Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2011., 19:29   #81
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
A Lara će biti s gradonačelnikovim sinom?

Pa normalno da će Jakov misliti da to dijete nije njegovo, a Nela će ga uvjeravati u to.
Mislim da nije u pitanju gradonačelnikov sin, netko novi će se pojaviti, ali nadam se da će na kraju ipak biti sa jašom
lara&jaša is offline  
Old 19.09.2011., 20:12   #82
Kolko sam ja skužila, Nela će probat spojit Laru i Danijela, tog gradonačelnikovog sinčeka, al se ona neće dat...i na kraju Nikol završi s njim, on nju nekaj sje... i zbog toga oni izgube sve pare...tu je ono klasično "razmaženo derište mora odrasti"...

Lara nakon kaj sazna da je Jakov "mrtav" se udaje za Nikšu/ Štef, a Jakov završi s Leilom ( ni meni se ne sviđa kak je gleda u spotu, plače mi s ekad to vidim), al nakon kaj se vrate u Hrvatsku shvati da je zapravo još voli
Zgčanka is offline  
Old 19.09.2011., 20:32   #83
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Kolko sam ja skužila, Nela će probat spojit Laru i Danijela, tog gradonačelnikovog sinčeka, al se ona neće dat...i na kraju Nikol završi s njim, on nju nekaj sje... i zbog toga oni izgube sve pare...tu je ono klasično "razmaženo derište mora odrasti"...

Lara nakon kaj sazna da je Jakov "mrtav" se udaje za Nikšu/ Štef, a Jakov završi s Leilom ( ni meni se ne sviđa kak je gleda u spotu, plače mi s ekad to vidim), al nakon kaj se vrate u Hrvatsku shvati da je zapravo još voli
a prije nego se vrati i shvati da ju još voli će se zaista zaljubiti u Leilu ili će biti isforsiran s njezine strane ili nešto takvo? Nekako mi baš neide u glavu da bi ju samo tako mogao prestati voljeti.. Ipak ovo što sada gledamo pokazuje previše osjećaja i ne znam... Ako je riječ o pravoj ljubavi, nema mi ovo baš nekog smisla
lara&jaša is offline  
Old 19.09.2011., 20:39   #84
Quote:
lara&jaša kaže: Pogledaj post
a prije nego se vrati i shvati da ju još voli će se zaista zaljubiti u Leilu ili će biti isforsiran s njezine strane ili nešto takvo? Nekako mi baš neide u glavu da bi ju samo tako mogao prestati voljeti.. Ipak ovo što sada gledamo pokazuje previše osjećaja i ne znam... Ako je riječ o pravoj ljubavi, nema mi ovo baš nekog smisla
Ma to sve će se događat u roku od godinu dana, on nakon kaj završi u nekom afričkom zatvoru s Leilom, još se i nasuka na nekom otoku s njom tak da nije baš preko noći...a opet, kolko sam skužila, znači nije ziher, njemu se već kad se počnu vraćat u HR počinju vraćat osjećaji za Laru...samo ne bih htjela da se oženi Leilom

A kasnije, kad skuži da je Lara udata s drugim i još ima klinca, ostaje s Leilom jer je i ona "trudna", al zapravo cijelo vrijeme voli Laru, ko i ona njega...jbg, treba popunit 160 epizoda
Zgčanka is offline  
Old 19.09.2011., 20:42   #85
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Ma to sve će se događat u roku od godinu dana, on nakon kaj završi u nekom afričkom zatvoru s Leilom, još se i nasuka na nekom otoku s njom tak da nije baš preko noći...a opet, kolko sam skužila, znači nije ziher, njemu se već kad se počnu vraćat u HR počinju vraćat osjećaji za Laru...samo ne bih htjela da se oženi Leilom

A kasnije, kad skuži da je Lara udata s drugim i još ima klinca, ostaje s Leilom jer je i ona "trudna", al zapravo cijelo vrijeme voli Laru, ko i ona njega...jbg, treba popunit 160 epizoda
joooj. a ozenit ce se, jel nisi gledala u spotu onu scenu, on u ovoj mornarskoj uniformi, a ona s cvijecem u bijeloj haljini ide prema njemu???
necuuuuuu
i kako njemu nitko nece rec da je larino dijete njegovo ili? i jos najbolje da mu i leila rodi dijete....
a sapunica znam! i rekla sam da cu gledat samo prvih dvadeset epizoda jer mi je herceg zgodan, a sad sam se navukla
anna_maria is offline  
Old 19.09.2011., 20:44   #86
Ma neće se zaljubiti u neke druge...više je to iz potrebe, po meni...Lara ostane sama s klincem, nema više zaštitu Zlatarevih jer i oni propadnu, a i Jakov je "mrtav"...i vjerojatno će se udat za Štefa samo zbog sina...

A ovaj tudum je čisto muško, sam na otoku s nekom ženskom....na to se i ja ljutim, uopće mi nije simpatična ta Leila

Neeeee, odbijam vjerovat da će s eoženit...pa nije mi jasno kak?? Pa kaj si je i on zabrijo da je mrtav, sam za sebe?? Kaaaak?? :O
Zgčanka is offline  
Old 19.09.2011., 20:45   #87
da i to što kažeš, puno je 160 epizoda.. samo sam nekako mislila da ćemo gledati pravu bajku (barem u sapunicama, kad je u realnom svijetu to nemoguće) i da će to biti prava ljubav i da će se voljeti do kraja, a ne baš zaljubiti se u druge i da će osjećaji nestati... mislim nekak mi još ide u glavu da se ona uda za drugoga jer misli da je on mrtav pa ono nada se da će ga s vremenom zavoljeti, sin joj treba oca i tak klasična priča, al on da se baš u pravom smislu riječi zaljubi u drugu to mi baš ne paše nekako...
lara&jaša is offline  
Old 19.09.2011., 20:49   #88
A ne paše ni meni, zato sad uživam dok mogu...joooooj, a ono kad iz vatre spašava Larinu sliku, predobroooo!
Zgčanka is offline  
Old 19.09.2011., 20:52   #89
a ja ipak mislim da se neće zaljubiti u nju, ona će biti stalno oko njega i pokušat će ga smotati, kako je to i tipično, ali on previše voli Laru (što se pokazalo ovim vjenčanjem, ipak ju tako nabrzinu oženi, tako sliku spašava) da bi onda samo odjednom izgubio osjećaje i onda na kraju došao i rekao da je imao avanturu... mislim da će taj njihov odnos biti nekako opravdan jer ipak je riječ o sapunici gdje on prije svega nju jako voli tak da... sve će biti dobro, nadajmo se
lara&jaša is offline  
Old 19.09.2011., 20:54   #90
a i na onim opisima likova piše da će cijelo vrijeme voljeti laru i na kraju će zbog toga leila smišljati neku osvetu tak da....
lara&jaša is offline  
Old 19.09.2011., 22:17   #91
Quote:
lara&jaša kaže: Pogledaj post
a i na onim opisima likova piše da će cijelo vrijeme voljeti laru i na kraju će zbog toga leila smišljati neku osvetu tak da....
Eto, jupi jej! Ma znala sma ja to odmah, nema šanse da Februarka napiše drugačiji kraj osim da su zajedno
Zgčanka is offline  
Old 19.09.2011., 22:55   #92
Cure moze link za taj spot ne mogu ga naci na yt-u ima ih previse.....
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Old 19.09.2011., 23:01   #93
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Cure moze link za taj spot ne mogu ga naci na yt-u ima ih previse.....
http://dnevnik.hr/showbizz/mladi_i_n...nu-pjesmu.html

anna_maria is offline  
Old 19.09.2011., 23:08   #94
Hvala ufffff bit ce svasta

Jel sam ja to dobro vidjela da Larina mama mulja s odvjetnikom Zoranom u jednoj sceni

Nazalost cini mi se da ce se ozeniti Jaksa i Leila na brodu
rastuzila sam se
bit ce to tesko gledati
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Old 19.09.2011., 23:13   #95
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Hvala ufffff bit ce svasta

Jel sam ja to dobro vidjela da Larina mama mulja s odvjetnikom Zoranom u jednoj sceni

Nazalost cini mi se da ce se ozeniti Jaksa i Leila na brodu
rastuzila sam se
bit ce to tesko gledati
To s Larinom mamom će ti bit ovaj tjedan, mislim...ili poečtak idućeg...i to će on nju naganjat Nela, in your face!

Ja ne bi da se ženeeeeeee...fkt me stisne u želucu kad to vidim...i ono kad joj on prilazi...neeeeeee....ti pogledi su samo za Laru
Zgčanka is offline  
Old 19.09.2011., 23:19   #96
ovaj spot mi je super napravljen... baš mi se dopal jako...
ali ona ženska koja se bude spetljala s Jakovom mi se nikak ne sviđa, nije mi lijepa...
možda promijenim mišljenje kad ju konačno vidim u seriji...
anđeo tame is offline  
Old 19.09.2011., 23:28   #97
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
ovaj spot mi je super napravljen... baš mi se dopal jako...
ali ona ženska koja se bude spetljala s Jakovom mi se nikak ne sviđa, nije mi lijepa...
možda promijenim mišljenje kad ju konačno vidim u seriji...
Ma kaj je najgore, meni je ženska fkt lijepa, al radije bi da se ne pojavljuje...

Ajme ne vjerujem kolko sam se navukla, sram me...
Zgčanka is offline  
Old 19.09.2011., 23:34   #98
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Ma kaj je najgore, meni je ženska fkt lijepa, al radije bi da se ne pojavljuje...

Ajme ne vjerujem kolko sam se navukla, sram me...
kod mene je obrnuto... čitava ta situacija s njom, to kaj se bude Jakov s njom spetljao me uopće ne dira nekak, više me muči to kaj mi ženska nije lijepa...
vidla sam ju samo u ovom spotu i na uvodnoj špici, pa se nadam da je ženska ipak puno ljepša nego kaj sam dobila dojam...
anđeo tame is offline  
Old 19.09.2011., 23:55   #99
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
kod mene je obrnuto... čitava ta situacija s njom, to kaj se bude Jakov s njom spetljao me uopće ne dira nekak, više me muči to kaj mi ženska nije lijepa...
vidla sam ju samo u ovom spotu i na uvodnoj špici, pa se nadam da je ženska ipak puno ljepša nego kaj sam dobila dojam...
Nezz, bumo vidli
Zgčanka is offline  
Old 20.09.2011., 00:53   #100
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Ma kaj je najgore, meni je ženska fkt lijepa, al radije bi da se ne pojavljuje...

Ajme ne vjerujem kolko sam se navukla, sram me...
potpis!! i ja se totalno navukla, cijelu vecer o seriji razmisljam i vrtim spot

meni je isto prelijepa zenska, inace je srpska glumica kao da nema nasih dovoljno lijepih.

nego, gledajuci spot po n-ti put palo mi na pamet, buduci da se ovi nisu vjencali u crkvi da nas to mozda ceka na kraju serije... za 10 mjeseci tek!! uff
anna_maria is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:42.