Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2010., 00:34   #61
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
estee, nasla sam ovaj proizvod na ova dva sajta, potpuno drugacije pakiranje. malo sam zbunjena http://www.feelunique.com/p/Fake-Bak...Dry-Skin-113ml i http://www.fragrancedirect.co.uk/Fak...sG2VKi6A%3D%3D
uzela bi ovaj na fragranceu jer je jeftiniji, ali moze li to bit laznjak?
Ne mora značiti, možda su promijenili ambalažu. Ja sam dobila fake bake lotion sa FD-a u potpuno drugom pakiranju, na pumpicu, unutra losion isti kao i ovaj iz Amerike, pa pretpostavljam da je druga ambalaža.

Pazi ovaj maslac ti je samo za hidrataciju, to nije za samotamnjenje.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 12:05   #62
kak nije, pa pise i na jednom i na drugom self-tan? samo za suhu kozu...
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 21:43   #63
Quote:
bublica28 kaže: Pogledaj post
ja sam inace svjetlije puti.....i kad pocrnim to je malo.....
st. tropez je imao prezentaciju u Splitu....i ostavili su mi nekoliko proizvoda za samotamnjenje.....moram vam reci da su odlicni...daju za 2...3 nijanse tamniju boju, u sebi imaju parfem i hidratiziraju kozu....
A to se onda može kupiti kod nas ???
Deni.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 22:51   #64
Quote:
SuperGirl's Cat kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam L'erbolario ima samo u ljekarnama (mozda i neke parfumerije drze, stvarno ne znam)

Pitaj tete u ljekarni pekmez, znat ce one o cemu pricas al evo ti slikica na ovom linku i puni naziv http://www.lillanatura.com/erbolario...iunguento.html

ja se ne trudim zapantit ovi naziv, nego pitam pekmez a i znam kako kutijica izgleda pa mi ne mogu uvalit krivi proizvod.

a evo ovde i ova kremica o kojoj sam pisala : http://www.lillanatura.com/erbolario...leratrice.html
samo da pitam,onda kad se namaze kremom tom nemoram jos stavljat dodatno kremu s faktorom,jel da? jer to mi se čini ful praktično onda, 2 u 1! a koliko košta?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 01:37   #65
Quote:
Shiney kaže: Pogledaj post
samo da pitam,onda kad se namaze kremom tom nemoram jos stavljat dodatno kremu s faktorom,jel da? jer to mi se čini ful praktično onda, 2 u 1! a koliko košta?
ne treba ti dodatna krema pošto ta s jojobom ima faktor 15.
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:04   #66
LJETO NAM SE VRATILO

Booook curke i svi koji se tak osjećaju
Bliži se ljeto,a ja bijela ko svježi sir,zanima me da li postoje kakve DOBRE kreme za brže tamnjenje,koristila sam "attive bronze" i nije mi se pokazala baš nešto....čula sam za neku "marmeladu" pa me zanimaju iskustva...
d-u-nj-a is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 21:39   #67
kupila Crema solare acceleratrice d'abbronzatura all'olio di jojoba (spf 15), javim rezultate,jer sutra plažaaaaaaaaaaaaaa
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 11:03   #68
Quote:
*b_r_i_n_e_t_a* kaže: Pogledaj post
cure jel ima koja od vas kakva iskustva s beta karoten tabletama?koje su najbolje i kakav je učinak?jel smanjuju nastajanje madeža i pjegica?
evo ja pijem konstantno beta karoten od dietpharma, a inace sam svijetlije puti

nije lose, samo sto ga prije moras poceti pit, znaci mjesec i pol prije izlaganja suncu...
Quote:
prirodni beta- i alfa-karoten + C + E za zaštitu kože od sunčevog zračenja te za brže tamnjenje kože

Zadnje uređivanje Bubica30 : 12.06.2010. at 11:04. Reason: krivo napisala
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 11:07   #69
Quote:
Deni.m kaže: Pogledaj post
A to se onda može kupiti kod nas ???
ne nema tog kod nas, mam ih ja nekoliko za prodaju

pjena za samotamnjenje i krema za samotamnjenje
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 18:21   #70
mene zanima koliko kosta ta marmelada, bas ste ma sad zainteresirale za nju, mislila sam si prvo napraviti ovo sa orahom, mrkvom i maslinovim, ali po pricanju mi se cini marmelada bolja.
ma sad ni sama neznam sto je bolje, jel ima koja curka da je isprobala oboje pa da mi kaze koje je bolje?
mackiaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 21:00   #71
Quote:
mackiaaaa kaže: Pogledaj post
mene zanima koliko kosta ta marmelada, bas ste ma sad zainteresirale za nju, mislila sam si prvo napraviti ovo sa orahom, mrkvom i maslinovim, ali po pricanju mi se cini marmelada bolja.
ma sad ni sama neznam sto je bolje, jel ima koja curka da je isprobala oboje pa da mi kaze koje je bolje?
Meni je bolja ta smjesa od orasa, marmelada mi nije imala nikakvog učinka. I ona ti dođe oko 100 -tinjak kuna. Ja sam svjetlije puti i na moru sam iza 16 sati i to sa orasima mi je koliko toliko utjecalo na moju skromnu boju, a marmelada ništa.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 00:24   #72
ma mene brzo hvata suce, samo moram pripazit 2-3 dana da nepocrvenim i onda kad me uhvati mogu do mile volje, ali mislim da cu onda isprobat prvo ovo sa orasima ak nista drugo manje me kosta nego marmelada, hvala na odgovoru
mackiaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 10:56   #73
Quote:
mackiaaaa kaže: Pogledaj post
ma mene brzo hvata suce, samo moram pripazit 2-3 dana da nepocrvenim i onda kad me uhvati mogu do mile volje, ali mislim da cu onda isprobat prvo ovo sa orasima ak nista drugo manje me kosta nego marmelada, hvala na odgovoru
Onda probaj ovo, samo da te podsjetim u maslonovo ulje se stavljaju zeleni orasi koji puste tu crnu boju. Ulje ti kasnije bude crno kao nafta .
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 12:07   #74
Quote:
d-u-nj-a kaže: Pogledaj post
Booook curke i svi koji se tak osjećaju
Bliži se ljeto,a ja bijela ko svježi sir,zanima me da li postoje kakve DOBRE kreme za brže tamnjenje,koristila sam "attive bronze" i nije mi se pokazala baš nešto....čula sam za neku "marmeladu" pa me zanimaju iskustva...
Marmelada, naravno

Quote:
mackiaaaa kaže: Pogledaj post
mene zanima koliko kosta ta marmelada, bas ste ma sad zainteresirale za nju, mislila sam si prvo napraviti ovo sa orahom, mrkvom i maslinovim, ali po pricanju mi se cini marmelada bolja.
ma sad ni sama neznam sto je bolje, jel ima koja curka da je isprobala oboje pa da mi kaze koje je bolje?
Cijena joj je nekih 105kn, bar u mojoj ljekarni (Split)
Ne znam kako je to sa orahom, al cula sam i za to dosta pohvala. Sta se marmelade tice, meni je ona savrsena al imaj na umu da prve pute kad se izlazes suncu se prvo namazes nekim faktorom pa onda povise marmeladom. Ipak ona nema zastitni faktor
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 15:41   #75
Beta karoten kapsule, 2.5eura u dm-u, 40 kapsula Najlakse i najbolji efekti, uz jedenje mrkve svaki dan (ne previse) i ostalih namirnica koje sadrze vitamin A
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 00:01   #76
znam da se moraju zeleni orasi stavljat, danas ih bas nabavila, sutra cu sve skupa smuckat i onda se nadam da cu za vikend se ic malo suncat na koranu. javim vam dal ce me se boja uhvatit jace neg inace
mackiaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 08:59   #77
curke imate i od olivala ulje za suncanje sa maslinovim uljem i kakao maslom...
ja prezadovoljnaa
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 10:49   #78
di se mogu nac ti zeleni orasi?
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 17:35   #79
u svakom dvoristu di rastu orasi hehhe, salim se, al zbilja je tako, ja sam ih od susjede uzela, a ovako neznam di bi ih kupila, jer to su u principu normalni orasi, samo sto su jos tako zeleni i mekani jer jos nisu sazreli da im se napravi ona ljuska.
mackiaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 21:10   #80
Quote:
bublica28 kaže: Pogledaj post
curke imate i od olivala ulje za suncanje sa maslinovim uljem i kakao maslom...
ja prezadovoljnaa
koliko šuške?
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.