Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2007., 20:02   #41
po prvi puta sam ovdje sa vama i svima upućujem lijep pozdrav. Imam velikih problema, koji su slični onima koje ste vi opisale. Po testu sam trudna, liječnik mi je pak rekao da on ne vidi ništa doli nakupine sluzi, poslao me vaditi krv i nalazi su pokazali 10 779 H IU/L, dakle trudnoću, po tabeli priloženoj uz naleze 6. tjedan. Već tjedan dana imam povremene jake bolove u području trbuha i jučer sam počela krvariti i to onako kako i obično. Kod liječnika ću tek sutra i to mi se čini taaaaaako daleko, pa me zanima, da li je netko imao takav sličan slučaj i kako je sve završilo? Meni više ništa nije jasno i za ništa više ne mogu naći logično objašnjenje.
uciteljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2007., 22:36   #42
Ja sam prva dva mjeseca imala menstruaciju i to dosta slabu, inače mi je bila obilna pa ne znam da li to nazvati menstruacijom. Treći mjesec nisam dobila, napravila test, pokazao je dvije crte. Otišla isti dan kod ginića i kaže on meni: Čestitam, imate već veliku bebu, u 15 tjednu ste. I to je to. Sad sam u 20 tjednu i sve je super, nikakvih problema nisam zbog toga imala. Ali to sam ja, svi smo mi različiti.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 15:19   #43
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Ja sam prva dva mjeseca imala menstruaciju i to dosta slabu, inače mi je bila obilna pa ne znam da li to nazvati menstruacijom. Treći mjesec nisam dobila, napravila test, pokazao je dvije crte. Otišla isti dan kod ginića i kaže on meni: Čestitam, imate već veliku bebu, u 15 tjednu ste. I to je to. Sad sam u 20 tjednu i sve je super, nikakvih problema nisam zbog toga imala. Ali to sam ja, svi smo mi različiti.
Hi!

Jesi imala kakvih trudničkih simptoma dok si imala mengu (prva 2 mjeseca)?
Bolne cice, jutarnje mučnine, ili sl?
nestrpljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2007., 20:44   #44
Quote:
nestrpljiva kaže: Pogledaj post
Hi!

Jesi imala kakvih trudničkih simptoma dok si imala mengu (prva 2 mjeseca)?
Bolne cice, jutarnje mučnine, ili sl?

Mučnine uopće nisam imala, cice su me bolile al sam ja to pripisivala mengi jer me uvijek bole dok ju imam. I to je to, drugo ništa.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2007., 19:53   #45
poznajem jednu ženu koja je u trudnoći imala uredno menstruaciju prva tri mjeseca.. otišla na redovan gin.pregled i on joj veli: čestitam, trudni ste tri mjeseca .. dakle moguće je
__________________
slike(hd)
moj svijet je postao ljepsi 18.10.2007.,a moj bicentricni sustav savrsen 22.01.2010.
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 13:26   #46
Redovna "mjesečnica" u trudnoći - iskustva?

Djevojke koliko znate o "laznoj menstruaciji"to je menstruacija koja se pojavljuje i ako je trudnoca vec tu.Da li imate iskustava?osobine takvih menstruacija...Primjecujem da to ipak nije bas rijetkost....
kittycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 14:49   #47
Nije mi bila bolna-inace je, trajala je kao i obicno 7dana ali ju ujutro nebi imala a popodne da. I to je to.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 18:21   #48
Imala ju.. normalno je trajala (7 dana).. samo je bila manje obilna... i kad je nestala ja 3 i pol mj trudna...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 08:19   #49
ja imam neki cudan osjecaj,i simptome trudnoce,i naravno sex bez zastite,dobila sam tocno na vrijeme ali je drugacije obilnije i trajala je samo 3 dana a inace isto oko 7,nis me ne boliMozda sam sve umislila jer zelim bebaca
kittycat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 08:56   #50
Obično je lažna manje obilna i kraće traje (ovo ne mora), al uglavnom ne teče iz tebe.
Jesi napravila test?
I da, ako ima komadića tkiva - nažalost al to znači da nema trudnoće
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:31   #51
Znam za slučaj da je žena prokrvarila u 8. tjednu trudnoće, pošto je znala da je trudna (kućni test) mislila je da je to lažna menga. Kada je otišla kod gina na prvi pregled (još je uvijek krvarila) on joj je rekao da je zanijela blizance i da je jedno "otišlo" a drugo se "usadilo" i da to nije tako rijedak slučaj kako zvuči, jer izgubljeni embrio nije bio fiziološki ispravan pa ga je tijelo samo odbacilo kao takvog. Trudnoću je iznijela normalno.
petra593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 19:45   #52
Quote:
kittycat kaže: Pogledaj post
Djevojke koliko znate o "laznoj menstruaciji"to je menstruacija koja se pojavljuje i ako je trudnoca vec tu.Da li imate iskustava?osobine takvih menstruacija...Primjecujem da to ipak nije bas rijetkost....
kasnila je, trajala 1 dan i nije bila bolna niti obilna... mislila sam da su to posljedice stresa i nisam sumnjala na trudnoću. Trudna 26. tjedana
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in...
Milushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 20:33   #53
Redovna "mjesečnica" u trudnoći-ima li tko slična iskustva?

nova sam ovdje nadam se da sam na dobrom mjestu,
ukratko o mom problemu
imam redovne menstruacije a u zadnja 5 dana osjecam kretnje djeteta,po prijašnjim trudnočama ,ako osjetim pokrete djeteta trudna sam bar16-18 tjedana
a i dalje imam menstruaciju. zakazano kod svog ginekologa imam tek u ponedjeljak.zato me zanima dali neko imao takva iskustva i dali zna nešto o tome
po tome znači da sam tek sad saznala da sam trudna.
molim hitan odgovor
unaprijed hvala!
m-vedrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 20:44   #54
a kakav odgovor ocekujes?
da neka od nas izvadi carobnu kuglu?!
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 20:53   #55
otiđi u ginekologa i pitaj
__________________
09.05.2009. stigla nasa Ema
trešnjica.14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 21:00   #56
A na test nisi ni pomislila
Tu nitko nema vidovnjačke moći da ti odgovori na to pitanje.
Kupi test, odi sutra kod privatnika.
Slučajevi postoje, rijetki su, ali postoje!
Nemoj samo molim te očekivati da ćeš tu dobiti odgovor jesi li trudna.
KUPI TEST umoći ga ujutro u urin i vidjet ćeš jesi li trudna 10000%, jer ako si tako dugo trudna, test je nepogrešiv.
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 15:04   #57
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
A na test nisi ni pomislila
Tu nitko nema vidovnjačke moći da ti odgovori na to pitanje.
Kupi test, odi sutra kod privatnika.
Slučajevi postoje, rijetki su, ali postoje!
Nemoj samo molim te očekivati da ćeš tu dobiti odgovor jesi li trudna.
KUPI TEST umoći ga ujutro u urin i vidjet ćeš jesi li trudna 10000%, jer ako si tako dugo trudna, test je nepogrešiv.
netreba mi test znam da sam trudna samo pitam dali je nekom bilo tako ko meni da je trudan a ima menstruaciju koda pišam francuski
m-vedrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 17:13   #58
čitam i ne vjerujem - koje neki ljudi imaju sreće, doguraju do 18.-tog tjedna, a da ni ne znaju da su trudni.
ja sam do tada već bila na 3-4 kontrole, krvarila, strogo mirovala, razbijala glavu s eventualnom amniocentezom, doznala da imam stretokok i ureaplazmu...

a šta reći... tko je sretan, ni u hali nije gladan...
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:34   #59
nemoš imati menstruaciju i bit trudna, ali možeš krvariti iz preko nekoliko razloga i biti trudna.
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 19:37   #60
Quote:
MariaDelMar kaže: Pogledaj post
čitam i ne vjerujem - koje neki ljudi imaju sreće, doguraju do 18.-tog tjedna, a da ni ne znaju da su trudni.
ja sam do tada već bila na 3-4 kontrole, krvarila, strogo mirovala, razbijala glavu s eventualnom amniocentezom, doznala da imam stretokok i ureaplazmu...

a šta reći... tko je sretan, ni u hali nije gladan...
ja sam dogurala skoro do 8 tjedna a da nisam znala da sam trudna..

eto ima nas svakakvih...

ja sam nemajka onda ?
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.