Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2010., 23:03   #2281
na kraju moje knjige ''preobraženja'' ima 10-ak stranica na kojima su razni pisci i neki drugi likovi komentirali šimićevu poeziju, stil, način i sve ostalo. i da se ubost koja pametna rečenica. tako da mislin da bi tribalo nać koji osvrt na njegova djela i malo to vidit pročitat i napisat nešto svoje uz malu pomoć tog.
jebiga zajebani su ti pjesmuljci, ali dobro je šta je sve na isti kalup.
a valjda neće bit šimić.
iako ako ne bude na eseju, ne gine nam u interpretativnom...nekako iman osjećaj za feeling
__________________
You need nothing to be happy, but you need something to be sad.
Grozdana Gliser is offline  
Old 23.01.2010., 23:03   #2282
btw jel itko naručiva priko neta onaj piskačev priručnik kako napisat esej na državnoj? za koliko to dođe?
__________________
You need nothing to be happy, but you need something to be sad.
Grozdana Gliser is offline  
Old 24.01.2010., 02:14   #2283
glupo pitanje.. jako glupo al bolje da točno napišem nego se zajebem
prilikom registracije u kolumnu ADRESA pišem ono što mi u osobnoj piše pod prebivalište ili da napišem adresu u zg, gdje želim da mi dolaze podatci i ostalo?
__________________
~The shit I have to put up with...~
Polarna is offline  
Old 24.01.2010., 02:21   #2284
Ono s osobne.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 24.01.2010., 03:45   #2285
hvala!
__________________
~The shit I have to put up with...~
Polarna is offline  
Old 24.01.2010., 03:47   #2286
btw, što znači ako je matematika obavezni, B kategorija, a vrednuje se 0 %? kao u slučaju edukacijsko-rehabilitacijskog u zg-u. moraš proć matematiku, ali ne dobivaš bodove na to? erm... lol
__________________
~The shit I have to put up with...~
Polarna is offline  
Old 24.01.2010., 11:11   #2287
Quote:
Grozdana Gliser kaže: Pogledaj post
btw jel itko naručiva priko neta onaj piskačev priručnik kako napisat esej na državnoj? za koliko to dođe?
ja narucila u petak,a valjda bu u pon,uto. pa da vidimo kaj ima korisno.
vanille is offline  
Old 24.01.2010., 11:14   #2288
Ima li netko da polaze pripreme i materijale iz matke,hr il eng onak primjeri za ucit?
vanille is offline  
Old 24.01.2010., 11:32   #2289
Quote:
Polarna kaže: Pogledaj post
btw, što znači ako je matematika obavezni, B kategorija, a vrednuje se 0 %? kao u slučaju edukacijsko-rehabilitacijskog u zg-u. moraš proć matematiku, ali ne dobivaš bodove na to? erm... lol

Upravo to
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Old 24.01.2010., 14:19   #2290
Quote:
Polarna kaže: Pogledaj post
btw, što znači ako je matematika obavezni, B kategorija, a vrednuje se 0 %? kao u slučaju edukacijsko-rehabilitacijskog u zg-u. moraš proć matematiku, ali ne dobivaš bodove na to? erm... lol
meni su na info telefonu rekli da se na to ne mora ni izlaziti ni polagati...ako si stariji od 24
vikky is offline  
Old 24.01.2010., 15:40   #2291
Ja još nisam poslao dokumente. Ja više onako radim stvari u zadnji čas. Poslat ću sutra, mislim. Sve pet. Prije 31. je tako da sve štima, right?
OhYeah is offline  
Old 24.01.2010., 17:26   #2292
Da, right!

Kako vam ide matematika?
Ja sam danas malo radio B razinu i osim povremenog zajeba kod promjene minusa u plus, dosta mi dobro ide. Nadam se da ce biti isti takvi zadaci i na maturi.
Zek0slav is offline  
Old 24.01.2010., 17:56   #2293
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
meni su na info telefonu rekli da se na to ne mora ni izlaziti ni polagati...ako si stariji od 24
Ne mora se izlaziti ako tvoj studij to ne zahtijeva ako si stariji maturant (znači može biti i da si prošle godine maturirao), samo maturanti 2009/2010 godine moraju sve polagat.
rainy is offline  
Old 24.01.2010., 18:41   #2294
Zaboravio sam pitati:

Kako je najbolje poslagati fakultete? To jest kojim redoslijedom da budu poredani u postani-student?
Zek0slav is offline  
Old 24.01.2010., 18:54   #2295
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Zaboravio sam pitati:

Kako je najbolje poslagati fakultete? To jest kojim redoslijedom da budu poredani u postani-student?
Ono što ti je prvi izbor stavi na prvo mjesto, ono što najmanje od svega želiš na zadnje, a sve ostalo poslaži između te dvije krajnosti. Naime, ako prijaviš 6 fakulteta i ostvariš pravo upisa na onaj na 4. mjestu, te ako potvrdiš upis na taj faks koji je na 4. mjestu, automatski se briše tvoj rezultat, tj., mičeš se sa liste onih fakulteta koji su ti na 5. i 6. mjestu, a još imaš mogućnost upasti na svaki faks koji je iznad 4. mjesta ukoliko se pomakne crta.

Nadam se da si shvatio ovu Miroslava K. dostojnu rečenicu
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is offline  
Old 24.01.2010., 19:00   #2296
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Da, right!

Kako vam ide matematika?
Ja sam danas malo radio B razinu i osim povremenog zajeba kod promjene minusa u plus, dosta mi dobro ide. Nadam se da ce biti isti takvi zadaci i na maturi.
Nisam još počeo. Ima vremena. Right?
OhYeah is offline  
Old 24.01.2010., 19:41   #2297
Nama je rkao prof. na pripremama da će iz Matematike biti 40 zadataka, pa kako ćemo to stići riješiti?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 24.01.2010., 20:01   #2298
Quote:
Alpagueur kaže: Pogledaj post
Ono što ti je prvi izbor stavi na prvo mjesto, ono što najmanje od svega želiš na zadnje, a sve ostalo poslaži između te dvije krajnosti. Naime, ako prijaviš 6 fakulteta i ostvariš pravo upisa na onaj na 4. mjestu, te ako potvrdiš upis na taj faks koji je na 4. mjestu, automatski se briše tvoj rezultat, tj., mičeš se sa liste onih fakulteta koji su ti na 5. i 6. mjestu, a još imaš mogućnost upasti na svaki faks koji je iznad 4. mjesta ukoliko se pomakne crta.

Nadam se da si shvatio ovu Miroslava K. dostojnu rečenicu
Aha!
A ja sam mislio da jednom kada potvrdis upis, da na taj fax ides, bez obzira da li kasnije vidis da ima mjesta na necem drugome sto si zelio. Hvala, jedna briga manje!


Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
Nama je rkao prof. na pripremama da će iz Matematike biti 40 zadataka, pa kako ćemo to stići riješiti?
Ako ce zadaci biti ista slicni onima iz oglednih, imati ces vremena otici doma na rucak, popiti kavicu i vratiti se, a ispit jos nece biti gotov.
Zek0slav is offline  
Old 24.01.2010., 20:18   #2299
Evo i ja prijavila sve... Sutra šaljem papire.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Old 24.01.2010., 20:20   #2300
GRESKA!
Zek0slav is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:29.