Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2011., 15:28   #441
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Probala oboje. Ama baš nikakvu razliku u higijeni nisam primijetila. Imala sam tu čast da se seksam samo s ljudima koji doma imaju tople vode i znaju kako se ona koristi, tako da kombinacija smegme i pustinjskog pijeska nije nešto na što sam ikad naletjela i glupe su mi priče o lakšoj higijeni.
obrezani znaju zašto to nekada zna bit prednost, pogotovo kod fizičkog rada. cure, nažalost, ne mogu. niste se susretale sa svrbežom i kojekakvim pizdarijama.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 04.01.2011., 15:30   #442
Nije li malo umobolno imat ranu na penisu izazvanu rezanjem dijela penisa, samo da spriječiš svrbež?
chocolatecookie is offline  
Old 04.01.2011., 15:36   #443
.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nije li malo umobolno imat ranu na penisu izazvanu rezanjem dijela penisa, samo da spriječiš svrbež?
Cuj umobolno, bas nije.
Neko se "suneti" radi vjere, a neko radi higijene. A i po izgledu obrezan je ljepsi bar se tako meni cini. Ali naravno, penis ko penis...

Zadnje uređivanje saxaa1 : 04.01.2011. at 15:36. Reason: .
saxaa1 is offline  
Old 04.01.2011., 15:38   #444
decki probajte sa tuširanjem, pa se nebute trebalo obrezivati
florijan31 is offline  
Old 04.01.2011., 15:50   #445
Quote:
saxaa1 kaže: Pogledaj post
Cuj umobolno, bas nije.
Neko se "suneti" radi vjere, a neko radi higijene. A i po izgledu obrezan je ljepsi bar se tako meni cini. Ali naravno, penis ko penis...
Odrezati djetetu komad penisa da bi mu bio, za ukus nekih ljudi, ljepši, malo mi je poremećeno. Ili da bi mu bilo lakše održavati higijenu ako baš zaglavi u pustinji.
chocolatecookie is offline  
Old 05.01.2011., 00:10   #446
Ma to je bolesno i zaostalo. Ja bi to obrezivanje zakonom zabranio. A čuo sam za par slučajeva kad su se ljudi morali obrezati kao mali zbog neke infekcije, navodno. Ako je to baš bilo potrebno, onda je opravdano.

Ali obrezivanje iz nekih vjerskih razloga smatram totalno bolesnim i neciviliziranim, rezati kožicu koju ti je priroda dala.
To je moje mišljenje.

I takvi još govore da je njima bolje
mkIV is offline  
Old 05.01.2011., 00:18   #447
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Odrezati djetetu komad penisa da bi mu bio, za ukus nekih ljudi, ljepši, malo mi je poremećeno. Ili da bi mu bilo lakše održavati higijenu ako baš zaglavi u pustinji.

A sto ako danas-sutra ostane bez jedne ruke, pa onda ne moze jednom rukom zategnuti kozicu, a drugom protrljati glavic, a ?

Treba uvijek misliti sto se sve moze dogoditi ...
Gervasius74 is offline  
Old 05.01.2011., 08:05   #448
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
obrezani znaju zašto to nekada zna bit prednost, pogotovo kod fizičkog rada. cure, nažalost, ne mogu. niste se susretale sa svrbežom i kojekakvim pizdarijama.
Svrbežom

Ja znam da sam nakon preznojavanja znao imati iritacije kože po preponama, gdje se trlja koža o kožu, ili koža o odjeću. Nikada "tamo unutra".
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 05.01.2011., 18:46   #449
neobrezan, nemrem se niti zamisliti niti želim drugačije
Prijap is offline  
Old 05.01.2011., 19:09   #450
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nije li malo umobolno imat ranu na penisu izazvanu rezanjem dijela penisa, samo da spriječiš svrbež?
ne govorim ti o činu rezanja zbog toga. po meni je budalaština ići rezat kurac radi povremenog svrbeža uzrokovanog fizičkim radom, dok je to automatska prednost kod obrezanih.

rezanje kurca zbog fimoze je opravdanje. btw, ne bulazni gluposti bezveze, znaš jako dobro o čemu pričam.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 07.01.2011., 13:48   #451
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Penis ko penis, ne utječe mu to na performanse.
Ja sam cula different! I to od tipa koji ga je obrezao sa 25g.
betyu is offline  
Old 07.01.2011., 14:45   #452
I, što se točno promijenilo? Nisam se nikad seksala s istim prije i poslije.
chocolatecookie is offline  
Old 07.01.2011., 14:53   #453
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
I, što se točno promijenilo? Nisam se nikad seksala s istim prije i poslije.
Duze je trajalo barem kod njega jer mu nije bio toliko osjetljiv kao prije.
betyu is offline  
Old 07.01.2011., 15:03   #454
Jadan.
chocolatecookie is offline  
Old 07.01.2011., 15:07   #455
Evo da se ja malo ovo ono jeli ti nadovežem ja sam obrezan ne radi vijere nista tome slično iskreno neznam zasto glupo mi sad pitat starce hahah..ali sigrno je to da duze traje da ne ispadne da se hvalim al stvarno mogu dugo..i sa par cura s kojim sam imao odnos razg smo o tome rekle su da ga cijelo vreme osijete i puno bolji osjećaj dok sam ja tu jako ukinut da se razumijemo to je losa strana obrezivanja dok neobrezanog samo u početku osijete ...a reću i zasto obrezani ima jako mali hod kozice glavic cijelo vrijeme nadrazuje klitoris i kozica ne prelazi glavic...tako da niti jedna se nije bunila protiv toga...ali neke od njih su imale probleme te da nakon nekog vremena počinje peć vijerojatno od nadraživanja neznam eto to je to
Sanjin24 is offline  
Old 07.01.2011., 15:56   #456
Samo ću ovo da kopiram :
" Obrezani muškarci čini se imaju 35 posto manje rizika da se zaraze humanim papiloma virusom (HPV), koji može uzrokovati rak vrata maternice i genitalne bradavice, te 30 posto manje mogućnosti da dođe do zaraze genitalnim herpesom. U Africi su studije pokazale da obrezani muškarac izgleda ima čak 60 posto manje mogućnosti da se zaraze s AIDS-om. O istraživanjima u Africi izvještava i New England Journal of Medicine, u kome je zapisano da obrezivanje čini se štiti od još tri druge spolno prenosive bolesti, što je pokazalo nedavno istraživanje u Ugandi.

Američki stručnjaci podržavaju obrezivanje

Iako na svijetu postoji prilično mali postotak obrezanih muškaraca (oko 30 posto), u Americi je čak 80 posto obrezanih muškaraca. Internacionalna ekipa istraživača smatra da bi obrezivanje, dakle uklanjanje kožice na vrhu penisa, moralo biti opće prihvaćena metoda spriječavanja spolno prenosivih bolesti među heteroseksualcima. »Razumije se da je zaštita samo djelomična i da je unatoč tome pametno prakticirati siguran seks,« objasnili su također. A postoci za spolno prenosive bolesti još su uvijek viši na strani neobrezanih muškaraca.

Zašto i kako obrezivanje smanjuje mogućnosti zaraze spolno prenosivim bolestima, još nije sasvim jasno, ali stručnjaci smatraju da je upravo kožica penisa najosjetljivija na HPV i herpes. Studija se odvijala pod mentorstvom National Institutes of Health, a u nastavku istraživanja želi se utvrditi da li obrezivanje umanjuje i mogućnost zaraze spolnih partnerica."


Obrezani
__________________
Your gain is my gain, my gain is your fall
Justitia is offline  
Old 07.01.2011., 16:42   #457
Nekako mi se logičnijim čini koristiti kondom nego rezati komad kože penisa. Kao metodu ustanovljivanja ima li partner kakvu bolest preporučujem testiranje.
chocolatecookie is offline  
Old 07.01.2011., 16:56   #458
Quote:
Justitia kaže: Pogledaj post
Samo ću ovo da kopiram :
" Obrezani muškarci čini se imaju 35 posto manje rizika da se zaraze humanim papiloma virusom (HPV), koji može uzrokovati rak vrata maternice i genitalne bradavice, te 30 posto manje mogućnosti da dođe do zaraze genitalnim herpesom. U Africi su studije pokazale da obrezani muškarac izgleda ima čak 60 posto manje mogućnosti da se zaraze s AIDS-om. O istraživanjima u Africi izvještava i New England Journal of Medicine, u kome je zapisano da obrezivanje čini se štiti od još tri druge spolno prenosive bolesti, što je pokazalo nedavno istraživanje u Ugandi.

Američki stručnjaci podržavaju obrezivanje

Iako na svijetu postoji prilično mali postotak obrezanih muškaraca (oko 30 posto), u Americi je čak 80 posto obrezanih muškaraca. Internacionalna ekipa istraživača smatra da bi obrezivanje, dakle uklanjanje kožice na vrhu penisa, moralo biti opće prihvaćena metoda spriječavanja spolno prenosivih bolesti među heteroseksualcima. »Razumije se da je zaštita samo djelomična i da je unatoč tome pametno prakticirati siguran seks,« objasnili su također. A postoci za spolno prenosive bolesti još su uvijek viši na strani neobrezanih muškaraca.

Zašto i kako obrezivanje smanjuje mogućnosti zaraze spolno prenosivim bolestima, još nije sasvim jasno, ali stručnjaci smatraju da je upravo kožica penisa najosjetljivija na HPV i herpes. Studija se odvijala pod mentorstvom National Institutes of Health, a u nastavku istraživanja želi se utvrditi da li obrezivanje umanjuje i mogućnost zaraze spolnih partnerica."


Obrezani

Apstinencija smanjuje za čak 93% posto
__________________
Ego Sum Via Veritas Et Vita
Prijap is offline  
Old 07.01.2011., 17:33   #459
osuneceni, obrezani itd = uskraceni / btw jel to pitanje postavio neki "nas domaci" poturica ili...?
n0n4m3h4ck3r is offline  
Old 07.01.2011., 22:08   #460
jbt u kamenom dobu kamenom se obrezivali
Tara Barata is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger