Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 12:25   #141
instalirajte, ajmo.

Joj kako bih vam sad lijepila slije profila.

Evo gledam tipa, Marokanac, isti Isus i u opisu mu piše:

"Your personal Jesus"

Pa jebemu
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:32   #142
Bi ja ali šta će mi mater reć!?
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:32   #143
ali kad bih ja evo sad instalirala tinder, i tamo našla muža, a on na poslu skrola i nađe mene, zar ne bi to malo sjebalo popodnevnu idilu kad se vidimo nakon posla?
kako točno se izbjegne da te zaista svi vide tamo?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:34   #144
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ali kad bih ja evo sad instalirala tinder, i tamo našla muža, a on na poslu skrola i nađe mene, zar ne bi to malo sjebalo popodnevnu idilu kad se vidimo nakon posla?
kako točno se izbjegne da te zaista svi vide tamo?
Nikak

Zapravo sto vise razmisljam, bilo bi zanimljivo vidjeti tko je sve od zauzetih gore

Naravno, mozda je to sve igra ko kod Alexinog i njenog, tako da ne bih sudila...
Ali bilo bi zgodno vidjeti


Alexa, lijepi slobodno
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:37   #145
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
a nitko ni ne piše gdje toga ima za kupit nego baš moram šetat od dućana do dućana i tražit. pa da mi na kraju netko kaže da ima samo na ebayu ili slično.

možda da se stavi prvo svjetleći, a onda još i tu košnicu. supersejf seks sa svjetlećom košnicom.
Vidjela sam u DMu, a pise da ima i drugdje:
https://www.hexcondoms.com/hr/?gclid...SAAEgKJsPD_BwE
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:47   #146
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Bi ja ali šta će mi mater reć!?
Ahahhahaha...oupičku, predivno

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ali kad bih ja evo sad instalirala tinder, i tamo našla muža, a on na poslu skrola i nađe mene, zar ne bi to malo sjebalo popodnevnu idilu kad se vidimo nakon posla?
kako točno se izbjegne da te zaista svi vide tamo?
Da bi ti se frajer na Tinderu mogao obratit, moraš ga lajkat. Dotad, on tebe može lajkat, ti nećeš ni znat da te lajkao, dok ga sama ne lajkaš. Lajkaš ljude tako da umjesto da sklizneš prstom ulijevo, sklizneš udesno. Tek ako ste se oboje međusobno lajkali, Tinder vam dopušta da si možete slat poruke. Dotad ti se nitko ne može ni obratit.

Ako baš želiš bit inkognito, platiš mjesečno par desetaka kuna i imaš opciju da si podesiš da te vide SAMO oni ljudi koje si lajkala. Do tad te nitko neće vidjet. Tom opcijom također dobivaš pasoš kojim možeš putovat u svijetu, pa istraživat ljude u, ne znam, Amsterdamu, Berlinu, Mexicu ili Zadru, a ne samo u svojoj okolini od kojih stotinjak i nešto km (što je standardna besplatna Tinder postavka)



Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nikak

Zapravo sto vise razmisljam, bilo bi zanimljivo vidjeti tko je sve od zauzetih gore

Naravno, mozda je to sve igra ko kod Alexinog i njenog, tako da ne bih sudila...
Ali bilo bi zgodno vidjeti
Za to je postojao ashleymadison.com, ako se sjećate te afere Baš sam neki dan gledala dokumentarac o Ashley Madisonu. Cringe, žešći.

Inače, to što ljudi browsaju, ne znači da išta rade. Neke su statistike pokazale da solidan broj ljudi Tinder koristi čisto kao virtualni pumpač samopouzdanja. Premda, da se žene ne umisle, dokazano je da većina muškaraca udesno svajpa skoro svaku iole atraktivnu ženu, pa ako se koja uhvati, dobro je.

U svakom slučaju, zanimljivo za proučavanje ljudske prirode. I ako ste single i hoćete se zajebavat, ofc.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:50   #147
Ništa, moram Tinder instalirati da probam sve nove kondome
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:51   #148
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ali kad bih ja evo sad instalirala tinder, i tamo našla muža, a on na poslu skrola i nađe mene, zar ne bi to malo sjebalo popodnevnu idilu kad se vidimo nakon posla?
kako točno se izbjegne da te zaista svi vide tamo?
Zbog toga sam i mislila da to skoro nitko ne koristi. I da ne nađeš tatu, brata i to. Kako sam ja nekad naivna.


Quote:
Tinch kaže:
Jednako kao i ostale dejting opcije, jel
Pa i druge su, ali mislila sam da sve to dođe otprilike na isto.

Dok sam bila u srednjoj na iskonovom se chatu dalo dogovoriti jako puno seksa u jako malo vremena, ljudi se upoznaju po iskricama, ovdje na forumu možeš igrati six degrees of separation, i tako dalje. Samo oko mene ljudi ne koriste Tinder, koliko znam, pa sam mislila da je to u povojima.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:54   #149
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Ništa, moram Tinder instalirati da probam sve nove kondome


i dalje mi je to bezveze.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:55   #150
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Ništa, moram Tinder instalirati da probam sve nove kondome


#prioriteti
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:56   #151
Ima li neka statistika koliko se ljudi breinfakuju prije upoznavanja, na tom Tinderu jel. Koliko je to poruka ili biraju kataloški, oš neš?
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:00   #152
Nemam Tinder jer mi se koncept nikad nije svidjao, taj slikovnica zivotinjsko carstvo princip mi je bio dovoljno odbojan ga ni ne instaliram, ali sad me zbunjuje nesto drugo. Ako Tinder funkcionira tako da zena mora lajkat da bi je muskarac uopce vidio, kako je to onda podeseno ako si gay? Ili bi? Ako vec jebu ljude u mozak time da muskarce i zene ne stavljaju u istu poziciju, kako onda to rijese kad su osobe istog spola?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:01   #153
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


i dalje mi je to bezveze.
Da sam single, ne znam...možda bih koristila Tinder with friends, ta mi je opcija fora.

Ne znam da li bih mogla bit zaintrigirana fotkom tipa na snoubordu ili u kupaćem kostimu sa catchy frazom u biografiji, jer osim što sam prelijena za ekstremne sportove (a tamo je toliko tih avanturističnih sportista da nemrem), treba mi baš ful kvalitetne mentalne/humorne/verbalne stimulacije da bih nekog htjela rastrgat. #sapio

Ali znam više parova koji su se zbarili na Tindaču, moje frendice harače tamo, idem uskoro na Tinder vjenčanje (oboje su divni zanimljivi ljudi), pa očito nekad tamo ima i štogod više od snowboarda, HPV-a i Osobnog Isusa. Lutrija, I guess.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:02   #154
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da bi ti se frajer na Tinderu mogao obratit, moraš ga lajkat. Dotad, on tebe može lajkat, ti nećeš ni znat da te lajkao, dok ga sama ne lajkaš. Lajkaš ljude tako da umjesto da sklizneš prstom ulijevo, sklizneš udesno. Tek ako ste se oboje međusobno lajkali, Tinder vam dopušta da si možete slat poruke. Dotad ti se nitko ne može ni obratit.

Ako baš želiš bit inkognito, platiš mjesečno par desetaka kuna i imaš opciju da si podesiš da te vide SAMO oni ljudi koje si lajkala. Do tad te nitko neće vidjet. Tom opcijom također dobivaš pasoš kojim možeš putovat u svijetu, pa istraživat ljude u, ne znam, Amsterdamu, Berlinu, Mexicu ili Zadru, a ne samo u svojoj okolini od kojih stotinjak i nešto km (što je standardna besplatna Tinder postavka)
hvala ti, sad je jasnije.
svejedno mi taj neckermann pristup ne zvuči dovoljno ovlaživački
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:03   #155
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Nemam Tinder jer mi se koncept nikad nije svidjao, taj slikovnica zivotinjsko carstvo princip mi je bio dovoljno odbojan ga ni ne instaliram, ali sad me zbunjuje nesto drugo. Ako Tinder funkcionira tako da zena mora lajkat da bi je muskarac uopce vidio, kako je to onda podeseno ako si gay? Ili bi? Ako vec jebu ljude u mozak time da muskarce i zene ne stavljaju u istu poziciju, kako onda to rijese kad su osobe istog spola?
Gayevi imaju Grindr.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:04   #156
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Gayevi imaju Grindr.
Salis se? Postoji li onda i Binder?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:04   #157
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ako Tinder funkcionira tako da zena mora lajkat da bi je muskarac uopce vidio
Nije li žena sad rekla da tako funkcionira za ljude koji plate, a inače svi vide sve (osim tih koji su platili nevidljivost do lajka)?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:05   #158
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da sam single, ne znam...možda bih koristila Tinder with friends, ta mi je opcija fora.

Ne znam da li bih mogla bit zaintrigirana fotkom tipa na snoubordu ili u kupaćem kostimu sa catchy frazom u biografiji, jer osim što sam prelijena za ekstremne sportove (a tamo je toliko tih avanturističnih sportista da nemrem), treba mi baš ful kvalitetne mentalne/humorne/verbalne stimulacije da bih nekog htjela rastrgat. #sapio

Ali znam više parova koji su se zbarili na Tindaču, moje frendice harače tamo, idem uskoro na Tinder vjenčanje (oboje su divni zanimljivi ljudi), pa očito nekad tamo ima i štogod više od snowboarda, HPV-a i Osobnog Isusa. Lutrija, I guess.
Pa ja znam nekoliko parova koji su se onomad na Iskrici upoznali, a tada su jos online bili uglavnom weird ljudi i Iskrica je glasila kao okupljaliste cudaka

Ok, danas je to drugacije, maltene moras biti online da bi bio percipiran normalnim. I sama se uhvatim kako se cudom cudim osobama kojih ama bas nigdje nema.

Inace, po svjedocanstvima, filteri su opako zavladali pa svako malo slusam price da nikad nije bio veci raskorak izmedju fotki na netu i stvarnog stanja.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:06   #159
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nije li žena sad rekla da tako funkcionira za ljude koji plate, a inače svi vide sve (osim tih koji su platili nevidljivost do lajka)?
Aha, nisam pokopcala od prve.

Ma cekaj, jebemu, nije. Sad citam post opet i tek kasnije spominje placanje

Ili ipak je. Nema veze
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:07   #160
upravo na Traču je bila priča o nestvarnom izgledu Nine Badrić na saslušanju zbog pjevanja hdzu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.