Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2015., 00:10   #1
Croportal forum problem...

Ako sam falio temu, ispričavam se...

Dakle, imam jedno pravo pitanjce, pa da počnem...

Naime, prije jedno dvije godine, na jedan naš forum, točnije croportal, napravio sam temu gdje sam pisao svoju poeziju i tekstove... I sada, dvije godine nakon, odlučio sam se obratiti administratoru na tom dotičnom forumu, sa zamolbom može li ukloniti moju temu, jer smeta mi u daljnjem radu kao pisac gaming novosti jer neki tadašnji radovi, jednostavno nemaju više što raditi na drugim forumima i portalima...

Naravno, administrator je veoma arogantna osoba, kao što saznah i od ostalih usera tamo, i uglavnom, dobijem poruku nazad da oni nikada ne brišu teme bez dobrog razloga, iako je to čista laž naravno...
Na to mu lijepo obrazložim da sam uklonio sve svoje radove sa interneta i dali mi jednim klikom može ukloniti moje radove koje sam ja osobno stavio na njihov forum i jednostavno su moje privatne prirode... Na to stiže odgovor u stilu da to nije dovoljno dobar razlog, kasnije dolazi poruka da njihova pravila nalažu da imaju pravo ne obrisati teme... Pogađate, pravila sam uredno pročitao i proučio i to pravilo nigdje ne piše...

E sada me zanima, što mi je činiti, otvorio sam tamo temu, admin me uredno podjebava već dva dana na temi koju sam otvorio, ostali useri mi se javljaju da je određeni admin baš arogantni gad koji zlouptrebljava svoj položaj od kada ga je dobio...:/

Bilo koji pravni ili bilo kakav savjet mi treba, ako je potrebno poslati u neke novine, portale, makar cijeli taj jadni forum padne, jer vidim da se još ljudi buni, ali se boje tog kretena... Pa evo, savjet kako se bosti sa rogatima u ovom slučaju...
__________________
https://www.instagram.com/dark_indigox
Staplen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 11:01   #2
Bump...
__________________
https://www.instagram.com/dark_indigox
Staplen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 11:41   #3
kazna

pozdrav
imam jedno pitanje naime jucer su me zaustavili i napuhao sam 0,79 nakon smanjenja to je 0,69 i kaznu od tisucu kn sta mogu platit 2/3 u roku 8 dana i pise na drugom papiru zabrana upravljanja vozilo od 1 mjesec i sad mene zanima posto sam citao svakakve postove al nigdje gdje imaju zabranu 1 mjesec jel postoji mogucnost da ja saljem prigovor i da mi se ta kazna od 1 mjeseca smanji ili ukine?
patrik123258 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.