Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2009., 00:16   #641
Da, dobro pušenje muškima pruža najintenzivniji orgazam. Možda postoje i drugi načini, neka netko nadopuni.
Mislim da ti još nemaš puno iskustva pa još nisi otkrila čari kvalitetnog i uhodanog ljubavnog života. Vidjet ćeš s vremenom da će biti sve bolje i bolje.
BTW, i ja volim svoju ženu polizati kad god me traži.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 00:19   #642
Quote:
Sljiva kaže: Pogledaj post
Da, dobro pušenje muškima pruža najintenzivniji orgazam. Možda postoje i drugi načini, neka netko nadopuni.
Mislim da ti još nemaš puno iskustva pa još nisi otkrila čari kvalitetnog i uhodanog ljubavnog života. Vidjet ćeš s vremenom da će biti sve bolje i bolje.
BTW, i ja volim svoju ženu polizati kad god me traži.
Najbolje mi je kad žena ženu nagovara na pušenje i zgražava se ako ova to ne voli.Onda krenu priče kad se zaljubiš pušit ćeš sa ljubavlju.Puste priče.
 
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 10:09   #643
koliko sam ja primjetila po svom partneru,najintezivniji mu je orgazam osim kod dobrog seksa kod dobrog blow joba
meni je osobno trebalo malo prakse,da vidim što ga više uzbuđuje,što mu više godi
a naravno to se desilo tek kada smo se jako dobro poznavali
a što se tiče lizanja,pa možda i njemu treba malo više prakse,a i pomoglo bi kad bi ti bila potpuno opuštena
i naravno za to treba malo više vremena
ni meni prvi put nije bilo prenapaljujuće,ali s vremenom je postajalo sve bolje,tako da sada uživam maksimalno
sretno!
__________________
... i kad svane dan i napuste me svi,ja se opet vraćam tebi da ti kažem što sada na kraju mislim ...
žuta žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 10:54   #644
hvalaa na odgovorima)
ninolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 00:02   #645
-and now for something completely different-
Ljudi situacija je ovakva - imam 26 godina i djevac sam!
Zbog toga se osjećam ko zadnje smeće koje hoda po ovoj planeti.
Htio sam to napraviti s nekim koga poznajem i kome vjerujem ali takvih nije bilo. Sada žalim što nisam iskoristio priliku s nekom od blesavih fufica kojima sam bio okružen ili platio profesionalki. Vjerovao sam u ljubav ali više zbilja nisam u stanju, čak mi se ta riječ gadi. I uopće na koji način se nakon svega upustiti u takve stvari i jesu li ovi osjećaji opravdani ili trebam lobotomiju? Svi savjeti i uvrede su dobrodošli.
Pickmans_model is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 00:09   #646
Nisi ti nikakvo čudovište. Samo te drma kriza.
Kad budeš skinuo junf, nakon nekog vremena ćeš na to drukčije gledati.
Ali, ja bih ti preporučio da se ne uzrujavaš toliko već da nastaviš živjeti život.
A kad nađeš curu i kad dođete do seksa, sumnjam da će biti problema. Možda treme i uzbuđenja. A ona ti sigurno neće ništa predbacivati.
Sljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 14:17   #647
Thumbs up Prvi put

surfajući neobavezno internetom, slučajno sam naišao na ovaj forum i nakon malo čitanja, nisam mogao a da nešto ne dodam na ovu temu. Kao prvo zamislite situaciju : dvoje mladih ljudi 16-18 g. kojima se,nakon ljubakanja po klupicama u parku i držanja za rukice po gradu, ukaže velika prilika, nečiji roditelji odlaze za vikend u goste i neće ih biti 3 dana. Njih dvoje odluče da je to prilika koju ne smiju propustiti i da TO moraju napraviti sada. Mi koji imamo malo više iskustva znamo otprilike šta će se desiti. Prvo slijedi tuširanje ( svaki posebno jer se još srame jedan drugog ) zatim se moraju ugasiti svijetla da jedan drugog ne vide golog, onda obavezno pokrivanje dekama i slijedi traženje " nečeg " ispod deke i kad se pronađe ( to što se traži ) nastaje problem šta sada treba sa tim da se radi, čuli su da se treba gurat jedno u drugo i krenu ( nema tu predigre, nema maženja, samim tim nema ni vlažnosti ) i nju boli ( dijelom jer nije navlažena ), a on gura li gura, ona šuti i trpi, zbog ljubavi, a on želi što prije to riješiti da pomogne svojoj dragoj, da joj bude lijepo. Nakon svega imate slijedeću situaciju : on je prebrzo svršio, a ona misli u sebi ( nečemo tako skoro opet, jer to užasno boli a od uživanja nema ništa ( naravno, jer je on bio prebrzo gotov i nije ju dovoljno napalio ). I dobivamo još dvoje zbunjenih mladih ljudi, njemu nije jasno zašto ona nikako neće ponovno, a njoj nije jasno kako neko može uživati u tome, kad je nju jako boljelo i ni malo joj nije bilo lijepo. Zato svima mladim ( za prvi put ) savjetujem, ako ste ikako u mogućnosti, pokušajte prvi put to obaviti sa malo starijom osobom koja ima iskustva i sa kojom nećete biti u nikakvoj vezi ( naravno to ne znaći sa prvim na ulici koji naiđe ) jer ljubav nema ništa sa tim ( u 90 % slučajeva nikad se nećete udati ili oženiti za tu osobu sa kojom bi to učinili iz ljubavi ) a vjerojatno će to biti urađeno puno nježnije i stručno ( sa dugom predigrom,što je najvažnije za prvi put ) tako da neće ostati nikakve traume i da ćete jedva čekati slijedeći puta i to sa svojom voljenom osobom. Nadam se da me niko neće krivo shvatiti.
znovos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 15:16   #648
prvi put je bio katastrofa bolilo je i uopce nisam uživala tako da se nisam ni poželjela više ....
mislila sam si ajme to uopce nije tako ljepo kao što svi pricaju...i to sve zato što sam bila smladim neiskusnim kojem je isto bio prvi put....a poslje kad sam pravo stupila u odnose sa starijim naravno bilo je predivno tako da mislim da svakom prvi put nije baš bajno....al to je samo moje iskustvo...
Skrivalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 15:20   #649
@znavos "jer ljubav nema ništa sa tim ( u 90 % slučajeva nikad se nećete udati ili oženiti za tu osobu sa kojom bi to učinili iz ljubavi )"
ovo bas i ne razumije, zasto bas ne bih uradila sa osobom do koje mi je stalo i ako je njemu stalo..ja to nikad ne bih mogla uraditi sa osobom prema kojoj nista ne osjecam....nekako mi je bolje sa soobom s kojom sam u vezi i naravno da je iskusniji te gdje vladaju emocije sa obje strane, nego da bude sex bez ljubavi...barem ja tako mislim, a i zasto mislis da u 90 % slučajeva nikad se nećete udati ili oženiti za tu osobu sa kojom bi to učinili iz ljubavi ? malo nejasno, pa ako nije problem da objasnis
ninolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 15:21   #650
slažem se da je bolje ako je dečko malo iskusniji i zna što radi,ali učiniti to s nekim s kim nisi u vezi...
mislim da je bolje kad si u vezi i volite se i oboje želite to,a ne sa nekim tako jer mu vjeruješ samo
onda se pomalo gubi smisao ljubavi i svega
onda to postaje samo eto nešto kao prvi zub,što se mora izgubiti
__________________
... i kad svane dan i napuste me svi,ja se opet vraćam tebi da ti kažem što sada na kraju mislim ...
žuta žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 07:02   #651
Quote:
ninolina kaže: Pogledaj post
@znavos "jer ljubav nema ništa sa tim ( u 90 % slučajeva nikad se nećete udati ili oženiti za tu osobu sa kojom bi to učinili iz ljubavi )"
ovo bas i ne razumije, zasto bas ne bih uradila sa osobom do koje mi je stalo i ako je njemu stalo..ja to nikad ne bih mogla uraditi sa osobom prema kojoj nista ne osjecam....nekako mi je bolje sa soobom s kojom sam u vezi i naravno da je iskusniji te gdje vladaju emocije sa obje strane, nego da bude sex bez ljubavi...barem ja tako mislim, a i zasto mislis da u 90 % slučajeva nikad se nećete udati ili oženiti za tu osobu sa kojom bi to učinili iz ljubavi ? malo nejasno, pa ako nije problem da objasnis
gle kao prvo cure danas ulaze u sex oko 16 g. i imaju voljenu osobu svojih godina ( što je za očekivati ) pa di je ta osoba stekla toliko veliko iskustvo koje svi naglašavate ( s osobom s kojom sam u vezi i naravno da je iskusniji ) a ako vam je prvi puta, a imate 29 god. onda je sve u redu, jer je vaša voljena osoba, koja je otprilike vaših godina, več dovoljno iskusna. što se tiće ovih 90 % slučajeva, kad mi neko nabroji 5 bračnih parovova, koji su hodali još u gimnaziji i zajedno spavali prvi puta, a da su i vjenčani i da žive zajedno, ispričat ću se i reći da sam napisao veliku glupost tj. ako to i napravite sa svojom velikom trenutnom ljubavi, šta kad vas on ostavi a vi nađete novu najveću ljubav a više niste nevini i to ne možete po prvi puta napraviti a svojom sadašnjom velikom ljubavi ( šta će nekom značiti ona prva velika ljubav i da li ste to napravili sa velikom ljubavi ili sa nekim za jednu noć ). I da, zaboravio sam reći da si več vjerojatno čula za sex bez obaveza ili sex za jednu noć. A i post od skrivalice ti govori sve. Ponavljam da me neko krivo ne shvati, ovo pišem isključivo u korist mladih cura u želji da se ne razočaraju u sexu, jer je to jedna divna stvar, a ne nešto od čega bi trebale imati traume.
znovos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 07:13   #652
Quote:
žuta žabica kaže: Pogledaj post
slažem se da je bolje ako je dečko malo iskusniji i zna što radi,ali učiniti to s nekim s kim nisi u vezi...
mislim da je bolje kad si u vezi i volite se i oboje želite to,a ne sa nekim tako jer mu vjeruješ samo
onda se pomalo gubi smisao ljubavi i svega
onda to postaje samo eto nešto kao prvi zub,što se mora izgubiti
Znaš pjesmu A ŠTA SAD LJUBAV IMA S TIM
nažalost to se mora shvatiti kao vađenje zuba, jer češ tražiti zubara koji će ti najbezbolnije izvaditi zub. Ako će te boljeti vađenje zuba sigurno nećeš više ić kod tog zubara jer ćeš se toga sjećati zauvijek i svaki novi odlazak bit će ti muka, a moraš priznati da ima svakakvih zubara i koji vade bezbolno i koji ti raskrvare cijelu čeljust. Zašto riskirati i zamrziti voljenu osobu samo zato jer ne zna bezbolno izvaditi zub, a cure imaju jedan najbolji odgovor " TI SI MI DRUGI "
znovos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 14:28   #653
Moj decko i ja smo prekinuli upravo zbog toga.
On je htio ja ne!..nie bio zadovoljan onim sto radimo.
htio je vise e jbg sad je izgubio sve,nisan jos spremna.
Mozda uskoro ali još ne(iman 16)
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 14:41   #654
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
Moj decko i ja smo prekinuli upravo zbog toga.
On je htio ja ne!..nie bio zadovoljan onim sto radimo.
htio je vise e jbg sad je izgubio sve,nisan jos spremna.
Mozda uskoro ali još ne(iman 16)
svaka cast e ovo je zrelo razmišljanje....
Skrivalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 15:55   #655
obzirom da je zatvorena tema sa preuskom vaginom onda ću tu postaviti nekoliko pitanja. uglavnom ja isto baš ne vjerujem u to da vagina može biti preuska, a penis predebeo, ali ja i dečko pokušavamo spavati i nikako ne uspijeva ući u mene. već smo se pitali jesam li ja preuska ili je njegov predebeo, ali stvarno ne znam. ja se napalim i navlažim, ali i relativno brzo odvlažim i on onda misli da me ne može napaliti i onda je u bedu. pokušali smo i s guranjem prsta, ali kada on gura jednostavno me previše boli, ja svoje prste mogu i ne boli me, ali kad želim da on pokuša jednostavno se odvlažim. ne znamo u čemu je problem. ima li netko da je imao sličnih problema ili kakav koristan savjet? Je li možda problem u mojoj psihi? Nisam se nijedanput zabrinjavala oko trudnoće ili boli, ali ne znam koji je problem.

Zadnje uređivanje Teta2U : 15.02.2009. at 19:09.
plave_okice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 16:40   #656
Ima moja frendica to i dečko joj je 15 sati oduzimao nevinost.Dakle čudi se i dalje.Isto tako ima jedna forumašica ovdje sa istim problemom koja je trudna.Ime tj nick na pp dajem.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 17:14   #657
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
po meni nisu bitne godine, već kao i uvijek da taj bude odgovoran i da zna što radi, pogotovo po pitanju zaštite... mnogi i dalje ne paze na to kao što bi trebali...
slazen se totalno s ovin...danas ima svacega jebe se svako sa svakin nemos znat koliko se ko puta puka..najbolje je to s osobon od povjerenja iako priznajen ja nisan takav:
pac_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 18:35   #658
ovako , imam jedno pitanje. imam dečka već neko vrijeme, super nam je . uskoro bi trebalo doći do sexa ( što želim i sve znam o njemu i sve je ok ). meni bi bio prvi put, njemu ne. dosad je on meni par puta malo s prstom radio dolje..ugl to mi je bilo dobro, malo je boljelo tad bi stali. iako mi je dobro, ipak me zanima jel to postaje još bolje nakon nekog vremena, jer mislila sam da bi trebala svršit al nisam? nisam bila ni blizu. osim toga, nakon nekog vremena više nije dolje toliko mokro, iako jesam napaljena i on zna što radi. tako da me onda počne bolit. pa me zanima dal to nakon nekog vremena postane bolje il? i kad dođe do sexa...koliko žena krvari?

Zadnje uređivanje Teta2U : 15.02.2009. at 19:06. Reason: konkretna pitanja na ovoj temi se stavljaju u zelenu boju
remy18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 20:19   #659
gle znovos,pa normalno je da će se cure razočarati u ljubavi
neke će se milijun puta,a neke malo manje
to jednostavno tako mora bit.to je normalno.pa šta i ako za tri mjeseca nađeš novu veliku ljubav?ti si za onu mislio da ju voliš i oke,nisi,pa šta.mlad si.zato te iskustvo čini zrelijim i pametniji.istina zbog toga bi trebalo pričekati sa slopnim odnosima jer teško sa 16 znaš što je prava ljubav.
ali ako si svjestan činjenice da ta ljubav vjerojatno neće trajati zauvijek a i dalje to želiš učiniti s tom osobom,što je tu loše.to je osobna odluka pojedinca.neki pogriješe i donesu krive odluke,ali jebiga,sami su si krivi.nemože te netko tetošiti stalno i ukazivati ti na dobro i loše.
a što se tiče tih parova koji su od gimnazije zajedno,ja ih u obitelji imam podosta.nekima je tako suđeno,a nekima nije.na tebi je da pokušaš i vidiš dokle će ta veza ići.
__________________
... i kad svane dan i napuste me svi,ja se opet vraćam tebi da ti kažem što sada na kraju mislim ...
žuta žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 22:38   #660
Quote:
remy18 kaže: Pogledaj post
ovako , imam jedno pitanje. imam dečka već neko vrijeme, super nam je . uskoro bi trebalo doći do sexa ( što želim i sve znam o njemu i sve je ok ). meni bi bio prvi put, njemu ne. dosad je on meni par puta malo s prstom radio dolje..ugl to mi je bilo dobro, malo je boljelo tad bi stali. iako mi je dobro, ipak me zanima jel to postaje još bolje nakon nekog vremena, jer mislila sam da bi trebala svršit al nisam? nisam bila ni blizu. osim toga, nakon nekog vremena više nije dolje toliko mokro, iako jesam napaljena i on zna što radi. tako da me onda počne bolit. pa me zanima dal to nakon nekog vremena postane bolje il? i kad dođe do sexa...koliko žena krvari?
naravno da postane bolje što više prakse to bolje bude ..
ja nisam mogla uživala s nijednim dok se nisam pravo zaljubila i bila s iskusnim(koji mi je danas muž)jer nijedan me nije znao zadovoljiti kao on...
Skrivalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger