Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2008., 11:21   #61
Nisam još baš upućena u dječju robicu, al i meni se čini da je to dost.

Ja za sebe računam da nam treba recimo 20-ak bodića i 5 kombinacija za u goste - dovoljno (termin je u avataru)-za prva 3 mjeseca.
A onda kad vidimo kako funkcioniramo, kako rastemo stignemo uvijek do H&M-a, ili već negdje (već znam da mi ni mama ni sveki neće odolijevati robici za bebu pa će biti toga )
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 11:26   #62
eee, možebit su evstice za te kombinacije za u goste
ja nemam namjeru kupovat nikakvu kraaaasnu robicu za ić u goste ili da oblačenje za goste koji dolaze
bebu imam namjeru oblačit u bebi robicu, alergična sam na bebi robu koja je umanjena verzija odjeće za odrasle il veću djecu - nema šanse da svojoj bebi oblačim ikakve haljinice, suknjice, traperičice, trenirkice, majice s kapuljačom ili cipelice samo zato jer je to slatko!
takve stvari su nepraktiČne, bebu samo muče i žuljaju (kapuljače ih žuljaju, suknjice i haljinice se diži, u dvodjelnim stvarima su im gola leđa i slično...

moja bu nosila bodiće i bebi odijelca i točka.

btw, misiz, relax
nemoj se silit da kupuješ, može ti se dogoditi sad kad ne znaš samo da kupiš nešto što nećeš koristiti...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 12:19   #63
za prva 2 mjeseca isključivo sam mu oblačila bodiće i ona fina plišana odjelca za bebe.traperice je dobio pa sam mu tu i tamo obukla,ja ih nikad ne bih kupila.dosta vam je po 5-6 bodića u jednom broju,nemojte pretjerivati
Jeftine i super bodiće ima Getro-Baby star.Prošli tjedan bila akcija i svi bili po 9,99.Inače su oko 23 kune.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 12:22   #64
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
eee, možebit su evstice za te kombinacije za u goste
ja nemam namjeru kupovat nikakvu kraaaasnu robicu za ić u goste ili da oblačenje za goste koji dolaze
bebu imam namjeru oblačit u bebi robicu, alergična sam na bebi robu koja je umanjena verzija odjeće za odrasle il veću djecu - nema šanse da svojoj bebi oblačim ikakve haljinice, suknjice, traperičice, trenirkice, majice s kapuljačom ili cipelice samo zato jer je to slatko!
takve stvari su nepraktiČne, bebu samo muče i žuljaju (kapuljače ih žuljaju, suknjice i haljinice se diži, u dvodjelnim stvarima su im gola leđa i slično...

moja bu nosila bodiće i bebi odijelca i točka.

btw, misiz, relax
nemoj se silit da kupuješ, može ti se dogoditi sad kad ne znaš samo da kupiš nešto što nećeš koristiti...
Ma tako i ja računam - nema smisla još.
A kombinacije za u goste jedino imam na umu ono da ima 3-4 para hlačica, par majčica, beretku radi sunca i slično - nisam tip od umanjenih verzija odjeće za odrasle.
Iako neću ni to vjerojatno moći izbjeći - doći će s mašnom (sigurno od par ljudi pa...).
Al i to treba računati za te stvari da će ljudi pokloniti pa nema smisla kupovati na veliko. Kažem bodići i mi uz to možemo kupiti 2 para hlačica i 3-4 majčice. Dovoljno.
Lako u hodu kupimo još (pošaljem ili naručim mužu, mami, sveki, sestrama, .....)
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 12:24   #65
ma, misziz, ne trebaju ti ni majičice ni hlačice - to sam ti htjela reći
samo benkice, bodići i odijelca
skroz malim bebama su majičice i hlačice nepraktične (a i mamama za oblačit)

ja, doduše, ne pričam iz iskustva, ali imam frendicu koja je nakupovala majičica kr. rukava svojoj bebi pa je poslije požalila jer ih nije nijednom obukla - dok je bila skroz mala bilo joj je nepraktično, a kasnije ih je prerasla

ispravak - doduše, ja kad razmišljam o kupovanju robice, imam na umu kupovanje robice za prva 3 mjeseca - jer to je ono što ja mislim kupovat unaprijed - kasnije će em dobiti em ću bolje znati šta njoj i meni više paše i više treba
tak da sorry, možda ti misliš za kasnije te majičice i hlačice
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 12:27   #66
Ma baš razmišljam.
Al ima vremena do tad, još čitanja foruma, tuđih iskustava...
U principu sam rekla da će mi dijete biti po doma vjerojatno i samo u pelenama - po vrućinama koje ga čekaju (iako imamo klimu, ali...)
Ma zato ni neću sad kupovati odjeću - lako ja to kupim tamo negdje u svibnju - a do tad - a joooooooj - koliko ću iskustava pročitati.
Al ima nešto u tome što kažeš (sad kad si zamislim stvar )
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 12:51   #67
jel tko od vas cure kupovao krevetić za bebu u adaxu? kakve su cijene onako okvirno?
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 12:55   #68
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
jel tko od vas cure kupovao krevetić za bebu u adaxu? kakve su cijene onako okvirno?
ja nisam, al sam sve kupovala u adaxu pa sam u prolazu vidjela cijene - od cca 600 do 2000 kuna
s tim da imaš neku akciju krevetić, ormarić i psoteljina, čini mi se, za 800 ili 900 kuna
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 13:03   #69
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
jel tko od vas cure kupovao krevetić za bebu u adaxu? kakve su cijene onako okvirno?
Nismo kupili krevetić, ali smo prošli tjedan tamo kupili madrac za krevetić,
120x60 visina 18 - koštao je 275kn minus 10% na keš = 247,5 kn.
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 13:25   #70
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
Nismo kupili krevetić, ali smo prošli tjedan tamo kupili madrac za krevetić,
120x60 visina 18 - koštao je 275kn minus 10% na keš = 247,5 kn.
pa to je povoljno!! ništa,idem i ja u adax...
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 14:57   #71
moja beba će biti ljetna,ali svejedno sam kupila skoro sve s dugim rukavićima - samo bodiće,kombinezončiće i male pamučne trenirkice sa stopalicama za obući na bodić - nikakve druge kombinacije nisam kupovala

na ovim rasprodajama sam kupila tih bodića nekoliko paketa po veličinama do 6-9 mj. - stvarno se isplatilo,a sve je dugi rukav tako da nema greške

ja sam prezadovoljna
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:25   #72
samo pazite na godišnje doba, ja sam se zaletila i kupila br. 74 i 80 zimke stvari a nisam računala da će imati 9 mjeseci do godinu dana kad bude to nisila a to će biti ljeto...sada moram opet sve iznova kupovati ljetne stvari ...na raspordaji sam gledala ali su isto većinom zimske stvari što mi baš ne paše...
nije tako strašno ostavit ću za drugu bebu
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:26   #73
bodiće bi samo kupovala kratnih rukava i za zimu i za ljeto, jer nije bebama hladno jer preko toga imaju opet duge rukave a lakše je za oblačit...
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:29   #74
Quote:
blond lady kaže: Pogledaj post
bodiće bi samo kupovala kratnih rukava i za zimu i za ljeto, jer nije bebama hladno jer preko toga imaju opet duge rukave a lakše je za oblačit...

THNX
Kako ste vi?
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:31   #75
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post

THNX
Kako ste vi?
dobro smo, malo je helena danas ne razpoložena, igleda da je muče zubi pa sam je jedva uspavala
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 15:41   #76
i još jedan savjet ...ako budete imali bebicu koja puno bluca kao što je moja Helena trebat će te puno robice ...ja sam helenu presvlačila po 3 puta na dan - kompletno sve jer mi je sve izbljuckala...
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:10   #77
a babarini???

Baš mi je drago da ste mi dobro
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:22   #78
ja sam bila nakupovala dosta kombenizenoca za bebu ali su meni bili neprakticni za presvlacenje
kad beba bljucne moras joj skinit cili kombinezonic pa sam ja kupila par kompletica sa majicom koja se skroz kopca na ledjima(drukeri)i hlacice sa stopalima,tako da bi kad izbljuca promjenila samo majicu(a znala sam ih mjenjat 3dnevno)
a sto se tice bodica za male male bebe ja sam za pocetak bila kupila bodi benkice koje su na prijeklop i vezu se naprijed
bilo mi je puno lakse to obuc nego navlacit preko glave tek rodjenoj bebi
ja sam se bila zaletila pa sam kupila 6 bodica od iane koje nisam nikad koristila,samo sam tako rec bacila pare

meni je ovako bilo lakse
klara_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:28   #79
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
a babarini???

Baš mi je drago da ste mi dobro
ja to ne bum kupovala
to ti ne treba dok ne počneš s drugom hranom osim cice/bočice
dotad - gazica
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 16:30   #80
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ja to ne bum kupovala
to ti ne treba dok ne počneš s drugom hranom osim cice/bočice
dotad - gazica
meni isto nisu trebali,mala beba je uvijek naslonjena na rame kad je drzis,gazu ili pelenu preko ramena i to je to
klara_23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:24.