Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2006., 15:44   #81
Quote:
Malabudala kaže:
Vidjela uživo i zgrozila se.... ljaaak... baš onak fuj izgleda, tako da me odmah odbilo da to probam! Ima u Palmersu, ali se cijene ne sjećam, no vjerujem da je bila
Ali zato oni polugrudnjaci koji ne prekrivaju cijele cice, već samo od ispod su mi izgledali baš sexy, više su ko potpora za cice pa su dobri za haljine koje su gore malo dublje otvorene.
hehehe ljak

ja mislim da mi nece trebat uopce grudnjak jer su loptice ionako vec sad previse narasle i stoje ko silikoni
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:45   #82
Moja je prva bracna vec prosla, prije skoro 5 mjeseci, al me zanima gdje cu naci kvalitetno (citaj ne ono fuj sinteticko) sexy donje rublje u velicini 40 (grudnjak 75D)???
Gledala sam i eventualno tamo u Kaptol centru ona Passionata, nista drugo nisam nasla.
Ideas?? Iskustva??

Obecala sam mu to za prvu bracnu, doduse nisam stigla se bas ubiti u trazenju, a stvarno bih voljela. I on me tu i tamo pita. Inace sam regularna - pamuk, pamuk i samo pamuk, nista push-up... pa ono da imam za njega
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 16:59   #83
imate par ideja ovdje tu ću ja kupovati...da, je, to je zapravo malo drugačiji shop donjeg rublja i ostalih..ahem...ali su trgovine jako fine i firma je općenito jako orjentirana na žene.
možda i dostavljaju amo. to vam ipak ne bih kupovala
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 17:02   #84


kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 17:04   #85
[SLIKA OBRISANA]
nešto plavo!!
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 17:12   #86
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 17:21   #87
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 17:36   #88
Quote:
Magg kaže:
ne vidim ni ja sliku - al to nije nis novo

wedding, meni je taj silikon nebi to stavila na tjelo.. brrr.. sva se najezim... inace imas tih umetaka isto od materijala ispunjen sa spuzvom, taj se usije u korzet pa digne i ne trebas grudnjak... al ti neces imat korzet si rekla.. kakvu ces haljinu imat, jesi odlucila vec?
bolje onda neki wonderbra...
he he he ma ne mislim ja imat te silikone jer mi fakat ne treba to kad cicke i same stoje kao da su silikoni
A haljina...joj jos je nisam isla ni gledat , a ne znam ni sama sta cekam jos. Nemam nikakvu haljinu uopce u glavi, doci cu u prvi salon i kad ih obucem nekoliko sta ce mi se najvise svidjet to ce bit to .....idem najkasnije iduci tjedan jer ovaj tjedan sam zaduzena za popis ljudi i narudbe pozivnica
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 17:38   #89
uostalom, a zašto baš mora biti svjetlije...

kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 15:38   #90
Quote:
kitty b kaže:


Ovo mi se sviđa mmmmm.... Eh, da jučer sam još malo gledala i svidjelo mi se par grudnjaka i korzetića u Leonardu u King Crossu, imaju ih dosta bijelih i našla sam jedna lijepi zlatni u Intimissimi. Za sada ipak u Palmersu su najljepši i najskuplji naravno...
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 18:55   #91
sa ove stranice od kitty mi se ovo svidja

Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 19:00   #92
Evo malo za nase zimske mlade i hladne PBN

Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 19:03   #93
Quote:
Magg kaže:
sa ove stranice od kitty mi se ovo svidja

a ništa Magg, ću ja probavat za tebe (ću možda dodat koju čarapicu u grudnjak i to je to) pa ti kupim
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 19:03   #94
sad sam se dobro nasmijala.. vidite od victoria's secret "bridal collection", sta mislite da ovako izadjem (rikverts) iz kupatila i mrdam guzom prema dragom

evo vam -namjerno- samo link

http://www2.victoriassecret.com/imag...vw/V227537.jpg
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 19:05   #95
Quote:
Magg kaže:
to si ja napravim, dva špagića i mašnicu i to je to...a mi se za biznis neš brinemo za novce, eto ti ideja
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 07:59   #96
Ma meni su super sve te fotkice, ali ja ne mogu kupiti nesto ako nisam probala. Ma nema sanse, a posebno ne donje rublje.

Dakle jedino je malabudala rekla nesto korisno koliko god slike bile lijepe.
Dakle po iskustvima gdje u Zg sa mogu kupiti tako slatke stvari i koja im je cijena i ima li u velicinama grudnjaka 75D (kosaricu D je prilicno tesko naci, vjerovali ili ne).

__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:12   #97
misiz, u takvim situacijama sam sretna da imam "samo" B ovako mogu narucit di hocu, uvijek mi pase.. a i u svakom ducanu mogu naci nesto...
u ZG-u znam samo one lisca-butike.. i ima neki tamo iza cvjetnog trga u jednoj ulici.. mozda tamo ima sta...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:23   #98
misiz ovi malo bolji dućani su ti opremljeni svim veličinama, ja sam ih stvarno puno obišla zadnjih dana i svačega sam se nagledala. Inače imam tu sreću da doslovce biram grudnjak prema izgledu, 75B i ne probavam nikad i uvijek mi svaki paše eto, stvarno sam sretnica kad vidim svoje curke kako se s time muče... ili preveliko ili premalo ili preusko... meni sve paše samo da je 3 i super
Mene su do sada oduševili Palmers i Lisca, znam da su malo skuplji ali stvarno vrijede, i Leonardo je super jer ima veliki izbor bijelog rublja, baš onako romantičnog za vjenčanja Možda čak i danas odem do grada u La Perlu u Gundulićevoj - ZG, tamo je isto skupo ko suho zlato, ali zato je sexy da ne može biti više
Prelistat ću malo i kataloške prodaje tipa La Redoute, pošto si mogu priuštit kupnju bez probe U tim katalozima uvijek ima bar par stranica sa super ultra sexy rubljem!
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:37   #99
Mala gdje je taj Leonardo?
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 10:50   #100
Quote:
Wedding kaže:
Mala gdje je taj Leonardo?
U King Crossu preko puta zlatarne Celje
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.