Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2011., 04:00   #1
Question Distanca?

Ovako prvi put tu pisem.Probem je u tome sto sam s jednim deckom vec duze vrijeme u nekm odnosima. Znam ga vec tri godine i dobri smo prijatelji. Prije godinu dana smo prvi put spavali skupa. Nakon toga je sve islo u najboljem redu. Upoznavali smo se,svadjali, mirili. Ponasali smo se kao da smo u vezi, ja nemam s nikim nista s strane niti on! Pricamo o svemu iskreno i otvoreno. On ne zeli uci u vezi zato sto se nezeli trenutacno imati curu zeli uzivat kaze jos barem godinu dana. Uredu slozila sam se s tim! Stalno smo pricamo o djeci i o svadbi o tome kako cemo se zeniti za par godina!Vazno je da napomenem da sam zaljubljena u njega i stovise puno osjecaja gajim prema njemu! Sve je bilo divno i bajno!! Do sada kada sam ja otisla prije dva tj u njemakcu i to na dva mj! cujemo se stalno i dalje. I onda sam dobila njegovu poruku da zeli da budemo na distanci neko vrijeme! Naravno odmah sam pitala zasto zbog cega? Prije toga smo se nesto zakacili prije nego sto mi je to reko. I dobijem odgovor da je to sve zbog mojeg ponasanja, jer sam postala prerazmazena i prebahata te da me treba spustiti na zemlju! I uredu ja prihvatim tu distancu! I danas pocnemo opet pricati o tome, nema curu niti ista sada dok mene nema! Bas zato ja neznam cemu ta distanca! Sto znaci distancirati se od neke osobe! Jel se on to zapravo zeli maknuti od mene ali na neki pristojan nacin, zeli li mozda da ostanemo prijatelji? Pitala sam i njega sto znaci ta distanca on kaze tocno ovako "mi smo si super al necu ti vise dat da mi se priblizavas puno" Ostala sam paf? HELPPPPPPPPP!
tiffani-123 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.07.2011., 08:51   #2
kada ti netko spomene da ne zeli ocuru i obaveze, pricanje o braku i djecici zna lose sjesti. makar osoba naoko sudjelovala u razgovoru.









wild guess.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 09:08   #3
Quote:
tiffani-123 kaže: Pogledaj post
Ovako prvi put tu pisem.Probem je u tome sto sam s jednim deckom vec duze vrijeme u nekm odnosima. Znam ga vec tri godine i dobri smo prijatelji. Prije godinu dana smo prvi put spavali skupa. Nakon toga je sve islo u najboljem redu. Upoznavali smo se,svadjali, mirili. Ponasali smo se kao da smo u vezi, ja nemam s nikim nista s strane niti on! Pricamo o svemu iskreno i otvoreno. On ne zeli uci u vezi zato sto se nezeli trenutacno imati curu zeli uzivat kaze jos barem godinu dana. Uredu slozila sam se s tim! Stalno smo pricamo o djeci i o svadbi o tome kako cemo se zeniti za par godina!Vazno je da napomenem da sam zaljubljena u njega i stovise puno osjecaja gajim prema njemu! Sve je bilo divno i bajno!! Do sada kada sam ja otisla prije dva tj u njemakcu i to na dva mj! cujemo se stalno i dalje. I onda sam dobila njegovu poruku da zeli da budemo na distanci neko vrijeme! Naravno odmah sam pitala zasto zbog cega? Prije toga smo se nesto zakacili prije nego sto mi je to reko. I dobijem odgovor da je to sve zbog mojeg ponasanja, jer sam postala prerazmazena i prebahata te da me treba spustiti na zemlju! I uredu ja prihvatim tu distancu! I danas pocnemo opet pricati o tome, nema curu niti ista sada dok mene nema! Bas zato ja neznam cemu ta distanca! Sto znaci distancirati se od neke osobe! Jel se on to zapravo zeli maknuti od mene ali na neki pristojan nacin, zeli li mozda da ostanemo prijatelji? Pitala sam i njega sto znaci ta distanca on kaze tocno ovako "mi smo si super al necu ti vise dat da mi se priblizavas puno" Ostala sam paf? HELPPPPPPPPP!
Tip manipulira tobom. Zaljubljena si,on te koristi za seks. Prodaje ti priču o djeci i svadbi da mu lakše daš. Pusti priču,gledaj djela!
Bježi kolko te noge nose od njega!
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 09:49   #4
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Tip manipulira tobom. Zaljubljena si,on te koristi za seks. Prodaje ti priču o djeci i svadbi da mu lakše daš. Pusti priču,gledaj djela!
Bježi kolko te noge nose od njega!
Ne ide jednostavnije od ovoga.
Povjerljiva si da je milina. Niste u vezi ali ti si sigurna da nema nikoga sastrane. Ti si u njemačkoj 2 mjeseca ali si sigurna da nema nikoga sastrane.

Što bi bilo ok da ste u vezi. Ali niste. Jer se on mora zabaviti godinu dana.

On se mora zabaviti godinu dana(dakle ševiti druge) ali ti si zaljubljena i želiš djecu s njim.
Dobra doza mazohizma, nema šta.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 09:52   #5
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post

On se mora zabaviti godinu dana(dakle ševiti druge) ali ti si zaljubljena i želiš djecu s njim.
Dobra doza mazohizma, nema šta.
Mene jos nekak najvise cudi cinjenica da je u uvodnom postu to da se on zeli zabaviti godinu dana spomenuta kao nekakva tako... sporedna stvar.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 09:57   #6
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Mene jos nekak najvise cudi cinjenica da je u uvodnom postu to da se on zeli zabaviti godinu dana spomenuta kao nekakva tako... sporedna stvar.
Da. Voli gledat nogomet na televiziji, nosi košulje kratkih rukava, želi se zabavit još godinu dana prije nego imamo djecu i život skupa, misli da sam razmažena i bahata i da me distancom treba stavit na mjesto, ima krasnu crnu kosu i slatko diše dok spava.

Dijete drago-htjet se zabavit još neko vrijeme je toliko stara fora da ni datuma nema. Otrijezni se malo i makni se, pusti čovjeka da se zabavi. Bez tebe. Trajno.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:39   #7
Pa bas to sam i ocekivala! Nije problem u tome godini dana uzivanja s njegove strane! I sigurna sam da on mene ne koristi samo za seks. Koliko puta samo bili sami a nije bilo apsolutno nikakvih intimnih odnosa jer ja nisam htijela, on mene nije prisiljavo apsolutno na nista! PROBLEM je u toj distanci! Sve vise mi dolazi u glavi,pogotovo nakon danasnjeg razgovora da se mozda on zeli distancirati jer on ima neke osjecaje nove osjecaje! Jer mi je prije 2 tj. rekao iz cista mira ko iz vedra neba ja tebe volim!
tiffani-123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:43   #8
ima nekog drugog.
dvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:45   #9
Quote:
dvuk kaže: Pogledaj post
ima nekog drugog.
Sigurna sam da nema, i vise nego sigurna! Znam ga tri godine znam kada laze, kada prica istinu, poznajem ga i vise nego dobro!
tiffani-123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:52   #10
mislim da znaci bas to sto znaci: distanciranje.
ne zeli vezu, ali ni to da te dalje drzi u neizvijesnosti i eventualno povrjedjuje. mozda se boji i vlastitih osjecanja jer je ocito da postoji neka prepreka u njemu samom.
kako god, bilo bi dobro da prihvatis ponudu bez drame.

bar je dostojanstveno.

p.s. mozda ga plasi vlastito osjecanje (privrzenost, zaljubljenost, navika, stagod...jer ga iz nekih razloga sputava). vjeruj mi da je i to moguce.

cak mislim, da je bas to razlog.


i nisu svi beskrupulozni manipulatori. poznajete se dovoljno dugo. pa i macku covjek nakon toliko vremena pocne da dozivljava na neki nacin.
paculi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:52   #11
Ili je klasičan manipulator ili je nesiguran do bola, pa otud sve te gluposti kojima te u biti pokušava testirati. Te ne bi on vezu, pa gleda kako trzaš, te 'volim te', pa kad mu se učini da ti njega baš i ne, onda kao distanca i čuda...

Ako osjećaš nešto za njega, reci mu, kao i za sva ta glupa ponašanja. Ako je kadar šta obrnuće ploču, ak nije, štaš mu, prihvatiš to i noga.

Zadnje uređivanje Zmaj021 : 21.07.2011. at 13:00.
Zmaj021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 12:57   #12
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Mene jos nekak najvise cudi cinjenica da je u uvodnom postu to da se on zeli zabaviti godinu dana spomenuta kao nekakva tako... sporedna stvar.
Mene pak najviše fascinira kad žensko uđe u nekakv odnos ili kako to već nazvati s frajerom koji joj zapravo na finjaka kaže da će mu u životu biti samo dobra za seks i ništa više (to zapravo poanta pričice "ja nisam spreman za vezu" ) i onda se čudi ko pura dreku, jer - tako im je dobro išlo i ona osjetila tu njihovu povezanost

Quote:
tiffani-123 kaže: Pogledaj post
pogotovo nakon danasnjeg razgovora da se mozda on zeli distancirati jer on ima neke osjecaje nove osjecaje! Jer mi je prije 2 tj. rekao iz cista mira ko iz vedra neba ja tebe volim!
Joj, isuse
Je l ovo varijanta - on mene zapravo jebeno voli, ali bježi od svojih osjećaja?

Zadnje uređivanje kiss me : 21.07.2011. at 13:11.
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:05   #13
ja sve mislim da će ona na kraju pisati na šupendarama .. da si ti njemu rekla tako nešto, mislim da se on ne bi ponašao kao ti. imaj malo poštovanja prema seb
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:10   #14
Quote:
dvuk kaže: Pogledaj post
ima nekog drugog.
Quote:
paculi kaže: Pogledaj post
mislim da znaci bas to sto znaci: distanciranje.
ne zeli vezu, ali ni to da te dalje drzi u neizvijesnosti i eventualno povrjedjuje. mozda se boji i vlastitih osjecanja jer je ocito da postoji neka prepreka u njemu samom.
kako god, bilo bi dobro da prihvatis ponudu bez drame.

bar je dostojanstveno.

p.s. mozda ga plasi vlastito osjecanje (privrzenost, zaljubljenost, navika, stagod...jer ga iz nekih razloga sputava). vjeruj mi da je i to moguce.

cak mislim, da je bas to razlog.


i nisu svi beskrupulozni manipulatori. poznajete se dovoljno dugo. pa i macku covjek nakon toliko vremena pocne da dozivljava na neki nacin.

"zelim da malo stanemoo jer iz priajteljstva ti si se previse zaljubila ti previse patis, zelim da malo sada usporimo da se neseksamo ovo ono al dase nalazimo sve ko prije zelim da me zoves imenom ne koki ljubi i ta sranja!"

Tako glase njegove rijeci sto nejmu znaci distaca i zbog cega je ta distanca!
Morat cu prihvatit tu distancu, mada s njim nikada ali nikada NECU BITI SAMO PRIJATELJICA!
tiffani-123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:16   #15
a što kada prođe ta godina, i on opet izmisli nešto ..
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:16   #16
I ja mislim da je stvar u nekoj drugoj osobi koja se pojavila...ne kažem da se radi
o nekome koga poznaje već duže vrijeme, možda je jednostavno u periodu tvoje
odsutnosti upoznao neku drugu koja ga je zaintrigirala, pa otuda želja za distancom.

Ovi njegovi izgovori meni osobno zvuče kao nekakav fin način da te udalji, a opet zadrži
blizu u slučaju da poželi po starome.

U svakom slučaju, sumnjiv i mutan tip od kojeg bi najbolje bilo maknut se
MaRina.23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:17   #17
Quote:
tiffani-123 kaže: Pogledaj post
"zelim da malo stanemoo jer iz priajteljstva ti si se previse zaljubila ti previse patis, zelim da malo sada usporimo da se neseksamo ovo ono al dase nalazimo sve ko prije zelim da me zoves imenom ne koki ljubi i ta sranja!"

Tako glase njegove rijeci sto nejmu znaci distaca i zbog cega je ta distanca!
Morat cu prihvatit tu distancu, mada s njim nikada ali nikada NECU BITI SAMO PRIJATELJICA!
meni to govori da je on prije tebe uvidio besmislenost takvog odnosa. bar sto se njega samog tice. a ti se bas uhvatila.
meni njegova ponuda zvuci fer.

na tebe je red.

sve ovo se tice samo vas dvoga i taj odnos treba tako i promatrati. sasvim je sve jedno da li ima nekog drugog u vidu ili ne. vi tako ne mozete dalje. tacka.
kontas?
paculi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:23   #18
Neću njega ocrniti i reći da je manipulator, da si mu dobra samo za seks itd.
MOŽDA on stvarno nije za vezu, i sve ovo vaše ga je dovelo do nečega što ne želi jer realno, nakon god. dana "intenzivnog druženja" s nekim, sviđao ti se-ne sviđao od starta, javljaju se osjećaji. Možda ga je strah da ćeš ti nekoga tamo naći u ta 2 mj. pa ne želi biti izigran jer to su dvostruka mjerila, to što bi on možda htio sa strane nešto, ne znači da želi čut da bi i ti i/ili već imaš. Sebično, al takvi smo mi ljudi, ego je zajebana stvar.
A sad se povlači iz razloga da te ne sjebe još više, bio svjestan toga ili ne. I to je pametno i za tvoje dobro.
cranberry_juice is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:27   #19
Quote:
tiffani-123 kaže: Pogledaj post
"zelim da malo stanemoo jer iz priajteljstva ti si se previse zaljubila ti previse patis, zelim da malo sada usporimo da se neseksamo ovo ono al dase nalazimo sve ko prije zelim da me zoves imenom ne koki ljubi i ta sranja!"
Je l se ti to zajebavaš? Koji dio tu tebi nije jasan?

Čovjek ti jasno i precizno daje do znanja da više nećete biti FF, jer vidi da si se emocionalno vezala uz njega, on je na čisto da s tobom ne želi apsolutno ništa više od toga a očito je više nego fer play igrač i ne želi te držati na stand-byu

U ovoj cijeloj priči njemu kapa dolje na toj njegovoj korektonosti
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:27   #20
Quote:
tiffani-123 kaže: Pogledaj post
Pa bas to sam i ocekivala! Nije problem u tome godini dana uzivanja s njegove strane! I sigurna sam da on mene ne koristi samo za seks. Koliko puta samo bili sami a nije bilo apsolutno nikakvih intimnih odnosa jer ja nisam htijela, on mene nije prisiljavo apsolutno na nista! PROBLEM je u toj distanci! Sve vise mi dolazi u glavi,pogotovo nakon danasnjeg razgovora da se mozda on zeli distancirati jer on ima neke osjecaje nove osjecaje! Jer mi je prije 2 tj. rekao iz cista mira ko iz vedra neba ja tebe volim!
Pa da, i to se poklapa sa onim što je Apophis rekao, nisi htjela i ok, njemu to ne paše, i sada se hoće distancirati. Nema veze sa nikakvim osjećajima... Barem ne u gornjoj glavi...
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger