Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2009., 13:22   #241
Quote:
mazicaa kaže: Pogledaj post
vježbala sam ali nešto ne radim dobro...
za neke stvari treba i prirodan talent.... može se naučiti postati vrhunska pušačica...ali miss blow job teško ako nemaš talent
jupidu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 13:29   #242
Quote:
mazicaa kaže: Pogledaj post
vježbala sam ali nešto ne radim dobro...
moraš vježbat na drugim penisima, pa ga iznenadit novostečenim znanjem
Frenky Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 13:34   #243
Quote:
Frenky Fisher kaže: Pogledaj post
moraš vježbat na drugim penisima, pa ga iznenadit novostečenim znanjem
ma ima i banana
jupidu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 15:46   #244
Quote:
mazicaa kaže: Pogledaj post
pozdrav svima... djevojka sam i imam 20 godina... imam jedan problem... kad god sam s dečkom želim ga oralno zadovoljit, ali mislim da to ne znam... probala jesam i rekli su da je dobro... htjela bih vas čuti kako vi to radite i da li ima kakva tajna kako to dobro radit... hvala unaprijed...
Javi mi se , kad mi ga dobro ispušiš još ćeš biti iskusnija...veliiiiki je !
jimmy__saint is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 15:51   #245
Quote:
mazicaa kaže: Pogledaj post
gle svi kažu da radim to ok..
Što znači "svi"? Jedan, dva a možda i tri - sumnjam.

Znači svi = 4, 5, 6 i više...

To je ipak reprezentativan uzorak i ako su suglasni kako si dobra sisaljka, ne vidim problem.
Radi dečku, kako radiš svima i bit će OK...
__________________
Želim napraviti kuću - ali do sada sam napravio samo ukućane.
voyager is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 16:33   #246
Quote:
voyager kaže: Pogledaj post
Što znači "svi"? Jedan, dva a možda i tri - sumnjam.

Znači svi = 4, 5, 6 i više...

To je ipak reprezentativan uzorak i ako su suglasni kako si dobra sisaljka, ne vidim problem.
Radi dečku, kako radiš svima i bit će OK...
Možda još ikada nije sakala nekome koga baš voli
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 11:28   #247
...

Quote:
jupidu kaže: Pogledaj post
za neke stvari treba i prirodan talent.... može se naučiti postati vrhunska pušačica...ali miss blow job teško ako nemaš talent
bas si mi dao krasnu uvodnu rečenicu
stvar je sljedeća...u braku sam..sve dobro funkcionira, na nis se ne zalim
no, postoji nesto sto mi je prije par dana poremetilo dosta toga..radi se o pušenju..
naime suprug je pozvao par frendova doma na kartanje, ja sam otisla spavati, reko nek se oni vesele u miru, kaj cu im ja
e sad, kako su si oni malo popili, bili su dosta glasni..telka je bila upaljena i kod mene u spavacoj i kod njih u kuhinji..bio je neki film, neka dobra zenska..i tako cujem muza kako govori: ja sam oduvijek govorio da postoje 3 vrste žene, one koje nikad neće naučiti pušiti, pa taman da se trude iz petnih žila, zatim one koje to rade jeeebenoo dobro, ali opet, kao da fali ona točka na i, i naravno, one koje kao da su se rodile s kurcem u ustima... e sad, ajde vi muski mi malo to pojasnite pliz! još je onda njegov kolega dodao nesto u stilu:da, da, bas je tako, bitno je da mi radi ono nesto s jezikom dok joj je u ustima.. mislim rade sve sa jezikom, ali neke to rade bas onako, uhhh!! i tu rečenicu mi isto pokušajte objasniti mogu i cure, ne samo decki, ali decki su ipak ti kojima se to radi, pa mi je njihovo misljenje nkako bolje
neću lagati, malo me štecnulo oko srca, jer sam se u tom trenu pitala, što ako ja spadam u tu drugu skupinu??
a to nipošto ne želim, želim biti u trećoj
znam da se on svaki put dok mu to radim jednostvno izbezumi od užitka, sam mi gura glavu dolje, nekad me moli da stanem, jer ne bi htio tako brzo svršiti..nekad drhti kolko mu je dobro..volim deep throat...voli i on..znaci sve je super, ali sad je gotovo kad mi je stavio bubu u uho..
pročitala sam puno stvari koje su tu ljudi po forumu pisali, ali meni
bi trebalo nes konkretnije..
ne recenice tipa: stavi ga u usta, liži cijelom dužinom, navlaži glavić..
sve ja to znam..ali želim od dečki čuti, kako točno..koji su to pokreti
koji vas raspamete..znači od cega poludite..ali da mi točno opisete taj osjecaj..ne znam kako da se bolje izrazim
jer stvarno to volim raditi, volim kurac mm u ustima i ne radim to samo jer to njemu paše, nego jednostavno zato sto uzivam u tome
sonnenblumen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 11:45   #248
malo je tesko iz muske perspektive jer znam kad mi netko jebeno pusi da ni sam tocno ne znam sto radi, samo znam da sam u ekstazi.

al primjetio sam jednu stvar kod male koja mi je najbolje pusila... ruka oko kurca, glavic u ustima, i rotira lijevo desno ali tako da kad ruka vrti lijevo, usta i jezik oko glavica vrte desno i obrnuto. isuse kako sam ludio na to.
violando is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 11:49   #249
Quote:
violando kaže: Pogledaj post
malo je tesko iz muske perspektive jer znam kad mi netko jebeno pusi da ni sam tocno ne znam sto radi, samo znam da sam u ekstazi.

al primjetio sam jednu stvar kod male koja mi je najbolje pusila... ruka oko kurca, glavic u ustima, i rotira lijevo desno ali tako da kad ruka vrti lijevo, usta i jezik oko glavica vrte desno i obrnuto. isuse kako sam ludio na to.
1. da, to sam i ja cula vise puta , ali time mi bas i ne pomazes

a ovo drugo i ja radim..nije mi strano..ne bas tak kak si opisao, ali tu je to negdje, znam sta si htio reci
sonnenblumen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 22:25   #250
Quote:
voyager kaže: Pogledaj post
Što znači "svi"? Jedan, dva a možda i tri - sumnjam.

Znači svi = 4, 5, 6 i više...

To je ipak reprezentativan uzorak i ako su suglasni kako si dobra sisaljka, ne vidim problem.
Radi dečku, kako radiš svima i bit će OK...
Jebes selo,30 kuca ha,ha,ha....Najveca zenska laz:Ti si mi 3.a prvi kome pusim a ona majstor pusenja,kad ga strpa u usta, od čarapa pravi hulahop
nik titanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 22:30   #251
Quote:
sonnenblumen kaže: Pogledaj post
1. da, to sam i ja cula vise puta , ali time mi bas i ne pomazes

a ovo drugo i ja radim..nije mi strano..ne bas tak kak si opisao, ali tu je to negdje, znam sta si htio reci
Ja da sam na tvom mjestu,pitao bih tu tvoju sto ti dobro radila saksofonako uspijevas okretati i rotirati i vrtiti sve u isto vrijeme u razlicitim smjerovima?!Sto bi rekao Montenigers:nijesam hobotnica
nik titanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 22:35   #252
Eto dame,skupite se vas nekoliko pa kod mene na ocjenjivanje.Možemo pokrenit i školu dudlanja
SPLITSKIMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2011., 01:54   #253
Quote:
SPLITSKIMAN kaže: Pogledaj post
Eto dame,skupite se vas nekoliko pa kod mene na ocjenjivanje.Možemo pokrenit i školu dudlanja
Dugo si pripremao ovakvu doskočicu ili je bilo baš ono spontano?

@Sonenblumen:
po opisu njegovih reakcija rekla bih da si u željenoj skupini
A "ono s jezikom".... Vrlo jednostavno, ako uzmeš da ima žena koje uopće ne koriste jezik, ima onih koje ga koriste al ne znaju što bi s njim zapravo, dalje od viđenog na filmu, a ima one koje guštaju istraživati njegovo veličanstvo Penis jezikom na sve moguće načine... You get the point
__________________
Osjećaj je tako pogrešan da je jedini pravi (by Shakiri)
ŽenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger