Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 22:08   #1121
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Osim toga, prije je barem bila mogućnost služenja "civilnog roka", a sad se o tome više uopće ne govori. Štoviše, čula sam i da se šuška o ukidanju "priziva savjesti" za služenje vojnog roka.
Šuškaju o promjeni Ustava?
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:11   #1122
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Mjesec dana duže?
Ah, da.. za one naivce koji misle da će to biti samo toliko i samo tako..
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:12   #1123
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Šuškaju o promjeni Ustava?
Pa nije nemoguće... sve ovisi o političkim planovima i interesima.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:17   #1124
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Pa nije nemoguće... sve ovisi o političkim planovima i interesima.
Ma nema šanse da se ide u proceduru mijenjanja Ustava zbog toga. Barem ne u ovom mandatu. Ne treba vjerovati baš svakom paranoiku koji naiđe.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 08:47   #1125
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
Ma nema šanse da se ide u proceduru mijenjanja Ustava zbog toga. Barem ne u ovom mandatu. Ne treba vjerovati baš svakom paranoiku koji naiđe.
Vidjet ćemo! Samo znam da me u ovoj zemlji više ništa ne bi čudilo, nažalost.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 08:54   #1126
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Ah, da.. za one naivce koji misle da će to biti samo toliko i samo tako..
Volim ljude s insajderskim informacijama koje su dobili od babine susjede kućanice čijeg muža brat je išao u istu školu kao nećak saborskog domara, ali s 15 godina razlike.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 09:20   #1127
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Osim toga, prije je barem bila mogućnost služenja "civilnog roka", a sad se o tome više uopće ne govori. Štoviše, čula sam i da se šuška o ukidanju "priziva savjesti" za služenje vojnog roka.
Gdje se ti informiraš?
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 15:59   #1128
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Gdje se ti informiraš?
Na različitim stranama. Zašto pitaš?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 16:02   #1129
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Volim ljude s insajderskim informacijama koje su dobili od babine susjede kućanice čijeg muža brat je išao u istu školu kao nećak saborskog domara, ali s 15 godina razlike.
Ja nemam ništa protiv da ti živiš u uvjerenju kako se radi o takvom nečemu, ako te to veseli.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 17:27   #1130
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Na različitim stranama. Zašto pitaš?
Zato što je baš bilo riječi o onima koji imaju prigovor savjesti i da će to odrađivat u bolnicama i slično.
Pa mi nije jasna rečenica u kojoj kažeš da se to uopće ne spominje.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 19:28   #1131
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Zato što je baš bilo riječi o onima koji imaju prigovor savjesti i da će to odrađivat u bolnicama i slično.
Pa mi nije jasna rečenica u kojoj kažeš da se to uopće ne spominje.
A gdje je to bilo riječi? Ja nisam čula da će to biti moguće, nego da navodno baš neće, da će se predložiti ukidanje priziva savjesti zbog vojne obveze.. Ali, ne tvrdim ništa, samo pišem što sam čula, privatni izvor. Bilo bi super kad bi bilo tako kako kažeš.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 22:19   #1132
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Svi bismo trebali proci neku obuku za nedobog, ja se slazem. Generacija smo koja se pogubi kad struje nestane. Nekakvo kamp iskustvo drugacijeg zivljenja mislim da je okej, nikome nam nece kruna past s glave. Mjesec dana cini mi se premalo. Bar 3 mj, 6mj...
Ne znaci da time postajemo topovsko meso ni da idemo u rat. Rat dodje sam i u ratu su svi oni koje zatekne. I oni u podrumima pod opsadom i na prvoj crti.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Nikakav rat ne dođe sam. Rat pokrenu zli bolesnici, ali nakon što narajcaju glup narod na ubijanje drugih i prodaju im demagogiju kako je dobro mjesec dana..., ma šta mjesec, bolje tri, šest, dvanaest mjeseci, vježbat kako ubijat druge jer nikad ne znaš kada će doći rat, dok oni pod stolom dogovaraju taj samodolazeći rat.
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 08:51   #1133
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Zato što je baš bilo riječi o onima koji imaju prigovor savjesti i da će to odrađivat u bolnicama i slično.
Pa mi nije jasna rečenica u kojoj kažeš da se to uopće ne spominje.
U stvari, trebalo bi im se služenje poduplati s tim da budu u vojarni i šišaju živicu, kose travu, skupljaju lišće i čine sve one korisne stvari koje vojska povremeno radi ako im vjera ne brani baratanje ubojitim oružjem tipa srp i čekić.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 09:06   #1134
Ja smatram da bi trebao biti barem 6 mjeseci jer kad starci plate troskove oproštajke i muzike ovi teleki se budu prije vratili nego ovi rate otplatili.
Ovo ja od milja da ne bi sad ovo ono kurac palac.
I slažem se sa Aces.
Rat je samo sredstvo da se bogate potrebiti. Oružje je ogroman biznis. Pa se tako oni igraju. A ovce prihvate igru. Posluh je sranje.
Zašto se ne bi pripremali za mir?
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 09:08   #1135
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Opet muškarci kmeče i očekuju od žena da rade za njih... Kao da ssu se možda navikli...

Izvolite, slobodno izađite na ulice i recite agresivnoj zloj kretenuši da nema teorije da služite kao topovsko meso da se bolesnici mogu igrati rata i da joj nitko neće služiti jebeni vojni rok...

Ali ne čujem vas baš nešto da se bunite. Opet ste uspjeli naći način da jebete po ženama. Valjda se bojite da ne bi ispali nemuževni da se pobunite protiv vojske i rata. Tko vam je onda kriv...
Pa ako nas netko napadne bolje je imati malo obuke, a ženama treba zabraniti vojni rok, to je običan bulšit. Nitko ne bi htio poginuti od ženske ruke pa da mu se na pogrebu smiju.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 09:13   #1136
Quote:
Vodenna kaže: Pogledaj post
Ja smatram da bi trebao biti barem 6 mjeseci jer kad starci plate troskove oproštajke i muzike ovi teleki se budu prije vratili nego ovi rate otplatili.
Ovo ja od milja da ne bi sad ovo ono kurac palac.
I slažem se sa Aces.
Rat je samo sredstvo da se bogate potrebiti. Oružje je ogroman biznis. Pa se tako oni igraju. A ovce prihvate igru. Posluh je sranje.
Zašto se ne bi pripremali za mir?
Slažem se, i ja sam bio 6 mjeseci, tri mjeseca za konkretnu obuku, a 3 za drilanje sa glupim zadatcima po vojarni, optimalno.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:53   #1137


(Također s izvrsne teme o dokumentarcu "The Red Pill").
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 00:58   #1138
Quote:
Hlebyn kaže: Pogledaj post
(Također s izvrsne teme o dokumentarcu "The Red Pill").


Pročitala sam ju. Ajoj
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 00:20   #1139
U Rijeci, budućoj europskoj prijestolnici kulture:
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
https://www.24sata.hr/show/milo-moir...u-psihu-541226

veministica u akciji

što mislite o preformansu?
Quote:
Milo Moire: Hodam gola jer tako istražujem ljudsku psihu
Milo Moire potpuno naga je prošetala Rijekom zbog otvorenja muzeja. Najponosnija je na performans kojim je željela ukazati na probem seksualnog iskorištavanja žena.

Iznenadio me veliki broj ljudi u Rijeci. Bili su ljubazni i pristojni te su me pratili do muzeja, rekla nam je švicarska umjetnica Milo Moire.

Performerica je u petak poslijepodne gola predvodila povorku koja se prošetala Rijekom od stare do nove zgrade Muzeja moderne i suvremene umjetnosti, koja je u petak otvorena.

- Željela sam pokazati kako ljudi u današnje vrijeme gledaju druge kroz prizmu društvenih mreža pa si sam po tijelu ispisala binarne brojeve - objašnjava Moire, koja je na Sveučilištu u Zürichu diplomirala psihologiju.

- Nakon fakulteta sam odlučila nastaviti se baviti umjetnošću. Na svoje performanse gledam kao na psihološke eksperimente, zanima me kako će ljudi reagirati - objašnjava umjetnica.

Otkrila nam je kako je najponosnija na performans kojim je željela ukazati na probem seksulanog iskorištavanja žena.

- Dala sam ljudima da mi 30 sekundi diraju vaginu, ali su me morali gledati u oči - zaključila je Milo.
Inače, ovo pokazuje da su prava žena premašila prava muškaraca, jer je jedan čitatelj u komentarima ispod članka točno primijetio:
Quote:
Da sam ja hodao gol po gradu i da sam nudio ženama da mi diraju kitu odvezla bi me marica u roku 5 minuta!
https://www.24sata.hr/show/milo-moir...u-psihu-541226
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 00:54   #1140
Boldano...samo sam dosla reci da mi ide na zivce kad ljudi ne znaju nazive za dijelove spolnih organa, a to sa vaginom umjesto vulvom (rodnica/stidnica, jel, samo je smijesan taj naziv stidnica) sve vesce vidim po medijima.
Da, vaginu su joj dirali, aha.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.