Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2012., 18:52   #1
Exclamation Opsjednut sam!

Mislim da sam opsjednut. Molim vas znate li svećenika koji mi može pomoći?! Kome da se obratim?! Postoji demonska opsjednutost i demonsko ugnjetavanje, a mislim da me demon ugnjetava zapravo, i želi moje tijelo. I ozbiljno govorim. Počeo sam naglo slušati crnu neku glazbu, glazbu s sotonističkim porukama, mislim da je Lucifer moj pravi otac, gadim se crkve, kada sam jednom morao nedavno u crkvu psovao sam sve i svašta, čak sam se mislio učlaniti u Sotonističku Crkvu, no ipak jedan dio mene to ne želi, kao da se borim sam sa sobom, mislim da imam 2 osobe u sebi, npr. moja osoba kaže "bog je dobar", a ta druga koja nije moja kaže "nije, Sotona je dobar". Što da radim? Može li mi netko pomoći? Mislio sam otići u katedralu s prijateljicom, da netko bude uz mene. Inače, osjećam se kao da nemam energije, depresivan sam stalno. Postao sam bolestan i izokrenut, pale me svećenici. A takav nisam bio prije. Neznam što mi se to događa. I znam da nije neka depresija ili bolest, jednostavno znam, jer je nedavno počelo. Nitko nije bio bolestan u mojoj obitelji nikada. Nedavno vidim i da nešto leti oko mene. Znam da je glupo mjesto za postat ovako nešto, ali molim vas savjet, što da radim, želim čuti što drugi misle.
HelpMEplease is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:03   #2
Ozbiljan psihijatar ti je potreban.
nije to nista već psiha.

Sent from my HTC One X
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:07   #3
Nije psiha. Već sam napisao da nije bolest, psiha ili sl. Ne treba mi psihijatar.
Lucifer upravlja mojim životom sada.
HelpMEplease is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:23   #4
Psiha je čudna stvar.
Niti jedan psih.bolesnik ne vjeruje psihijatru.
Ti se javi, jer naravno da je to psiha.

Sent from my HTC One X
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:26   #5
svečenici te pale,ouuuh...shit

tebi zaista treba pomoć,mislim koliko god ti govorioNE
da tebi ipak samo stručna osoba poput psihijatra može dosta pomoć.
probaj zvat tarote.
probaj se ispovjedit u crkvi,pa se tako smirit.
a da nije urok.
što ti roditelji kažu na to.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:30   #6
Roditelji neće znati.
Da, treba mi pomoć ali ne znam gdje da idem, možda kod svećenika hahahaha!
HelpMEplease is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:32   #7
Zašto svi osporavaju Svjetlonošu?!? Kad im ja pokazujem.
HelpMEplease is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:40   #8
ZNA LI NETKO NEKOG DOBROG SVEĆENIKA MOLIM VAS?!?!?!? Tko mi može pomoći??!
HelpMEplease is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:51   #9
Uzmi sliku Blažene Djevice Marije,klekni pred sliku,uzmi u ruku križ i moli se Djevici Mariji za iskupljenje od grijeha.
Mnogo moli i demoni će otići.Samo te iskrena molitva iz srca može spasiti vječnog prokletstva i opsjednuća.
Ako treba,plači pred slikom,ali svakako moli i ustraj u molitvi.
Demoni ne vole križ i molitve.Dapače,mrze to,jer mrze čovjeka.
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:51   #10
Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
ZNA LI NETKO NEKOG DOBROG SVEĆENIKA MOLIM VAS?!?!?!? Tko mi može pomoći??!
e sad si prećero
tebi ni papa neće pomoć.
ti ili ćeš uzimat narkotike ili ćeš se rekreirat u vampira
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 19:52   #11
Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
Mislim da sam opsjednut. Molim vas znate li svećenika koji mi može pomoći?! Kome da se obratim?!
Ako si ti počeo slušati mračnu glazbu i dobivati seksualnu privlačnost prema istom spolu to ti nije znak direktnog tjelesnog opsjednuća zloduha, budući da se opsjednuće takvog entiteta i fizički manifestira.

No lako se testira. Čitanjem Ivan 1,1 po vatikanskom ritualu (što bi trebao svećenik vršiti). Ako nemaš reakcije, nisi opsjednut. Također se i svetom vodom da testirati, ili duhovnim pjesmama gdje se slavi Bog. Kažeš tražiš svećenika. To ti bar nije problem. Linić, Smiljan, Arhar, itd.. - biraj.

Mnogi kaže Linić, misle da su opsjednuti, ali nije tako. Pravo ospjednuće vuče za sobom i fizičke reakcije i nadnaravne pojave.

God bless
with_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 20:04   #12
Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
ZNA LI NETKO NEKOG DOBROG SVEĆENIKA MOLIM VAS?!?!?!? Tko mi može pomoći??!
slušaj ove pjesme umjesto sotonskih
http://www.youtube.com/watch?v=JuPVi_RpnhE.
http://www.youtube.com/watch?v=wv3r8zCfXV8.
http://www.youtube.com/watch?v=WJkU7S_f2Yg.
izmoli krunicu.
ispovjedi se u crkvi pojedi i hoštiju.
kupi bibliju.
eto.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 20:08   #13
Kao što rekoh,moli ovu molitvu Blaženoj Djevici Mariji:

Molitva svakog redovnika
Preblažena i preslatka Djevo Marijo,
Majko Božja, prepuna svake blagosti,
kćeri višnjeg kralja, gospodarice anđelā,
majko svih koji vjeruju:

preporučujem se tvojoj milosrdnoj blagosti

sada i sve dane života svoga,

tijelo svoje i dušu svoju,

i sva svoja djela:

misli, odluke, želje,

riječi i čine,

te sav život i svoj svršetak,

da se po tvom zagovoru sve rasporedi na dobro,

u skladu s voljom ljubljenog Sina tvoga

Gospodina našega Isusa Krista;

da mi budeš, o presveta moja Gospo,

pomoćnica i tješiteljica

protiv zasjeda i zamki starog neprijatelja

i svih mojih neprijatelja.

I.

Udostoj se od svoga ljubljenog Sina,

Gospodina našega Isusa Krista,

izmoliti mi milost da se njome mogu oduprijeti

napastima svijeta, tijela i đavla,

te uvijek ustrajati u čvrstoj odluci

ubuduće ne griješiti,

nego ustrajati u tvojoj službi

i u službi ljubljenog Sina tvoga.

Molim te također, presveta moja Gospo,

da mi izmoliš pravu poslušnost

i pravu poniznost srca,

da se uistinu priznam

siromašnim i krhkim grešnikom,

nemoćnim ne samo da učinim dobro djelo

nego i da se oduprem

stalnim napadajima

bez milosti i pomoći Stvoritelja svoga

te tvojih svetih molitava.

Također mi izmoli, preslatka moja Gospo,

trajnu čistoću pameti i tijela:

da čistim srcem i čistim tijelom

mogu služiti ljubljenom Sinu tvome i tebi

u tvome Redu.

Isprosi mi od njega dragovoljno siromaštvo

u strpljivosti i smirenosti duha,

da uzmognem izdržati napore u Redu

i da mogu raditi za svoje spasenje

i spasenje bližnjih.

II.

Isprosi mi također, preslatka Gospo,

pravu ljubav,

da njome cijelim srcem ljubim

Gospodina našega Isusa Krista,

i tebe poslije njega povrh svega,

a bližnjega u Bogu i radi Boga:

i da se tako njegovu dobru radujem,

a da me njegovo zlo boli,

i da nikoga ne prezirem,

niti da nepromišljeno sudim,

niti da se u svom srcu

nad nekim uzvisujem.

Također učini, Kraljice neba,

da uvijek u svome srcu

nosim strahopoštovanje i ujedno ljubav

prema preslatkom tvome Sinu;

i da mu uvijek zahvaljujem

zbog tolikih dobročinstava

što mi ih je udijelio po svojoj dobroti,

bez mojih zasluga;

i da jasno i iskreno ispovijedam

svoje grijehe

i da se istinski kajem za njih

kako bih zaslužio postići

njegovo milosrđe i milost.

III.

Molim također,

o vrata nebeska i odvjetnice grešnika,

ne dopusti da na kraju svoga života

ja, tvoj nedostojni sluga,

otpadnem od svete katoličke vjere,

nego da mi s velikom dobrostivošću

i milosrđem pomogneš

te me od zlih duhova obraniš:

i da mi po blagoslovljenoj slavnoj muci Sina svoga,

i svojim vlastitim zagovorom,

od njega isprosiš oproštenje mojih grijeha,

te me, kad umrem u tvojoj i njegovoj ljubavi,

upraviš na put spasenja. Amen.
John Stooges is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 21:41   #14
nemojte ga zajebavat.nedavno mi je jako bliska osoba imala slican slucaj i nije za zajebanciju.odi kod popa na razgovor
__________________
Another mother's breakin'..heart is taking over..when the violence causes silence we must be mistaken...
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 22:19   #15
Kakvu situaciju???
HelpMEplease is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 01:33   #16
Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
Mislim da sam opsjednut. Molim vas znate li svećenika koji mi može pomoći?! Kome da se obratim?! Postoji demonska opsjednutost i demonsko ugnjetavanje, a mislim da me demon ugnjetava zapravo, i želi moje tijelo. I ozbiljno govorim. Počeo sam naglo slušati crnu neku glazbu, glazbu s sotonističkim porukama, mislim da je Lucifer moj pravi otac, gadim se crkve, kada sam jednom morao nedavno u crkvu psovao sam sve i svašta, čak sam se mislio učlaniti u Sotonističku Crkvu, no ipak jedan dio mene to ne želi, kao da se borim sam sa sobom, mislim da imam 2 osobe u sebi, npr. moja osoba kaže "bog je dobar", a ta druga koja nije moja kaže "nije, Sotona je dobar". Što da radim? Može li mi netko pomoći? Mislio sam otići u katedralu s prijateljicom, da netko bude uz mene. Inače, osjećam se kao da nemam energije, depresivan sam stalno. Postao sam bolestan i izokrenut, pale me svećenici. A takav nisam bio prije. Neznam što mi se to događa. I znam da nije neka depresija ili bolest, jednostavno znam, jer je nedavno počelo. Nitko nije bio bolestan u mojoj obitelji nikada. Nedavno vidim i da nešto leti oko mene. Znam da je glupo mjesto za postat ovako nešto, ali molim vas savjet, što da radim, želim čuti što drugi misle.
Ma nista ne brini, u pubertetu si
emily80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 09:31   #17
Quote:
emily80 kaže: Pogledaj post
Ma nista ne brini, u pubertetu si
ma kakav pubertet,mali se negdje sa strane dok nevide roditelji nagudriro thc-a.
to je slabo leglo na njegov organizam i puko je
evo ovako je bilo s njim sto-posto.
http://www.youtube.com/watch?v=DKP4dUJDOxQ.

šalim se,nebi htio da me autor teme trolluje
ali nikad neznaš droga,ludilo ili pubertet.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 10:52   #18
moze bit da pricas istinu nemora bit. u tinejderskim godinama pocinje sazrjevanje psihe kada mozak vrti film svega sto je dosad vidio i cuo,ako si gledao horore npr i slusao sotonisticku glazbu ( mislim sotonisticku daj ajde al dobro) mozak sada to procesira i dolazi do nocnih mora halucinacija tokom polusna i slicno. takvo stanje moze dovesti do kronicne insomnije i privremenog ludila, nije sala proucavala sam fenomen i bliske osobe su ga dozivjela i stvarno smo vec i egzorcista htjeli nac i svasta nesto. egzorcista imas u remetama ukucaj u internet i naci ces broj samostana reci problem i spojit ce te sa njim ili uputit drugome dezurnom egzorcistu. samotestiranje na egzorcizam ne pali, poljevanje svetom vodom ne pali jer se tokom egzorcizma molite kao i postupci izgovaraju i izvadaju odredenim redosljedom u odredenom ritmu i tonu.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 02:36   #19
Quote:
HelpMEplease kaže: Pogledaj post
Mislim da sam opsjednut. Molim vas znate li svećenika koji mi može pomoći?! Kome da se obratim?! Postoji demonska opsjednutost i demonsko ugnjetavanje, a mislim da me demon ugnjetava zapravo, i želi moje tijelo. I ozbiljno govorim. Počeo sam naglo slušati crnu neku glazbu, glazbu s sotonističkim porukama, mislim da je Lucifer moj pravi otac, gadim se crkve, kada sam jednom morao nedavno u crkvu psovao sam sve i svašta, čak sam se mislio učlaniti u Sotonističku Crkvu, no ipak jedan dio mene to ne želi, kao da se borim sam sa sobom, mislim da imam 2 osobe u sebi, npr. moja osoba kaže "bog je dobar", a ta druga koja nije moja kaže "nije, Sotona je dobar". Što da radim? Može li mi netko pomoći? Mislio sam otići u katedralu s prijateljicom, da netko bude uz mene. Inače, osjećam se kao da nemam energije, depresivan sam stalno. Postao sam bolestan i izokrenut, pale me svećenici. A takav nisam bio prije. Neznam što mi se to događa. I znam da nije neka depresija ili bolest, jednostavno znam, jer je nedavno počelo. Nitko nije bio bolestan u mojoj obitelji nikada. Nedavno vidim i da nešto leti oko mene. Znam da je glupo mjesto za postat ovako nešto, ali molim vas savjet, što da radim, želim čuti što drugi misle.
Mislim da trollas al eto....tebi prvo treba dobar psihijatar i dijagnoza, a ako to ne upali onda idi svecenicima. Nije mi jasno kako ljudima padaju gluposti na pamet, ono jedan dan slusas Oasis sta ti ja znam i dodjes drugi hmmm mogo sam sad upalit par pjesama sa sotonistickim porukama
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 12:06   #20
Ma trolllll

Ako ne, onda je mulac...u tom slucaju...na polje...kopat krumpire...rad ce istjerat u tebi vraga i zaokupiti misli zedju
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.