Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2009., 13:51   #181
Quote:
mauna kaže: Pogledaj post
Može malo pojašnjenje?
Mene bi mučio porast temperature, a ne pad.
Ok u pravu si! porast temperature ....moja grješka...ako je zadano -20 stupnjeva, onda je s temperaturnog stanovišta gledano PORAST temp ako ode na recimo -15.....jer je toplijje.
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 14:05   #182
Actros, sretno na novom job-u
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 14:28   #183
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Ok u pravu si! porast temperature ....moja grješka...ako je zadano -20 stupnjeva, onda je s temperaturnog stanovišta gledano PORAST temp ako ode na recimo -15.....jer je toplijje.
Sve OK, mislila sam da je neka kvaka ako si recimo prespor u utovaru, pa dođe do poraste temperature, pa ti otfrljiš hladnjaču do daske, pa meso dođe smrznuto umjesto ohlađeno.
A porast... da, jasno da to kontroliraju.
Nego, kako radi hladnjača? Na vlastiti pogon? Ili pogon motora? Mislim, samo hlađenje je vezano.... na što?
mauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 14:43   #184
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ako je firma STVARNO zagrizla za TQM (a budući da se radi o prevozu pokvarljive robe i vjerojatno HACCP-u - vjerujem da je) onda im nema druge nego sve držat "pod svojom kapom".

Izgleda dobar "ulov". Nego ajde priznaj - jel ti neće falit zajebancije i natezanja s disponentima, tulavcima na istovaru, šefovima skladišta .....
Ovako dovezi, prekvači, odvezi .... nije li ti to dosadno?
Ma firma je ok....čak su u kooperaciji sa najvećim danskim coolliner prijevoznikom
Andreas Andersen....bez QM u tom segmentu nema posla, prevelik je "ulog" da bi se moglo bez QM..to je standard koji jednostavno moraš imat...jer oni nisu samo prijevoznici već drže i hladnjače skladišta vlastita...tako da su ture večinom između tih hladnjača...a tu ko vozač nemaš kaj tražit unutra!

Dispozicija ti je lagana kad si na liniji..imaš svoj ritam, pogledaš koji kamion i šlepa i ajmo "vozi miškooooo"! Mada meni nakon toliko godina dođe da ih sve steram tam odakle su izašli...i odem na svoju hacijendu, ionako ide žena u proljeće dolje reaktivirat kamp i sredit hacijendu za sezonu....a ja bi trebal i konačno nastavit radit svoj gliser već jednom!
Nebi mi bez volana bilo nimalo dosadno.....jer hacijenda je raj na zemlji!



Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Actros, sretno na novom job-u
Fala Stinger!
Nekaj si mislim, ove godine nisam mogel na hacijendu,jer sam tek počel bil u firmi, ovdje bum taman za ljeto navršil 6mjeseci da morem dolje, pa bi mogli onak razmislit da bacimo koje "zagorsko i dalmatinsko kolinje" na hacijendi...

Onak ekipa Stinger, CDRW ( bu uzel šlep štangu i došlepal MAUNU neg kaj) ...i ostatak ekipe....
a pod "kolinjem mislim na ovo dolje na slikicama samo real! Prvo zagorsko KOLINJE


a onda pak "dalmatinsko"

__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 15:04   #185
Da se pobijemo svi skupa?


Inače, hvala na pozivu... tko zna, možda i bude vremena za nešto tako
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:15   #186
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post

Onak ekipa Stinger, CDRW ( bu uzel šlep štangu i došlepal MAUNU neg kaj) ...i ostatak ekipe....
Ideš!!!
Ma dođem ja i bez šlep službe, samo me nemoj tjerati da jedem ribu.
mauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:34   #187
Quote:
mauna kaže: Pogledaj post
Ideš!!!
Ma dođem ja i bez šlep službe, samo me nemoj tjerati da jedem ribu.
Ccc... ne voli ribu A hobotnica?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:38   #188
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ccc... ne voli ribu A hobotnica?
Sad si se zakopal .... vječno. Tak ti i treba kad ne pohodiš plinarske mitinge ....

Zadnje uređivanje CDRW : 18.11.2009. at 17:43.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 17:48   #189
Quote:
mauna kaže: Pogledaj post
Ideš!!!
Ma dođem ja i bez šlep službe, samo me nemoj tjerati da jedem ribu.
Pa ja sam rekel da ima i "zagorsko kolinje" ...em se vidi....nebu naravski sam ribe bilo...a hobotnice nisu ribe! Osim toga hoba na salatu je njaaaaaaaaaam!

A vinčeko zna se domaće črleno ili belo za gemišteeeee! ( morti nabavim i kotlić za kotlovinu do ljeta)
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 18:04   #190
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Izgleda dobar "ulov". Nego ajde priznaj - jel ti neće falit zajebancije i natezanja s disponentima, tulavcima na istovaru, šefovima skladišta .....
Ovako dovezi, prekvači, odvezi .... nije li ti to dosadno?
zašt smo mi disponenti tako neshvaćene osobe?


btw Actros, priznaj da na razgovoru ultimativno uvjetuješ MB
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 18:19   #191
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Sad si se zakopal .... vječno. Tak ti i treba kad ne pohodiš plinarske mitinge ....
Zakopa? Čime?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 18:20   #192
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
a hobotnice nisu ribe! Osim toga hoba na salatu je njaaaaaaaaaam!
Nitko nije ni rekao da je riba A ispod peke je još bolja.. taj dio kuhinje ja budem preuzeo
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 20:00   #193
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
zašt smo mi disponenti tako neshvaćene osobe?


btw Actros, priznaj da na razgovoru ultimativno uvjetuješ MB
Zato kaj ste čast iznimkama PIZDE he heh hehhehh šalim se naravno, X-ić!
A što se onog o MB dotkavle, sedi ovaj njihov zadužen za školovanje vozača, i razgoračio oči, vidi tehniku vožnje, i počne da kao imaju još par MAN-a i jednog DAF-a, a ja mu onak velim da osim Atrosa ne volim vozit nikaj drugo...a on će kao skupi su u nabavi, rekoh ali vrijede i bolje se prodaju....i onda kaže da i manje troše od ostalih a održavanje je jeftinije!

Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Nitko nije ni rekao da je riba A ispod peke je još bolja.. taj dio kuhinje ja budem preuzeo
Pa naravno da buš ti preuzel peku jer ja znam sa gradelama, kotličima za gulaše i tanjurima za kotlovinu baratat.....peka još nije bila na dnevnom redu kod mene....i moram i to prvo vidjet pa probat sam radit!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 00:27   #194
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post

Pa naravno da buš ti preuzel peku jer ja znam sa gradelama, kotličima za gulaše i tanjurima za kotlovinu baratat.....peka još nije bila na dnevnom redu kod mene....i moram i to prvo vidjet pa probat sam radit!
Da ne začetavamo temu dalje, jedino što treba znati je složiti drva i upaliti vatru
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 01:46   #195
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Ok u pravu si! porast temperature ....moja grješka...ako je zadano -20 stupnjeva, onda je s temperaturnog stanovišta gledano PORAST temp ako ode na recimo -15.....jer je toplijje.
To ovisi o robi!

Kod neke robe temp. npr. nesmije pasti ispod 4°C, niti preći 8°C!


Ispravno je: Roba nesmije biti isporučena temperature koja je van zadanih parametara!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 08:42   #196
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
...
Počinjem radit tek od ponedeljka....23.11.2009. ....
Sretan prvi dan na poslu!
I da si nam poslije sve ispričao, i koliko vas je u razredu, i jesi li se sprijateljio s kime, i s kim sjediš u klupi, i kakve igračke imate.....
No dobro, nešto slično tome.
mauna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 22:06   #197
Evo sad prvi dojmovi i poslovi u novoj firmi.
Kao dio QM obvezno je nove zaposlenike upoznat s firmom, načinom rada, pojedinim odjelima i za to je bilo predviđeno 2 radna dana, ponedeljak i utorak.
Upoznavanje sa onim što je već CDRW spoemnuo HCCPA, prolazak za nas važnih dijelova pogona, skladište tj. hladnjača, kako je koji blok organiziran, jer odavde ide distribucija na sve strane Njemačke i Export. Kraftverkehr Nagel drži mnoštvo podružnica po cijeloj Njemačkoj između kojeg su organizirane linije prijevoza...te isto tako "promet u susret". Kod prometa u susret radi se o tome da se negdje oko pola puta sastaju 2 kamiona te mijenjaju ili "promjenjive sanduke" ( BDF) ili poluprikolice i svaki se vozač vrati u svoju bazu isti dan.

KV Nagel je prije godinu dvije kupio i najvećeg skandinavskog prijevoznika u segmentu prijevoza pokvarljive robe, firmu Andreras Andresen i to kupovinom 75% dionica a 25% je u vlasništu zaklade i neotuđivo. Isto tako Nagel Iberia, France , Austrija..itd. Čak sam dočuo ima koji puta i tura za HR u ZG na Jankomir vozi se Storck ( tu u blizini firme tvornica) čokolada za LIDL Hrvatska!

Uglavnom prošli smo te odjele, spikali s voditeljima pojedinih, čak i smo dobili i ključeve za električne "amajse" jer ih ponekad moramo uzet sa sobom na turu ako kod mušterije nema mogućnosti istovara paleta "na kat" ...naime sve su naše hladnjače opremljene pomičnim gredama za utovar na kat paleta tako se dobija kapacitet od 66 paleta u jednoj poluprikolici.

Odmah na početku Tomas nam je dao "pseće markice" u biti magnetne kartice koje omogučavaju ulaz u pojedine dijelove shodno odobrenju.

Voditelj voznog parka detaljno nam je objasnio način organizacije i što je bitno u svezi vozila i thermo king aparata za hlađenje.
Tako sam i ja ko stari konj opet nešto naučio a to je da neki imaju agregate za hlađenje na struju a ne dizel, te shodno tome Actrosi imaju u prednjem dijelu na šasiji generatore struje pogonjene motorm kamiona!!!!!
Inaće svi imaju i priključak na struju, kako nebi dizel agregati radili dok se čeka na prijevoz....na intenoj pumpi ima 8 mjesta za tankiranje ...ad blue ....te mazivo se dobija isto preko ključa i osobnog pina te upisivanja km kamiona.....odmah do praonice jeste i kompresor sa službeno baždarenim manometrom, te opet preko osobnog PIN-a uzimanje tekućine za pranje stakla i rashladne tekućine 0-24h....Praonica kamiona ima 2 trake sa četkama, posebna štrcaljka za "kemikaliju" za felge....te 8 njih za pranje pod visokim tlakom i parom....tu je i "servis guma" te bravarija, a za mehaniku ima van kruga veliki servis za kamione otvroren i za "tržište"...

Dispozicija je ko centrala u "Houstonu"....staklena dvorana duga ca 50-60m i široka ca 10.....bezbroj monitora ( svaki disponent ima 2 TFT) te na drugoj strani isto takva OTPREMA koja je podjeljena na na JUG i Sjeverozapad....na katu je Export. U dispoziciji je do 23h uvijek nekoliko njih....a nakon 24h ima na ulazu u krug tkzv INFO centrala koja je kolni ulaz ko na graničnom prijelazu.....kod problema noću, zoveš INFO a oni onda ili predaju dalje informaciju ili odmah organiziraju daljnju pomoć ...kod problema sa vozilom se zove Mercedes Help line u Maastrichtu....i gotova priča!

No dobro da ne duljim....prvi dan je bio više teorija....drugi dan zauduženje osobne opreme, tkzv. ODORA u bojama Corporate identity.....ali vrlo funkcionalna i moderno skrojena thermo jakna, 2 kompleta hlača, bluson, blokovi sa internim formularima...te odmah na početku opet edukacija po pitanju digitalnog tahografa te ekonomska vožja.....

I onda do kraja tjedna ko suvozač sa jednim starim zaposlenikom na upoznavanje praktično.....tako je mene dopalo jer mi klasični prikoličar nije nepoznanica odmah sa kolegom na Actrosa 2543 sa prikolicom i razvoz oko Hanovera i Braunschweiga....3 noći za redom.....od ca 01:00 do 13h...smo nazad u krugu firme pri tome 3 mušterije i jedan povrat za zbirni prijevoz...i to je to .....Vozač Carlo s kojim sam bio izuzetno zabavan tip ko da nije Švaba....on i njegova ekipa cijelu noć preko flat rate na mobitel spikaju i zajebavaju se ko veliki .....ko da sam u Hrvatskoj prije preokreta! 3 dana su brzo prošla! Tj. noći !

Po povratku u petak u dispoziciji saznajem od šef disponenta da drugi tjedan idem na turu s mojim prijateljom Robertom, dečko iz Petrinje, već par godina u toj firmi, i preko kojeg sam i doznao za posao i dobio prve interne formulare koje sam predao.....sistem labavo.....pita me šef imaš njegov broj telefona? Imam.....onda ga nazovi i dogovori se kad ćete krenut i to je sve!

Vozilo je Actros 1844 megaspace od Euroleasinga ( firma u vlasništvu Nagela) prešao ravno 35.000km do tada....12 brzina automatik, tempomat, i sve ostale serijske trice i kučine....naravno i fleetboard, ali pošto nemam karticu još za fleet ( a ni on) izgleda da je samo provjera mojih fleet ocjena koje sam dao u biografiji.....jer fleet vrijednosti mogu očitat mada vozač nema karticu ali se ne može vidjet jesu li moje ili od kolege.
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 23:50   #198
i sad konkretno...

29.11.2009.

Nedelja čovjek bi prije preokreta rekao "Dan Republike" !!!! H ehhehhehe
Dogovor s Robertom da krenemo negdje oko 19h a da se nađemo u 18h....

i krenem od kuće....prođem dobar dio puta i sjetim se ...nemam "pseću markicu" ....bez nje nema ulaza ni parking gdje parkiram svoj privatni auto....ajmo nazaj doma.....najbolja supruga na svijetu je i ovaj puta spremala moju boršu za put ...i izvadila markicu....ajmo nazad doma, usput zovem Roberta da ću kasnit...kaže nije frka idemo za Reichenbach, selo u blizini Stuttgarta gdje je podružnica, ovo inaće vozi jedan vozač, i kad stigne u Reichenbach ima na raspolaganju firmin apartman, on samo stavi kompoziciju na rampu i ode u apartman, dok on odmara drugi preuzima njegov kamion, isprazni ga, natovare ga i pravi razvoz, i kad se vrati opet ga natovare za podružicu ili Dortmund ili Dusseldorf....i onda on preuzima.

Pošto smo sad 2 vozača imamo samo dio istovara u Reichenbach, pa idemo dalje za Nestle u Singen....

Na placu kamion već čeka, prikolica je natovarena, pipiri su u pretincu na INFO centrali...idemo zakačit....sad odspajanje sa struje i motanje kabela u spremište, provjera temperature i upis u protokol preuzimanja....provjera postvke Thermo Kinga.....2 stupnja celziusa...sve štima....spremni smo za pokret....Robert pita kako sad sa digitalcem kad su 2 vozača? I kako su propisi? Nemaš brineš ....svaki od nas ima po 9 sati za vožnju...a od kad smo krenuli u 30 sati moramo od toga ima najmanje 9 sati odmora u komadu!

E sad ono bitno ....chip karticu u digitalac mora prvo vozač 1.....napraviti manualno upisivanje za protekli period od kada je izvađena....pa čekat da to ovaj memorira na kartici ...a to zna potrajat i 5 minuta....tek onda u šaht 2 može drugi stavit svoju karticu.....i to je obavljeno. Pošto je Robert jedva dočekao da vozimo skupa da mu pokažem eko vožnju i stil vožnje za fleet ocjene...ja vozim prvi....puni smo ukupno ca 37 tona.

Od početnih 56 litara već do Beelena ( gdje sam prije radio) sam ga skinuo na 28....Robert se smije i kaže ja ispod 34-35 nisam nikad vozio!!!
Izlaskom na A2 prema Dortmundu i prolaskom pored istog potrošnja stoji na 26! Sad su na redu Sauerlandska brda ...prema Frankfurtu....4,5 sata punimo na odmorištu Grafenhausen, i idemo nekaj pojest.....i naravski navalimo na varivo s kobasicom.....sad preuzima Robert i kaže sad bum ja spizdil tu dobru potrošnju! rekoh nebuš.....samo kao i ja prebaci na manulani modus mjenjač!
i kad krenemo tempomat na 83,5-84km/h.....i nemaš brineš! Ovdje je sve ravno ....Robert bi da ide dalje po A6 pa preko A8 pored Pforzheima na Reichenbach....a rekoh Robert nebu išlo ....brže, bolje i manja potrošnja je na A6 pored Sinnsheima i Heilbronna ...ok kaže i drži on i čak još više pada potrošnja , dijelom na 25 litara samo....Reichenbach istovar i sada idemo za Singen u Nestle.....istovarit Champignone u ulju za preradu u Maggi juhe....

Poslije toga idemo uz Bodensko jezero, na Lindau pa po autocesti do Memmingena i onda malo južnije u podružnicu Nagela.....prazni smo i javljamo se u dispoziciju...kaže otkačite na rampu 31, i dođite po nju kad završite s obveznim odmorom!!!!!!!

Ponedeljak navečer 21h....budimo se i pogled kroz vjetrobran, SNIJEG nekih 5cm....bit će veselo ajmo zakačit, odmah nam na dispoziciji daje i vremensku prognozu...kaže snijeg imate do Ulma...onda malo kiša do Wurzburga do Fulde opet snijeg dalje kaže je ok.....

Utorak 2.11.2009.
Ulazimo u krug na kolnom ulazu predajemo papire i kaže odmah na rampu ....i to je sve ..otkačimo ....parkiramo actrosa solo...i u dispoziciju.....Šef kaže ajde na odmor....navečer imate komplet za Worms! ...ok šefe....Robert ode doma, ja imam ca 80km do doma pa idem u posebnu zgradu koju su kupili od seljaka i preuredili za društvene događaje i hotel za vozače dok odmaraju....tu su i nastavne prostorije....navečer se opet sastajem s Robertom i polazimo ....U Netto u Wormsu dugo čekamo istovar, nitko ne zove i ne prca na telefonu ko u drugim firmama...onaj zdrkani arkadaš bi već mozak popio pozivima! Iskrcamo i dobijamo utovar odmah tu u blizini....za podružnicu Dusseldorf.....računamo vrijeme...najbolje da obavimo odmah pauzu na prvom autohofu, jer ovi primaju robu zbirni prijevoz od 22h ...mi bi trebali biti 1-2h tamo..ali onda smo platt po propisima ......ako napravimo odmah pauzu.....onda nam ostaje nakon istovara i utovara dovoljno vremena da odemo u bazu! Tako i radimo.....prvi autohof na A61.....i udri po klopi Meni 5,20€ ali mi po pivuši poslije klepili.....i ajmo u krpe! nakon 9 sati buđenje i dalje....u Dusseldorfu odmah na rampu ...iskrcaju nas i natovare za bazu....ajmo dalje...Robert vozi svjetski prvak..ja na leđnoj peraji!

Četvrtak 3.11.2009.
ulazimo u bazu u 5h....stavljamo na rampu i voljno .....Jupp ( šef) reče da idemo doma i da nazovemo negdje kasno popodne.....ja opet u hotel .....navečer zovem i kaže razdvojili smo vas, Robert ide Regensburg solo, a ti imaš solo turu za početak liniju.....ideš za Dusseldorf i Wilnsdorf, daje mi broj auta ....kaže dovoljno da kreneš u 22h ....ok šefe došel bum ja ranije! Kaže nastoj biti do 8h nazad jer kamion mora na dnevnu turu....vozač će čekat ujutro!

I doođem ja tražim prema broju auto i znao sam! IVECO STRALIS 450 AS ( active space) !!!!!!
PEMA rent...božični je posao krenuo, naš Euroleasing nema dovoljno auta na raspolaganju pa su uzeli od PEMA a oni su imali još samo IVECO na lageru!

Paličar! Ma zaboli me kita ....kaj onda kaj moram za jednu turu nebu mi kruna s glave pala kaj bum vozil tu "pizza tavu" otvaram vrata ubacujem svoju boršu.....okrećem ključ i i krene "mišji kino" ...znao sam ....IVECO .....prednje lijevo kratko pregorjela žarulja.....desno ne radi gabaritno....ajmo odmah u radionu! Da je Actros to je posao od 5 minuta ...ovdje je zajebancija isto 2 vide....ali zajebano do njih doć! E gospe moja jest mu tvrd mjenjač! 8 brzina s prekidaćem sa pole.....plastika jeftina ko nekadašnjem yugo 45! Ajde volan ide još nekako....zalupiš vrata a ono odzvoni ko šuplja konzerva! Ajde ima tempomat, ima klima, ali nema retarder, koja je to jebada kad se navikneš na retarder a onda samo 2 stupnja motorna kočnica! Špigli mali ...ko Talijani zna se !

Nema naslon za ruku ....jedino kaj mi se sviđa je "crveno kupleraj svjetlo" u kabini....svjetlo je čak i prejako malo.....zrcali se u staklu pa kurca ne vidiš u retrovizorima! Isto tako instrument ploča je 1:1 u zrcalu odraz! HUD bez puno kerefeka hahahhahaah!

I ono najgore, od starog FAP-a njuškaša me nijedan kamion nije tako pretresel ko ovaj! a prešel je tek 37.208km! Bože moj, vozim se ko gliser na kratkim valovima i bočno me udara križni val....skače ko ždrebac na najsitnijoj neravnini.....držat ga u smjeru na kolotečinama je muka isusova!

Ono najbolje tek slijedi...a to su papiri!
Javim se u odpremištvo....kaže nema još papira .....sad je 21h...čekam.....svakih pola sata pitam.....na konccu idem na rampu gdje bi trebao biti utovar, nije još ni započet....ajmo nazad ...pita me cura jedna kaj to voziš? Ono smiješno čudo? Ma daj ne jebi me ....radije mi izčarobiraj papire!

Ništa se ne događa.....polazak predviđen za 22h pada u vodu!

dobijam papire u 23:45....dečeci pišite kući propalo! nema šanse da budem do 8 nazaj! ajmo sad gas na Dusseldorf.....najlakša vježba do sada......dolazk i omah na rampu .....u pol ure sam gotov! Idemo dalje za Wilnsdorf..preko Kolna na A 3 pa na A4 za Olpe....i onda prema jugu za Wilnsdorf....jeste da IVECO dobro ide...ali bože moj šaltanja ko u priči ...to je za manijake koji koji umjesto svog "pimpača" moraju imat neki kxxxxxc u ruci i mlatarat s time!

Na stranu sad što je Actros bio automatik, i ja ga prebacio na ručno biranje.....ali od izlaska na A2 do Frankfurta sa 37 tona ukupne dopuštene mase NISAM MORAO NI JEDNOM ŠALTAT!!!!!!!! Na istoj štreki preko Sauerlanda sa IVECOM dobio bi teniski lakat od šaltanja da sam morao još kojih par km više vozit. Isto tako zvučna izolacija mu je za kxxxxxc!

Kad se uključi thermo king, osječaj je ko da borbeni avion upravo slijeće iznad mene....kod actrosa se čuje samo tihi brum...jako prigušeno.....u vožnji ga ne čuješ nikako.....a kod Iveca taj " pizza lim" počinje od zvuka thermo kinga vibrirat! Sjedalo je pizdarija namjestit i komplicirano u odnosu na actrosovo....sve u svemu DALEKO MU KUĆA BILAAAAAAAAAAAAA!

U Wilnsdorfu se čude..kaže 33ica došla i to točno u terminuuuuuuuuuuuuuuuu! Ja ne kužim ....ma kaže on ovo treba zapisat, obično kasne sa zbirnim iz 33ice ( oznaka baznog depoa) ....istovar i prazan nazad ...pičim ko raketa čudo ali sve vez štau! Po 45ici gor, na 1icu i na 2ojku.....8:45 unatoč kašnjenju u polasku dobar rezultat! Predajem kolegi i idem u dispoziciju ....kaže gotov si za danas....u nedelju u 17 sati za Deisslingen......samo odeš i ostaviš kamion, tamo ima unajmljen privatni apartman.....oni te odvezu i skupe kad je tvoj kamion gotov! .....s time ideš Dortmund i mjenjaš šlepu...te još obaviš preutovar blizu baze......nakon pauze opet isto.....i tako cijeli tjedan! i onaj idući ......dao mi je i broj kamiona ali još neznam kaj je koji......OS je početak tablice .....mogao bi biti MAN ili DAF.....bumo vidli .....IVECO nebu, jer to koriste samo za dnevne ture....a oni počinju sa tablocom OHA-Fxxxx
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 23:19   #199
Evo i jedna loša slika Stralisa.....slabo svjetlo i drhtava ruka.....još ni krenuo nisam na turu a već je u radionici!!!!! Mada što se ono kaže, vozač vozi ono što mu daju, sve što te hrani moraš vozit, a osobne preference padaju u vodu bar za početak!

Dobrom vozaču je svejedno što vozi ( ja očito nisam dobar vozač jer mi nije svejedno, u biti da parafraziram jednu poslovicu, dobar je svaki kamion samo neg je Actros) ....kad imaš toliko godina za volanom i voziš svašta ( a najviše meni omiljeni MB, od NG-a, preko SK, Atega, Axora, Actrosa) sa ručnim mjenjačem ili Power Shift...nekad sve te elektronike nije bilo, i danas je tu samo da bude podrška vozaču koji je zna koristit, ostalo je u tikvi i nogi vozača!

Da se razumijemo, Stralis je izvana jako lijep kamion nema dvojbe!
Isto tako dobro ide, ali za mene je prebučan, smeta me ta jeftinoća u kabini!!!!!
Smeta me i OBC, to je isto ko kad si naučen na NOKIA a onda se jebaješ sa Motrolom! Dobro on ide u brdo ali i vrti visoke okretaje! U svakom slučaju radije njega nego PTIČURINU! E da zaboravio sam reč da mi se dopada kako se štela visina i nagib volana....to je bolje riješeno nego na Actrosu, uz stup volana je ispod tepiha prekidač..samo ga nagaziš i štelaj!

Sve je to u biti stvar navike....ali ...uvijek ono ali ....kad se nema druge ili kad ne možeš birat ...poklonjenom konju se zubi ne gledaju!

Jedino sam znatiželjan što ću sutra zadužit....registracija je OS-NA 413.....to mi baš ništa ne govori a vozni park još ne poznajem toliko da bi znao koji je kamion u pitanju....neka raga neće biti, jer je to ipak ozbiljna tura od ca 620 km u jednom pravcu.....Borgolzhausen-Deißlingen, to je kod Rotweila duboko u Schwabenland...na A81....moje su procjene da tu treba dobro GAZIT da se stigne u redovitom vremenu od 8-9 sati vožnje.

Mada obzirom da krećem u nedelju oko 17h ...tada još ostali kamioni nesmiju vozit ( tek od 22h smiju) kritične dionice prolazim mnogo prije...a to su Dortmund tj, Kamener Kreuz.....pa Westohofener Kreuz.....onda do Frankfurter Kreuz nema zime....mada je A45 brdovita.....to se nadoknadi manjom potrošnjom poslije do Stuttgarta....e problematično je kod Stuttgarta kroz Leonberg tunel.....tu je obično usko grlo, jer se A81 Wurzburg-Stuttgart spaja sa A8 Munchen-Ulm-Stuttgart-Karlsruhe.....i dijelom su zajeno na istom kolniku....onda dalje preko Boblingena opet A81 na jug ....tu se cijelo vrijeme A81 penje! Moglo bi biti i snijega......prije par dana smo baš tu imali padavine i zastoje zbog snijega....

Kad sam pitao generalnog za vozni park za lance .....odgovorio mi je što mi se i dopada ...." stani i čekaj dok možeš dalje" ....ko da je mene pital .....jasno mi je i zašto ...lanci su mrtvi kapital! Ako ih po zakonu ne moraš imat zajebi stvar, čekaj i čami čekajuć! Lanci za kamion koštaju 400-500€ ...pa ti sad računaj kad bi sve kamione opremili njima! Samo ova podružnica firme ima 120-160 kamiona! ( i preko 2000 poluprikolica) lance dobijau samo oni koji voze Austriju i Švicu! ( u Austriji su obvezni bez obzira na uvjete ko i u Švici )

evo da ne seruckam dalje.....
slika Stralisa

__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 23:44   #200
Nakon iskustva sa Ivecom danas zadužio MAN TG 18.400 ovih dana će mi to biti
"konj za jahanje" ....prvo sam trebao pola sata da u glavi normalni dupli H prebacim u MAN dupli H koji zapravo nije dupli H šema šaltanja već se samo prebaci prekidač pa kad tražim 5tu na mjestu gdje bi trebala bit tu je 3!!!!!!

Ali ok leglo je sad ( blaženi Mercedes)
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.