Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2006., 08:49   #81
Quote:
Mrs B. kaže:
@magg
kako si ti planirala od organizacije sve? Mislim hoces pravit pozivnice u hrvatskoj, vjencanjicu di ces nabavit, koliko ces ranije doc u hrvatsku itd.?
Sta se tice planiranja smo dosad rezervirali salu, bend i fotografa. Za salu sam znala vec unaprijed koju cu a i manje vise za bend, a fotografa sam nasla preko interneta mislim cak da sam ovdje na forumu nasla link
Inace gledam puno preko google-a. Ako ti treba nesto, javi mi na PM pa ti posaljem svakakvi linkova. Moja je prednost da mi dragi zivi u Zagrebu, tako da ja ovdje trazim, TOP 3 mu posaljem pa on zove i raspitiva se i onda se dogovorimo za jedno a ja sam svako malo u zagrebu, tako da je to ok.

Pozivnice cu dat u HR radit, u HR su izmedju od 3 kn pa nadalje a u D od 1,50 € (to su one kicaste ) pa nadalje.. Tako da se ovdje isplati.

Vjencanicu jos ne znam gdje cu kupit/iznajmit/sivat.. Nista jos ne znam.. Mislila sam u 11.mj. ovdje proci kroz salone i onda u 1.mj. u zagrebu pa cu onda vidit.. jedna mi je sa interneta zapela za oko, pa ako nista ne nadjem dala bi si tu sivat.

A za vjencanje cu doci ca. 2 tjedna prije u Zagreb. Zadnji dogovori sa salom/bendom/fotografom su 1 tjedan prije, tako da imam dosta vremena sve obavit.

Eto Ako sta trebas, slobodna mi javi

Pozdrav
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 09:37   #82
Magg, jesi na kraju uzela fotografa o kojem smo pričale? (ne navodim ime jer je off topic)
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:15   #83
Quote:
any5 kaže:
Magg, jesi na kraju uzela fotografa o kojem smo pričale? (ne navodim ime jer je off topic)
jesam i cak mi je dragi bio odusevljen sa slikama inace nije nesto posebno romantican tip

i bilo je nekih promjena u ponudi, sad je isto ko vasa, nesto se mjenjalo u vezi albuma odkad je nama bio poslao pa je pala cijena to je odmah na pocetku rekao
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 10:41   #84
Quote:
Magg kaže:
jesam i cak mi je dragi bio odusevljen sa slikama inace nije nesto posebno romantican tip

i bilo je nekih promjena u ponudi, sad je isto ko vasa, nesto se mjenjalo u vezi albuma odkad je nama bio poslao pa je pala cijena to je odmah na pocetku rekao
SUPER!!!!!!!!!! zZnači isti nas slika...pa i mi smo se odlučili za njega, jer se moj budući oduševio sa slikama..
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 11:07   #85
cool
Kad je ono vase vjencanje? da znam kad cu dobit report
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 11:29   #86
Quote:
Magg kaže:
cool
Kad je ono vase vjencanje? da znam kad cu dobit report
28.04.2007.
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 14:39   #87
@any

uh... jos malo
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 11:58   #88
Curke, a ovaj Antunović je li to ok ?

Magg to ste u Antunović išli u ovaj novi centar na LJubljanskoj ili onaj drugi u Kobiljačkoj?

Kako im se kreću menii i cijene ?
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:02   #89
Meni je Antunovic (u Kobiljackoj) bio super. Tamo mi je sestricna slavila kad se udavala i super su organizirani, usluga je odlicna takodjer i klopa
Zato sam i htjela tamo slavit.

Meni i cijene ti posaljem na PM.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:06   #90
može super hvala
i ja sam puno čula za antunović, pogotovo od kada je ovaj novi na ljubljanskoj aktualan ne znam moram priznati da niti jedne loše riječi nisam do sada čula za njiega
a veliš da su dosta zauzeti ha ?
do koliko ljudi primaju?
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:13   #91
antunovic u sesvetama je u 5.mj. ove godine bio do kraja 9.mj.2007. svakog petka i subote zauzet (osim par terminu u 2./3.mj.2007.). onda je u ljubljanskoj bilo jos termina, ali mi nismo htjeli sto je tamo bilo od 15 eura po osobi skuplje nego u sesvetama.
U sesvetama primaju do 400 ljudi - ali to je onda maximalno popunjeno. Toliko je bilo kod moje sestricne, al je isto bilo dosta mjesta za sve
U ljubljanskoj ne znam koliko primaju, mislim da je ovaj rekao da ima vise sala tj. da se moze smanjit sala ili tako nesto.. uglavnom vise primaju nego u sesvetama. idem ti sad PM pisat
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:51   #92
Ma dajjjjjjjjjj 15 eur skuplje, a mislim šta i ja "brijem" naravno sve je ajmo reči novo, miriši na novo.
Mi smo bili na svadbi u Westinu i ja stvarno moram priznati da te to dodatno optereti i ta svadba je bila pomalo uštogljena i dosadna, zapravo znaš nije na nivou (po mišljenju mnogih) da baš na vjenčanju u Westinu bude nešto "otkačeno" ne znam protivnik sam toga, ak se fešta onda se fešta !!!!!! Bez obzira gdje i kako to izgleda !
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:55   #93
tako je nama onda rekao.. al je i rekao da je tamo malo "finiji" ambijent i malo "bolja" hrana... zato je i skuplje.. a novo je

inace se slazem s time ak se festa onda se festa samo sto meni nebi ni buckingham palace smetao, ja se otkacim kad meni pase a tako i nase obitelji
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 21:29   #94
Quote:
Breskva kaže:
Curke, a ovaj Antunović je li to ok ?

Magg to ste u Antunović išli u ovaj novi centar na LJubljanskoj ili onaj drugi u Kobiljačkoj?

Kako im se kreću menii i cijene ?
ovaj novi antunović ima prostora za 1000 ljudi.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 08:23   #95
Quote:
Magg kaže:
tako je nama onda rekao.. al je i rekao da je tamo malo "finiji" ambijent i malo "bolja" hrana... zato je i skuplje.. a novo je

inace se slazem s time ak se festa onda se festa samo sto meni nebi ni buckingham palace smetao, ja se otkacim kad meni pase a tako i nase obitelji
to je super, takvi su i moji a mislim da su i njegovi čistam okej kaj se toga tiče!

Htjela bih pitati da li netko išta zna o rstoranu - hotelu Zovko ?

Čula sam da je tamo baš lijepo !

Ma meni je nekak važno da je uredno ostalo je manje važno a i vjerujem da se da dogovoriti sve!
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 08:34   #96
Quote:
Magg kaže:
jesam i cak mi je dragi bio odusevljen sa slikama inace nije nesto posebno romantican tip

i bilo je nekih promjena u ponudi, sad je isto ko vasa, nesto se mjenjalo u vezi albuma odkad je nama bio poslao pa je pala cijena to je odmah na pocetku rekao
i ja sam malo off topic ispričavam se ali samo kratko ... može link fotografa
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 08:43   #97
breskva - www.focusvideo.hr jedva cekam..

nisam bila kod zovke al sam isto samo dobro cula... za cijene ne znam..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 11:00   #98
Quote:
Mrs B. kaže:
i meni se ponuda u phoenix super svida i od dio grada bi mi odgovarala.
Kako vam se cini Okrugljak ili Buncic?
Definitivno Okrugljak, uopce se ne moze stavljati u istu kategoriju sa ostalima.
ana1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 11:20   #99
Quote:
ana1234 kaže:
Definitivno Okrugljak, uopce se ne moze stavljati u istu kategoriju sa ostalima.
znas barem kakve meni imaju? nije samo bitno ambiente nego bitni je jos i servis i hrana.
@breskva
jesi bila vec u phoenix?
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 11:39   #100
Quote:
Mrs B. kaže:
znas barem kakve meni imaju? nije samo bitno ambiente nego bitni je jos i servis i hrana.
@breskva
jesi bila vec u phoenix?
Klopa je super, klasika sto se sluzi po svadbama i OBAVEZNO ubaciti zapecene strukle jer su neopisivo dobre.
Sto se konobara tice savrseno odradjuju svoj posao.
U Phoenixu nisam bila tako da ne mogu pricati o detaljima iz svoga iskustva.
ana1234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.