Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2005., 02:44   #101
Quote:
klapac kaže:
Veći kolega od onih koji nisu sudjelovali u ratu i danas pljuju po braniteljima.
Bar se čovik borija za nešto u što je virova.
Sreo sam dvojicu u Holandiji u izbjeglickom centru. Jedan hrvat iz Bosne drugi musliman iz Bosne. Obojica bili na istom ratistu ali na suprotnim stranama, i obojica ranjeni isti dan. Vecih prijatelja nisam vidio, nisu se razdvajali, i zene i djeca svugdje skupa.


I razumijem te u potpunosti. Prosli kroz isto i jebavali politicarima mater sto su nas uvalili u ono.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 10:27   #102
Ovako gospodo, treba razgranicit ovdje Hrvatski Branitelje, dakle one.... sjecas li se na ponosne dane.Te ove sto su se iz multikulti radnickog naselja spustili se na ulicu pa nam pricaju kako su oni pucali na Kemu, Kemo na Stevu, a Stevo na njih. A njima je jako zao sto se to sve desilo jer se moglo ovako i onako te su iskorivstivsi prvu priliku zapalili u inozemstvo i tamo ostali. Njihov dozivljaj rata nema nikakve veze s nasim dozivljajem rata jer to nije bio njihov rat, a mi smo ga osjecali kao svog. Mi smo se borili za vlastitu slobodu, a oni po vlastitom priznanju nemaju pojma zasto su se borili, ako su se uopce bili u stanju boriti. Oni su samo jebavali politicarima mater.
Triper K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 11:13   #103
Slažem se, lijepo si sve ovo rekao.. Samo sada vidim da i u Hr ima dosta ljudi, koji isto tako nisu doživljavali taj rat kao rat za slobodu svoje domovine, nisu suosječali s patnjama drugih ljudi.. Prekraja se povijest, kao... sve je to unaprijed dogovoreno i planirano i sl. gluposti...
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 18:58   #104
" Nije kritičar važan , nije važan onaj tko upozori kad jak čovjek posrne i kada se čini da se nešto moglo uraditi bolje.

Zaslužan je onaj tko je u areni , čije je lice nagrđeno prašinom, znojem i krvlju,
koji se hrabro bori, koji griješi i ponovno podbacuje,
onaj tko je odan, tko se predaje vrijednu cilju,
onaj tko , u najboljem slučaju, prepoznaje visoko postignuće pobjede i tko,
u najgorem slučaju, pogriješi li dok odgovara na izazov, zna da njegovo mjesto nikada neće biti među onim plašljivim i hladnim dušama ,
koje neznaju ni za pobjedu ni za poraz ".
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2005., 20:38   #105
prvi primjer zapovjednik bojne umro za vrijme rata bolestt
drugi primjer zapovjednik bojne umro 95/96
treči primjer zapovjednik bojne umro 98
četvrti primjer zamjenik zapovjednika bojne napustio normalan život...
Sve u krugu zračne linije radijusa 20 km, svi zapovjednici pričuvnih bojni, svi vrlo odgovorni u svom poslu, bolest ista...

Danas za njih nitko ne zna,svi ovi k. i i. ili oni sa kojima su zapovjedali o političarima da ne govorima,prava nemajuu (obitelji)nikakva,
sramota još bi mogli odgovarati na kakvom sudu i postmrto biti osuđeni
__________________
Car je go
Fourier is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:15   #106
Quote:
Triper K. kaže:
Ovako gospodo, treba razgranicit ovdje Hrvatski Branitelje, dakle one.... sjecas li se na ponosne dane.Te ove sto su se iz multikulti radnickog naselja spustili se na ulicu pa nam pricaju kako su oni pucali na Kemu, Kemo na Stevu, a Stevo na njih. A njima je jako zao sto se to sve desilo jer se moglo ovako i onako te su iskorivstivsi prvu priliku zapalili u inozemstvo i tamo ostali. Njihov dozivljaj rata nema nikakve veze s nasim dozivljajem rata jer to nije bio njihov rat, a mi smo ga osjecali kao svog. Mi smo se borili za vlastitu slobodu, a oni po vlastitom priznanju nemaju pojma zasto su se borili, ako su se uopce bili u stanju boriti. Oni su samo jebavali politicarima mater.
A kakav je tvoj dozivljaj rata?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:17   #107
Quote:
ADEX kaže:
A kakav je tvoj dozivljaj rata?
Nisi shvatio? Treba ti vjezbom podignit IQ?
Triper K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:21   #108
Quote:
Triper K. kaže:
Nisi shvatio? Treba ti vjezbom podignit IQ?
Shvatio sam, nego pitao sam te nesto?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:26   #109
Quote:
ADEX kaže:
Shvatio sam, nego pitao sam te nesto?
Probaj procitat ponovo, pa ces mozda ali samo mozda, opalit glavom u zid i izgovorit "jebate kako sam glup". I nece ti vise past na pamet postavit slicno pitanje.....Ali samo mozda.
Triper K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:34   #110
Quote:
Triper K. kaže:
Probaj procitat ponovo, pa ces mozda ali samo mozda, opalit glavom u zid i izgovorit "jebate kako sam glup". I nece ti vise past na pamet postavit slicno pitanje.....Ali samo mozda.
Oprosti meni ovako glupim, hoces li mi molim te objasniti malo opsirnije. Eto, jeli sada bolje.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:52   #111
Quote:
U2dva kaže:
" Nije kritičar važan , nije važan onaj tko upozori kad jak čovjek posrne i kada se čini da se nešto moglo uraditi bolje.

Zaslužan je onaj tko je u areni , čije je lice nagrđeno prašinom, znojem i krvlju,
koji se hrabro bori, koji griješi i ponovno podbacuje,
onaj tko je odan, tko se predaje vrijednu cilju,
onaj tko , u najboljem slučaju, prepoznaje visoko postignuće pobjede i tko,
u najgorem slučaju, pogriješi li dok odgovara na izazov, zna da njegovo mjesto nikada neće biti među onim plašljivim i hladnim dušama ,
koje neznaju ni za pobjedu ni za poraz ".
Ovo je lijepo. Odakle je citat?
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:54   #112
Triper i ADEX

Dečki, molim vas. Nije ovo mjesto za nadmetanje tipa "tko je više, tko je bolje". Niti "tko jest, a tko nije".
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 00:56   #113
Ma shvatam ja to Simba, nego nesto stalo sa ovim pricama i dozivljajima.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 01:06   #114
Quote:
Simba-OS kaže:
Ovo je lijepo. Odakle je citat?
Domovina nije kravata oko vrata,
već krvava maskirna odora što urliče na tebi.
By one of Brothers in Arms.
Jirzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 01:13   #115
Quote:
ADEX kaže:
Ma shvatam ja to Simba, nego nesto stalo sa ovim pricama i dozivljajima.
Samo polako. Treba ljudima vremena da se oslobode. A i javiti će se novi, bez brige. A ja nemam previše vremena ni mira i tišine i zadnje vrijeme, da bih pisao. Kad uhvatim vremena pisati ću.
Ova je teme namjenjena da potraje.
U međuvremenu, ima dovoljno drugih, a sličnih tema da se ispucamo.
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 01:14   #116
Quote:
Jirzy kaže:
Domovina nije kravata oko vrata,
već krvava maskirna odora što urliče na tebi.
By one of Brothers in Arms.
Jel to knjiga ili što?
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 01:28   #117
Quote:
Simba-OS kaže:
Ovo je lijepo. Odakle je citat?
Da,svidio mi se ,nekako baš odgovara da se nađe na ovom topicu,al ne znam tko je to napisao,ovdje sam ga pronašao...(by vaagard)
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 01:28   #118
Quote:
Simba-OS kaže:
Jel to knjiga ili što?
LINK
Jirzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 01:30   #119
thanx to obadvojici
Simba-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 01:38   #120
LINK 2
Jirzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.