Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2015., 13:52   #1741
Quote:
bobo76 kaže: Pogledaj post
I kod mene 24 sata; prvi trudovi poceli u ponedjeljak iza ponoci a bebu rodila u utorak u pola 5 ujutro. Sam izgon nije dugo trajao; oko 3 sata ali ja nisam imala snage tiskati tako da je vec i vakum dolazio u obzir i na kraju su bebu doslovce primili za celo i izvukli van. Satralo me ono prije epiduralne.... nenormalna bol al ctg nije pokazivao ni priblizno tako jake trudove
Ajme, tri sata, ajme..... Toliko je skoro trajao moj cijeli porod. Vjerujem da nisi imala snage, al zar nisu nikako mogli pomoci?

Mene je strah drugog poroda (jos nismo ni krenuli na drugu bebicu, al nikad nije rano za strah) zato jer mi je prvi bio dosta brh i lagan (od onoga sto sam ocekivala). Nisam sigurna bi li izdrzala 24 sata bolova. Ovako sam imala trudove svakih 5 min i nitko mi nije vjerovao da me boli, jer kao trudovi su tek na svakih 5 min, a s takvima sam na kraju i rodila. U radaoni sam provela manje od pol sata. Al zato je izgon bio podosta bolan.

Poslano sa mog LG-P880 koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 15:32   #1742
Babica mi je rekla da sam imala lagan i brz porod tako da se pitam sta bi bilo da je bio tezak. U tim trenucima trudova sam si mislila, jebote kako neko nakon ovog iskustva uopce smogne hrabrosti napravit jos jedno dijete. Sad doduse kad je sve iza mene mislim da bi izdrzala jos koji put.
Ali da, ti trudovi, neopisiva bol na koju se nikako nisam mogla pripremit, stvarno sam htjela da me nema kad bi me zadesio, ali mislim da mi je bilo kljucno ne predat se psihicki pa sam stalno mantrala kako ce brzo proc i da sad ionako nema nazad, guraj.
Sve skupa je trajalo 4 sata, ne mogu uopce zamislit kako je zenama koje to prolaze po pola dana ili dan, ajme...
I nisam znala tiskat pa je doktor malo laktario trbuh ali bolje da je jer sam vec bila na izmaku snaga. Pritom su mi popucale kapilare u oku jer sam glavu naprezala umjesto dupeta.
Ali jednako grozno mi je bilo sta nakon poroda nisam mogla sjedit 10ak dana od hemoroida (komada 1) i savova (komada 4), ali opet citam, slusam, to je i mizerno sta sve zene prolaze, tako da sam imala dosta srece sve u svemu.

Sad mi je pak grozno sta mi se uzasno seksa i kupa u moru a moram cekat jos koji tjedan.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 15:38   #1743
Meni je najvisw pomogao savjet za tiskanje da tiskam kao da trebam kakati jel bas sam pazila da ne tiskam u glavu, pa sam se koncentrirala
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.