Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2010., 17:22   #1
Softver za bolje performanse

Postoji li neki best of program za brži rad računara...

znači...da otklanja sve greške u njemu...i naravno sve što ide uz to...

probao sam tune up 2010...ali mislim da postoji nešto bolje od ovog...

pa ako postoji šta je to...
legur is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 18:28   #2
Htio sam ti predložiti TuneUp 2010 meni radi super i drži PC u optimalnom stanju.

Možda bi trebao naći neki tutorial za disable-anje Windows servisa, tu uvijek možeš dobiti nešto malo na brzini, samo oprezno sa servisima, neke nikako ne smiješ trajno isključiti.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 18:28   #3
Quote:
legur kaže: Pogledaj post
Postoji li neki best of program za brži rad računara...

znači...da otklanja sve greške u njemu...i naravno sve što ide uz to...

probao sam tune up 2010...ali mislim da postoji nešto bolje od ovog...

pa ako postoji šta je to...
Vit_Registry_Fix_Pro_10.0.0.2 sastoji se od sljedećih komponenti:

Vit Disk Cleaner, Vit Registry Fix, Vit Registry Optimizer, Vit StartUP Manager, Vit Registry Backup i Vit Uninstall Manager. Za razliku od nekih drugih programa Vit Disk Cleaner i Vit Registry Fix ulaze duboko u sistem.....Program je veoma siguran i od kada ga koristim nisam nikada morao posegnuti za Sistem Restore....Naravno moraš se snaći za program jer je program veoma teško krekovati...
__________________
Pravim mušku djecu. Ako prvi put omanem drugi put je džabe....
Klose is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 19:33   #4
Quote:
Klose kaže: Pogledaj post
Vit_Registry_Fix_Pro_10.0.0.2 Naravno moraš se snaći za program jer je program veoma teško krekovati...
Ma da prvi link na koji sam naisao i program radi bez problema a i cjena mu je ebena 4,75$ samo meni ne stima jer nema njemacki ...
__________________
Luzifer666
Luzifer666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:25   #5
ja isto predlazem tune up...

odaberes u programu sta oces (da je bolja grafika i gore perfomanse ili obratno) i on tu onda automatski mjenja odredjene postavke da bi dobio sta zelis...
gnrrocks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 17:25   #6
Quote:
Klose kaže: Pogledaj post
Vit_Registry_Fix_Pro_10.0.0.2 sastoji se od sljedećih komponenti:

Vit Disk Cleaner, Vit Registry Fix, Vit Registry Optimizer, Vit StartUP Manager, Vit Registry Backup i Vit Uninstall Manager. Za razliku od nekih drugih programa Vit Disk Cleaner i Vit Registry Fix ulaze duboko u sistem.....Program je veoma siguran i od kada ga koristim nisam nikada morao posegnuti za Sistem Restore....Naravno moraš se snaći za program jer je program veoma teško krekovati...
probat ću taj...
legur is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 17:37   #7
Tune up je super
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 19:26   #8
Quote:
Pali_andjeo kaže: Pogledaj post
Tune up je super
Koliko opcija koristiš iz TuneUp programa.....Ima ih čini mi se dvanaest, koliko ih koristiš??
__________________
Pravim mušku djecu. Ako prvi put omanem drugi put je džabe....
Klose is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 22:17   #9
Quote:
Klose kaže: Pogledaj post
Koliko opcija koristiš iz TuneUp programa.....Ima ih čini mi se dvanaest, koliko ih koristiš??
Sto zelis reci s time,pa i ti ne koristis svaki dan Vit Disk Cleaner(TuneUp ima), Vit Registry Fix(TuneUp ima), Vit Registry Optimiz(TuneUp ima), Vit StartUP Manager(TuneUp ima), Vit Registry Backup (TuneUp nema ali to mozes direktno iz Registry-a bez ikakvog software-a) i Vit Uninstall Manager(TuneUp ima)...i imas jos mogucnost defragmentiranja HDD-a i provjeru HDD-a na greske,(ne treba ti dodatni software),vracanje izbrisanih File-ova,Shredder,Turbo Modus (koji sam podesis i koji dijeluje) Windows Desing uredjivanje,Windows Tweaks i sto bi ti vise od jednog programa meni u svakom slucaju puno bolji od Vit_Registry_Fix_Pro_10.0.0.2
__________________
Luzifer666
Luzifer666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.