Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2007., 16:47   #81
E baš mi je drago da je i tebi bilo super! Opis atmosfere tvoje svadbe je "copy paste" moje! Cijelu noć čagali, nikad se bolje zabavljali i to uz DJ Košćeca! Znala sam da je sve ok kad sam skužila da pleše i moj stari koji u mojih 25 godina nikada nije prismrdio plesnom podiju! Prema tome DJ-u čista 5!
Jazzolinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 01:08   #82
Ciao cure, jako sam zainteresirana za Igora Koščeca pa vas lijepo molim njegov broj na pm. Vidjela sam brojeve na njihovoj stranici, ali bi baš htjela Igora osobno, a ne nekoga drugog. Unaprijed zahvaljujem na pomoći.
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 09:01   #83
Quote:
Jazzolinna kaže: Pogledaj post
Znala sam da je sve ok kad sam skužila da pleše i moj stari koji u mojih 25 godina nikada nije prismrdio plesnom podiju!

da, da, da...same here!!
Knjižničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 16:07   #84
bok!!
Potrebni su mi ime, br. i reference kvalitetnog dj , split i okolica...Pretty please, thx...
blob is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2007., 10:30   #85
Knjižničarka, Jazzolinna i ostali - molim vas broj od Igora Košćesa na PM!

Pliz, pliz
__________________
Dan u kojem se nisi nasmijao, izgubljen je dan!
Najvažnija stvar koju imam na sebi je izraz mog lica
tirsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2007., 11:08   #86
Ehm, darling, to ti je bilo ovak...mi smo nazvali baš u ured, broj imaš sigurno na stranici. javila se ljubazna gospođa kojoj sam rekla da bi mi dj-a, ostavila kontakt broj i igor se javio isti dan oko dogovora.mislim da je takva procedura. ja čak mislim da i nemam njegov broj više...
Knjižničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2007., 09:46   #87
Thanks anyway! Dobila sam broj od Jazzoline.
Zovem ga sljedeći tjedan, nadam se da će biti slobodan za moj termin!
__________________
Dan u kojem se nisi nasmijao, izgubljen je dan!
Najvažnija stvar koju imam na sebi je izraz mog lica
tirsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:23   #88
Question D.J.

Da li je netko imao na svadbi D.J.-a ili barem prisustvovao na svadbi sa D.J.-om? Kakva su vasa iskustva?
__________________
25.04.2008. Moje pjesme, moji snovi...
http://public.fotki.com/weimpoint/
mala weimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 18:32   #89
Quote:
mala weimi kaže: Pogledaj post
Da li je netko imao na svadbi D.J.-a ili barem prisustvovao na svadbi sa D.J.-om? Kakva su vasa iskustva?
nikad ne bih na svadbi imao dj kao zabavljača...a niti ne bih išel nekome na svadbu da znam da je tam d.j..a ne neki normalan bend koji uveseljava ljude...
Mr.Dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 18:34   #90
Rai, imas li snimku/isjecak sa svoje svadbe mozda na Yotube?
__________________
25.04.2008. Moje pjesme, moji snovi...
http://public.fotki.com/weimpoint/
mala weimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 14:55   #91
Dosta tužno Mr.Dragon! Ako si karakter u buduće ćeš sve manje ići na svadbe jer sve više ljudi uzima DJ-a!
Jazzolinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 18:38   #92
Quote:
mala weimi kaže: Pogledaj post
Da li je netko imao na svadbi D.J.-a ili barem prisustvovao na svadbi sa D.J.-om? Kakva su vasa iskustva?
Mi bili na svadbi di je bio DJ i nakon toga se odlučili definitivno da ćemo ga i mi imati! Još pred par godina... Ovo ljeto smo opet bili na jednoj svadbi s DJ-em (pisala sam već negdje o tome, mislim baš na ovom topicu...) i bili oduševljeni! Ak trebaš brojeve, pm-aj mi!
__________________
19.04.2008.
vjenčanje
Tinchi-Linchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 23:46   #93
frendica je kombinirala na svadbi band i DJ-a. Band je bio ok ali se je pjevač malo previše ufurao da je neka zvijezda pa je svima išao lagano na k... samo što nas to nije omelo u zabavi, ali je zato DJ bio odličan
na kraju smo svi samo čekali da band završi sa svirkom i počne DJ puštati svoju muziku. a odabir je bio fenomenalan - točno je skužio kaj se ekipi sviđa i baš je znao pogoditi atmosferu.
uglavnom, ta moja frendica je uzela i DJ-a i band u paketu i platila je to 2000 eura zajedno
danči is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 12:20   #94
iskustvo s dj- om

odlično!

u 1. mjesecu sam bila na vjenčanju koje je od 8- 5 ujutro bilo čista akcija... svi non stop na nogama, jedva si uhvatio vremena nešto gricnuti (švedski stol je bio- također odlična odluka). dj je puštao zbilja različite vrste glazbe, s tim da je domaće bilo u tragovima. iako je bilo i starije ekipe- nije se osjetio ni najmanji nedostatak uobičajenih košuljica plavih, slomljenih čaša i sl.

e, da- znala sam samo mladence i možda 2-3 ljudi!!! a atmosfera je bila takva da sam se provela bolje nego na nekim svadbama gdje su bili gotovo svi poznati!
faith7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 16:21   #95
zna li netko dobrog DJa za svadbu iz Pule/okolice? Istra?
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:22   #96
Curke, može meni na PM koji kontakt nekih dobrih dj-a? Prijateljica mi se udaje, pa uskačem.....
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 02:58   #97
Ja bi isto nekog dobrog DJa radije nego band.
Al nekog tko moze dobru atmosferu napravit i nekog tko ima repertoar i stranih i nasih i Latino stvari (buduci je Brazilac pa moramo malo internacionalnije na mojoj svadbi).
Unaprijed zahvaljujem.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 10:25   #98
Thumbs up

Morat cu malo off topic zbog Kiki: vrlo je interesantno cuti da ti je dragi iz Brazila. Ja imam psa iz Brazila! Bila sam po njega u Riu De Janeiru 15 dana, predivno nesto...

Natrag na temu, i ja cu imati internacionalnu svadbu, jer mi je dragi iz Belgije, tako da razumijem tvoju brigu...
On me i uspio nagovoriti na DJ-a.
Jucer sam bila kod jednog koji "ordinira" na zabavama/eventima/poznatih ljudi i jako mi se svidio, mi cemo ga definitivno angazirati.
Do njega sam dosla po preporuci mnogih koji ga izuzetno hvale...

Javi se na pm ak si zainteresirana.
__________________
25.04.2008. Moje pjesme, moji snovi...
http://public.fotki.com/weimpoint/
mala weimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 16:12   #99
Quote:
faith7 kaže: Pogledaj post
odlično!

u 1. mjesecu sam bila na vjenčanju koje je od 8- 5 ujutro bilo čista akcija... svi non stop na nogama, jedva si uhvatio vremena nešto gricnuti (švedski stol je bio- također odlična odluka). dj je puštao zbilja različite vrste glazbe, s tim da je domaće bilo u tragovima. iako je bilo i starije ekipe- nije se osjetio ni najmanji nedostatak uobičajenih košuljica plavih, slomljenih čaša i sl.

e, da- znala sam samo mladence i možda 2-3 ljudi!!! a atmosfera je bila takva da sam se provela bolje nego na nekim svadbama gdje su bili gotovo svi poznati!
u međuvremenu sam saznala da je taj dj iz tvrtke čiji je vlasnik dj Igor Košćec kojeg ste svi obasuli hvalospjevima... tak da mi je sad još draži!!! (mislim na Igora)
btw zvala sam ga (Košćeca) i vidjeti ćemo na sastanku u petak kako stvari stoje hehehe
faith7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 09:50   #100
www.djvjencanja.net je stranica gdje sam našao zamjenu za band, i to jaaaako dobru zamjenu, jer nema falša, nema "neznam odsvirati" nema repertuara od samo 100 pjesama...
Igor Koščec i dečki su SUPER. Napravili su od našeg vjenčanja u Novinarskom domu stvarno nešto ekskluzivno, bez seljačije i stvarno mogu toplo preporučiti bilo kome (tko ne sluša cajke i takve balkanizme)
Uz dj-a imali smo i njihov light show, koji je digao atmosferu za bar 50% (farbači prostora i scanneri), da se opet ženim bez razmišljanja bi ih angažirao.
vinss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.