Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2009., 21:00   #1
Knjiga iz engleskog zapravo poruka Kineza iz budućnosti

Danas kad sam vidio nećakovu vježbenicu iz Engleskog jezika "New Matrix" svatio sam da je to zapravo veliki paravan. Kako sam vec imao iskustva sa
porukama iz budućnosti odmah mi je zapeo podatak sa 5. stranice gdje je rješenje jednog zadatka "The Chinese have landed on Mars after a two month journey." . Odmah sam se konzultirao sa nekim ljudima koja imaju velika saznanja o tome i zaključili su isto što i ja - to je Kineska poruka iz budućnosti.
Moja pretpostavka je da je poruka došla iz vremana trećega svjetskog rata. U tome ratu Kinezi očito gube kad su primorani tražiti pomoć iz prošlosti. Vidi se da je rješenjeočiti previd njihovih obavještajaca zbog toga što se iz ostatka udžbenika nemogu jasno isčitati poruke.

Sada ću analizirati rečenicu koju ću podjeliti u dva dijela radi veće preglednosti:

"The Chinese have landed on Mars ...
Tu je očito da se radi o budućnosti jer je poznato da Kinezi nemaju tehnologiju da samostalno šalju ljude u svemir.

...after a two month journey."
Ali čak i da imaju tehnologiju sličnu onoj koju su Amerikanci koristili za putovanje na Mjesec trebalo bi ih puno više od dva mjeseca.

Ja i neki znalci koje neću imenovati pretpostavljamo kako je cijeli udžbenik vješto skriveni plan za gradnju svemirskog broda koji može upravo to - prevesti kineze na Mars za dva mjeseca !, što je znatno brže od Amerikanaca koji su sada jedini koji im mogu donekle konkurirati.
Na Marsu se vjerojatno nalazi jako razvijena tehnologija koja će Kineskim obavještajcima osigurati povjedu u nadolazećem trećem svetskom ratu koji bi trebao poćeti za 5 godina što se vidi iz toga da je taj zadatak na 5. stranici.

Ovu tajnu vam otkrivam iz razloga što se nadam da ćete mi pomoći da spriječim Kinesku hegemoniju nad svijetom budućnosti.

Zadnje uređivanje qsdf : 03.11.2009. at 21:48.
qsdf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:24   #2
Pozdrav qsdf,

Raspolažem vježbenicom "New Matrix" i veoma me zaintrigirala spomenuta rečenica. Očito je da nije u skladu s ostatkom radne bilježnice gdje dobrim dijelom prevladavaju racionalne i smislene rečenice u primjerima zadataka. Stoga sam započeo vlastitu istragu kako bi zadovoljio vlastitu znatiželju.

Nakon nešto kraće analize tiskovine primjetio sam da je ime autorice vrlo vjerojatno anagram imena Kineskog tajnog agenta kojeg ste spomenuli! Kathy Gude bi vrlo vjerojatno mogao biti Kague Dathy. No pošto mi 'Dathy' ne zvuči kao istočnjačko prezime, dolazim do zaključka da je to vojni čin ili da naš Kague nije čistokrvni Kinez! Možda je dvostruki agent?

Oduvijek se pretpostavljalo da komunisti, iako se većinom mislilo na Ruse, raspolažu naprednim tehnologijama koje nastavljaju razvijati unatoč završetka hladnog rata. Logično mi je da bi Kina, na neki naćin mogla preteći svoje sjevernije kolege!
poltergeist. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:26   #3
Quote:
qsdf kaže: Pogledaj post
Danas kad sam vidio nećakovu vježbenicu iz Engleskog jezika "New Matrix" svatio sam da je to zapravo veliki paravan. Kako sam vec imao iskustva sa
porukama iz budućnosti odmah mi je zapeo podatak sa 5. stranice gdje je rješenje jednog zadatka "The Chinese have landed on Mars after a two month journey." . Odmah sam se konzultirao sa nekim ljudima koja imaju velika saznanja o tome i zaključili su isto što i ja - to je Kineska poruka iz budućnosti.
Moja pretpostavka je da je poruka došla iz vremana trećega svjetskog rata. U tome ratu Kinezi očito gube kad su primorani tražiti pomoć iz prošlosti. Vidi da je rješenje je očiti previd njihovih obavještajaca zbog toga što se iz ostatka udžbenika nemogu jasno isčitati poruke.

Sada cu analizirati rečenicu koju ću podjeliti u dva dijela radi veće preglednosti:

"The Chinese have landed on Mars ...
Tu je očito da se radi o budućnosti jer je poznato da Kinezi nemaju tehnologiju da samostalno šalju ljude u svemir.

...after a two month journey."
Ali čak i da imaju tehnologiju sličnu onoj koju su Amerikanci koristili za putovanje na Mjesec trebalo bi ih puno više od dva mjeseca.

Ja i neki znalci koje neću imenovati pretpostavljamo kako je cijeli udžbenik vješto skriveni plan za gradnju svemirskog broda koji može upravo to - prevesti kineze na Mars za dva mjeseca !, što je znatno brže od Amerikanaca koji su sada koji im mogu donekle konkurirati.
Na Marsu se vjerojatno nalazi jako razvijena tehnologija koja će Kineskim obavještajcima osigurati povjedu u nadolazećem trećem svetskom ratu koji bi trebao poćeti za 5 godina što se vidi iz toga da je taj zadatak na 5. stranici.

Ovu tajnu vam otkrivam iz razloga što se nadam da ćete mi pomoći da spriječim Kinesku hegemoniju nad svijetom budućnosti.
Ti se zajebavas ili?
U slucaju da ne (),ti i tvoji "znalci" niste mozda pomislili da je to izmisljena prica preko koje djeca uce prevoditi i citati engleski jezik??
hahah sve je zavjera danas,cak i udzbenici
palam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:27   #4
Quote:
poltergeist. kaže: Pogledaj post
Pozdrav qsdf,

Raspolažem vježbenicom "New Matrix" i veoma me zaintrigirala spomenuta rečenica. Očito je da nije u skladu s ostatkom radne bilježnice gdje dobrim dijelom prevladavaju racionalne i smislene rečenice u primjerima zadataka. Stoga sam započeo vlastitu istragu kako bi zadovoljio vlastitu znatiželju.

Nakon nešto kraće analize tiskovine primjetio sam da je ime autorice vrlo vjerojatno anagram imena Kineskog tajnog agenta kojeg ste spomenuli! Kathy Gude bi vrlo vjerojatno mogao biti Kague Dathy. No pošto mi 'Dathy' ne zvuči kao istočnjačko prezime, dolazim do zaključka da je to vojni čin ili da naš Kague nije čistokrvni Kinez! Možda je dvostruki agent?

Oduvijek se pretpostavljalo da komunisti, iako se većinom mislilo na Ruse, raspolažu naprednim tehnologijama koje nastavljaju razvijati unatoč završetka hladnog rata. Logično mi je da bi Kina, na neki naćin mogla preteći svoje sjevernije kolege!
ahahah
palam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:01   #5
Quote:
qsdf kaže: Pogledaj post
Danas kad sam vidio nećakovu vježbenicu iz Engleskog jezika "New Matrix" svatio sam da je to zapravo veliki paravan. Kako sam vec imao iskustva sa
porukama iz budućnosti odmah mi je zapeo podatak sa 5. stranice gdje je rješenje jednog zadatka "The Chinese have landed on Mars after a two month journey." . Odmah sam se konzultirao sa nekim ljudima koja imaju velika saznanja o tome i zaključili su isto što i ja - to je Kineska poruka iz budućnosti.
Moja pretpostavka je da je poruka došla iz vremana trećega svjetskog rata. U tome ratu Kinezi očito gube kad su primorani tražiti pomoć iz prošlosti. Vidi se da je rješenjeočiti previd njihovih obavještajaca zbog toga što se iz ostatka udžbenika nemogu jasno isčitati poruke.

Sada ću analizirati rečenicu koju ću podjeliti u dva dijela radi veće preglednosti:

"The Chinese have landed on Mars ...
Tu je očito da se radi o budućnosti jer je poznato da Kinezi nemaju tehnologiju da samostalno šalju ljude u svemir.

...after a two month journey."
Ali čak i da imaju tehnologiju sličnu onoj koju su Amerikanci koristili za putovanje na Mjesec trebalo bi ih puno više od dva mjeseca.

Ja i neki znalci koje neću imenovati pretpostavljamo kako je cijeli udžbenik vješto skriveni plan za gradnju svemirskog broda koji može upravo to - prevesti kineze na Mars za dva mjeseca !, što je znatno brže od Amerikanaca koji su sada jedini koji im mogu donekle konkurirati.
Na Marsu se vjerojatno nalazi jako razvijena tehnologija koja će Kineskim obavještajcima osigurati povjedu u nadolazećem trećem svetskom ratu koji bi trebao poćeti za 5 godina što se vidi iz toga da je taj zadatak na 5. stranici.

Ovu tajnu vam otkrivam iz razloga što se nadam da ćete mi pomoći da spriječim Kinesku hegemoniju nad svijetom budućnosti.
u cijeloga moga mnogogodišnjega iskustva u proučavanju naizgled neozbiljnih i neeventualnih proročanstava, nisam naišao na nešto što je ovako uznemiravajuće.

Naime, udžbenik gospođe Kathy Gude (ukoliko joj je to i pravo ime) očito sadrži ozibljnu poruku nama mladima. također je očito da je ta poruka bila upućena upravo kolegi gospodinu otkrivaču poruke qsdf....te slučajnosti jednostavno nemogu biti toliko slučajno kako bi ih zanemarili.

Kako kaže stara kineska: Chi pow wow, king chon wei, pin ...a svi je znamo, da neobjašnjavam bezveze (ko nezna mislim, očigledno nije dostojan razumijeti njenu poruku)

A u skladu sa tom poslovicom, ja tvrdim slijedeće.

Kinezi ce zavladati svijetom, to je ocito. Njih ce najvise prezivjeti treci svjetski rat, kao i globalno zatopljenje i mravlju gripu H3N1....njih je najvise.

Od dinastije Qin, kinezi vode pronatalisticku politiku, ovo sto sada dozvoljavaju samo jedno dijete ili blizance je samo varka za njihove neprijatelje. ISTINA JE DA SVAKO DRUGO ILI DALJNE DIJETE UZIMA DRZAVA NA OBUCAVANJE TAJNE HIGHTECH VOJSKE!!!

jednostavno im nece nitko biti ravan, pregazit ce nas....oduzet ce Mađarima vanzemaljsku tehnologiju (SJETITE SE BABE VANGE pogledaj godinu 2125) , i poceti vlastitu hegemoniju, i osvajanje svemira.

iskreno nema nam spasa, ja bi preporucio udaju za kineza...tj, zenidbu sa malom kosookom XD
Kova031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:04   #6
Quote:
palam kaže: Pogledaj post
Ti se zajebavas ili?
U slucaju da ne (),ti i tvoji "znalci" niste mozda pomislili da je to izmisljena prica preko koje djeca uce prevoditi i citati engleski jezik??
hahah sve je zavjera danas,cak i udzbenici

Upravo kako je kolega poltergeist. rekao , zašto bi u knjigu koja je puna logičnih i istinitih stvari ubacili ovako nešto osim ako se neradi o njihovoj greški u šifriranju. A i jel ti nije čudno što se velik broj Kineza poćeo useljavati u Hrvatsku nakon dolaska Ive Sanadera na vlast i Dragana Primorca na mjesto ministra školstva , a sjeti se tko je omogučio ovako nešto velikim školskim reformama , a onda naglo pobjegao s vlasti kad su knjige izdane.
Nešto mi je previše slučajnosti.
qsdf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:07   #7
Quote:
qsdf kaže: Pogledaj post
Upravo kako je kolega poltergeist. rekao , zašto bi u knjigu koja je puna logičnih i istinitih stvari ubacili ovako nešto osim ako se neradi o njihovoj greški u šifriranju. A i jel ti nije čudno što se velik broj Kineza poćeo useljavati u Hrvatsku nakon dolaska Ive Sanadera na vlast i Dragana Primorca na mjesto ministra školstva , a sjeti se tko je omogučio ovako nešto velikim školskim reformama , a onda naglo pobjegao s vlasti kad su knjige izdane.
Nešto mi je previše slučajnosti.


gospodine pa tko ste vi...pa vi mora da ste genije, ja nikada nebih ovakovo nešto NITI predpostavio...bio...
Kova031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:27   #8
Ali svaka ti čast, prijatelju!

Ovo me baš nasmijalo. A mene nije lako nasmijati!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:56   #9
Gospodine, molim vas. Nisam bio clan foruma dosad ali na ovo sam jednostavno morao reagirati. Kineski superplan svemirske dominacije? Teorije ZAVJERE? U UDZBENIKU? Ne zelim nikoga vrijedati ali vasa teorija jednostavno nije kredibilna. Bavim se kriptografijom vec 20-ak godina, i nikad u zivotu nisam cuo gluplju tezu. Ne znam cime se vi tocno bavite, ali ocito imate i vise slobodnog vremena nego sto mozete utrositi. Iznesite mi jedan plauzibilan argument koji me moze uvjeriti da je ista od onoga sto ste izrekli istinito, i onda mozemo raspravljati. Ovako je ovo samo jos jedna instant-zavjera. Bez kofeina.
VBlade is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 23:40   #10
Pozdrav.

Čuo sam prije za slični slučaj. Naime meksikanac Jezus Gonzales je također u nekim knjigama našao kineske poruke iz budućnosti. To je objavio na jednom forumu. Sutradan optužen je za urotu protiv meksičkog predsjednika i odveden u tajni sibirski zatvor(tako kažu glasine iz sibira).

Također s tog foruma je nestala ta tema. Najvjerovatnije su servere hakirali kineski hakeri i obrisali tu temu.

@poltergeist
Zanimljivo je to što ti pišeš.
sabljar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 00:00   #11
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 00:06   #12
Quote:
sabljar kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Čuo sam prije za slični slučaj. Naime meksikanac Jezus Gonzales je također u nekim knjigama našao kineske poruke iz budućnosti. To je objavio na jednom forumu. Sutradan optužen je za urotu protiv meksičkog predsjednika i odveden u tajni sibirski zatvor(tako kažu glasine iz sibira).

Također s tog foruma je nestala ta tema. Najvjerovatnije su servere hakirali kineski hakeri i obrisali tu temu.

@poltergeist
Zanimljivo je to što ti pišeš.



Nisam otvorio ovu temu za išprdavanje.
qsdf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 00:09   #13
Quote:
VBlade kaže: Pogledaj post
Gospodine, molim vas. Nisam bio clan foruma dosad ali na ovo sam jednostavno morao reagirati. Kineski superplan svemirske dominacije? Teorije ZAVJERE? U UDZBENIKU? Ne zelim nikoga vrijedati ali vasa teorija jednostavno nije kredibilna. Bavim se kriptografijom vec 20-ak godina, i nikad u zivotu nisam cuo gluplju tezu. Ne znam cime se vi tocno bavite, ali ocito imate i vise slobodnog vremena nego sto mozete utrositi. Iznesite mi jedan plauzibilan argument koji me moze uvjeriti da je ista od onoga sto ste izrekli istinito, i onda mozemo raspravljati. Ovako je ovo samo jos jedna instant-zavjera. Bez kofeina.
Ako se nevaram naveo sam već dosta podataka , a to čime se ja bavim vas se netiče.
qsdf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 01:34   #14
Zamisli ti te kineze! Jaki su. I imaju tajne agente na Marsu. Uuuuuuuuu. Kako se kaže Mars na kineski?
salet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 07:10   #15
Prvo pitanje je što baš upravo kinezi rade u udžbeniku za engleski jezik???

dali su ih ameri već počeli i sanjat? ili ih proganjaju?

dalo bi se razmišljati o ovoj temi, ništa na ovom svijetu nije bez veze, ništa nije slučajno...
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 08:49   #16
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Prvo pitanje je što baš upravo kinezi rade u udžbeniku za engleski jezik???

dali su ih ameri već počeli i sanjat? ili ih proganjaju?

dalo bi se razmišljati o ovoj temi, ništa na ovom svijetu nije bez veze, ništa nije slučajno...
e al ozbiljno.....sprdanje na stranu, ovo ima smisla...
Kova031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 09:24   #17
Prijatelji, ovo je tema od velike važnosti! Moguće je da je ta poruka namijenjena baš nama! Možda smo mi ti koji će uzdignuti teror Kineskog komunizma na vlast u našim krajevima jer, pak, "budućnost je već ušivena u beskrajni kroj vremena", kako kaže moj dobri prijatelj Brunimir, mistik i bivši učenik prosvijetljenih tibetanskih jogija.

Quote:
salet kaže:
Zamisli ti te kineze! Jaki su. I imaju tajne agente na Marsu. Uuuuuuuuu. Kako se kaže Mars na kineski?
Kinezi riječ 'Mars' zapisuju kao 火星, i ne vjerujem da je slučajnost da baš u njihovom pismu izgled glasova poprima izgled čovjekolike figure koja trči prema nekoj vrsti lunarnog, točnije marsovskog, modula.

Kao što je qsdf rekao, previše slučajnosti za jednu radnu bilježnicu!

Quote:
Sabljar kaže:
Pozdrav.

Čuo sam prije za slični slučaj. Naime meksikanac Jezus Gonzales je također u nekim knjigama našao kineske poruke iz budućnosti. To je objavio na jednom forumu. Sutradan optužen je za urotu protiv meksičkog predsjednika i odveden u tajni sibirski zatvor(tako kažu glasine iz sibira).

Također s tog foruma je nestala ta tema. Najvjerovatnije su servere hakirali kineski hakeri i obrisali tu temu.
Upoznat sam sa slučajem Jezusa Gonzalesa, no podatak o njegovom kažnjavanju mi je nepoznat!

Također, pretpostavka da su servere hakirali kineski hakeri se čini valjanom, no pošto se isto nije dogodilo sa ovom temom, moji strahovi da je poruka namijenjena našim očima se sve više čine istinitima.

Bože, što nam je činiti?

Zadnje uređivanje poltergeist. : 04.11.2009. at 09:48.
poltergeist. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 09:31   #18
e al nijel to u udžbeniku a ne u radnoj?
Kova031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 09:40   #19
Quote:
Kova031 kaže: Pogledaj post
e al nijel to u udžbeniku a ne u radnoj?

U Radnoj vježbenici je , kao što sam napisao na početku.
qsdf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 09:58   #20
Quote:
salet kaže: Pogledaj post
Zamisli ti te kineze! Jaki su. I imaju tajne agente na Marsu. Uuuuuuuuu. Kako se kaže Mars na kineski?

Pa jesam li rekao da nisu još na Marsu , zato im ovi iz budućnosti šalju planove da mogu otići tamo.
qsdf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.