Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2011., 14:01   #41
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
uff pročitao sam sve,bogami će biti dobro !nego zna l ise tko glumi Nikšu,jeli Stefan?
što se tiče Jelene Februar,zaposlila je kumu u seriji (Petra Dugandžić)
Da, Štefek je Nikša

Pa naravno, kad je niko drugi neće zaposlit
Zgčanka is offline  
Old 10.09.2011., 16:02   #42
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Pa naravno, kad je niko drugi neće zaposlit
pa i nije ona tak loša... ona i Barbara Nola su baš fora tak skupa u seriji...
i ovak kod nas sve ide preko veze, ovo je posve očekivano...
anđeo tame is offline  
Old 10.09.2011., 16:03   #43
jedva čekam Štefeka <3,još da njegova draga dođe
silas2012 is offline  
Old 10.09.2011., 16:42   #44
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
pa i nije ona tak loša... ona i Barbara Nola su baš fora tak skupa u seriji...
i ovak kod nas sve ide preko veze, ovo je posve očekivano...
Pa iskreno,meni i nije neka glumica...mislim da sam već prije negdje rekla da mi djeluje ko onaj tip glumice koja može odglumit samo takve uloge...ne kažem da je ovdje konkretno loša, dapače, al mislim da je to njen domet...
Ne pamtim da sam je vidjela ili čula za nju bilo gdje drugdje osim u sapunicama u kojima svoje prste ima Februarka
Zgčanka is offline  
Old 10.09.2011., 17:27   #45
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Pa iskreno,meni i nije neka glumica...mislim da sam već prije negdje rekla da mi djeluje ko onaj tip glumice koja može odglumit samo takve uloge...ne kažem da je ovdje konkretno loša, dapače, al mislim da je to njen domet...
Ne pamtim da sam je vidjela ili čula za nju bilo gdje drugdje osim u sapunicama u kojima svoje prste ima Februarka
kako god... meni je samo važno da mi paše u seriju i da mi ne kvari doživljaj... za sve ostalo me briga...
anđeo tame is offline  
Old 10.09.2011., 17:49   #46
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
kako god... meni je samo važno da mi paše u seriju i da mi ne kvari doživljaj... za sve ostalo me briga...
Ok, da
Zgčanka is offline  
Old 10.09.2011., 18:10   #47
Gdje ste to sve procitali sto ce biti da i ja budem u toku i da se pripremim na sve te dogadjaje?
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Old 10.09.2011., 18:18   #48
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Gdje ste to sve procitali sto ce biti da i ja budem u toku i da se pripremim na sve te dogadjaje?
Pogledaj si prijašnje postove ovdje, mislim da je negdje Nicole stavila link...inače ti je to neka bosanska telka stavila
Zgčanka is offline  
Old 10.09.2011., 18:34   #49
Hvala ti procitala sam bit ce svasta

A Nelina sudbina je najbolja ostat ce bez svega i morat ce se vratiti majci
koju je odbacila

Ne vjerujem da ce biti dugo razdvojeni i kako kazete naganjat ce je i moliti da mu se vrati bit ce tu odlicnih scena
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is offline  
Old 10.09.2011., 22:55   #50
Jel' zna netko možda jel' i ove epizode koje sad snimaju, snimaju i dalje u Lovranu?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 11.09.2011., 01:57   #51
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jel' zna netko možda jel' i ove epizode koje sad snimaju, snimaju i dalje u Lovranu?
Koliko sam shvatila, sad su u Zagrebu i bit će neko vrijeme...pročitala sma negdje da je Pinčićka unajmila stan u Zgu tak da...

Dobro da nisu u Lovranu, ne bi mene fax vidio da jesu
Zgčanka is offline  
Old 11.09.2011., 21:56   #52
zna li netko detaljnije kako će sve teči i da li će biti dugo razdvojeni i hoće li na kraju biti skupa ili je možda jelena veljača priredila drugačiji scenarij?
lara&jaša is offline  
Old 11.09.2011., 23:10   #53
Quote:
lara&jaša kaže: Pogledaj post
zna li netko detaljnije kako će sve teči i da li će biti dugo razdvojeni i hoće li na kraju biti skupa ili je možda jelena veljača priredila drugačiji scenarij?
Sad sam baš čitala njene kolumne u Jutarnjem i skužila da je ženska nepopravljivi romantičar, tj. sama je to rekla, tak da sam 100% ziher da će na kraju bit zajedno...sve osim toga
Zgčanka is offline  
Old 11.09.2011., 23:27   #54
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Sad sam baš čitala njene kolumne u Jutarnjem i skužila da je ženska nepopravljivi romantičar, tj. sama je to rekla, tak da sam 100% ziher da će na kraju bit zajedno...sve osim toga
super... i ja sam čitala da je sama rekla da je ovo jedna bezvremenska ljubavna priča, bajkovita i da sama sebi često postavlja pitanje može li prava ljubav čekati zauvijek, a budući da je romantična duša valjda može a i ovo je ipak sapunica...
lara&jaša is offline  
Old 12.09.2011., 01:30   #55
Ma očito je da su s ovim pucali visoko - prodana u 17 zemalja, prilozi o seriji u Dnevniku, Sceni, In Magazinu, Red Carpetu itd. Fkt bi onda bio totalni promašaj razdvojit glavne likove... A i nije to Santa Barbara ili Zabranjena ljubav koje nemaju kraja pa onda možeš radit s likovima kaj god hoćeš

Uh,zkj nigdje nema kaj će se dalje događat osim onoga kaj smo već pročitali?? Još me onda ubijaju polako s ovim da nema serije petkom
Zgčanka is offline  
Old 12.09.2011., 09:06   #56
da, u pravu si. druga stvar kad se serija snima u nedogled, ali ovdje ima određeni broj nastavaka tako da...
po onome što smo pročitali stavlja se naglasak da će oni čeznuti jedno za drugim... jedino što bi moglo biti loše je ako hercega maknu na određeno vrijeme iz serije i ako će dugo biti razdvojeni..
lara&jaša is offline  
Old 12.09.2011., 11:54   #57
Quote:
lara&jaša kaže: Pogledaj post
negdje sam pročitala nešto o carmen i piše kao da je ona vidovnjakinja i da svima može predvidjeti budućnost i povezala sam to sa drugom epizodm di je galata lari.. tad joj je rekla da je sretnica jer ne pronađu sve žene sreću u ljubavi, a kasnije joj je rekla da će biti sreće, ali i suza, tak da je to možda ključna stvar o kojoj pričamo... znači, kao u svakoj pravoj sapunici bit će svačega, ali ljubav će na kraju pobijediti barem se nadajmo
E da, kaj se tiče Karmen...pa ona će nju primit kod sebe kad ova sazna da je trudna, tak sam nekaj pročitala...to je ono "Kad dođe vrijeme potraži Karmen"
Brijem da je zato i spomenula mamu...ne kao Larinu mamu, nego kao da će Lara biti mama
Zgčanka is offline  
Old 12.09.2011., 12:17   #58
Quote:
lara&jaša kaže: Pogledaj post
di si to pročitala? čekaj, zlatarevi će ju izbaciti iz kuće ili?
Ajoj, ne sjećam se više, tolko sam toga pročitala Mislim da je u opisu Karmeninog lika...nije pisalo nikaj detaljno oko toga dal će je ovi izbacit il kaj...pretpostavljam da će to bit kad Jaša "umre" ili tak nešto
Zgčanka is offline  
Old 12.09.2011., 12:48   #59
Quote:
lara&jaša kaže: Pogledaj post
nema veze... on će lažirati svoju smrt, a lara će mislit da je mrtav, jel tako?
Dada
Zgčanka is offline  
Old 12.09.2011., 20:32   #60
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
^Čitam sad ovdje opise likova, i stvarno, što će tu svega još biti.
Dobro sam pretpostavila. Kada se on vrati, ona će imati dijete i biti s drugim.
__________________
Stari post na forumu dođe kao jedan šamar.
garfield01 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.