Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2017., 15:16   #141
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post
A i to sto kazes, prioriteti se moraju znat jbg
Naravno! Prvo umetci za kosu, onda frizura, onda umjetne trepavice, onda šminka, onda ruž, onda itd itd itd...onda mast z akurje oči onda čarpaice, cipelice onda itd itd...baloni, pištaljke, onda itd itd onda govori sa blesimetra onda intervjui sa blesimtera u kojima opisuje djetinjstvo sa blesimetra , onda itd itd...samo važne stvari.

E onda dođemo do manje bitnih odluka: da li u New York na novogodišnji šoping krenuti službenim avionom u bijeloj boji ili službenim avionom u plavoj boji!?

"AAARGH!! Moj je život tako stresan!!! Mene nitko ne razumije!!", vrišti Predsjednica u samoći prekoatlantskog leta.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 15:40   #142
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Naravno! Prvo umetci za kosu, onda frizura, onda umjetne trepavice, onda šminka, onda ruž, onda itd itd itd...onda mast z akurje oči onda čarpaice, cipelice onda itd itd...baloni, pištaljke, onda itd itd onda govori sa blesimetra onda intervjui sa blesimtera u kojima opisuje djetinjstvo sa blesimetra , onda itd itd...samo važne stvari.

E onda dođemo do manje bitnih odluka: da li u New York na novogodišnji šoping krenuti službenim avionom u bijeloj boji ili službenim avionom u plavoj boji!?

"AAARGH!! Moj je život tako stresan!!! Mene nitko ne razumije!!", vrišti Predsjednica u samoći prekoatlantskog leta.
Sad bih nešto kazao al ne smijem. Nije moja predsjednica...
Umjesto toga evo ovaj klip:
https://www.youtube.com/watch?v=cBWApXgC1vk
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 19:33   #143
I tako, dok mi jos brojimo krvna zrnca i mozgamo treba li nam vjeronauk u skolama ili ne, indijci expresno otvaraju novu brodsku liniju za brzo snabdijevanje Katara sa potrepstinama

http://thepeninsulaqatar.com/article...-line-launched

Quote:
“The vessels of the new line will visit Hamad Port every Friday and the first shipment will have 710 containers. The express service has readiness to receive larger shipments as needed,” the ministry stated on its website.
dakle, indijci se brze bolje uguzili u upraznjeno mjesto

I Oman takodjer:

Quote:
Two days ago, Qatar Ports Management Company (Mwani Qatar) had also launched a new direct service between Hamad Port and Sohar Port in Oman to be operated three times a week.
Al sta ce nama izvoz, pa mi imamo more i planine i livade i sume i...i ....i..
__________________
neznam se potpisat...jel može samo X?
toncekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:50   #144
HR je americki vazal i nemre prodat ni sibice dok ne odobri gospodar.
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:58   #145
Katar

Koji vas je izvoz spopao ?
Mi jedino mozemo od Turaka naruciti taj brod i preprodati ga dalje.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:37   #146
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Koji vas je izvoz spopao ?
Mi jedino mozemo od Turaka naruciti taj brod i preprodati ga dalje.
Kad vec ide prica o brodu, jedna istinita anegdota kako su direktori u socijalizmu u SRH radili privatni biznis:
Direktor tekstilne firme Tekstil iz Zagreba isporucio je brodom u Tripoli vojne uniforme koje je Textil sio za libijsku vojsku. Kad je roba istovarena i placena, za lovu koju su dobili za uniforme, lik je kupio brod graha u Libiji i na povratku ga prodao u Turskoj. Zaradu je zadrzao a brod se prazan vratio u Jugu.Tako su drugovi sticali kapital. Kasnije je lik bio jedan od osnivaca Zagrebacke banke.
Umro je u medjuvremenu ali kao jako bogat i sada prava Rvatina. Dakle price o postenom i mukotrpnom radu uglavnom nisu istinite.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:56   #147
Katar mora prestati da financira teroriste jer oni zele da uniste covjecanstvo. Oni su skodljivi za same muslimane. Saudijska Arabija je odlucna da se bori protiv terorizma i da unisti sve celije terorizma. Muslimani su jedinstveni u tome da se mora blokirati svaka drzava koja ima veze sa teroristima. Nikada Saudijska Arabija nije podrzavala terorizam i uvjek je bila na strani dobra a protiv zla. Islam promovira mir i Islam nije kriv za pojavu terorizma jer protiv terorizma je sam Allah.
Ashok is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:39   #148
jej, usaisfreedom se vratil... samo se prebacil na vehabizam.
PhnX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:52   #149
Quote:
Ashok kaže: Pogledaj post
Katar mora prestati da financira teroriste jer oni zele da uniste covjecanstvo. Oni su skodljivi za same muslimane. Saudijska Arabija je odlucna da se bori protiv terorizma i da unisti sve celije terorizma. Muslimani su jedinstveni u tome da se mora blokirati svaka drzava koja ima veze sa teroristima. Nikada Saudijska Arabija nije podrzavala terorizam i uvjek je bila na strani dobra a protiv zla. Islam promovira mir i Islam nije kriv za pojavu terorizma jer protiv terorizma je sam Allah.
Slab je taj Allah ako je protiv neceg a to nesto nikako da ukine.
addx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:28   #150
Nije slab nego je jedini Tvorac svega sto nas okruzuje.
Ashok is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:44   #151
Quote:
Ashok kaže: Pogledaj post
Katar mora prestati da financira teroriste jer oni zele da uniste covjecanstvo. Oni su skodljivi za same muslimane. Saudijska Arabija je odlucna da se bori protiv terorizma i da unisti sve celije terorizma. Muslimani su jedinstveni u tome da se mora blokirati svaka drzava koja ima veze sa teroristima. Nikada Saudijska Arabija nije podrzavala terorizam i uvjek je bila na strani dobra a protiv zla. Islam promovira mir i Islam nije kriv za pojavu terorizma jer protiv terorizma je sam Allah.
Ti si im predstavnik/glasnogovornik?

Neko istrazivanje koje bi potkrijepilo tvoje tvrdnje?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 17:15   #152
Quote:
PhnX kaže: Pogledaj post
jej, usaisfreedom se vratil... samo se prebacil na vehabizam.
ksaisfreedom?
Alfa Romeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 01:25   #153
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Ti si im predstavnik/glasnogovornik?

Neko istrazivanje koje bi potkrijepilo tvoje tvrdnje?
Ja sam samo jedan obican forumas diskutant koji zeli da podrzi Saudijsku Arabiju u borbi protiv terorizma. Poznato je koliko Katar financira terorizam. Katar je podrzavao ISIL i podrzavao Iran kao teroristicku prijetnju. Katar je izdao Saudijsku Arabiju i ostale zemlje Zaljeva tako da Katar mora ispastati zbog greske koju je ucinio. Katar je svojim ponasanjem prekrsio osnovu ljudskih prava a to je da svaki gradjanin bude siguran od terorizma.
Ashok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 13:36   #154
Quote:
Alfa Romeo kaže: Pogledaj post
ksaisfreedom?
jep, dieinfideldie za prijatelje
PhnX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 22:09   #155
Quote:
Alfa Romeo kaže: Pogledaj post
ksaisfreedom?
cro_gavran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 13:36   #156
Quote:
Alfa Romeo kaže: Pogledaj post
ksaisfreedom?
Loš izbor za novi alter-ego jer pozicija pro-ksa nije ni izbliza toliko potentna za zajebanciju kao pozicija pro-usa.
KSA uopće nije smiješna kao što je to USA, pored toga što je dosadna i nezanimljiva.

Stvar bi donekle igrala na npr.Klixu gdje ima dosta likova koji bi sasvim ozbiljno shvatila izjavu poput: "SA se uvijek bori protiv terorizma" i slično...

Stoga preporučujem našem freedomcu da sa alter egom Ashkoka preseli na klix ili da ga umirovi i otvori novi alter ego.

Ovdje bi igrao dobro neki hyperneokršćanski alter ego popu Ilčića, odnosno neke njegove karikature...
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:46   #157
Quote:
Ashok kaže: Pogledaj post
Zasto tezis jednoumlju? Zasto ti smeta drugacije misljenje na ovom forumu? Meni forum bez suprotnog misljenja nije interesantan.
Ma ne težim nego ti kažem da ovaj tvoj alter-ego može funkcionisati samo tamo gdje ima jednoumlja, geg bi bio u onima koji bi te ozbiljno shvatili...

Jedino mjesto za koje smatram da ispunjava uslove za ovaj alter-ego jeste Klix.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:54   #158
Quote:
toncekk kaže: Pogledaj post

S obzirom da zivim ovdje vec vise od 3 godine, moram priznati da se barem slatko nasmijem kada vidim koliko ste (ne)upuceni u zbivanja ovdje.
Ono kad izjavis da jedan Katar moli za humanitarnu pomoc

Ljudi, dajte se smirite, ovo nije Sirija ili Libija..
Prvenstveno, apsolutno nigdje se ne osjeca ikakva kriza, sve je u potpunosti isto kao i prije osim sto su sad mlijeko i mlijecni prozivodi il TUR a ne SA/UAE, kao i gusti sokovi i sl.
SVe ostalo je isto kao i prije, to je prvo.
Drugo, ovdje je cca 270 000 kataraca i vise od 2 milijuna stranaca, tako da bi napad na Katar u ovom trenutku bio automatski napad na Indiju/Pakistan/Filipine/Bangladesh/Sri Lanku+UK/USA/TUR/ITA, jer ovdje ima znacajan broj navedenih nacionalnosti.

Da saudijci ista mogu,napravili bi to oni odavno, izmedju ostalog, Iranci,Iracani i Turci samo cekaju da ovi ispale prvi metak pa da ih mogu satrat, to su cinjenice kojih su svjesni i SA i UAE.

A najbitnije od svega, ovi ovdje imaju toliko love da sad mogu kupit, doslovno kupit 100k naoruzanih placenika.
Plus americanska baza sa 10k vojnika.

Il se mogu totalno zamjerit, pa rec rujama il kinezima da ce im dat 50% svih plinskih polja u koncesiju na 50-100 godina ako ih ovi budu branili..
Pricamo o trilijunima
Kao sto rekoh, ovo nije ni Sirija ni Libija, ni blizu, a zivot se odvija normalnim tijekom, ljudi dolaze i odlaze normalno, nekima mozda put traje 30-60 minuta duze i to je sve.

Ducani su puni, bilo je mozda 2 dana praznih polica jer su panicari pokupovali sve ko da se blizi kraj svijeta,al sad se sve vratilo u normalu, ne nedostaje nicega i zivot ovdje tece uobicajenim tokom.

A to sto mediji pisu nema veze s vezom.

Dakako, u nista nemozes biti 100% siguran, to je tako u zivotu naravno, al bit svega je da ovi novinski napisi zbilja nemaju veze s vezom.

Jucer cujem od jednog domaceg da su ovi iz SA porucili QA da im ipak mogu dostavit nekaj hrane ako im bas treba, toliko o blokadi
I ne zaboravite da Egipat ovisi o katarsko plinu, isto kao i Dubai izmedju ostalog.
Zahvaljujem na informacijama iz prve ruke, medjutoa trebao bi poraditi na rezoniranju, i to dosta.

Sent from my SM-G360F using Tapatalk
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:26   #159
Quote:
Ashok kaže: Pogledaj post
Saudijska Arabija je raskrinkala Katar da radi za teroriste. Katar naime financira terorizam na Bliskom Istoku i jako suradjuje sa Iranom koji je neprijatelj Saudijske Arabije. Saudijska Arabija zeli da gradjani Katara izaberu drugu vlast i da se porodica Al Thani skloni sa polozaja. Saudijska Arabija zeli da Katar pocne raditi protiv terorista i da pocne unnistavati celije terorizma na Bliskom Istoku.
Sad još samo preostaje da netko raskrinka KSA među širokom masom.

Nije da ne znamo kakvi su, ali mnoge treba stalno podsjećati na to.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 09:42   #160
ČETIRI arapske države koje bojkotiraju Katar zbog njegove navodne potpore terorizmu poslali su Dohi popis s 13 zahtjeva, među kojima je zatvaranje televizije Al Jazeere i reduciranje odnosa s Iranom, rekao je dužnosnik jedne od tih zemalja.

Popis zahtjeva za okončanje velike krize u Perzijskom zaljevu, koji su sastavili Saudijska Arabija, Ujedinjeni Arapski Emirati, Egipat i Bahrein, također uključuje zatvaranje turske vojne baze u Kataru, rekao je dužnosnik za Reuters.

Katar također mora objaviti da prekida veze s terorističkim, ideološkim i sektaškim organizacijama, među kojima su Muslimansko bratstvo, Islamska država, al Kaida i Hezbolah.

Četiri države dale su Dohi rok od 10 dana da ispuni zahtjeve, a popis je Kataru predao Kuvajt, koji posreduje u sporu, rekao je neimenovani dužnosnik.

Saudijska Arabija, Ujedinjeni Arapski Emirati, Bahrain i Egipat prekinuli su veze s Dohom 5. lipnja, optužujući Katar da podržava islamističke militante i Iran.

Oni su zabranili Kataru ulazak u njihov zračni prostor i nametnuli trgovinske restrikcije te ograničenja kretanja osoba, a Saudijska Arabija je zatvorila svoju kopnenu granicu s Katarom.

Doha odlučno odbacuje optužbe svojih susjeda.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.