Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2015., 14:09   #1
Fenomen stanične memorije

Koliko "znanost" ne ZNA ?

Čitam na portalu < kako je xx-u presađeno srce okorijelog ubojice i odtada se pretvorio u serijskog ubojicu.
Što mislite o tome a pogotovu oni koji još ne shvaćaju da i voda PAMTI.Pa ako voda pamti kako neće srce koje je centar čovjeka i povezano sa tri centra u glavi i čini glavni križ.

Foto AngelFire
Ovdije vidite tri ukaza svjetlosti(fotona) u žlijezde mozga i njihovo balansiranje-uravnoteženje kao bi u fotoni točno padali u epifizin centar što često nije slučaj iz više razloga.Oni koji su prakticirali Kundalini to mogu potvrditi kao svjetlost na kraju tunela koji vibrira u moždanom plasmićnom plavom velu(teleskopu koji vibrira) ,iza koga se krije mreža (MATRIX)astrala i dalje prolaz u nebeski svijet.(iz micro u makro kozmos)Čuvena rečenica MI SMO MALENI..je istinita.Bljesak supra nano duhovne ćelije HRANJENOJ PRIRODNIM MOŽDANIM DMT-ijem, koja svjetli u lopti,sastavljenoj od tri spektralne astralne plasma svjetlosti(plavo-crveno -zeleno)koja se na kraju stapa u čistu srebrnu silicijsku svjetlost vidljivu iz probuđenog trećeg oka.A koja omogućava da se na kraju balade na VAS izljevaju konfete zlatnog praha što je potvrda otvaranja tjemene čakre..

Vjerujte mi isto kao u Pepeljugi

Uostalom i glavnu bit svih duhovnih puteva,pa i religija,te raznih drugih pravaca

Citat

- Michael Rodriguez (54) iz Atlante optužen je da je ubio 23 žene i 4 muškarca tijekom dvije godine.
-"Tvrdi da je čuo glasove koji su mu rekli da ubija ljude i da su oni bili nepodnošljivi sve dok nekog ne bi ubio"
- Identitet donora organa najčešće se čuva kao stroga tajna, a u ovom slučaju policiji je dozvoljeno da pristupi njegovom kartonu. Nakon toga je otkriveno je da je Michaelu presađeno srce serijskog ubojice Derecka Emeryja koji je pogubljen 2013. godine.


I sada ti mjenjaj srce kao da je auto guma.
SVAKA VAŠA ĆELIJA TIJELA PAMTI I BITI CE SRETNA KADA JE SE PAZI JER JE SAMA ZA SEBE ŽIVA I IMA SVOJU SVIJEST..OSTAJE DUGO ZDRAVA I NABILDANA JOGA KISIKOM.

Svako konzumerističko punjene bez reda i rada stvara neravnotežu i kontra sliku/silu i dovodi do nekontolirane pobune ćelija u samom vašem tijelu.To su one čuvne AUTO IMUNE BOLESTI KOJE PRIJE NISU NI POSTOJALE ILI TEK U NEZNANOJ MJERI A DANAS SU PREPLAVILE SVIJET ISTO KAO SVAKOJAKIM tzv antioksidans etc. LIJEKOVA FARMA KAZAMATA,ALI I ONIH "ALTERNATIVNIH".
__________________
999

Zadnje uređivanje AngelFire9 : 08.12.2015. at 14:59.
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:15   #2
Jesi li siguran da to nije spekulativna fikcija? Čitala sam ja knjigu s takvim zapletom, samo ne mogu se sjetiti nipisca ni naziva.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:27   #3
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Koliko "znanost" ne ZNA ?

Čitam na portalu < kako je xx-u presađeno srce okorijelog ubojice i odtada se pretvorio u serijskog ubojicu.
Što mislite o tome a pogotovu oni koji još ne shvaćaju da i voda PAMTI.Pa ako voda pamti kako neće srce koje je centar čovjeka i povezano sa tri centra u glavi i čini glavni križ.

Uostalom i glavnu bit svih duhovnih puteva,pa i religija,te raznih drugih pravaca

Citat

- Michael Rodriguez (54) iz Atlante optužen je da je ubio 23 žene i 4 muškarca tijekom dvije godine.
-"Tvrdi da je čuo glasove koji su mu rekli da ubija ljude i da su oni bili nepodnošljivi sve dok nekog ne bi ubio"
- Identitet donora organa najčešće se čuva kao stroga tajna, a u ovom slučaju policiji je dozvoljeno da pristupi njegovom kartonu. Nakon toga je otkriveno je da je Michaelu presađeno srce serijskog ubojice Derecka Emeryja koji je pogubljen 2013. godine.
Još jedan bullshit.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 14:51   #4
"Znanost" ne zna, ali znanost (bez navodnika) naravno da zna.
I tako je oduvijek bilo.

Samo me zanima, ako čovjeku ugradimo zaliske na srcu koji se btw, dobivaju od srca svinje, hoće li nakon buđenja,po tebi pacijent početi roktati? Jer to je tvoja logika. Ili ako muškarcu presade bubreg žene, ili ako primi infuziju druge osobe, hoće li postati druga osoba, otpast će mu kita, postat će genij zbog toga što je davatelj bio član mense?
To me podsjeća na neke opskurne sekte koje prodaju muda pod bubrege pogotovo u ovo predbožićno vrijeme.

Ili si ti uspio nabaviti DMT pa imaš povremeno vizije. Pajdo, okani se toga, pojest će ti mozak.
"DMT iskustvo uključuje izrazite vremenske dilacije, putovanja kroz vrijeme, putovanja u paranormalne svijetove, i susrete sa spiritualnim bićima ili drugim mističnim/trans-dimenzionalnim bićima, koja se ne mogu verbalno niti vizualno opisati.

1988. godine proučavanje provedeno na sveučilištu u Novom Mexicu, psiholog Rick Strassman je otkrio da približno 20% dobrovoljaca kojima su injektirane visoke doze DMT-a imaju iskustva identična otmicama vanzemaljaca."

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dimetiltriptamin
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 15:05   #5
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Jesi li siguran da to nije spekulativna fikcija? Čitala sam ja knjigu s takvim zapletom, samo ne mogu se sjetiti nipisca ni naziva.
Imate web i podatke o liku.
a o nekim komentarima nije ni vrijedno trošiti riječi.Ne vidi skakavac što vidi čovjek a ne vidi ni papkar što vidi bog .Mene jedino ide ono(NE BACAJ BISERE PRED SVINJE) što želim doći bar od stotine do par ušiju ljudi koji šute i znaju da nas IMA.
Ovom prilikom niti ne spominjem koliko je rasprostranjen bussines trgovine organima i koliko je dječjih srca naklemio sebi onaj Cionist Khazar vladar svijeta iz USA.Što si onda nije zakalemio srce nekog starijeg čovjeka ili bar mladića,neg baš srca djece.Ne mora biti pravilo da će netko poluditi kao ovaj jadnik koji se zakačio na zlo srce ,većina ljudi su ...obični..a masu toga ne dođe do ljudi.No važno je da je tema svjesnosti ćelija otvorena.Ovaj nesretnik je na sreću izuzetak.Ali gadan

http://worldnewsdailyreport.com/man-...r-link_content

A evo iskopao sam i original NA RUBU ZNANOSTI: Krešimir Mišak -Pamćenje srca
http://2012-transformacijasvijesti.c.../pamcenje-srca
__________________
999

Zadnje uređivanje AngelFire9 : 08.12.2015. at 15:21.
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 15:18   #6
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Ili si ti uspio nabaviti DMT pa imaš povremeno vizije. Pajdo, okani se toga, pojest će ti mozak.
Nije DMT...prije bi rekao neki skunk. Puklo ga je pa fantazira.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 15:20   #7
Stvarno ne kužim čovjeka, uredno baca nekakve propovjedi, ono, šamani obično djeluju drugačije, ne na pdf NRZ.

Ali velim ja, frajeri, ne na operacije, ne primati transfuziju, otpast će vam kita.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 15:24   #8
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nije DMT...prije bi rekao neki skunk. Puklo ga je pa fantazira.
Koliko ja vidim izabrao si pravi nick..dalje neću..
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 15:29   #9
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Stvarno ne kužim čovjeka, uredno baca nekakve propovjedi, ono, šamani obično djeluju drugačije, ne na pdf NRZ.

Ali velim ja, frajeri, ne na operacije, ne primati transfuziju, otpast će vam kita.
Imali smo u dom.ratu jednog"Ustašu" koga prozvasmo po šeširu i onim što je nakitio na šešir.Nakon što se za rata po prvoj crti skrivao po podrumima a bilo ga je bogme 120 kila žive vage i skoro 2 m,i nakon što je popljačkao sve babe iz našeg sela,odlučio heroj dati krv.Izašo na cestu i pao mrtav ka od x pogođen.

Pokoj mu vječni

A svo zlo od jezićna iz srca dolazi
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 15:34   #10
I sad bi to trebalo značiti što? Da su ovo gore manje nebuloze? Kako bi mi karma bila pozitivna?
Hvala, ja sam svoju karmu očito dovoljno ispunio pozitivom s obzirom na životno iskustvo, tako da i dalje tvrdim, okani se DMT-a, hbg, lijepo je malo letjeti, ali.. Da je tako kako tvrdiš, niti jedna transplantacija organa na svijetu ne bi se radila. A radi se stotine dnevno. Ni jedna transfuzija se ne bi izvršila, a radi se se tisuće svaki sat. Ne znam kako ti, ja živim u stvarnom svijetu, s medicinom i znanošću, ne mislim ići u špilju ili izolaciju.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 16:00   #11
Špilja iz mitova nije špilja već nešto što ne ide u tvoj štreberski svijet ljudi sjena.Ali svatko gradi svijet kako mu ga serviraju,pa tako i ti i 95% populacije konzumerista Samo i dalje slijedite pastire sve dok vas noge drže.Svaki kraj toga poslušnićkog puta vodi samo na jedno mjesto.Groblje,rat ili u klaonicu.I što da ja tebi objašnjavam i pričam o bilo čemu,da nikada u životu nisam ni probao drogu i čak da mi nije nikada ni palo na sive ćelije.Uostalom što ti uopće radiš na forumu osim što pljuješ po onima i o onom što tvoja percepcija niti shvatiti ne može.Vi nećete imati probuđeni super mozak.Vama će Big Tate ugraditi kiruški u lubanju mobitel chipp sa kamerama.Uostalom što će vam i pismenost kada se ta znanost sve više svodi na to da vas Veliki Tate učine strojevima-robovima-radnicima bez plaća jer je Veliko srce bankara već smislilo naćin ukinuća i novčanog plaćanja.Biti ćete ka kasice prasice dovedene do stanja xx bez ikakve svijesti osim raditi raditi..Ostale će pobiti IZGLADNJIVANJEMI I SIROMAŠTVOM.UMA,DUHA I TIJELA..UKOLIKO SE NE DOGODI SA LJUDSKIM RODOM NEKA VELIKA GENERALNA PROMJENA NA GLOBALNOM PLANU .Tj ako se ne počnu paliti UNUTRAŠNJA SVJETLA a ne ona u mobitelima i HTV-u.

Odošte vi braco u tri..neke druge filozofije
__________________
999

Zadnje uređivanje AngelFire9 : 08.12.2015. at 16:17.
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 17:28   #12
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Kako bi mi karma bila pozitivna?
Hvala, ja sam svoju karmu očito dovoljno ispunio pozitivom s obzirom na životno iskustvo, tako da i dalje tvrdim....
Što si tražio , to ćeš i dobiti.
Zakon uzroka i posljedice pobrinut će se za to.
Tvoje neznanje nije nikakvo opravdanje za tvoja djela !
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 20:34   #13
http://worldnewsdailyreport.com su satirični portal kao naš News Bar . Jedino je istina ovo zadnje istraživanje što so objavili da pušenje marihuane može pomoći u borbi protiv globalnog zatopljenja, to je 100% istina.
iNoob is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 21:10   #14
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Koliko "znanost" ne ZNA ?

Čitam na portalu < kako je xx-u presađeno srce okorijelog ubojice i odtada se pretvorio u serijskog ubojicu.
Što mislite o tome a pogotovu oni koji još ne shvaćaju da i voda PAMTI.Pa ako voda pamti kako neće srce koje je centar čovjeka i povezano sa tri centra u glavi i čini glavni križ.


Vjerujte mi isto kao u Pepeljugi

Uostalom i glavnu bit svih duhovnih puteva,pa i religija,te raznih drugih pravaca


I sada ti mjenjaj srce kao da je auto guma.
SVAKA VAŠA ĆELIJA TIJELA PAMTI I BITI CE SRETNA KADA JE SE PAZI JER JE SAMA ZA SEBE ŽIVA I IMA SVOJU SVIJEST..OSTAJE DUGO ZDRAVA I NABILDANA JOGA KISIKOM.

Svako konzumerističko punjene bez reda i rada stvara neravnotežu i kontra sliku/silu i dovodi do nekontolirane pobune ćelija u samom vašem tijelu.To su one čuvne AUTO IMUNE BOLESTI KOJE PRIJE NISU NI POSTOJALE ILI TEK U NEZNANOJ MJERI A DANAS SU PREPLAVILE SVIJET ISTO KAO SVAKOJAKIM tzv antioksidans etc. LIJEKOVA FARMA KAZAMATA,ALI I ONIH "ALTERNATIVNIH".

Sve mi se čini da je ovdje opet na djelu proizvoljno tumačenje i uspoređivanje svega sa svačim. Kažete da "ako voda pamti kako neće srce"...To je usporedba kao da sad napišem da ćemo jednostavno navodniti Saharu jer u Irskoj pada kiša. I da, voda ne pamti.

S druge strane ne možete uspoređivati vodu i srce. Srce je živi organ, voda je dio nemrtve/nežive prirode. U stanicama srca krije se dnk struktura koja nosi obilježja i neke osobine svog imatelja, odnosno u slučajevima transplatacije, donora. Pri svakoj transplataciji dolazi do pokušaja odbacivanja, od strane primatelja, organa koje dobije od nekog donora. Jer primateljev organizam donirani organ smatra uljezom koji ga napada i ugrožava. Zato i transplatirani pacijenti cijeli život moraju piti lijekove (imunosupresive) za suzbijanje vlastitog imuniteta što ih čini ozbiljno osjetljivima na sve bolesti, pa tako i na obične prehlade.

Ukoliko pak nastavite tvrditi da se osoba koja primi organ neke druge osobe počinje ponašati poput osobe koja je donor organa, postavlja se nekoliko ozbiljnih bioloških, medicinskih, ali posebno i etičkih pitanja o kojima ne razmišljate:
- Je li moguće da dnk struktura doniranog organa, znači bitna manjina u odnosu na cijeli organizam primatelja, prezume dominatnu ulogu u primatelja, odnosno preuzme upravljanje primateljevom dnk i transformira je u vlastitu?
- Koja je to količina dnk donora koju se može, po toj teoriji, unijeti u vlastiti organizam, a da ne bude posljedica po vlastiti dnk?
- Ako, kako se ovdje tvrdi, primatelj organa poprima osobine donora, znači li to da je zločinačko, odnosno pozitivno ponašanje pojedine osobe, zapisano u dnk te osobe? Znači li to da smo samim činom rođenja unaprijed definirani kao kriminalci, ubojice, piloti, arhitekti, znanstvenici, alternativci ili nešto drugo? Znači li to da proces dugotrajnog odgoja, obrazovanja, u kući, školi, na ulici, u sportskoj grupi, u vjerskoj zajednici, nema nikakvog utjecaja na razvoj i budućnost osobe? Je li naš dnk taj koji nas čini heteroseksualcima, homoseksualcima, ili pak pripadnikom neke od "seksualnih manjina"? Ako je to istina tvrdnja onda smo jako blizu Hitlerovih teorija.

Zato ovoj temi treba ozbiljno pristupiti, ne na rubu znanosti. Obzor neznanja zna biti jako malen kad je navodno znanje opterećeno predrasudama i ostavljeno na milost i nemilost jedino i isključivo vlastitim samospoznajama temeljenim na predrasudama.

I da ne zaboravim: "Vjerujte mi isto kao u Pepeljugi". Moram priznati da ovo uopće nisam razumio. Ne sramim se priznati da ne shvaćam poveznicu likova iz dječjih bajki u kontekstu početne priče.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 22:30   #15
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Što si tražio , to ćeš i dobiti.
Zakon uzroka i posljedice pobrinut će se za to.
Tvoje neznanje nije nikakvo opravdanje za tvoja djela !
Da, stvarno, čim sam tebe ovdje sreo, karma mi se pobunila..

Ali sažaljenje me drži ovdje...jer moje neznanje je nobelovsko prema tvom dragi LUN. Jel znaš išta o ičemu ili ideš od teme do teme kako bi trolao. Hoćeš da ti popišem zadnjih 50 postova? Katastrofa.

Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Špilja iz mitova nije špilja već nešto što ne ide u tvoj štreberski svijet ljudi sjena.Ali svatko gradi svijet kako mu ga serviraju,pa tako i ti i 95% populacije konzumerista Samo i dalje slijedite pastire sve dok vas noge drže.Svaki kraj toga poslušnićkog puta vodi samo na jedno mjesto.Groblje,rat ili u klaonicu.I što da ja tebi objašnjavam i pričam o bilo čemu,da nikada u životu nisam ni probao drogu i čak da mi nije nikada ni palo na sive ćelije.Uostalom što ti uopće radiš na forumu osim što pljuješ po onima i o onom što tvoja percepcija niti shvatiti ne može.Vi nećete imati probuđeni super mozak.Vama će Big Tate ugraditi kiruški u lubanju mobitel chipp sa kamerama.Uostalom što će vam i pismenost kada se ta znanost sve više svodi na to da vas Veliki Tate učine strojevima-robovima-radnicima bez plaća jer je Veliko srce bankara već smislilo naćin ukinuća i novčanog plaćanja.Biti ćete ka kasice prasice dovedene do stanja xx bez ikakve svijesti osim raditi raditi..Ostale će pobiti IZGLADNJIVANJEMI I SIROMAŠTVOM.UMA,DUHA I TIJELA..UKOLIKO SE NE DOGODI SA LJUDSKIM RODOM NEKA VELIKA GENERALNA PROMJENA NA GLOBALNOM PLANU .Tj ako se ne počnu paliti UNUTRAŠNJA SVJETLA a ne ona u mobitelima i HTV-u.

Odošte vi braco u tri..neke druge filozofije
Krasne su te vizije svijeta, volim slušati takve samoizabrane, koji za sebe misle da su posebni. A za početak su neuki i nepismeni. Jer kad vidim svaki trenutak svoga života, on je dijametralno suprotan od tih tvojih, očito iskustvenih vizija.

I volim čuti komentar da "pljujem po onima i o onom što tvoja percepcija niti shvatiti ne može". Jer tako znam da sam pogodio bit cijele priče. Priče koja ne postoji, koja je halucinogena i koja nije dio realnog svijeta. I u kojoj ti sebe vidiš kao nekog mesiju. A nisi Mesija, nisi znalac, i nisi poseban. Ovo je forum.hr, pdf alternativa i tema "Fenomen stanične memorije". Samim time, sam sebi trebaš postati smiješan. Jer ako je to "alternativa", znači da je to nešto što je nedokazano i nije u skladu sa znanjem. Znači da korijen vuče iz pretpostavki i nedokazanih činjenica. Skraćeno, onoga što se babi snilo. Jer da je vrijedno i znanje, bilo bi u nekom drugom pdf-u.
I sve to skupa opet nema veze sa staničnom memorijom.
A nisi odgovorio na pitanje oko transfuzije krvi. Ako u čovjeku ima oko 5-6litara krvi i tijekom bilo koje rutinske operacije čovjek dobije oko 2litre tuđe krvi (znači i preko 30%), hoće li ta osoba postati druga osoba? Hoće li ta krv, koja u sebi ima tuđu memoriju, razoriti sve organe, preuzeti mozak i razum osobe i pretvoriti ga u zombija? Podvojenu (potrojenu ili višestruku) osobu? Neće. A zašto neće? Zato što cijela ova priča koju si ispričao oko transplantacije srca nema veze s istinom. Jer da je tako transplantacijska medicina ne bi postojala. A postoji, čak je jedna od najmodernijih grana medicine.
Do te mjere da je čak i katolička crkva izrekla sud o transplantacijama.
"Katolička crkva odobrava i podupire homotransplantaciju organa naglašavajući solidarnost s bolesnima, transplantaciju kao oblik služenja ljudskoj obitelji i sredstvo promicanja zdravlja i života. Treći razlog podupiranja transplantacije je altruizam, gdje se žrtva potencijalnog darovatelja dovodi u vezu sa Kristovom žrtvom, koja je izvor inspiracije i putokaz za svakog kršćanina. Solidarnost , finalitet i altruizam mogu se nazvati simbolikom darivanja.
Mora se voditi računa o njegovu zdravlju i životu, njegovu pristanku, te o dobrobiti u spašavanju života primatelja."


Prema tome, priča ne štima..

Zadnje uređivanje monty-zg : 08.12.2015. at 22:50.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 23:05   #16
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Sve mi se čini da je ovdje opet na djelu proizvoljno tumačenje i uspoređivanje svega sa svačim. Kažete da "ako voda pamti kako neće srce"...To je usporedba kao da sad napišem da ćemo jednostavno navodniti Saharu jer u Irskoj pada kiša. I da, voda ne pamti.

S druge strane ne možete uspoređivati vodu i srce. Srce je živi organ, voda je dio nemrtve/nežive prirode. U stanicama srca krije se dnk struktura koja nosi obilježja i neke osobine svog imatelja, odnosno u slučajevima transplatacije, donora. Pri svakoj transplataciji dolazi do pokušaja odbacivanja, od strane primatelja, organa koje dobije od nekog donora. Jer primateljev organizam donirani organ smatra uljezom koji ga napada i ugrožava. Zato i transplatirani pacijenti cijeli život moraju piti lijekove (imunosupresive) za suzbijanje vlastitog imuniteta što ih čini ozbiljno osjetljivima na sve bolesti, pa tako i na obične prehlade.

Ukoliko pak nastavite tvrditi da se osoba koja primi organ neke druge osobe počinje ponašati poput osobe koja je donor organa, postavlja se nekoliko ozbiljnih bioloških, medicinskih, ali posebno i etičkih pitanja o kojima ne razmišljate:
- Je li moguće da dnk struktura doniranog organa, znači bitna manjina u odnosu na cijeli organizam primatelja, prezume dominatnu ulogu u primatelja, odnosno preuzme upravljanje primateljevom dnk i transformira je u vlastitu?
- Koja je to količina dnk donora koju se može, po toj teoriji, unijeti u vlastiti organizam, a da ne bude posljedica po vlastiti dnk?
- Ako, kako se ovdje tvrdi, primatelj organa poprima osobine donora, znači li to da je zločinačko, odnosno pozitivno ponašanje pojedine osobe, zapisano u dnk te osobe? Znači li to da smo samim činom rođenja unaprijed definirani kao kriminalci, ubojice, piloti, arhitekti, znanstvenici, alternativci ili nešto drugo? Znači li to da proces dugotrajnog odgoja, obrazovanja, u kući, školi, na ulici, u sportskoj grupi, u vjerskoj zajednici, nema nikakvog utjecaja na razvoj i budućnost osobe? Je li naš dnk taj koji nas čini heteroseksualcima, homoseksualcima, ili pak pripadnikom neke od "seksualnih manjina"? Ako je to istina tvrdnja onda smo jako blizu Hitlerovih teorija.

Zato ovoj temi treba ozbiljno pristupiti, ne na rubu znanosti. Obzor neznanja zna biti jako malen kad je navodno znanje opterećeno predrasudama i ostavljeno na milost i nemilost jedino i isključivo vlastitim samospoznajama temeljenim na predrasudama.

I da ne zaboravim: "Vjerujte mi isto kao u Pepeljugi". Moram priznati da ovo uopće nisam razumio. Ne sramim se priznati da ne shvaćam poveznicu likova iz dječjih bajki u kontekstu početne priče.
Prvo od kraja.Jer slažem se da je teorija kompleksna i da se može promatrati iz više kutova(a i sa strane)Walt Disney je masu mitova pretočio u crtiće(Bio je Mason u onom"pozitivnom"kontekstu,bar tako uglavnom mislim,ako i on nije imao namjeru brušenja sivih ćelija kao i oni koji su stvorili dedeka Mraza-Coca Colla org.Kao što su i napredniji pisari Maga(i)(što izvorno od Sumera znači Božji pisari,dakle pisari znanja(kao i Mitski Thoth)prenosili znanja kroz skrivene simbole,jer bi inaće ostali bez glave u brza tri koraka.Dakle kroz te mitove su prenašana "skrivena znanja"i o snjeguljuci i 7 patuljaka(7 čakri ili valova vortexa elementarnog svijeta) dok je Snjeguljica uspavana ljepotica-EPIFIZA baš kao i MitskiBuddha čija svijest na drugome svijetu spava,ali kada se aktivira postaje Budan.

-Kažu Newtonu jepala jabuka na glavu(I toje moderan Mit) pa shvatio gravitaciju.Ali istina je da je iz drevnih prevednih egipatskih dokumenata netko preveo poglavlje o gravitaciji.To se vrlo dobro zna u pravom svijetu tajni.Ništa on(Newton) nije otkrio nego jednostavno prepisao i obzanio.

-Aladin i čarobna svjetljika..haha ali neću sve tajne otkrivat.Mučite se na maču kamene istine.
Što želim reči..svaka bajka nije pisana bez veze,pa ni ona o patuljcima i domaćima.Ali da bi to vidjeli morate sebi reči da možete,a morate imati bičja jaja i rogove.Baš kao i Nimrod i Oni Prvi Drevni od kojih vi nastaste iz njihove lampe i njihovog DNK sjemena.

Uostalom pa svi narodi,nacije i vjere su nastale od proizvoda mozga ili od onih "bogom nadahnutih",dok se nije počela pojavljivati zapadna filozofija uz tehnike koje su uglavnom prenašali veliki Eu osvajači poput velikog F.Makedoskog,Napoleona,Kolumba itd..I to sa Istoka i bliskog istoka na zakržljali degenerčni zaostali zapad.A i da nije bilo istoka mi danas nebi imali ni ARAPSKOG pisma ni matematike(ni slova alfabeta ni brojeva),kemije,fizike..astrologije,i

Voda -Srce

....mi danas (civilizacija KALI JUGE)kao i cijela znanost nemamo alate,niti iskustva da tvrdimo pozitivno ili negativno.Bar na bazi javnih podataka.Zarada i korist-veliki novac,je u igri ,a gdje je novac tu rijetko ima istine.(Ima dođuše skrivanja za odabrane koji vam kriju istine i kroje vjere kako njima odgovara)Ali i tko to sebi da daje prava na osnovu nagađanja reči što valja a što ne?Onome kome treba bubreg koji je usput rečeno daleko skuplji od svih organa(presadvih)nije ni na kraj pameti da razmišlja iz čijeg je tijela.Sve je prepušteno onom tko je u krizi i borbi za vlastiti život i ljudima u bijelom i crnom.I to nitko nema pravo da sudi.Na kraju je čovjek sam stjeran u kut i nema izbora,a što je razumljivo.Znamo za masovnu sjeću vaađenja organa po stadionima u Kini itd..u ratovima,otimanju djece a zašto se i o tome ne raspravlja javno nego prepušta tzv.žutoj štampi.Zar ovi na vlasti zaista misle da im narod vjeruje ..ili je samo u svojoj bijedi stjeran u kut ,kao i pred vjerskim autoritetima,koji nikada u povijesti nisu donijeli mir,već samo rat,i masovne pokolje.Kao i ovaj što upravo gledamo u živo u kome se sirotinja gura na sirotinju a tajkuni petljaju za novce-moć i još nam sude.Moš misliti kako će presuditi.Kod nas smo jako dobro vidjeli i ovaj zadnji slučaj"ŠALJI KARCINOME MENI".A znam iz vlastitog iskustva svoje obitelji koliko smo plačali uglednim lijećnicima da lijeće neizljećivo.

Moje osobno mišljenjeje ogranićeno iskustvom.Kao i većine.Ali znam da svaka ćelija organizma živi za sebe i zajedno sa drugim ćelijama ćini neki organ i tako je gledam.Tijelo je samo kombinacija milijardi mini svjetova u kome je naš mat.+um ego komandant(sotona kodnog imena Čovjek-666)Da li će ćelija prihvatiti drugo tijelo,imamo već iskustva i fizička,dakle znanstvena..kada se ustanovi da neki organ tijelo odbacuje - transplatacija nije uspjela.A ZAŠTO NIJE USPJELA AKO JE SAMO KAO AUTO GUMA, ILI NEKI GENETSKI OBJEKT?



KODNO IME ČOVJEKA-EGA SOTONE
Dakle mi smo svi sinovi sotone-Lucifera 666 i to je činjenica
"Lucifer" je taj koji je osvijetlio tamu da bi mi vidjeli sebe.
Da nije nebi ni znali da ste živi a bili bi živi bez svijesti.Dakle kao slani kamen.
Vjerovatno milijardama godina dok se neki Lucufer nebi popišao na vas.
Kao Templari nekada po nekome.(Opet skriveni mit)

Sve ostalo je shitt

6 elekrotona
6 neutrona
6 protona

Pa zato što nije objekt jer ima svoju svijest,pa vjerovatno i bolje vidi na svoj naćin kao i treba vidjeti(osjetiti)nego neki eksperimentaor koji na svijet gleda samo kao na kombinaciju elemenata i atoma.Isto vidi kao i čovjek koji opet vidi onako kako mu je dano da vidi.Dakle od spektra do spektra i dalje cutt.Vidi malo više od ćelije koju nosi u sebi i takovih na milijarde i po tome je čovjek Mini Bog-MALENI bog koji još evolutivno nije zreo da to vidi.A sprečava ga vlastiti STRAH I NEZNANJE,TJ DOGMA VJERE I TZV.OGRANIĆENE ZNANOSTI.
Barijera

Da vama pričam kako Jogi vidi svoje unutrašnje organe čak i neurone mozga rekli bi mi opet da sam lud...Ali ja ću vam to JAVNO ponoviti.DA, JA VIDIM SVOJ MOZAK,SVOJU EPIFIZU DO U MILIMIKRONE,VIDIM SVOJ TUNEL.SVIJETLO PA I ČAK IZVAN TIJELA.I mnogo toga drugog.A bio sam možda veći nevjerni Toma nego vi.Ali o tome jednog dana...Vidio sam i kako mi se dvostruka DNK vrti i nadograđuje i to opravo i sada.Mi se stalno mijenjamo.Materijalisti misle samo kem.formula kiselina,ha? Nije točno.DNK nema ni onih slavnih VIŠKOVA.Nego znanost nema pojma čemu služe(ponovno sebe preispituju jer su uvidjeli da su se zeznuli.Koja li čuda?,jer su ljudi uslijed te materijalistićke nauke degenerilrali.Većina. I to je žalosno.Vi se svi Non stop se mijenjate i gradite sami svoje buduće tijelo podređujući ga svom cilju.Nema ništa zabranjeno.Zbranjeno je samo sebe lagati.

Ma pljujte brate sebe koliko vas volja.To sebe sam mislio pljujte mene.Jer pljuneš mene pljuješ sebe.(To se odnosi do sada samo na jednog nadobudnog neznalicu,ali doči će vrijeme kada će se sjetiti ocvih riječi.Ja mu ne zamjeram.Ja ga žalim.

E u tome je stvar.Kako tko gleda na svijet..Medicina ima svoja objašnjenja a da li su ona točna otom po tom.Opet stvar kome vjerovati.A hebe se onome za teoriju,čovjek hoće preživjeti i manje platiti.Pune su novine davanja organa i za novce a ne samo iz ljubavi.Ti iz ljubavi doneri su uglavnom članovi obitelji.
__________________
999

Zadnje uređivanje AngelFire9 : 09.12.2015. at 00:10.
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 00:57   #17
Možemo li mi ova sranja od propovjedanja staviti konačno pod katanac?
Jebo i tebe i sotonu više.
Ovo nije ni trolanje ni spamanje, ovo je veliko ništa. Ni "F" od naslova teme, tema se doslovce mogla zvati i "Pepeljuga".

monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 08:56   #18
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Možemo li mi ova sranja od propovjedanja staviti konačno pod katanac?
Jebo i tebe i sotonu više.
Ovo nije ni trolanje ni spamanje, ovo je veliko ništa. Ni "F" od naslova teme, tema se doslovce mogla zvati i "Pepeljuga".

Tema se ostaje, a kome ne sviđa ne mora je čitati. Udahni duboko kad te nešto iznervira, bit će ti lakše.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 10:06   #19
Quote:
"Meni je šokantno da mi u Hrvatskoj nismo osvijestili moć svog uma", rekla je Borna Rajić.
Neki su otvorili um pa imaju propuh u glavi. Izvjetrilo i ono malo pameti...
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2015., 17:37   #20
hahaha zanimljivo je kako su neki likovi toliko izbrazdani usadcima da im smeta sve što nije po onome kako su ih programirali oni koji kolo vode.
Bitno da je trava zelena i da je ima,a kada si još u krdu,osim što smrdi je bar toplo.
No što kasnije.Do kada?A svemir je sve samo ne stalnost.Beskrajno mnogo izazova i učenja.Osim ovog 0,9 % svijeta u koga vjerujete pa i se i u tomer gubite..ahahahaha

Još je zanimljivije gledati koprcanje promjenama koje SLIJEDE ,A SLIJEDE bez obzira na to da li ih vi razumijete ili ne.Simptomatićno jei to kako vjećno programiranpg obrasca svjesnosti i svoje lutka na koncu programiranosti ne mogu dalje od lanca.

Uživajte i ne dajte se smetati.
Rukom pod ruku sa Ilčićem i Big Mamasom sa đaba weekendicom Božjeg Djela Org.. hahaha a koji ne prihvaćaju ne samo drugu boju kože nego i drugu vjeru,slićnu njihovom programu.

Um sam sebi sliku stvori da ima u što vjerovati
__________________
999
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.