Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2016., 19:32   #81
Mali ispravak.
Anunakiji nisu gradili piramide.

Oni su u piramidama doletjeli na Zemlju.
Bilo je i više piramida, no sa nekima su se vratili na Nibiru.

Anunakiji su bili sposobni da rade humanoidne klonove, bez emocija ko na traci, stvarajuči si tako potreban broj robova, te genetskim inženjeringom radili mnoge pokuse.

Koliko danas ljudi žive u hologramu, u jednom potpuno pogrešnom znanju, je u razmjerima velikih dimenzija.

Atlantidu nikada neče pronači, dok god je budu tražili na pogrešnom mjestu.
Naime, Atlantida je na Balkanu, točnije srednjem Podunavlju prema Grčkoj, otprilike na tom prostoru.

Nefertiti, jadna od kraljica, današnji idealni model ljepote ženskih modela, a u biti je jedan od najsmrtonosnijh entiteta, ikada postoječih.

Od arheoloških nalaza, nađena je bista Nefertiti, sačuvano je jedno oko, a arheolozi jadikuju, pošto i to jedno oko na bisti, nije oko, več rupa, pa jadikuju i nagađaju kakvo je bilo, a neznaju da je tim okom mogla da usmrti svakoga, mentalnim putem u sekundi.
I ona je to učestalo radila sa velikim zadovoljstvom, naime, radnici kohi su padali na koljena pred faraonima su na potiljačnom dijelu glave imali izduženje(za to postoje arheol dokazi, lubanje izdužene), bili su obrijani, a morali su čelom do zemlje se nakloniti Nefertiti, koja je tisuče i tisuče nepotrebnih radnika, jednim valom mentalne energije poslala u smrt.

Za mumije se misli da su mumificirani faraoni, Ne, krivo.
To su samo bili njihovi radnici i robovi.

Povijest Egipta je hologram.
Povijest faraona je povijest klonova.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:08   #82
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Mali ispravak.
Anunakiji nisu gradili piramide.

Oni su u piramidama doletjeli na Zemlju.
Bilo je i više piramida, no sa nekima su se vratili na Nibiru.

Povijest Egipta je hologram.
Povijest faraona je povijest klonova.
Kad već govoriš o piramidama , evo jedna zanimljiva snimka:

https://www.youtube.com/watch?v=V9DT_8nZOGo
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:10   #83
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Reklo bi se deluzija.
Orionci indirektno preko svojih Iluminata na Zemlji , a koji imaju svoje izdanke na svim močnijim funkcijama(kroz masonske lože) , među ostalim i u NATO-u , upravo oni INDIREKTNO špricaju ljude otrovnim KEMTREJLOVIMA.

Čovjek bi se mogao zapitati kakvi to ljudi ,koliko god zli kriminalci bili ,mogu trovati vlastitu rasu/vrstu i to još na tako očit i bezobrazan način?
Odgovor je vrlo jednostavan i logičan.
To NISU Zemaljska bića Ljudi , već Orionska vanzemaljska hobotnica koja ima svoje krakove i pipke u svim sferama društva.

Zašto ne možeš vidjeti KEMTREJLOVE?
Zato jer ti to tvoja vlastita vjerovanja ne dozvoljavaju i to iz više razloga.
Prvi je ogroman strah koji bi morao osjetiti u sebi kada bi sam sebi priznao da te netko truje , jer to samo-priznanje automatski ruši cijelu tvoju iluziju koju nazivaš život na zemlji i s tim bi morao automatski odbaciti već ustaljena vjerovanja koja tu iluziju i stvaraju , a čovjeku je najteža stvar u životu mijenjati vjerovanja svoja , koja automatski mijenjaju njegovu sliku svijeta.

I zato je ljudima mnogo lakše i draže ostati uljuljan u svoju bajku i GLEDATI na nebu guste KEMTREJLOVE , a VIDJETI bezopasne KONTREJLOVE.

Izraz "Teorije Zavjere" su smislili i odaslali u svijet putem raznih sredstava manipulacije upravo Iluminati/Orionci/Elita , tako da samim ponavljanjem riječi "teorija zavjere , teorija zavjere " kao papagaji , te riječi uđu duboko u kolektivnu podsvijest ljudi i da postane središnja komponenta ne-vjerovanja u ništa što nije u skladu ili što nije prihvačeno od kolektiva i samim tim se se ne smatra "normalnim" i istinitim.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:17   #84
Ajd dobro, jača deluzija.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 20:46   #85
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Kad je čovjek na teškim drogama ili je jako mlada , nezrela duša , on se postepeno odvaja od svojih viših centara svijesti/duše i tada jedini alat koji čovjek kao SVIJEST ima je lijeva-intelektualna strana mozga koju EGO koristi da bi istoj toj SVIJESTI stvarao neprestanu iluziju i iskrivljavao percepciju , a EGO koristeći PODSVIJESNU memoriju to radi već tisućama godina.

Što je ustvari ego?

Orionski Reptili Enlil i njegovi genetičari su prvim ljudima ugrađivali reptilski mozak od svoje vanzemaljske vrste , mozak na koji su Siriusijanci kasnije nadodali sisavački mozak zahvaljujući kojemu sada razmišljaš.
Reptilski mozak je vremenom zakržljao ali i dan danas djeluje u svim ljudima.

Na koji način?
Upravo je EGO o kojem se priča , a koji neprestano stvara iluziju odvojenosti , kako od cijeline i od drugih ljudi , tako i od vlastititih viših centara svijesti/duše , upravo je EGO taj iluzorni indentitet koji je ustvari projekcija ili ekstenzija zakržljalog REPTILSKOG mozga a njegove osobine svima znane poput dominacije , kontrole , nadmetanja/rivalstva...služe da se čovjek ili SVIJEST čovjeka nikada ne spoji sa svojim višim centrima svijesti.

Kako čovjek evoluira on se sve više spaja sa svojim višim centrima svijesti i tada koristi intelekt samo u onoj mjeri koliko je dovoljno , što je opet relativan pojam , a ego postepeno ostavlja na stranu jer ništa ne ide preko noći , a intuicija koja je u prijevodu inteligencija duše zauzima svoje mjesto u daljnjoj evoluciji čovjeka.

Od samog početka sam govorio "uzmi samo ono što se slaže s tvojom unutarnjom istinom" iz razloga što smo na ovoj planeti i na ovom forumu , svi na različitim nivoima svijesti i samim tim imamo različita iskustva i vjerovanja koja na kraju stvaraju različite percepcije kod različitih ljudi.

Nisam ni mislio da će svi ili večina prihvatiti ovu temu.
Znao sam da će to biti vrlo mali broj ljudi kojima je svijest dovoljno proširena ili uzdignuta i podsvijest očišćena , tako da mogu vidjeti pravu realnost bez iluzije i takvi probuđeni su mi se i javili na private , tako da je meni sasvim svejedno tko šta misli o ovome što sam napisao.

Sve u svoje vrijeme , čovjek ne može nešto percipirati kao istinu prije nego je spreman unutar sebe za nju.
Ja uopće nisam takva osoba kakvom me ti opisuješ i svrstavaš. Dobro sam upoznat s ovom tematikom koju ti iznosiš, pročitao sam više knjiga od Ickea i vjerojatno ću otići i na seminar kojeg će držati u Zagrebu u trećem mjesecu, no to me i dalje ne uvjerava u to što čitam.

Ja to posmatram sa jedne "entertainment" stranice iz koje to što čitam smatram vrlo zanimljivim ali poput nekakvog filma ili serije, nemogu jednostavno u to vjerovati, ne osjećam da je to istina zbog toga što je prenerealno. Ali i dalje proučavam jer me zanima i veoma mi je zanimljivo iako smatram da to nije istina te da reptili ne postoje.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Mali ispravak.
Anunakiji nisu gradili piramide.

Oni su u piramidama doletjeli na Zemlju.
Bilo je i više piramida, no sa nekima su se vratili na Nibiru.

Anunakiji su bili sposobni da rade humanoidne klonove, bez emocija ko na traci, stva
Koji dokaz imaš o tome kako su Anunnakiji došli na zemlju ili da oni uopće postoje? Zar vama nije jasno da se hijeroglifi od raznih plemena i starijih naroda poput Azteca, Inki ili Egipćana nemogu uzimati kao konkretan dokaz ičega.

Ako su oni nacrtali bogove u oblicima životinja ili guštera na zidovima egipatskih tunela, to ne znači da ti bogovi ili reptili zaista postoje, već to može biti metafora njihove religije i božanstva u ta vremena, isto kao što netko danas vjeruje da je Isus besmrtan i da je hodao po vodi, ponovno se vraćamo na vlastitu percepiju i primanje onoga te pohrane u mozak na način na koji pojedinac osjeća da je nešto istina a nešto nije.

Crteži drevnih naroda nisu nikakav konkretan dokaz o postojanju bilokakvih entiteta ili božanstava, već su oni vrlo vjerojatno metafora percepcije religije tadašnjih naroda...
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 23:43   #86
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
.

Koji dokaz imaš o tome kako su Anunnakiji došli na zemlju ili da oni uopće postoje? Zar vama nije jasno da se hijeroglifi od raznih plemena i starijih naroda poput Azteca, Inki ili Egipćana nemogu uzimati kao konkretan dokaz ičega.

Ako su oni nacrtali bogove u oblicima životinja ili guštera na zidovima egipatskih tunela, to ne znači da ti bogovi ili reptili zaista postoje, već to može biti metafora njihove religije i božanstva u ta vremena, isto kao što netko danas vjeruje da je Isus besmrtan i da je hodao po vodi, ponovno se vraćamo na vlastitu percepiju i primanje onoga te pohrane u mozak na način na koji pojedinac osjeća da je nešto istina a nešto nije.

Crteži drevnih naroda nisu nikakav konkretan dokaz o postojanju bilokakvih entiteta ili božanstava, već su oni vrlo vjerojatno metafora percepcije religije tadašnjih naroda...
Kakav dokaz bih ja imao?
Nasmijao si me tim pitanjem.
Uglavnom teoriju big banga smatram biggest shit ever, kao i gradnju piramida kako se opisuje u povijesnim knjigama na fakultetu-mision imposibile.

Zatim, ako se u povijesti govori kako smo mi navodni nomadi bla,bla došli u nekom stolječu, bla, bla..., a ne objašnjavaju o nađenim artefaktima i figurinama na našim prostorima starima 5,10,15 tis. godina, koje dokazuju postojanje civilizacije na našim prostorima u to vrijeme. No, to nečete pročitati u udžbenicima, a masu neprocjenjivih artefakata, sa našeg područja, se na crno preprodalo na zapad.
Pa, ako ništa drugo, iz zabave mi je bolje čitati i pravi sf nego slušati laž na laž , pa opet laž.
Povijest su pisali pobjednici, mnogi događaji su iskrivljeni, neki skrivani, neki izmjenjeni, mnogi dodani, pa stoga, brate mili ne sluša mi se izmišljotine u koje nas uvjeravaju.
Dakle.
Faraoni su vanzemaljci.
I doletjeli su u svemirskim letjelicama zvanim piramide.
Razlog njihovog dolaska je bio vrlo praktičan.
Oni su po kazni došli na Zemlju.
Tvorac ih je kaznio zbog prekoračivanja, počeli su da izumiru, no bili su tehnološki najnaprednija rasa na Zemlji, ali i postali su crni.

Civilizacija Faraona, utjecala je na promijenu putanje Zemlje i klime Zemlje.

Civilizacije koje su na Zemlji bile prije dolaska Faraona, bili su Atlantiđani i Sumeri, i dopustili su dolazak Faraona, u svemirskim letjelicama piramidama.

Faraoni su uz pomoč piramida, izvozila zrak sa Zemlje na jedan planet(zaboravih koji, možda Cosmic zna), i to opet uz pomoč piramida, koje su zrak usisavale.

Inače, Faraoni su bili čisti racio, bez emocija i superiorna tehnološka rasa, koja je izvršila preinake Zemljine atmosfere i putanje.
Povečali su postotak kisika u atmosferi i zaštitili njenu površinu od kozmičkog negativnog zračenja.

Za pomočnike, Faraoni su dobili klonove, biološke entitete bez razuma, koje su vrlo lako proizvodili na tekučoj traci.
Također, iste takve klonove, bili su u stanju da proizvode i Sumeri i Atlantiđani.
Ti klonovi bili su biološki automati bez svijesti.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 00:51   #87
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Ali i dalje proučavam jer me zanima i veoma mi je zanimljivo iako smatram da to nije istina te da reptili ne postoje.

Koji dokaz imaš o tome kako su Anunnakiji došli na zemlju ili da oni uopće postoje? Zar vama nije jasno da se hijeroglifi od raznih plemena i starijih naroda poput Azteca, Inki ili Egipćana nemogu uzimati kao konkretan dokaz ičega.

Ako su oni nacrtali bogove u oblicima životinja ili guštera na zidovima egipatskih tunela, to ne znači da ti bogovi ili reptili zaista postoje, već to može biti metafora njihove religije i božanstva u ta vremena, isto kao što netko danas vjeruje da je Isus besmrtan i da je hodao po vodi, ponovno se vraćamo na vlastitu percepiju i primanje onoga te pohrane u mozak na način na koji pojedinac osjeća da je nešto istina a nešto nije.

Crteži drevnih naroda nisu nikakav konkretan dokaz o postojanju bilokakvih entiteta ili božanstava, već su oni vrlo vjerojatno metafora percepcije religije tadašnjih naroda...
Dokazi su svuda oko nas , samo je problem ponovo u čovjekovim PODSVJESNIM VJEROVANJIMA koja kreiraju njegovu percepciju/viđenje svijeta i to je NAJVAŽNIJA stvar.

Pošto ti ne vjeruješ u skoro pa ništa od ovoga o čemu pričamo , nije moguće da to vidiš-percipiraš. Samo ćeš se vrtiti u krug. Kada u nešto NE-VJERUJEŠ , ti onda PRIVLAČIŠ k sebi dokaze ili anti-dokaze , koji će potvrđivati to tvoje NE-VJEROVANJE.

Kao i u svemu , tu vrijedi zakon privlačnosti. Privlačiti ćeš one ljude k sebi i biti ćeš privučen k ljudima koji vibriraju slično tebi , razmišljaju slično kao ti , biti ćeš privučen štivom koje odgovara tvojim NE-VJEROVANJIMA i vibracijama , biti ćeš privučen ili ćeš privlačiti k sebi sve moguće anti-dokaze koji potvrđuju tvoja NE-VJEROVANJA a prave dokaze ćeš svijesno i nesvijesno zaobilaziti.

Zašto?
Zato jer ih ne možeš ni vidjeti ni čuti jer ne vibriraju-ne slažu se s tvojim PODSVJESNIM NE-VJEROVANJIMA.
Ne možeš ništa percipirati kao istinu ako nisi spreman za nju.

Kada kažeš gdje su nam dokazi da je to istina , pitam ja tebe gdje su ti dokazi da to nije istina.
Budimo realni , ravnopravni i logični. Ti sam nemaš dokaze da NIJE POSTOJALA Atlantida , a tražiš od nas dokaze s kojima želiš da ti dokažemo da JESTE POSTOJALA(iako ih ima koliko hočeš).

NEMAŠ nikakve dokaze o NE-POSTOJANJU Anunnakija , a tražiš od nas da ti pružimo dokaze da JESU POSTOJALI(iako imaš dokaza koliko hočeš) i da su radili genetičke inženjeringe ,piramide...

Ti kažeš da su to sve teorije. Darwin i njegovi evoluirani majmuni , zar to nije samo jedna od teorija(potpuno nelogična).
I zašto bi onda neke druge potpuno nelogične , ali od zvanično-hipnotiziranog društva prihvačene teorije , vrijedile više od ovih zvanično ne-prihvačenih ali daleko logičnijih.

Ti misliš da je ova 3dimenzija u kojoj živimo na Zemlji , nešto čvrsto/realno.
Sve je energija koja vibrira na različitim frekvencijama ili drugim riječima sve je ovo iluzija i ako se nađu vješti mađioničari , kao što su ovi Orionci , držat će te u toj iluziji a da toga nisi ni svijestan.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 15:34   #88
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Ja to posmatram sa jedne "entertainment" stranice iz koje to što čitam smatram vrlo zanimljivim ali poput nekakvog filma ili serije, nemogu jednostavno u to vjerovati, ne osjećam da je to istina zbog toga što je prenerealno. Ali i dalje proučavam jer me zanima i veoma mi je zanimljivo iako smatram da to nije istina te da reptili ne postoje.
Postoje itekako, sad da li u čistom fizičkom, psihičkom ili psihofizičkom obliku pitanje je.. Vrag nema rogove, nije jarac, on je upravo reptil zmija-zmaj. Ne piše tek tako da je zmija istjerala čovjeka iz Raja dajući mu da proba zabranjeno voće.
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 23:52   #89
Orionci su akustičnom levitacijom podizali velike blokove stijena s kojima su gradili piramide.

Ovo je šteta ne pogledati:


https://www.youtube.com/watch?v=LKUAYv9qfBw

https://www.youtube.com/watch?v=94KzmB2bI7s
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 00:20   #90
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Orionci su akustičnom levitacijom podizali velike blokove stijena s kojima su gradili piramide.

Ovo je šteta ne pogledati:


https://www.youtube.com/watch?v=LKUAYv9qfBw

https://www.youtube.com/watch?v=94KzmB2bI7s
Sory but wrong !!!! he, he

Faraoni su doletjeli svemirskim letjelicama, koje su bile piramide, a njihovi robovi-klonovi, su ih samo oblagali kamenim blokovima.
Mnoge letjelice su i skroz zatrpali blokovima, i one se nalaze spljoštene ispod precizno poslaganih kamenih blokova.

Ti klonovi , bića bez svijesti, mogli su biti isprogramirani da rade gotovo bilo koji zadatak.

I zaboravite današnju mehaniku, i kako su tisuće nesretnih robova vukli stotinama godina te kamene blokove, te ih slagali u piramidu, to je jednostavno nemoguće.



Da li se radilo o akustičnoj levitaciji, nagađa se da nije i vril energijom, tajnom energijom rasa, koje su živjele stotinama metara ispod zemlje, spominju se i mentalne antigravitacije- pomicanje predmeta pogledom......

Osim toga, Faraoni su bili tehnološki najnaprednija rasa, tako da piramide nisu predstavljale problem.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 00:47   #91
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Sory but wrong !!!! he, he

Faraoni su doletjeli svemirskim letjelicama, koje su bile piramide, a njihovi robovi-klonovi, su ih samo oblagali kamenim blokovima.
Mnoge letjelice su i skroz zatrpali blokovima, i one se nalaze spljoštene ispod precizno poslaganih kamenih blokova.

Ti klonovi , bića bez svijesti, mogli su biti isprogramirani da rade gotovo bilo koji zadatak.

I zaboravite današnju mehaniku, i kako su tisuće nesretnih robova vukli stotinama godina te kamene blokove, te ih slagali u piramidu, to je jednostavno nemoguće.



Da li se radilo o akustičnoj levitaciji, nagađa se da nije i vril energijom, tajnom energijom rasa, koje su živjele stotinama metara ispod zemlje, spominju se i mentalne antigravitacije- pomicanje predmeta pogledom......

Osim toga, Faraoni su bili tehnološki najnaprednija rasa, tako da piramide nisu predstavljale problem.
A jesi ga sada ....da oprostiš.....ovo šta ja pokušavam i trudim se ljudima objasniti , ti si pretvorio u SF- naučnu fantastiku i dovodiš u pitanje sve ono što jeste istina.

Orionski Anunnakiji su gradili piramide koristeći akustičnu levitaciju i nisu dolazili u nikakvim piramidama i faraoni nisu postojali prije nego su ih Anunnakiji stvorili i tadašnji obični ljudi su radili manualne poslove.

Na netu ima gomila ciljanih i slučajnih dezinformacija pa treba biti jako pronicljiv jer je problem što u svemu ima istine koja služi kao mamac i kada čovjek zagrize taj mamac , dobije serviranu laž.

Sada ćeš ti reči kako moja istina može biti istinitija od tvoje istine...a ja kažem neka svatko uzme samo ono što se slaže s njegovom unutarnjom istinom.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 23.12.2016. at 01:13.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 02:03   #92
Zašto su Faraoni bili kažnjeni,?
Zašto su pocrnili?
Zašto je bilo samo 120 Faraona na Zemlji?

Najviša humanoidna rada je bila visoka 5-7 metar, iskopane gosti divova?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 03:02   #93
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Zašto su Faraoni bili kažnjeni,?
Zašto su pocrnili?
Zašto je bilo samo 120 Faraona na Zemlji?

Najviša humanoidna rada je bila visoka 5-7 metar, iskopane gosti divova?
1. Prvi put čujem da su Faraoni bili kažnjeni
2. Kako pocrnili , ne razumijem , vjerovatno zbog jakog sunca u Egiptu
3. To ne znam

4. U Grčkoj mitologiji te su divove-humanoide nazivali Titani i živjeli su još na Atlantidi , a bila je i još uvijek postoji , jedna vrsta divovskih humanoida na Malti , visokih oko 6-7 metara i oni su čuvari prastarih spilja i napadaju i jedu sve ljude koji se usude kročiti malo dublje u te spilje.

Čitao sam nekoliko članaka od ljudi koji su samo pukom srečom pobjegli od tih divova sa Malte koji žive u spiljama , a koji su ustvari čuvari koje su Derosi napravili genetičkim inženjeringom , tako da su ih , čačkajući im sa hormonima rasta , produžili do 6-7metara , a imaju svijest razvijenu koliko i aligatori , zgrabiti i pojesti....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 12:10   #94
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Zašto su Faraoni bili kažnjeni,?

Zašto je bilo samo 120 Faraona na Zemlji?
Prvi faraoni su bili hibridi između Anunnakija i zemaljskog čovjeka , a poslije , pošto su Anunnakiji otputovali s Nibiruom , kasniji faraoni su se sve više miješali s ljudskom rasom i gubili su se vanzemaljski geni.

Kažnjavanje faraona od strane Jehovaha-Anunnaki Reptoida , koji je kloniranjem napravio Židove na Marsu , uzevši već postojeći genetski materijal od ljudi sa Zemlje , su ustvari bile akcije jednog ljubomornog genetičara koji je bio zaljubljen u svoje kreacije-Židove , pa ih je iz tog razloga pazio i čuvao a neprijatelje njihove neutralizirao svojom modernom vanzemaljskom tehnologijom , koja je u ono vrijeme mogla izgledati samo kao Božansko čudo.

Nije vezano uz ovo ali usput da napišem za veliku misteriju Bermudskog trokuta , jer to i nije nikakva misterija ako gledamo jednu logičnu povijest , a koja uključuje Atlantidu naravno.

Velika kristalna piramida s naprednom tehnologijom , ustvari ostaci te kristalne piramide koja se rascijepala i potonula zajedno sa kontinentom zvanim Atlantida u Atlantski ocean , tehnologija te piramide je još uvijek aktivna u području Bermudskog trokuta.

Ta piramida u vrijeme Atlantide je služila za otvaranje inter-dimenzionalnih vrata , kontrolu vremena i komunikaciju između planete i svemirskih brodova koji su bili u orbiti oko planete.

Ona je potonula , ali se nije isključila , a sofisticirana tehnologija iz onog vremena i dalje funkcionira i s vremena na vrijeme djeluje na područja na površini gdje je piramida bila locirana i otvara inter-dimenzionalne pukotine , pa iz tog razloga poneki brodovi ponekad nestaju kroz te pukotine u drugu dimenziju.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 23:14   #95
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Za pomočnike, Faraoni su dobili klonove, biološke entitete bez razuma, koje su vrlo lako proizvodili na tekučoj traci.
Također, iste takve klonove, bili su u stanju da proizvode i Sumeri i Atlantiđani.
Ti klonovi bili su biološki automati bez svijesti.
Naravno. Čak je i George Lucas to znao. Možda zato što je Židov?
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 00:59   #96
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Također, iste takve klonove, bili su u stanju da proizvode i Sumeri i Atlantiđani.
Ti klonovi bili su biološki automati bez svijesti.
Vjerovao to netko ili ne , opet mu dođe na isto , klonove su kako kažeš "proizvodili" , ali ne baš na tekučoj traci , ali radili su ih na Atlantidi , prije i poslije nje.

Što mislite da danas rade u podzemnim laboratorijama-bunkerima , čija se unutrašnja zdanja- interijeri na fotografijama-videu mogu vrlo lako pronaći po netu i to od ljudi koji su tu radili pa nekako uspjeli pobječi , objavili svoja svjedočanstva na netu i ubrzo nakon toga nestali sa lica zemlje , ubijeni naravno.

Čitao sam više sjedočanstava tih ljudi koji su radili u tajnim laboratorijama koji se nalaze duboko ispod zemljine kore , svjedončanstava u kojima svi govore slično ili jedno te isto a to je da se u tim laboratorijama , osim ljudi , nalaze REPTOIDI u svojoj fizičkoj 3 dimenzionalnoj formi , u fizičkom tijelu od kojih 2metra i kusur i tu vrše eksperimente zajedno s ljudima i greyevima.

Kako su radili klonove nekada , tako ih rade i danas , a dokaza i primjera ima koliko god hočeš, samo ako čovjek malo otvori svoj um za tu istinu i te mogučnosti , jer ako si od samoga početka rekao sam sebi da je sve to laž , onda ćeš samo laž i vidjeti.

Među ostalim , američki predsjednici , nema koji nije imao i još uvijek ima barem jednog svog klona.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 03:38   #97
Kronologija događaja

1. Prije otprilike 500 000 godina Orionski Reptoidi kopaju-vade zlato iz rudnika na Zemlji i to za svoje mentore Orionske Anunnakije kojima je zlato trebalo da pomoću njega naprave štit za planet Nibiru dok putuje Galaksijom.

2. Prije otprilike 300 000 godina Reptoidi traže od Anunnakija da zajedno naprave genetičkim inženjeringom jednu robovsku rasu/vrstu od postoječih neandertalaca koji su se nalazili na Zemlji tako da ovi zamjene Reptoide u vađenju zlata iz rudnika.

3. Genetički inženjer Enlil , Reptoid-Anunnaki , koji je ujedno i sin kralja Nibirua , zajedno sa svojom ekipom je napravio prvi prototip čovjeka s reptilskim mozgom(kojeg dan danas svaki čovjek ima u svojoj lubanji ispod sisavačkog mozga) ali taj čovjek nije funkcionalan jer nema mogučnost ni sposobnost da donosi odluke u kritičnim situacijama u rudniku i samim tim ne služi svrsi.

4. Genetički inženjer Enki , Humanoid- Siriusijanac-Anunnaki , koji je također sin kralja Nibirua , zajedno sa svojom ekipom sa Siriusa je nadodao sisavački mozak iznad postoječeg reptilskog mozga i novonastali "moderni " čovjek je napokon mogao razmišljati svojom glavom , razlučivati dobro od zla ili drugim riječima Adam i Eva su mogli jesti s drveta znanja.
Enki je u tajnosti sa svojom ekipom dodao još mogučnosti da taj mozak vremenom evoluira , da jednog dana postane alat SVIJESTI za dostizanje viših nivoa ili sfera ili dimenzija svijesti(i taj dan je došao).

5. Reptoid Anunnaki Enlil/Jehovah izvršava pobunu i odvaja se od ostalih Anunnakija s Nibirua , osniva svoju frakciju i vodi ratove protiv oca kralja Nibirua , Enkija i ostalih Anunnakija.

6. Od onda su mnoge civilizacije nastajale i nestajale , razne vanzemaljske vrste dolazile i odlazile , radili se genetički inženjerinzi sa već postoječim ljudima.
Crvena rasa ljudi potječe od vanzemaljaca humanoida sa Vege , bijela rasa potječe od vanzemaljaca humanoida Plejađana , crna rasa vanzemaljaca humanoida iz sazviježđa Orion , žuta rasa potječe iz unutrašnjosti Zemlje i oni su pravi starosjedioci ove planete , Židovi koje je Enlil ili novija inkarnacija- Jehovah , klonirao na Marsu i svojim brodovima doveo na Zemlju poslije potopa Atlantide.

Poslije mnogih potopa i katastrofa koje su uglavnom namjerno izazvane od strane Orionaca-Reptoida , jer nisu bili zadovoljni ondašnjim ljudima , uvijek je ostajao dio tih ljudi ili njihov genetski materijali.... npr. Noina Arka u kojoj su genetski materijali ljudi i životinja bili sačuvani je ustvari leteći-svemirski brod.

7. Poslije potopa Atlantide prije 12 000 godina , jedan mali dio preživjelih odlazi u unutrašnjost Zemlje a veči dio u več formirane kolonije na Mediteranu , Britanskom području , južnoj i sjevernoj Americi ,tu se integriraju i postaju svečenici , kraljevi i kraljice...Anunnaki Thoth/Enki i njegova ekipa uz pomoć vanzemaljske tehnologije gradi Piramide u Egiptu , množe se s ženama zemaljskim i novonastali hibridi postaju Faraoni....Anunnaki Reptoidi se množe sa ženama zemaljskim i ovi postaju kraljevi i kraljice u Britaniji i diljem Evrope.

7. Siriusijanac Enki/Thoth i ostali Anunnakiji odlaze sa Zemlje, dok se Jehovah/Enlil sa jednim dijelom svoje ekipe , mijenjajuči frekvenciju(sve je energija koja vibrira na različitim frekvencijama) prebacuje u nižu 4 astralnu , ne-materijalnu dimenziju , koja je najbliže ovoj 3 dimenziji.

8. Odatle tisućama godina kontrolira i manipulira čovječanstvom i to prvo kroz prve kraljeve i kraljice(koji su bili hibridi Reptoida i čovjeka) i svečenike poslije potopa Atlantide , a kasnije s koljena na koljeno preko njihovih potomaka koji su dan danas ponosni na svoju kraljevsku reptilsku krv.

Danas su to Reptilski shapeshifteri Windsori , Rockefelleri, Rothschildi.... Elita ili Iluminati koji rade po uputama svojih Jehovah Reptoida iz nižeg astrala i koji ispod sebe imaju cijelu piramidu ljudi raspoređenu u svim svjetskim centrima moči i u svim važnijim organizacijama poput UN ,NATO ,WHO... a među ostalim tu su proizvodnja ratova , kemtrejlovi koji nisu nikakav geo-inženjering već sustavno slabljenje imuniteta kod ljudi kroz razne otrovne supstance kojima je nemoguće utvrditi porijeklo....farmaceutska industrija...

9. Planeta se trenutno uzdiže u frekvencijama/vibracijama (možda ste primjetili kako vrijeme sve brže ide) i zato se ovim Reptoidima gore(u astralu) i ovdje dolje(na zemlji) jako žuri da ispune svoje planove , a to je da Zemlju zadrže u nižim frekvencijama i to upravo kroz 3svjetski rat..... iz razloga što su to niskovibrirajuća/niskofrekventna bića i neće moči i ne mogu izdržati ništa što nije rat, mržnja ,negativne vibracije i njima se sada jako žuri i zato vidimo ovoliko kaosa po svijetu , lažnih terorističkih napada , provociranja Rusa.....

10. U tome neće uspjeti.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 25.12.2016. at 03:57.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 11:37   #98
Enki, što znaći gospodar zemlje, kao i Enlil bili su sinovi gospodara Nibirua.

Enlilova majka je bila kraljevske krvi sa Nibirua, dok je Enkijeva bila konkubina, pa stoga nije Enki mogao postati legitimnim nasljednik kralja Nibirua, mada je bio prvorođeni sin, i upravo je to bio razlog, za kasnije tisućljetne konflikte dvojice zavađene braće.

Enki je imao i sinove za mnogobrojnim ženama sa Zemlje.
Jedan od njih bio je Marduk, faraon, kasnije poznatiji kao Ra, koji je osnovao babilonku civilizaciju.

Sve je eskaliralo atomskim ratom, u kojemu su faraoni otišli sa Zemlje, a njihovi robovi pobijeni, čiji se ostaci dan danas nalaze, krivo predstavljajuči kao faraoni, NE , to su bili samo robovi, klonovi i sluge.
Faraoni su se odmaral, punili snagom, te putovali svemirom u piramidama i sarkofazima ispunjenim tečnim metalom, kakvoga nema na Zemlji.

Drevni atomski rat, ogromnih razmjera, kasnije je personificirano opisan u starozavjetnim knjigama o postanku, sodomi i gomori, tori...
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 12:23   #99
Koliko se izvorni podaci personificiraju i mjenjaju kroz povjest


Mardukov izvorni karakter još je uvijek nejasan ali se on povezivao sa vodom, vegetacijom, sudstvom i magijom. Također ga se smatralo sinom Ea (sumerski Enki) i Damkina te nasljednikom Ana, ali bez obzira kakav god mogući osobiti karakter Marduk imao on je zasjenjen političkim razvojem kroz koji je prošla dolina Eufrata što je navelo ljude da ga opisuju karakterom koji je pripadao bogovima iz ranijih perioda koji su bili smatrani vođama njihova panteona. Ustvari, postoje dva boga – Ea i Enlil – čije su moći i atributi prešli na Marduka
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 12:32   #100
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Drevni atomski rat, ogromnih razmjera, kasnije je personificirano opisan u starozavjetnim knjigama o postanku, sodomi i gomori, tori...
Upravo tako , mnogo ili sve je personifikacija i metafora u starim knjigama i kada čovjek malo dublje uđe u to , vidi što se ustvari ondje dešavalo.
Atomski ratovi koji su se vodili između dvije frakcije Anunnakija , Enlilove i Enkijeve.

Zecharia nije mogao sve točno interpretirati i jedan veliki dio je točan , ali ne i sve vezano uz to dvoje polu-brače.
To je krivo prezentirano i interpretirano za Enkija i Enlila.

Enki je bio sin Anunnakija-humanoida , kralja Nibirua i majke koja nije bila konkubina , već Siriusijanka-humanoid , a Siriusijanci su visoko evoluirani humanoidi.
Enki je bio i jeste evoluirana duša za razliku od ostalih Anunnakija i želio je da ljudska rasa koju su modificirali od postoječih neandertalaca , visoko evoluira , dok je Reptoid Enlil želio samo robove koje će iskorištavati
Enlil je bio sin kralja Nibirua-humanoida i majke Reptoida iz sazviježđa Orion.

Iz tog razloga su se i vodili atomski ratovi , jer je Enlil/Jehovah htio potpunu vlast nad ovom planetom koju danas i ima , manipulirajući čovječanstvom iz astralne dimenzije kroz svoje agente na Zemlji.

Enki je na kraju otišao s planete , ali su ostali Čuvari sa Siriusa koji s nekim ostalim visoko evoluiranim vanzemaljskim vrstama , čuvaju ovaj planet od nuklearnog ekstremizma i ostalih ekstrema na kojima Orionci danonočno rade.

S nekim djelovima koji si napisao se ne slažem , ali to je manje važno jer vidim da si se probudio i da vidiš ISTINITU i jedinu LOGIČNU povijest ovog planeta , a ne servirane nam PRIČE ZA MALU DJECU.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 25.12.2016. at 12:46.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.