Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2010., 21:28   #41
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
a gdje ima ta krema za kupiti? u ljekarnama ili..?
i da,ovaj L oerbolariom pekmez,jel se to zove bas pekmez ili..?
Koliko ja znam L'erbolario ima samo u ljekarnama (mozda i neke parfumerije drze, stvarno ne znam)

Pitaj tete u ljekarni pekmez, znat ce one o cemu pricas al evo ti slikica na ovom linku i puni naziv http://www.lillanatura.com/erbolario...iunguento.html

ja se ne trudim zapantit ovi naziv, nego pitam pekmez a i znam kako kutijica izgleda pa mi ne mogu uvalit krivi proizvod.

a evo ovde i ova kremica o kojoj sam pisala : http://www.lillanatura.com/erbolario...leratrice.html
SuperGirl's Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 08:54   #42
Quote:
SuperGirl's Cat kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam L'erbolario ima samo u ljekarnama (mozda i neke parfumerije drze, stvarno ne znam)

Pitaj tete u ljekarni pekmez, znat ce one o cemu pricas al evo ti slikica na ovom linku i puni naziv http://www.lillanatura.com/erbolario...iunguento.html

ja se ne trudim zapantit ovi naziv, nego pitam pekmez a i znam kako kutijica izgleda pa mi ne mogu uvalit krivi proizvod.

a evo ovde i ova kremica o kojoj sam pisala : http://www.lillanatura.com/erbolario...leratrice.html
hvala..
budem potrazila bas,iako sumnjam da cu je naci jer ni onu attivu bronz nisam nasla ni u jednoj ljekarni u osijeku..
a sta je tebi bolje? pekmez ili ova kremica,od cega si brze tamnila?
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 10:07   #43
meni je kremica bolja od pekmeza jer se lakse upije u kozu pa nemam filing masnog sloja na kozi.
Brze sam tamnila s kremom (ili ja umisljam).

ne znam jel u redu da ovdje "reklamiram" ljekarne al evo ti link Prima Pharme (kod njih najcesce kupujem jer su mi odma kraj kuce, mada se neke proizvode da nac jeftinije u drugim ljekarnama!!!)

Imaju podruznicu u Osijeku:
http://www.primapharme.hr/osijek.asp

A ako ni tamo ne uspijes nac (ne znam jel im isti asortiman u svim gradovima) jedino mi pada na pamet da zamolis nekog iz Zg da ti kupi
SuperGirl's Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 13:45   #44
Quote:
SuperGirl's Cat kaže: Pogledaj post
meni je kremica bolja od pekmeza jer se lakse upije u kozu pa nemam filing masnog sloja na kozi.
Brze sam tamnila s kremom (ili ja umisljam).

ne znam jel u redu da ovdje "reklamiram" ljekarne al evo ti link Prima Pharme (kod njih najcesce kupujem jer su mi odma kraj kuce, mada se neke proizvode da nac jeftinije u drugim ljekarnama!!!)

Imaju podruznicu u Osijeku:
http://www.primapharme.hr/osijek.asp

A ako ni tamo ne uspijes nac (ne znam jel im isti asortiman u svim gradovima) jedino mi pada na pamet da zamolis nekog iz Zg da ti kupi
hvala ti puno..otici cu pogledati..nadam se da ce je imati,jer onu attivu bronze nisu ni oni imali!
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 12:36   #45
u osijeku l'erbolario pekmez imaju svakako u ljekarni preko puta katedrale i u onoj na uglu prema kružnom toku (preko puta užarije)... vidjela sam u četvrak...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 17:10   #46
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Nisam imala mira i probala sam kako djeluje Fake bake losion za samotamnjenje....

Sve u svemu odličan preparat, može se s njim i lice mazati i sad kad sam ovo isprobala nema šanse koristiti išta drugo. Mislim da je i taj xen tan ista stvar kao i ovo s time da je on i dosta skuplji.
može sličica? ima ih više na e-bayu. napiši malo više detalja kako ti djeluje na lice. meni faca preko ljeta redovito svjetlija par nijansi. jel' začepljuje pore? masti kožu?
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 12:43   #47
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
ja sam prošle god za samo tjedan dana na moru potamnila kao kad sam obično 3 tj. svi su bili totalno začuđeni jer inače i ne primam baš boju. koristila sam iz dm-a eveline bronze accelerator. i koštao je samo oko 30 kn i preodličan je
Quote:
"mala" kaže: Pogledaj post
jel se moze taj accelerator stavljati na lice ili je namijenjem samo za tijelo, tj. jesi li ga ti stavljala po licu????
Mene isto ovo zanima
Da li masti lice?


Ps. Da li znate za neki proizvod poslije sunčanja, iz dma, da produljuje trajanje boje?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 13:01   #48
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
savršenstvo od proizvoda

preporučila sam taj pekmez mnogima i sve osobe (babe ) su bile oduševljene osim jedne koja je skoro kao albino. mada, čak je i onda dosta potamnila s obzirom na svoje mogućnosti bez pekmeza. ja sam jako bljedunjava i prirodno plava, prvo se nekoliko dana mažem sa malo većim faktorima da dobijem nekakvu bazu, a onda krećem na magični pekmez
Quote:
SuperGirl's Cat kaže: Pogledaj post
odlican proizvod

Ako volite L'erbolario proizvode super je i Crema solare acceleratrice d'abbronzatura all'olio di jojoba (spf 15)

Meni je cak bolja od pekmeza
Meni su odlični svi L'Erbolario proizvodi, a pogotovo dva gore linkana.

Redovito kupujem njihov pekmez, već par godina i prezadovoljna sam.
Inače sam tamne puti i brzo pocrnim, ali volim njihov pekmez jer mi je nakon sunčanja s njim koža nekako ljepšeg tona i miris pekmeza mi je super.

BTW, od jeftinijih proizvoda preporučam Avon kremu s mrkvom. Isto pospješuje tamnjenje i dobra je, ali je treba dobro i jednolično razmazati jer inače jače potamne dijelovi koji su jače namazani.

Uz kreme, nije loše piti i Bevital sun ili nešto slično.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 14:17   #49
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
može sličica? ima ih više na e-bayu. napiši malo više detalja kako ti djeluje na lice. meni faca preko ljeta redovito svjetlija par nijansi. jel' začepljuje pore? masti kožu?
Evo ovaj

http://cgi.ebay.co.uk/Fake-Bake-Self...item1e5bf013e1

Ja se još nisam s njim kompletno namazala, čekam prvo kupanje, nadam se da će biti ubrzo. Samo sam se namazala od koljena do gornjeg dijela bedre, da vidim kako se ponaša oko košćatijeg dijela nogu i mogu reći da nema ni znaka narančastoj boji. Lice nisam mazala, ali budem kad i kompletno tijelo. Ali sam vidjela lice od muževe rodice iz usa od koje sam i čula za ovu stvar, za koju je ona rekla da je najbolja. Ako to koristi godinama znači da je zadovoljna. Meni je nedavno muž donio iz usa jednu bocu, a drugu sam bocu naručila sa Fragrancedirecta i gledam, sve su ih prodali a kupila sam za 100-njak kuna.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 13:55   #50
jel taj l erobolario pekmez moze i za solarij?
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 09:46   #51
bioastin

jel ima itko iskustva s bioastin algama?
imaju 10X snažnije djelovanje od beta-karotena, pa me zanima jel itko to uzima?
TheGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 09:48   #52
ja sam inace svjetlije puti.....i kad pocrnim to je malo.....
st. tropez je imao prezentaciju u Splitu....i ostavili su mi nekoliko proizvoda za samotamnjenje.....moram vam reci da su odlicni...daju za 2...3 nijanse tamniju boju, u sebi imaju parfem i hidratiziraju kozu....
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 16:21   #53
kupila neki sundance maslac za solarij,probao netko?
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 17:23   #54
lerbolario lodi iliti marmeladu sam koristila ljetos..Sad kad gledam fotografije čini mi se da sam bila preškurako crnkinja
Ovo što spominjete orah,ne ide jezgra oraha nego samo kora,stvar je u kori
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 21:13   #55
Quote:
mateja122 kaže: Pogledaj post
kupila neki sundance maslac za solarij,probao netko?
ja ga imam,smrdi do bola,po pečenom mesu

ali sam zadovoljna,hidratizira i imam osjećaj da pojačava efekt
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 19:19   #56
ahahhah meni ne smrdi..meni mirisi po kokosu
I da,kontam da ubrzava tamnjenje..
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 12:08   #57
evo ja jučer nakon puuno proučavanja sastava raznoraznih kremica u DM-u našla jednu koja ima sastav od kakao maslaca,ulja mrkve i marelice te betakarotenom..od CLASSICA je,košta mislim oko 40 kunića...e sad jučer se tek počela mazat sa njome,pa ću vidjeti,inače koristim redovito solarij,ali jako teško tamnim pa se nadam da će ova kremica malo to pospješiti...samo što smrdi ko sam vrag...
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 13:29   #58
Quote:
nimfa79 kaže: Pogledaj post
evo ja jučer nakon puuno proučavanja sastava raznoraznih kremica u DM-u našla jednu koja ima sastav od kakao maslaca,ulja mrkve i marelice te betakarotenom..od CLASSICA je,košta mislim oko 40 kunića...e sad jučer se tek počela mazat sa njome,pa ću vidjeti,inače koristim redovito solarij,ali jako teško tamnim pa se nadam da će ova kremica malo to pospješiti...samo što smrdi ko sam vrag...
koju kremu?
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 13:40   #59
od CLASSICA je,ovdje u zagrebačkom DM-u je složena odmah ispod Guam blata....onak ima dosta kremica od njih,nije neka razvikana marka,ali evo od svih krema koje sam gledala u DM-u jednio sam tu spijela pronaći da u sastavu imaa kakao maslac,ule od mrkve i marelice i betakaroten
nimfa79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 22:46   #60
estee, nasla sam ovaj proizvod na ova dva sajta, potpuno drugacije pakiranje. malo sam zbunjena http://www.feelunique.com/p/Fake-Bak...Dry-Skin-113ml i http://www.fragrancedirect.co.uk/Fak...sG2VKi6A%3D%3D
uzela bi ovaj na fragranceu jer je jeftiniji, ali moze li to bit laznjak?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.