Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2007., 21:32   #61
to je obicno praznovjerje da se nesmije vidjeti mlada i onda svi sretni svatovi ravno u crkvu
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 21:40   #62
smije ako joj on plača vjenčanicu!!!
THE_BEATLES is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 22:09   #63
Quote:
Joules kaže: Pogledaj post
Kaj si ti neki poznati stilist ili kaj??
Čisto sumnjam da bi se ženio da je stilist.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 22:16   #64
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Čisto sumnjam da bi se ženio da je stilist.
ma nemoj tako
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 22:24   #65
pa kaj ti nebi bilo draže da mladu vidiš tek na dan vjenčanja?
a već ak je ženiš, vjerujem da poznaješ njen ukus i da te neće razočarat.
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 22:24   #66
pa kaj ti nebi bilo draže da mladu vidiš tek na dan vjenčanja?
a već ak je ženiš, vjerujem da poznaješ njen ukus i da te neće razočarat.
__________________
it's amazing how easily he makes me smile...
ice88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 08:48   #67
Quote:
Pomalo_zbunjen kaže: Pogledaj post
Pozdrav iskusnijima :-)
Jedno pitanje za sad bih postavio: smijem li ja kao mladenac budući zajedno sa mladom vidjeti vjenčanicu koju je odabrala. Znam da je ne bih trebao vidjeti, ali zar nije pomalo bedasto da recimo moram gledat mladu u vjenčanici koja mi se ne sviđa i recimo biti cijelu večer neurozan zbog toga? :-)
Uf jebte pa ovo je prvi mladenac koji sumnja u odabir svoje drage.. već sam navikla da je stvar obrnuta, pa me pomalo čudi.. i inače ideš s njom kupovat robu da ne bi bio nervozan zbog njene odjeće ili ti se sve sviđa kod nje osim njenog stila oblačenja pa se pribojavaš ekscesa
Nego ja recimo znam samo da ne smijem imati leopardov uzorak na vjenčanici i da je sve ostalo ok
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 11:58   #68
Ako mi smijemo s nijma ici birati odijela, smiju i oni s nama vjencanice... Pa prosla su ona vremena di se zena udavala djevica i do svadbe nije maltene ni vidjela svoga muze. Pa vecina nas vec i zivi sa svojim buducim muzevima i vjencanje je samo neka formalnost... tako da GO FOR IT.... naravno da smijes ici s njom
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:01   #69
a ma nitko nije rekao da ne smije nego da bi bilo lijepo da joj to prepusti. ipak je to nekima najvažnija haljina koju će nositi u životu a ponekad je ljepše proživjeti te trenutke s mamom ili najboljom frendicom ili tako nekim...zato ja velim da bi ju mogao lijepo pustit da to sama obavi.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:03   #70
Pa mogla bi... ali bas zato sto je moguce da joj je to najvaznija haljina koju ce nositi u zivotu, bi to mogla i sa svojim buducim muzem podijeliti
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:03   #71
ti se bojiš da ti se njena haljina nebi svidjela?? a ono, koja mladenka nije lijepa i nema na svoj način lijepu haljinu? pa neće se obući u vreću za krumpir...
a i valjda znaš kakav ona ima ukus i ak ti se u svemu ostalome sviđa, onda će i u vjenčanici...
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:03   #72
Quote:
mary25 kaže: Pogledaj post
ti se bojiš da ti se njena haljina nebi svidjela?? a ono, koja mladenka nije lijepa i nema na svoj način lijepu haljinu? pa neće se obući u vreću za krumpir...
a i valjda znaš kakav ona ima ukus i ak ti se u svemu ostalome sviđa, onda će i u vjenčanici...
Pamozda se bas zato boji jer zna kakav ukus ima
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:06   #73
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
Pamozda se bas zato boji jer zna kakav ukus ima
hm..možda..
a ništa, ak je tako, onda sinko trči ti skupa s njom po salonima..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:21   #74
ženiš nekog za kog misliš da ti se na taj, valjda najljepši dan u životu, neće svidjeti u onome što nosi?! eh...
pa kako je dosad živjela i ti s njom bio...šta je hodala gola gradom?

btw...to "neviđenje" vjenčanice prije vjenčanja je tipična američaka sapunjarska izmišljotina za koju mi je svejedno...iako moj dragi više ni autom neće da prođe pokraj salona vjenčanica di na izlogu visi moja kreacija...
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 12:27   #75
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
ženiš nekog za kog misliš da ti se na taj, valjda najljepši dan u životu, neće svidjeti u onome što nosi?! eh... pa kako je dosad živjela i ti s njom bio...šta je hodala gola gradom?

btw...to "neviđenje" vjenčanice prije vjenčanja je tipična američaka sapunjarska izmišljotina za koju mi je svejedno...iako moj dragi više ni autom neće da prođe pokraj salona vjenčanica di na izlogu visi moja kreacija...
Pa nije neciji stil temelj za dobar brak!!!!!! Kakve veze ima to kako se ona inace oblaci sa njihovom vezom. Pa i moj buduci muz se oblaci katastrofalno jer mu je to nebitno... i moram ga "kontrolirati" prije nego kaj ide van ko malo dijete... ali to ne znaci da ga ne volim... Dapace... volim ga i usprkos tome
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 16:21   #76
Iskreno, ja ne vjerujem u te price da je nesreca, ako vidi vjencanicu prije...ali ja bi ipak da to bude iznenadjenje i da se iznenadi. To je samo moje misljenje.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 18:41   #77
Djevojke! Žene! Pobogu! Zar samo ja mislim da se čovjek našalio u zadnjoj rečenici?
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 00:06   #78
ja nekako nisam htjela da me on vidi prije vjencanja, a niti on ni pod razno nije zelio ni priblizno znati kakva ce biti vjencanica.mislim da je "wow" efekt time bio veci i to mi je tako slatko.ako se sve zna unaprijed i ako je vjencanje samo komad papira-cemu onda sve to? gdje je nestala romantika???
PS jadna mlada sa ovakvim frajerom kojega cini nervoznim njezina odjeca...majko mila...meni bi to bio razlog da ga napucam istog trena!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 07:29   #79
Ja mislim pokazati svoju vjenčanicu dragom, ali samo na slikama. Pokazati ću mu jer normalno da mi je važan i njegov komentar. A uživo će me u njoj vidjeti tek prije vjenčanja.
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 08:07   #80
Kao sto sam vec napisala na topicu praznovjerja,ne vjerujem u to. Moj dragi zna otprilike kakva je moja vjencanica, ali me nije vidio u njoj i to iskljucivo zbog wow efekta.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.