
situacija u kojoj ste se nasli, no ti ju zelis rjesiti i skupa cete prebodriti to.

nemoj se inatit ko pi***ca, budi zrela i rjesi to ko odrasli covjek.
btw ako imate 20ak godina, onda mogu cak i shvatit takvo ponasanje
ma daj ne pametuj,niko ne uvaljuje dijete ,zato se i ne vidimo jer dijete cuvam ja dok on radi ,a on dok ja radim.danas je moja mama dosla po dijete u vrtic i on je vjerovatno pokupio poslje.oboje radimo ,ja radim i vikendom ,nismo glupi ...uostalom neda mi se razgovarat na taj tvoj agresivni nacin i odgovarat na napade,cao
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 21:06   #63
vjeruj mi nisam htjela bit agresivna ali me razljuti taj bespomocan stav "bolje se razdvojiti pa ako si falimo stvari ce se vec nekako rjesiti", nego da se sjednete ko ljudi i razgovarate o problemima. veza se mora i graditi i njegovati, i to zahtijeva obostran trud. dijete vam nije skroz malo, zato sam i rekla
da ga ponekad uvalite bakama kako bi ste ukrali malo vremena za sebe. sama si rekla da vam toga fali.
a to sto tebi smeta moja misljenja, za koje bih rekla da stoji, i vise volis se ufuravat u ulogu zrtve (jel on pati, dal da ga nazovem il pustim da se sam javi itd) - to je nezrelo, i ne pokazuje cvrstu osobu koja se sposobna nosit sa sranjima zivota te borit za svoju ljubav.
sto neznaci da ti moras bit jedina koja ce se borit i trudit, od njega to mora isto doci. ako se volite i zelite provest skupa zivot.

btw. zanemari par mojih iživciranih recenica a ostalo uzmi kao dobronamjeran savjet. i u ovom i u prethodnom postu
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 23:29   #64
Ja sam se posvađo prije 5 min i nikad se u zivotu nisam gore osjecao....((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((
__________________
I would give my life for 1 second of street fight. I live to be a hooligan
carrr_cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 02:09   #65
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
Muškima je teže pokazivat osjećaje jer to "nije muški", tako su odgojeni, tako to i okolina gleda.
Pate u sebi, povlače se u sebe, odaju se opijatima...
Suze su rijetkost, pogotovo pred drugima
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 03:10   #66
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...


Otprilike ak je težak prekid ja ujutro popijem dva prozaca, za malo kasnije oko 12 normabel i navečer još dva normabela i neku tabletu sa sil..nešto za spavanje i tak radim dok me ne prođe....onak prvi dan je koma al nakon 3 pocne djelovat kak bi i trebalo
__________________
Annuit Coeptis
-Novus Ordo Seclorum-
boro1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 11:51   #67
kako muskarci tuguju?

Za mnom dugo i bolno...
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 11:47   #68
većina njih pristaje na općeprihvaćene društvene norme i glume da im nije stalo jer muškarcima(navodno) nije dopušteno da ih nešto emocionalno dodirne, pogotovo ako je u pitanju ljubav....
što izgledaš bezosjećajnije i bezobzirniji si prema drugima, to si cjenjeniji...

ja osobno tugujem jasno i glasno jer smatram da je tuga jedna od osnovnih emocija i ne treba ih se sramit niti skrivat, ja je jednostavno pustim da prođe kroz mene, obavi svoje i onda mogu krenut dalje.... doduše ne plačem, ali ne zato što to nije muški nego zato što ne mogu....

nije da sam nešto posebno ponosan na svoje tugovanje, ali ako već mogu suzbiti bijes i ljutnju u sebi, neke emocije mogu pokazati prema van, negdje se moram ispucat.... bolje neka to onda bude nešto čime neću povrijedit ljude oko sebe...
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 12:03   #69
Ma prekid je skoro uvijek gadna stvar. Najcesce se odem zapiti ili napljugati u takvim trenutcima (kao i svaki drugi dan) i nakon nekog vremena prodje. Ali znam par frendova koji su doslovce po tjedan-dva tugovali za curom, nista ne bi jeli niti bi pricali puno samo flegma i bediranje...
payne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 14:18   #70
Cili tjedan-dva....
U....gadno.
Odma psihijatru.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 16:23   #71
evo pomirili se ,nismo bas dugo izdrzali ali dobro da smo se bar malo tj.vise teoretski razdvojili jer sad se sve zna...jupi,hvala na sudjelovanju.
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 21:17   #72
Većina ih glumi frajere pa ne pokazuju ono kaj osjećaju..ali znam da i oni tuguju, al to više potiskuju i jedino kad im je zbilja stalo do nekog s kim su u vezi, tu tugu mogu i pokazati, pogotovo kad je došlo do granice biti i ne biti. Al glupo je izgubit nekog samo zato jer te smatra hladnim, jer si frajer i nije muški pokazati da ti je stalo, da te boli i da si tužan. U biti samo pravi frajeri koji su materijal za duže staze imaju tu kvalitetu. Ne da moraju cmizdit za svaku svađu, ipak meni treba netko stabilniji, al opet da zna pokazat osjećaje, pa i tugu.
__________________
Some boys take a beautiful girl and hide her away from the rest of the world, I want to be the one to walk in the sun... Girls just wanna have fun
bambi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 21:23   #73
meni je to baš slatko i simpatično vidjet.. tip koji zna malo zaplakat ponekad..ajoj..

nekako u meni napravi osjećaj da taj treba zaštitu i toplinu.

inače znam samo jednog koji je takav tj. priznao mi je to. a sigurna sam da i mnogi drugi znaju tako malo zaplakat tu i tamo ali se skrivaju pritom.hihi
__________________
"Bogatstvo je kao morska voda: što više piješ, sve si žedniji."
Schopenhauer
white_yellow_pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 11:12   #74
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
Cura mi je rekla nakon vise od 7 godina da me voli kao prijatelja...ja sam nju strasno volio ali nisam ju molio i kmecio nego sam ju jednostavno pustio da ode. Bilo mi je jako tesko ali nisam to pokazivao jer ponos mi nitko ne moze uzeti pa ni ona. Proslo je 8mj. od prekida i ona se meni ja bih rekao precesto javlja... meni je prije pola godine crkao hard disc i sve slike koje sam imao su nestale u sekundi i ona mi je nedavno poslala poruku kako o tome razmislja i da se rastuzila te mi je za uskrs kada smo bili na kavi bluetoothom poslala sliku na kojoj su nas macak i ja. Moji su jako ljuti sto se cujem sa njom i govore mi da joj kazem da ne mozemo biti prijatelji i da se vise ne javlja. Nije mi jasno, da ja nekog prestanem voljeti i da ju ostavim pustio bi ju na miru i ne bi se sigurno javljao jer bi mozda na neki nacin bio sretan sa time "sto sam se rijesio osobe koju ne volim". Sada na neki nacin nemam petlje joj reci da se vise ne javlja... tesko mi je kada se javlja jer ju nisam skroz prebolio, a opet tesko bi mi bilo da se ne javlja. Radim u banci, oko mene 300 cura, a mene ne zanimaju, kako opet otvoriti srce???? Od prekida sam bio sa curama (svi govore klin se klinom izbija ali nije bas tako) ali nisam apsolutno nista osjetio i jedna se zaljubila i ja sam joj rekao da se ja ne mogu vezati i odmah sam to u korijenu srezao i nisam joj se vise javljao. Od toga ne zelim biti sa curama dok ne budem nacisto sa sobom da nekog ne povrijedim. Oprostite na dugom postu!
jadanituzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 11:55   #75
jadanituzan: Pošto sam se nalazio u sličnoj situaciji, znam kako se osjećaš. Ja sam isto bio u kontaktu s njom. Povrijedila me, htio sam to srezat odmah i dat joj do znanja da se nema što više javljati. I onda sam zbog svojih osjećaja prema njoj popustio, oprostio joj i rekao da je najbolje da tu stanemo, ali znali smo razmjeniti poruke i čuti se telefonom. Shvatio sam nakon nekog vremena da zapravo mislim o njoj non stop i da smišljam načine kako da joj pređem preko svega i da se opet nađemo, vidimo i počnemo po starom.
Zadnji put kad smo se čuli smogao sam toliko snage da postavim uvijete ( koji nisu tako zvučali ) koje sam znao da neće moći/ htjeti ispuniti. Od tada se ne čujemo. Osjećam jednu gorčinu zbog svega toga, ali sam primjetio da zna proći dosta vremena da je se ne sjetim. Mislim da mi ide na bolje. Osjećam se otvoren i pun konstruktivne energije.
Mislim da ne bi trebao slušat starce, mislim da bi trebao postupiti onako kako je najbolje za tebe. I kad nađeš drugu curu nemoj biti iznenađen što će stara popizdit skroz za tobom. Hoće, vjeruj mi. Nemoj onda iznevjerit novu curu.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 14:54   #76
ja se sa svojom bivsom u osnovi ne cujem. culi smo se par puta u pocetku i prije tjedan-dva cisto iz funkcionalnih razloga. pocetak prekida, prvih mjesec-dva bio sam relativno ok, no zadnjih par tjedana su emocionalno jako teski. ne znam zasto, mozda je ovo srz krize prekida ili nesto slicno, ali emocije razaraju. pred drugima se drzim kao kul, ali u osnovi se vidi da sam emocionalno rastresen. sve cesce mi dolazi potreba da je nazovem i da pokusam rijesiti stvar, ali znam da od toga nema nista. ne zelim biti s njom, ali osjecaj tuge je jak i zelio bih ga se rijesiti. jasno mi je da ce s vremenom proci. u glavi vrtim neke idealizirane slike o njoj, ali racionalno znam da to nema veze s stvarnoscu. znam zbog cega smo prekinuli i tu nema povratka; s vremenom ce sve proci kao i sve ostalo. koliko ce trebati vremena da se emocije stabiliziraju i da se ponovo emocionalno otvorim prema svijetu samo vrijeme ce reci. mislim da se nece dogoditi uskoro.
__________________
Ljudi kazu da ono sto svi trazimo jest smisao zivota. Ne mislim da je to stvarno sto trazimo. Mislim da ono sto trazimo jest iskustvo bivanja zivim, tako da ce nasa zivotna iskustva na cisto fizickom planu imati rezonance unutar naseg najunutarnjijeg bica i stvarnosti, tako da doista osjecamo blazenstvo sto smo zivi.
Joseph Campbell
alfredo nr.2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 15:15   #77
ne znam jel muškarci tuguju i kako to uopće izgleda, ali ako žene očekuju da oni histeriziraju, plaču i emocionalno se raspadaju kao one, e pa toga nema..

na kraju će oni vrlo brzo izracionalizirati cijelu situaciju, prilagoditi se i krenuti dalje

a to da ne plaču jer su ih tako učili je svinjarija i neistina

moj je plakao kad mi je pričao kako je poginuo Senna, a da ga ja ostavim ne bi suzu pustio, to sam sigurna, možda bi mu bili teško, a ne bi plakao iz čiste tvrdoglavosti

kad te muškarac voli i kada mu je stalo,to se da skužit..a kad prekinete sigurno neće plakati uz tužne filmove..zato ti ženski ego tripovi o tome kako on pati, ali se to ne vidi i on to skriva su čista papazjanija
itapita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:38   #78
mislim da tuguju uz , a tješe se uz prvu koja naiđe.

neki se i prežderavaju. ovdje opisujem primjerke iz svoje okoline.ne generaliziram.
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 16:53   #79
Quote:
bobby-j kaže: Pogledaj post
mislim da tuguju uz , a tješe se uz prvu koja naiđe.

neki se i prežderavaju. ovdje opisujem primjerke iz svoje okoline.ne generaliziram.

Već sam te htio napast...

Ja mislim da je alkohol koma naćin za izlazak iz bilo kakve krize, pogotovo emocionalne. Treba plakat. To je super mehanizam za olakšanje duše. uvijek mi je bilo lakše poslije.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 17:03   #80
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Već sam te htio napast...

Ja mislim da je alkohol koma naćin za izlazak iz bilo kakve krize, pogotovo emocionalne. Treba plakat. To je super mehanizam za olakšanje duše. uvijek mi je bilo lakše poslije.
tugovanje (muško) uz alkohol sam vidjela milijun puta. plakanje mogu nabrojati na prste. al dobro, možda puste suzu kad nitko ne vidi. mm je plakao kad smo imali veliku krizu, to mi je bilo . ne mislim ružno, nego nisam navikla.
__________________
Locco
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.