Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2006., 12:35   #21
aha, a meni je tip iz sator kompanije rekao da je sator bio na juznom jezeru tamo kod onih drvenih kucica di se rostilja,a tamo ima -wc-a u blizini....hmmm...valjda su bila dva razlicita vjencanja!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:39   #22
Quote:
misiz S kaže:
Koliko ja znam za vjencanje proslog ljeta bili su na otoku postavljeni kemijski WC-i.
A ne ides bas sa satorom u blizinu kafica. Pa ipak se zelis malo izolirati od "obicnih smrtnika" toga dana.
vjenčanje na jarunu pod šatorom prošle godine su imali moji poznanici i nije bilo pored kučica gdje se roštilja, barem ovo njihovo, nego u potpunosti izolirano a imali su kem. wc-e
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:39   #23
Quote:
lolita11 kaže:
di je bila ta svadba tocno?
Golf and country club
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:12   #24
mislis, svadba od LJUPKE GOJIC??? ko je jos osim nje imao tamo svadbu?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:25   #25
Quote:
iva11 kaže:
vjenčanje na jarunu pod šatorom prošle godine su imali moji poznanici i nije bilo pored kučica gdje se roštilja, barem ovo njihovo, nego u potpunosti izolirano a imali su kem. wc-e
Jel to bilo u sestom mjesecu a ona je imala narancastu vjencanicu??

I kakav je osjecaj kao gostu bio s kemijskim WC-ima??
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:38   #26
ja imam iskustva s kemijskim WC-ima i vjeuj mi to je nesto najbljutavije sto sam ikad dozivjela...taj smrad...ta nehigijena.....ravno marokanskim javnim WC-ima!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:40   #27
Ma mene zanima kako je bilo na svadbi s kemijskim wc-ima
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:44   #28
ne znam, al sigurno nije lijepa slika!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:48   #29
Pa zato i pitam. Zanima me perspektiva gosta. I uostalom kao buba u uho curama koje to namjeravaju da si razmisle. Mi smo mislili sator ali kad smo to skuzili sator je iste sekunde otpao kao opcija.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 23:09   #30
Lolita11 -nisam jos stigla nabavit sliku. jel ti jos treba? vidjet cu ovu prijateljicu tek sljedeci tjedan a vidim da si ti vec sve organizirala

Sta se tice njihovog satora - meni je iznutra kao sala izgledao, bile su presvlake na stolicama, na stranama su isto bile skorz bijele "zavjese" a na podu kao parket. satori su isli u duzinu, a u sredini je bio podij za ples a gore je bio otvoren sator.

WC kod njih nije bio problem jer su satore postavili iza kuce na polje, tako da smo koristili njihovi par wc-a
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 08:09   #31
ak uspijes nac fotku pomogla bi mi iako imam ja vec neku svoju viziju al nije na odmet.i zanima me njihovo iskustvo sa firmom koja ga je postavljala.........
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:24   #32
Question Najam sale ili stolica?

NAJAM SALE: cca 15 000kn

Znaci, ja unajmim salu uz to dobijam uredjenje sale, konobare, kuhara i pice za mladence i kumove...a sve ostalo je moja briga, hrana, pice, kolaci....
...s tim da bi mi gotovo sve bilo «sredjeno»...po nizoj cjeni od odojaka,kolaca, piceka...itd..

STOLICA: 30-45€

«obrises usta i Gas» ...


Ovako..problem je u tome sto imamo cca 600 ljudi i ogromna mi je cifra cca 21 000€ samo po stolici, bez icega sa strane «uuuuf»....a vidim da svi na forumu pricaju o «stolici», i lakse je kad je to manje ljudi u pitanju..(100-250)...

Zanima me da li je iko imao veci br.ljudi a da je imao najam sale... kolika je otprilike cifra bila na kraju... Kakvo je vase misljenje, sta bi nam se vise isplatilo???

Hvalisimo
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:44   #33
ja niti ne poznam toliko ljudi uf

Naći ćeš ti već nešto sad ti agencije nude i najam šatora to mi je prekrasno ako je vjenčanje ljeti
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:48   #34
moja frendica je isto iznajmila salu a ostalo sve sama sredila: hranu, pice, cugu, kolace...
na kraju ju je to ispalo skoro isto kao da je i uzela sve od restorana.

ako mislis raditi po principu uradi sam, na 600 ljudi te mogu dosta preveslati.
popricaj s nekim boljim kuharom/icom o normativima i ostalome.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:49   #35
To mi je predivno, o tom sam uvijek mastala... o šatoru... al vjencanje je u Slavoniji,a koliko znam tamo postoje samo oni Vojni satori...hehe...
(strasno)... vec sam luda..od razmisljanja...
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:51   #36
agencija iz Rijeke ti radi vjenčanja po cjeloj hr.pa ti mogu poslat broj na pm u biti ima dvije agencije čuj zašto ne bilo bi lijepo
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:53   #37
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
moja frendica je isto iznajmila salu a ostalo sve sama sredila: hranu, pice, cugu, kolace...
na kraju ju je to ispalo skoro isto kao da je i uzela sve od restorana.

ako mislis raditi po principu uradi sam, na 600 ljudi te mogu dosta preveslati.
popricaj s nekim boljim kuharom/icom o normativima i ostalome.
Prosli vikend mi se kolegica udavala, sala je predivna cca 300 ljudi bilo, po stolici je placala, a hrana ubi boze... juha neka bljeda... kupovno kockasto tjesto prekuhano, trc trc mesa, trc trc krompiric koji, ja sam 3. puta trazila da nam za stol donesu janjetine na tanjur posebno... toliko sam razocarana bila...a iznad te sale ima jedna sala koja prima 1200 ljudi.. i bas sam mislila uzet tu salu jer je predivna,al se isto po stolici placa..al sad sam odustala jer je hrana uzas...hladna..raskuhana i ne mozes se najest, jos kad sam ujutro dosla doma isla si pec jaja... a nema di ne kradu,al bar ovako mislim da bi ljudi jeli kako spada i nesmije falit nikako(uuuuf)
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 14:57   #38
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
agencija iz Rijeke ti radi vjenčanja po cjeloj hr.pa ti mogu poslat broj na pm u biti ima dvije agencije čuj zašto ne bilo bi lijepo
Aj posalji... samo ti ja ne znam nista o tim organizacijama, citala sam nesto po netu,al ja ne vidim nigdje koliko oni sebi uzimaju i koji oni dio posla sebi uzimaju...al eto posalji pa cu vidjet...
Hvala ti
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 16:38   #39
;( Niste od pomoci... smmmmrrrrrrrrrrrccccccc
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 23:17   #40
Ja bi unajmila salu, i sve radila sama, pogotovo u slavoniji gdje svi jedni drugima pomazu
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.