Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 09:41   #81
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
Koliko dugo si ti mirovala?
tjedan dana ... a krvarila sam negdje 10 - 15-tak dana...

jel si dobila one tablete za maternicu, ergometrin? kako se inače osjećaš,jel jako krvariš
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:42   #82
meni je bilo receno mirovat do kontrole, koja je bila nakon 10 dana, na njoj je bilo sve ok, rekla mi je dok na kontroli da semozemo i seksat, al sa zastitom...i nemj se kupati do prve menge, samo tusirati!meni je menga dosla nakon 5 tjedana...pusa ti
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:44   #83
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
tjedan dana ... a krvarila sam negdje 10 - 15-tak dana...

jel si dobila one tablete za maternicu, ergometrin? kako se inače osjećaš,jel jako krvariš
Dobila sam te tablete ali ih ne pijem, rekao je da ih pijem ako budem jako krvarila, a ja krvarim ful malo, tako da pijem samo antibiotike.. Fizicki se osjecam super kao da nista nije ni bilo...
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:46   #84
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
Dobila sam te tablete ali ih ne pijem, rekao je da ih pijem ako budem jako krvarila, a ja krvarim ful malo, tako da pijem samo antibiotike.. Fizicki se osjecam super kao da nista nije ni bilo...
ja sam se isto osjećala ok ali pila sam te tablete koje su me doslovno ubijale kao da imam trudove... užasne grčeve maternice sam imala pa zato ako ih ne moraš piti ni nemoj.

ako se super osjećaš za tjedan dana ćeš biti ko nova

istina je da je psihička bol u takvom slučaju veća od fizičke al s vremenom sve čovjek prebrodi i zaboravi
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:47   #85
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
meni je bilo receno mirovat do kontrole, koja je bila nakon 10 dana, na njoj je bilo sve ok, rekla mi je dok na kontroli da semozemo i seksat, al sa zastitom...i nemj se kupati do prve menge, samo tusirati!meni je menga dosla nakon 5 tjedana...pusa ti
Sta to znaci da cijelo ljeto ne smijem na more?
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:48   #86
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
Sta to znaci da cijelo ljeto ne smijem na more?
ma smijeeeeš.... samo pričekaj da ti dođe prva menga nakon kiretaže i možeš dalje sve radit kao i prije...

meni je menga došla jako redovito, nakon 28 dana od kiretaže....
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 09:49   #87
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
ja sam se isto osjećala ok ali pila sam te tablete koje su me doslovno ubijale kao da imam trudove... užasne grčeve maternice sam imala pa zato ako ih ne moraš piti ni nemoj.

ako se super osjećaš za tjedan dana ćeš biti ko nova

istina je da je psihička bol u takvom slučaju veća od fizičke al s vremenom sve čovjek prebrodi i zaboravi

Znas sta me sad najvise strah, prvi put sam zatrudnila iz prve, strah me da se ne zblokiram psihicki pa sad kat to duplo vise zelim da mi vise nece uspijet..
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:03   #88
[QUOTE=-leona;9148660]Sta to znaci da cijelo ljeto ne smijem na more?[/QUne,ne samo do prvog menzisa se ne smijes kupati u kadi da ti ne udje neka bakterija, za more nisam sigurna, al nis te ne kosta da se taj prvi mjesec cuvas, pa ces se brze oporavit....inace je te stvari meni preporucila dokt.u bolnici
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:04   #89
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
Znas sta me sad najvise strah, prvi put sam zatrudnila iz prve, strah me da se ne zblokiram psihicki pa sad kat to duplo vise zelim da mi vise nece uspijet..
isti strah imam i ja i to je očito normalno zbog prijašnjeg lošeg iskustva... a koliko si sad tjedana bila trudna?

ja sam bila na kiretaži 22.1. ove godine al još ne radim trenutno na bebici ... tko zna idemo na more uskoro pa se možda vratimo troje
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:07   #90
mene poslije kiretaze nije apsolutno nis bolilo, i isto sam jako malo krvarila p a se nadam da nece bolit ni tebe, nisam pila te tablete nego neke druge, ne sjecam se kako su se zvale....
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:21   #91
mene je boliko prvih dva tjedna kad bih duže sjedila, neki glupi i tupi pritisak dolje, to mi je bio znak za horizontalu.. meni su rekli nakon 3 mjesevca da mogu, ali ja nisam bila spremna iz nekih drugih razloga.. evo nas danas nakon godinu dana ja i moj sin pri kraju 5. mjeseca..
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:27   #92
Prsti na karti
i put u nepoznato.
Zeleno jutro.> (Borivoj Bukva)
i prsti na tipkovnici pozdrav vam ostavljaju
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:51   #93
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
isti strah imam i ja i to je očito normalno zbog prijašnjeg lošeg iskustva... a koliko si sad tjedana bila trudna?

ja sam bila na kiretaži 22.1. ove godine al još ne radim trenutno na bebici ... tko zna idemo na more uskoro pa se možda vratimo troje
Sad sam bila trudna 9 tjedana.. Ajde vratite se troje, zelim ti svu srecu
Ja mislim da ja necu cekat vise od 3 mjeseca, ma ustvari nemam pojma vidjet cu sta bude, bude..
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 10:53   #94
Quote:
EllaH kaže: Pogledaj post
mene je boliko prvih dva tjedna kad bih duže sjedila, neki glupi i tupi pritisak dolje, to mi je bio znak za horizontalu.. meni su rekli nakon 3 mjesevca da mogu, ali ja nisam bila spremna iz nekih drugih razloga.. evo nas danas nakon godinu dana ja i moj sin pri kraju 5. mjeseca..
mislit cu pozitivno, pa ce valjda sve bit ok
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:32   #95
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
Sad sam bila trudna 9 tjedana.. Ajde vratite se troje, zelim ti svu srecu
Ja mislim da ja necu cekat vise od 3 mjeseca, ma ustvari nemam pojma vidjet cu sta bude, bude..
hvala draga , i ja tebi želim da vas uskoro bude troje!! ili četvoro, tko zna

ja mislim da je sasvim dovoljno da pričekaš 3 mjeseca! a onda - u akciju

__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:49   #96
Quote:
iva1608 kaže: Pogledaj post
hvala draga , i ja tebi želim da vas uskoro bude troje!! ili četvoro, tko zna

ja mislim da je sasvim dovoljno da pričekaš 3 mjeseca! a onda - u akciju

cini mi se da ce za 3 mjeseca bit svaki dan 5 puta
da ne bi fulali ovulaciju
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 11:51   #97
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
cini mi se da ce za 3 mjeseca bit svaki dan 5 puta
da ne bi fulali ovulaciju
ne, ne , onda je sperma prerijetka i ima malo plivaca, bolje svaki drugi dan i nema greske! sretno
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 12:54   #98
Drage curke, evo samo da vam kazem - zelim vam svima puno puno srece i uspjeha u novim pokusajima i da sto prije mazite okrugle buseke . Saljem vam brdo dobrih vibrica ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ x 1000000000, pusa i svega najboljeg!!
Cuska Frntifljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 10:45   #99
Hej curke, pozdrav svima!
Evo da se i ja malo javim. Dobro sam, zaručila sam se , vjenčanje je za mjesec dana, a uskoro i putujem na službeni put tako da sam stalno u gužvici.
Nadam se da ste mi dobro, ja sam se oraspoložila. Brinem se za sebe i sad je sve ok. Shvatila sam da će bit još puno dječice.
Imam ja jedno pitanje, bila sam danas na pregledu, 3 tjedna nakon kiretaže. Napokon je stigao nalaz biopsije i rekao mi je da je slaba prokrvljenost bila i da je najvjerojatnije plod nastao na krivom mjestu, ili je došlo do neke infekcije. Naravno samo je pogledao nalaze i nije me pregledao . Dal su vama gledali dal je sve ok? Mislim, da li se trebam naručivati kod svog ginekologa na pregled? Sad mi je sve to čudno. Rekao je da sa trudnočom pričekam 3-4 mjeseca, evo, već je jedan skoro prošao.
Prestala sam krvariti nakon 10-tak dana i sad mi se čini da je sve ok.
Šaljem vam puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.
Držite mi se.
jaca99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 10:48   #100
Quote:
jaca99 kaže: Pogledaj post
Hej curke, pozdrav svima!
Evo da se i ja malo javim. Dobro sam, zaručila sam se , vjenčanje je za mjesec dana, a uskoro i putujem na službeni put tako da sam stalno u gužvici.
Nadam se da ste mi dobro, ja sam se oraspoložila. Brinem se za sebe i sad je sve ok. Shvatila sam da će bit još puno dječice.
Imam ja jedno pitanje, bila sam danas na pregledu, 3 tjedna nakon kiretaže. Napokon je stigao nalaz biopsije i rekao mi je da je slaba prokrvljenost bila i da je najvjerojatnije plod nastao na krivom mjestu, ili je došlo do neke infekcije. Naravno samo je pogledao nalaze i nije me pregledao . Dal su vama gledali dal je sve ok? Mislim, da li se trebam naručivati kod svog ginekologa na pregled? Sad mi je sve to čudno. Rekao je da sa trudnočom pričekam 3-4 mjeseca, evo, već je jedan skoro prošao.
Prestala sam krvariti nakon 10-tak dana i sad mi se čini da je sve ok.
Šaljem vam puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.
Držite mi se.
heeeej jaaacooo ..... welcome back!

nemaš pojma koliko mi je drago da si dobro!! kad sam ja donjela nalaz ni mene moj gin nije pregledavao... i meni je to isto bilo malo čudno al ok. valjda čovjek zna kaj radi.s tim da meni na mom nalazu ništa konkretno nije ni pisalo.

i vjenčanje je u toku? ma bravo, baš sam sretna zbog tebe.... eto odmaraj još malo dok te nova beba ne počne gnjaviti
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.