Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2021., 10:27   #3661
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Kakav je taj u zupnik u Svetvicenti ne znam. Pogledaj stranice Porecke i Pulske nadbiskupije, tamo imas kontakte po zupama. Mogu ti reci da je razuman i suradljiv zupnik iz Rovinja, Grbac te zupnik iz Funtane Butkovic, probaj s njima dogovoriti. Znam da je Grbac dozvolio da zupnici iz drugih zupa obave vjencanje u Svetoj Fumi i znam da je Butkovic odlazio u druge zupe, on lijepo pjeva i zabavljac je. I znam da zupnik u Zminju ne zeli vjencati niti svoje zupljane ako sazna da zive zajedno ili ako je mlada trudna.


Belaj ima puno potencijala ali im je slaba realizacija, kad renoviraju biti ce odlicni.
Ima li u blizini svete Eufemije nekakav parking? Može li se ostaviti auto negdje u blizini crkve samo dok odradimo obred?
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2021., 10:48   #3662
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Ima li u blizini svete Eufemije nekakav parking? Može li se ostaviti auto negdje u blizini crkve samo dok odradimo obred?
Ne znam kako je sad i kako je ljeti, od rujna su dozvoljavali povorci mladenaca ulaz u grad odredeno vrijeme, parkira se dio uz crkvu ili na rivi kod malog mola pa prosecu do gore, blizu crkve stane 30-40 automobila. Kontaktiraj grad, dozvola se placa.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2021., 22:00   #3663
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je sad i kako je ljeti, od rujna su dozvoljavali povorci mladenaca ulaz u grad odredeno vrijeme, parkira se dio uz crkvu ili na rivi kod malog mola pa prosecu do gore, blizu crkve stane 30-40 automobila. Kontaktiraj grad, dozvola se placa.
Hvala ti puno na svim informacijama! Riješila sam župu i župnika
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2021., 09:04   #3664
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na svim informacijama! Riješila sam župu i župnika
Sretno i uzivajte. Ja sam tebe uputila ti ces nekog drugog
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2021., 22:15   #3665
Pozdrav još jednom. Može, molim vas, preporuke za cvjećare/dekoratere u Istri. Znači, jednostavna dekoracija stolova, crkve, meni buket i možda koji rustikalni detaljčić.
Hvala
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2022., 09:04   #3666
Crkva/kapelica

Zna li netko za neku lijepu malu crkvicu ili kapelicu koja je pogodna za malo vječanje za 10-15 ljudi?
tereza07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2022., 17:04   #3667
Quote:
tereza07 kaže: Pogledaj post
Zna li netko za neku lijepu malu crkvicu ili kapelicu koja je pogodna za malo vječanje za 10-15 ljudi?
Sv.Agneza u Raklju.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2022., 16:51   #3668
Pozdrav svima!

Može li mi netko molim Vas pomoći, htjela bih zvati Paladnjaki, no ne mogu nigdje naći njihov kontakt. Molim Vas heeeeelp
Tonka6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2022., 16:52   #3669
Quote:
Tonka6 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Može li mi netko molim Vas pomoći, htjela bih zvati Paladnjaki, no ne mogu nigdje naći njihov kontakt. Molim Vas heeeeelp
091 551 7112
052 825 0880
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2022., 08:43   #3670
Quote:
Tonka6 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Može li mi netko molim Vas pomoći, htjela bih zvati Paladnjaki, no ne mogu nigdje naći njihov kontakt. Molim Vas heeeeelp
Jesi možda uspjela stupiti s njima u kontakt? Ja čekam odgovor na mail, ali mislim da ću ih i nazvati.

Ako može neka općenita info kakve su cijene tamo i cijene smještaja u okolici jer imamo dosta ljudi koji bi došli iz Zagreba.
ecopug is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2023., 13:58   #3671
Pomoc!

Gost sam na vjencanju trazim na podrucju Novigrada, Poreca ili okolice, nekoga za make up i frizuru ako imate bilo kakvu preporuku pomagajte!!
abloatedaunt is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:22.