Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2011., 20:10   #1001
Quote:
notebookfan1 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima koji čekaju najam stana.Pošto sam u naselju več skoro dvije godine a stan sam kupio još 2007.godine,smatram se pozvanim da vam ponudim nekave informacije.Kada sam se sa obitelji doselio bio sam jako razočaran.Nije bilo nijednog dućana,pokruh i novine sam išao skroz do getroa.U naselju sve puno,blago rečeno,čudnih ljudi i njihovih još čudnijih oblika ponašanja.Nije bilo telefona.A ja izbrojio 100 i još malo tisuća eura.Možete si misliti kako mi je bilo.E onda se polako počinju doseljavati ostali kupci stanova.Otvara se LIDL i još kafića,pekara,dućan itd.Počinje najam javnonajamnih stanova.Ovo je inače već treći natječaj i preko 90% stanova je ostalo u A bloku.Oni čudni ljudi su se polako izgubili (neki su izbačeni,neki su jednostavno nestali,ja se nadam da će ubrzo nestati i ono malo što ih je ostalo ).U principu naselje je svakim danom sve bolje ibolje.Sve više slići ostalim zagrebačkim naseljima.Iuopće mi nije žao što sam ovdje kupio stan.TAKO DA DOBRO DOŠLI NOVI STANOVNICI NAŠEG LIJEPOG NASELJA svakim danom sve lijepšeg
ovo zvuči dosta utješno, obzirom da čujemo svakakve priče o naselju.

imam nekoliko konkretnih pitanja, bilo bi mi drago da više vas odgovori:
1. opišite malo stanove, prvenstveno me zanima kvaliteta (ne mislim pri tom na škripave parkete i boju pločica, nego na pojavu vlage i sličnih većih propusta, na raspored prostorija...)
2. kada bi birali između stana u A, i stana u B bloku, koji blok bi odabrali i zašto (koje su prednosti, a koji nedostaci jednog i drugog)?
3. je li istina da su stanovi za najam "opljačkani", tj. da su divljački isčupani radijatori, umivaonici, wc školjke, i da se jako dugo čeka da se to nadoknadi?
4. općenito čime ste zadovoljni, a čime ste jako nezadovoljni što se tiče života u naselju?
5. po čemu je naselje slično, a po čemu se razlikuje od ostalih dijelova grada u kojima ste do sada živjeli?

bilo bi mi jako drago kada bi dobila što više info, jer naslušali smo se već svega. naselje mi izvana izgleda lijepo, i sasvim ok, ali ne mogu dobiti realnu sliku kroz jedno razgledavanje, a u stanove ne mogu ući, niti znati kako naselje diše
misscow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 20:35   #1002
Quote:
Ninochka27 kaže: Pogledaj post
meni je samo bitno kad se doselim ( u bilo koji blok) da svojim klincima pružim da imaju svoju sobicu i da budu sretni i nadam se da ću ih odgojiti da ne gledaju ljude prema boji kože, socijalnom statusu ili vjeroispovjesti!!!
DEBELO potpisujem!!!
Mikoyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 20:37   #1003
Quote:
gromokb kaže: Pogledaj post
Jer očigledno su i neki od roditelja zaboravili da nekad nije bilo važno kako izgledaš, koje si vjeroispovjesti, koliko ti starci zarađuju. Svi smo se zajedno igrali i pomagali jedan drugoga.
POST tjedna!!!
Mikoyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 00:54   #1004
Quote:
notebookfan1 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima koji čekaju najam stana.Pošto sam u naselju več skoro dvije godine a stan sam kupio još 2007.godine,smatram se pozvanim da vam ponudim nekave informacije.Kada sam se sa obitelji doselio bio sam jako razočaran.Nije bilo nijednog dućana,pokruh i novine sam išao skroz do getroa.U naselju sve puno,blago rečeno,čudnih ljudi i njihovih još čudnijih oblika ponašanja.Nije bilo telefona.A ja izbrojio 100 i još malo tisuća eura.Možete si misliti kako mi je bilo.E onda se polako počinju doseljavati ostali kupci stanova.Otvara se LIDL i još kafića,pekara,dućan itd.Počinje najam javnonajamnih stanova.Ovo je inače već treći natječaj i preko 90% stanova je ostalo u A bloku.Oni čudni ljudi su se polako izgubili (neki su izbačeni,neki su jednostavno nestali,ja se nadam da će ubrzo nestati i ono malo što ih je ostalo ).U principu naselje je svakim danom sve bolje ibolje.Sve više slići ostalim zagrebačkim naseljima.Iuopće mi nije žao što sam ovdje kupio stan.TAKO DA DOBRO DOŠLI NOVI STANOVNICI NAŠEG LIJEPOG NASELJA svakim danom sve lijepšeg
Matanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 09:20   #1005
Quote:
misscow kaže: Pogledaj post
ovo zvuči dosta utješno, obzirom da čujemo svakakve priče o naselju.

imam nekoliko konkretnih pitanja, bilo bi mi drago da više vas odgovori:
1. opišite malo stanove, prvenstveno me zanima kvaliteta (ne mislim pri tom na škripave parkete i boju pločica, nego na pojavu vlage i sličnih većih propusta, na raspored prostorija...)
2. kada bi birali između stana u A, i stana u B bloku, koji blok bi odabrali i zašto (koje su prednosti, a koji nedostaci jednog i drugog)?
3. je li istina da su stanovi za najam "opljačkani", tj. da su divljački isčupani radijatori, umivaonici, wc školjke, i da se jako dugo čeka da se to nadoknadi?
4. općenito čime ste zadovoljni, a čime ste jako nezadovoljni što se tiče života u naselju?
5. po čemu je naselje slično, a po čemu se razlikuje od ostalih dijelova grada u kojima ste do sada živjeli?

bilo bi mi jako drago kada bi dobila što više info, jer naslušali smo se već svega. naselje mi izvana izgleda lijepo, i sasvim ok, ali ne mogu dobiti realnu sliku kroz jedno razgledavanje, a u stanove ne mogu ući, niti znati kako naselje diše
notebookfan1: neznam sto bih rekao na tvoj post osim veliko HVALA na necem konacno pozitivnom

slazem se sa nasom MISS te takodjer molim za sto konkretnije odgovore na njena gore postavljena pitanja.
:::skvoter::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 09:44   #1006
Quote:
:::skvoter::: kaže: Pogledaj post
Hvala ti na lijepim riječima dobrodošlice i ne baš točnom opisu trenutne atmosfere forumača spram "socijalaca".

svi smo m divni i krasni, nadasve pravedni i naravno, veoma socijalno sojetljivi, dok nas netko ne baci u "vatru".
ono sto me zasmetalo i naravno zbog caga sam se osjetio i direktno prozvan jest, GENERALIZIRANJE terminom SOCIJALA te ETIKETIRANJE osoba slabijeg imovinskog statusa kao KRIMINALACA, BAHATIH, NEKULTURNIH...
Smatram da je to totalno nezdravo razmisljanje i naravno nesto sto ne treba ostavljat u nasljedje nasim klincima.

pomislit će netko kako sam pre strog te da su mi kriteriji i više nego oštri, no vjerujte mi, govorim iz iskustva. Znam što znači diskriminacija, predrasude, nepovjerenje na osnovu (invaliditet, obleka, lova)...

takodjer se zelim dotaknut i onih koi spadaju u sloj NE socijale... Zar mislite da vlastiti stan i/ili stan s statusom najmoprimca nužno donosi i kulturnu osvještenost, socijalnu osjetljivost, imunitet na MRAK.......

raspisao sam se previse

ne zelim da se ovo pretvori u nekakvo prepucavanje vec samo iznosim svoje misljenje i nadam se da ce ono biti uvazeno jer: SVATKO IMA PRAVO NA MOJE MISLJENJE
Čini mi se da mnogi imaju potpuno pogrešno viđenje situacije u ovom našem kvartu. Činjenično stanje je takvo da zapravo i ne postoji neka velika razlika u stilu života "socijalaca" i "ne socijalaca". Najamnina za stan kakvih je većina koji su dani u najam je cca 2 tisuće kuna mjesečno. Tome pridodaj struju, vodu, plin, telefon, troškove hrane i obleke pa mi reci tko to ovdje "dobro" živi.
Da, bio si apsolutno u pravu kada si rekao da neki nemaju za kiflu. To je ono što frustrira, jer nakon što plate sve što moraju platiti, ostane vrlo malo. U kvartu nema nekih velikih bogatuna, manje više su to ljudi sa sasvim uobičajenim mjesečnim primanjima. Vidiš, to su ti famozni najmoprimci za koje se smatra da su dobrostojeći pa stoga prozivaju "socijalu".
Ovih dana je prozivanje vjerojatno još glasnije. I za to postoji razlog. Ima ljudi koji su uselili u stanove prije godinu i više. U međuvremenu su ostali bez posla. Nedavno su dobili rok od 30 dana da podmire zaostale najamnine. Birokracija ne pristaje ni na kakva kompromisna rješenja. Prijeti ovrhom i iseljenjem.
Vidim da nitko to ovdje nije spomenuo. A vjerujem da je to jedan od razloga ljutnje usmjerene prema "socijali".
To što se generalizira i etiketira, slažem se, nije ok. Međutim, ne ispustimo iz vida činjenicu da ipak u kvartu (kao i u većini zg kvartova) postoje oni koji se samo kriju pod pojmom socijale, jer su eto pronašli načina da otmu nešto za sebe. Kad se suočiš sa vlastitim nevoljama a preko puta gledaš takve, generaliziranje je sasvim normalna ljudska reakcija.

Neodgojene dječurlije ima podosta. Djevojčica spomenuta u jednom od postova nije dijete roditelja "socijalaca". I sama sam došla u sukob s njom. To je dijete, nije djevojka. Rječnik joj je prestrašan, bahatosti nema granica. Tata je policajac i njegovim likom se uredno priprijeti svakom tko je upozori na ponašanje. Dakle, stvar kućnog odgoja a ne društvenog sloja. Pardon, ali kad dijete ističe da nije socijala onda je to proizašlo iz obitelji, iz kućnog odgoja.

Sve u svemu, u kvartu je ok. Sto ljudi, sto ćudi. Među njima svatko će pronaći nekog tko će mu biti drag susjed. Vjerujem, i ti.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 10:04   #1007
Quote:
misscow kaže: Pogledaj post
ovo zvuči dosta utješno, obzirom da čujemo svakakve priče o naselju.

imam nekoliko konkretnih pitanja, bilo bi mi drago da više vas odgovori:
1. opišite malo stanove, prvenstveno me zanima kvaliteta (ne mislim pri tom na škripave parkete i boju pločica, nego na pojavu vlage i sličnih većih propusta, na raspored prostorija...)
2. kada bi birali između stana u A, i stana u B bloku, koji blok bi odabrali i zašto (koje su prednosti, a koji nedostaci jednog i drugog)?
3. je li istina da su stanovi za najam "opljačkani", tj. da su divljački isčupani radijatori, umivaonici, wc školjke, i da se jako dugo čeka da se to nadoknadi?
4. općenito čime ste zadovoljni, a čime ste jako nezadovoljni što se tiče života u naselju?
5. po čemu je naselje slično, a po čemu se razlikuje od ostalih dijelova grada u kojima ste do sada živjeli?

bilo bi mi jako drago kada bi dobila što više info, jer naslušali smo se već svega. naselje mi izvana izgleda lijepo, i sasvim ok, ali ne mogu dobiti realnu sliku kroz jedno razgledavanje, a u stanove ne mogu ući, niti znati kako naselje diše
Pokušat ću ja:

1. pojava vlage je česta u stanovima na zadnjim katovima. Jasno, nagrabuse i stanovi ispod. Preporuka je da izbjegavate zadnje katove, nemojte se pomamiti za velikim terasama. Nije pravilo, ali ima dosta slučajeva.
Stanovima dominiraju veliki dnevni boravci. Uglavnom su rasporedi takvi da je spavaći dio stana odvojen od gostinjskog. Stolarija manje više ok, parketi prolazni, pločice bezvezne ali služe.

2. mislim da bih odabrala B blok. Zbog rasporeda zgrada, nekako mi se čini da je ipak mirnije. Naime, dosta stanova A bloka okrenuto je prema središnjem trgu. Kako je to sa svih strana zatvoreno, bojala bih se prevelike buke.

3.u najmu sam i u stanu nije nedostajalo ništa. Dakle, nisu bili iščupani radijatori, wc školjke su uredno stajale tamo gdje im je mjesto, umivaonici također. Iskreno, nisam ni čula da je netko uselio u tako devastiran stan.

4. Novo je. Ajmo reć i nešto jeftinije za stanove iste površine u nekakvom privatnom najam aranžmanu. Bit će ljepše kad naraste posađeno drveće, dosta je zelenih površina (a valjda će jednog dana i vlasnici pasa shvatiti da trebaju pokupit kakice iza svojih ljubimaca). Za djecu dobro, nemaš straha da će izletiti na cestu. Vrtić, škola... parkovi. Malo su problem trgovine. Lidl je iz nekog razloga poluprazan, u blizini je Metro, Plodine i Getro ali ako si bez auta nije baš zgodno. Pekara, kiosk. Nema ambulante, ljekarne su dvije.

5. Nimalo se ne razlikuje od bilo kojeg zg kvarta.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 10:21   #1008
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
Čini mi se da mnogi imaju potpuno pogrešno viđenje situacije u ovom našem kvartu. Činjenično stanje je takvo da zapravo i ne postoji neka velika razlika u stilu života "socijalaca" i "ne socijalaca". Najamnina za stan kakvih je većina koji su dani u najam je cca 2 tisuće kuna mjesečno. Tome pridodaj struju, vodu, plin, telefon, troškove hrane i obleke pa mi reci tko to ovdje "dobro" živi.
Da, bio si apsolutno u pravu kada si rekao da neki nemaju za kiflu. To je ono što frustrira, jer nakon što plate sve što moraju platiti, ostane vrlo malo. U kvartu nema nekih velikih bogatuna, manje više su to ljudi sa sasvim uobičajenim mjesečnim primanjima. Vidiš, to su ti famozni najmoprimci za koje se smatra da su dobrostojeći pa stoga prozivaju "socijalu".
Ovih dana je prozivanje vjerojatno još glasnije. I za to postoji razlog. Ima ljudi koji su uselili u stanove prije godinu i više. U međuvremenu su ostali bez posla. Nedavno su dobili rok od 30 dana da podmire zaostale najamnine. Birokracija ne pristaje ni na kakva kompromisna rješenja. Prijeti ovrhom i iseljenjem.
Vidim da nitko to ovdje nije spomenuo. A vjerujem da je to jedan od razloga ljutnje usmjerene prema "socijali".
To što se generalizira i etiketira, slažem se, nije ok. Međutim, ne ispustimo iz vida činjenicu da ipak u kvartu (kao i u većini zg kvartova) postoje oni koji se samo kriju pod pojmom socijale, jer su eto pronašli načina da otmu nešto za sebe. Kad se suočiš sa vlastitim nevoljama a preko puta gledaš takve, generaliziranje je sasvim normalna ljudska reakcija.

Neodgojene dječurlije ima podosta. Djevojčica spomenuta u jednom od postova nije dijete roditelja "socijalaca". I sama sam došla u sukob s njom. To je dijete, nije djevojka. Rječnik joj je prestrašan, bahatosti nema granica. Tata je policajac i njegovim likom se uredno priprijeti svakom tko je upozori na ponašanje. Dakle, stvar kućnog odgoja a ne društvenog sloja. Pardon, ali kad dijete ističe da nije socijala onda je to proizašlo iz obitelji, iz kućnog odgoja.

Sve u svemu, u kvartu je ok. Sto ljudi, sto ćudi. Među njima svatko će pronaći nekog tko će mu biti drag susjed. Vjerujem, i ti.
pisem TEK 5i post a već imam osjećaj da sam pronašao troje/četvero dragih ljudi...

potpisujem u potpunosti tvoj post.

hvala jos jednom na visokoj količini etičnosti te ogromnom pragu tolerancije i razumjevanja koi u svom postu pokazujes.
:::skvoter::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 10:36   #1009
Quote:
:::skvoter::: kaže: Pogledaj post
pisem TEK 5i post a već imam osjećaj da sam pronašao troje/četvero dragih ljudi...

potpisujem u potpunosti tvoj post.

hvala jos jednom na visokoj količini etičnosti te ogromnom pragu tolerancije i razumjevanja koi u svom postu pokazujes.
i ja se slažem!!! nego mi se čudimo bahatim klincima a da netko pročita ovaj forum od početka do kraja shvatio bi koji je tome razlog...toliko mržnje i predrasuda već dugo nisam vidjela. nego btw. ja nisam "socijalac" ali nemam niti za kiflu kad poplačam svih 5 kredita koje imam

ma ja se veselim ko malo dijete dolasku u vaš i naš kvart nadam se da bu do ljeta sve to gotovo
Ninochka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 10:41   #1010
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
hm.. balavica ti je zaboravila reći da je tatica policajac. To inače voli istaknuti pa čak i ponuditi tatin broj mobitela. Međutim, kad joj kažeš da ti da taj isti broj, diže dupe i odlazi.

Jutros sam slušala desetominutne psovke radnika Zrinjevca. Jučer je navodno četvero njihovih ljudi čitav dan radilo na tom parkiću. Jutros je sve razbacano, izgaženo, potrgano, sadnice iščupane i pobacane po okolnoj livadi.
Iskreno se nadam da će naletiti na nekoga ''opasnijeg'' od nas i dobiti što zaslužuje. I ne, nije to ''socijala'' i nema potrebe uopće spominjati socijalne statuse, ovoj je uzor Paris Hilton.
potio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 10:44   #1011
Quote:
Ninochka27 kaže: Pogledaj post
i ja se slažem!!! nego mi se čudimo bahatim klincima a da netko pročita ovaj forum od početka do kraja shvatio bi koji je tome razlog...toliko mržnje i predrasuda već dugo nisam vidjela. nego btw. ja nisam "socijalac" ali nemam niti za kiflu kad poplačam svih 5 kredita koje imam

ma ja se veselim ko malo dijete dolasku u vaš i naš kvart nadam se da bu do ljeta sve to gotovo
POKREĆEM BISSINES

kupujem malo vozilo za GOLF s poprilicno velikom košarom s prednje strane i u pola cijene prodavat ću KIFLE

e, da... kakav bi to bio BUSSINES kada nebi bilo "akcija/zamki za kupce"

svaki 10i kupac, NE-socijalac, dobiva jedan PEREC gratis za svakog 15og "socijalca" spreman je SLANAC

p.s. dajte ljudi, malo vise smajlića već sam zaboravio kako to izgleda vidjeti ih a sve manje se sječam i onog ugodnog osjecaja zatezanja obraza i podizanja istih (to jos zovu i SMJEH)
:::skvoter::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 10:45   #1012
Quote:
potio kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da će naletiti na nekoga ''opasnijeg'' od nas i dobiti što zaslužuje. I ne, nije to ''socijala'' i nema potrebe uopće spominjati socijalne statuse, ovoj je uzor Paris Hilton.
jako dobro rečeno

bumo se skupili u bandu pa bumo malu hiltonicu doveli u red
Ninochka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 10:48   #1013
jel Paris ono završila u zatvoru
a da se malu prijavi tatici?
sumnjam da bi se i dalje hvalisala tatom policajcem
misscow is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 10:48   #1014
Quote:
notebookfan1 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima koji čekaju najam stana.Pošto sam u naselju več skoro dvije godine a stan sam kupio još 2007.godine,smatram se pozvanim da vam ponudim nekave informacije.Kada sam se sa obitelji doselio bio sam jako razočaran.Nije bilo nijednog dućana,pokruh i novine sam išao skroz do getroa.U naselju sve puno,blago rečeno,čudnih ljudi i njihovih još čudnijih oblika ponašanja.Nije bilo telefona.A ja izbrojio 100 i još malo tisuća eura.Možete si misliti kako mi je bilo.E onda se polako počinju doseljavati ostali kupci stanova.Otvara se LIDL i još kafića,pekara,dućan itd.Počinje najam javnonajamnih stanova.Ovo je inače već treći natječaj i preko 90% stanova je ostalo u A bloku.Oni čudni ljudi su se polako izgubili (neki su izbačeni,neki su jednostavno nestali,ja se nadam da će ubrzo nestati i ono malo što ih je ostalo ).U principu naselje je svakim danom sve bolje ibolje.Sve više slići ostalim zagrebačkim naseljima.Iuopće mi nije žao što sam ovdje kupio stan.TAKO DA DOBRO DOŠLI NOVI STANOVNICI NAŠEG LIJEPOG NASELJA svakim danom sve lijepšeg
zahvaljujem....nadam se dobrim susijedima i da sadržaj kvarta ide samo nabolje....pozdrav od buduče susijede
miškadubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 14:26   #1015
Samo sam htjela prokomentirati da ako budete trebali bilo kakvu pomoć od Holdinga možete slobodno zaboraviti...Ako i prijavite neki propust u stanu oni će izgubiti Vašu prijavu i onda se čuditi zašto ste ljuti kada Vas nakon 3 tjedna nitko ne kontaktira...Drski, bezobrazni,neukusni, smijat će Vam se zato što ste Vi ljiti...njima je to smiješno...mi plaćamo ratu kredita preveliku da bi se oni tako ponašali...Ljuta sam i razočarana...

Zadnje uređivanje željka 06 : 14.04.2011. at 15:52.
željka 06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 17:06   #1016
Quote:
željka 06 kaže: Pogledaj post
Samo sam htjela prokomentirati da ako budete trebali bilo kakvu pomoć od Holdinga možete slobodno zaboraviti...Ako i prijavite neki propust u stanu oni će izgubiti Vašu prijavu i onda se čuditi zašto ste ljuti kada Vas nakon 3 tjedna nitko ne kontaktira...Drski, bezobrazni,neukusni, smijat će Vam se zato što ste Vi ljiti...njima je to smiješno...mi plaćamo ratu kredita preveliku da bi se oni tako ponašali...Ljuta sam i razočarana...
Kad prijavljujete popravke Holdingu napravite kopiju na koju vam oni moraju staviti datum prijavka tj primitka prijave (urudžbirati) tako da ako oni "izgube" vi imate svoj primjerak.
__________________
30godinaKredita
gromokb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 17:55   #1017
Angry

Quote:
željka 06 kaže: Pogledaj post
Samo sam htjela prokomentirati da ako budete trebali bilo kakvu pomoć od Holdinga možete slobodno zaboraviti...Ako i prijavite neki propust u stanu oni će izgubiti Vašu prijavu i onda se čuditi zašto ste ljuti kada Vas nakon 3 tjedna nitko ne kontaktira...Drski, bezobrazni,neukusni, smijat će Vam se zato što ste Vi ljiti...njima je to smiješno...mi plaćamo ratu kredita preveliku da bi se oni tako ponašali...Ljuta sam i razočarana...
KA TA STRO FA!!! !!!
Mi smo još u 10mj prijavili štetu na terasi.nisu nam fugirali pločice.zapravo jesu, ali ljepilom!!!! terasa nam zgleda očajno, sve ''fuge'' smo pomeli. nakon par dana nam je došao neki plupijani deda da vidi o čemu je riječ i reko da je to od stajanja!!!! OD STAJANJA!!! kakvog stajanja?? kak se nešto može uništit od stajanja?? kaj onda bumo svake godine morali ponovno fugirat?? dogovorili smo da bu nam to došli popravit sljdeće godine (ove) kad bu toplije. onda su se odmah krajem veljače pojavili OPET vidjet šta se treba radit i rekli da če doć kroz 10 dana! sad je sredina travnja i još se nitko nije pojavio!! onda smo išli u Holdingov ured pitat o čemu je rijeć pa su mi dali neki broj da zovem na kojem se naravno nitko ne javlja. opet sam išla tamo i rekli mi da pišem pismenu prijavu i čudom se čudili kako nitko još nije bio. ne moram ni spominjat da mi je jedan od njih rekao doslovno '' BONA PA ĐE JE PROBLEM??''. Bona???!! i napokn se pojavio ''majstor'' ali samo na portafon (valjda ga je bilo strah doć gore) i reko da je on još u veljači naručio fugir masu, ali mu JOŠ NIJE STIGLA, i da nisu dobili plaću 3 mj. pa da zato nitko nije došao i da će doć sljedeći tjedan!!! JUPI!!! meni je žao kaj nisu dobili plaću, ali kako je to naš problem???ja hoću da se to napravi jel je već trebalo biti gotovo!! gamad ljena!!
palmdove is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 18:52   #1018
Quote:
palmdove kaže: Pogledaj post
KA TA STRO FA!!! !!!
Mi smo još u 10mj prijavili štetu na terasi.nisu nam fugirali pločice.zapravo jesu, ali ljepilom!!!! terasa nam zgleda očajno, sve ''fuge'' smo pomeli. nakon par dana nam je došao neki plupijani deda da vidi o čemu je riječ i reko da je to od stajanja!!!! OD STAJANJA!!! kakvog stajanja?? kak se nešto može uništit od stajanja?? kaj onda bumo svake godine morali ponovno fugirat?? dogovorili smo da bu nam to došli popravit sljdeće godine (ove) kad bu toplije. onda su se odmah krajem veljače pojavili OPET vidjet šta se treba radit i rekli da če doć kroz 10 dana! sad je sredina travnja i još se nitko nije pojavio!! onda smo išli u Holdingov ured pitat o čemu je rijeć pa su mi dali neki broj da zovem na kojem se naravno nitko ne javlja. opet sam išla tamo i rekli mi da pišem pismenu prijavu i čudom se čudili kako nitko još nije bio. ne moram ni spominjat da mi je jedan od njih rekao doslovno '' BONA PA ĐE JE PROBLEM??''. Bona???!! i napokn se pojavio ''majstor'' ali samo na portafon (valjda ga je bilo strah doć gore) i reko da je on još u veljači naručio fugir masu, ali mu JOŠ NIJE STIGLA, i da nisu dobili plaću 3 mj. pa da zato nitko nije došao i da će doć sljedeći tjedan!!! JUPI!!! meni je žao kaj nisu dobili plaću, ali kako je to naš problem???ja hoću da se to napravi jel je već trebalo biti gotovo!! gamad ljena!!

Ma polako, pa kojih godinu-dvije je sasvim razuman rok za sanaciju svinjarija koje su uspjeli napraviti po stanovima, a naročito na terasama, Bona
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 19:17   #1019
Da se nadovežem na prethodnu moju poruku, vrata od balkona se od jednom nisu dala zatvoriti a kada su majstori došli rekli su da je to NORMALNO!
Nama je bilo hladno jer nismo mogli zatvoriti vrata a njima je to NORMALNO au stsnu smo bili svega par mjeseci.
Nema veze da li je stan u najmu ili kupljen kao naš nije u redu da se na popravaka čeka i po nekoliko mjeseci.
Nama garancoja izlazi u devetom mjesecu i kaj onda?
Rata kredita je velika a plaće uvijek iste...
željka 06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 20:08   #1020
Angry

Quote:
željka 06 kaže: Pogledaj post
Da se nadovežem na prethodnu moju poruku, vrata od balkona se od jednom nisu dala zatvoriti a kada su majstori došli rekli su da je to NORMALNO!
Nama je bilo hladno jer nismo mogli zatvoriti vrata a njima je to NORMALNO au stsnu smo bili svega par mjeseci.
Nema veze da li je stan u najmu ili kupljen kao naš nije u redu da se na popravaka čeka i po nekoliko mjeseci.
Nama garancoja izlazi u devetom mjesecu i kaj onda?
Rata kredita je velika a plaće uvijek iste...
željka 06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.