Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Pogledaj rezultate ankete: La Ligu osvaja
Barcelona 27 23.68%
Sevilla 0 0%
Atletico Madrid 9 7.89%
Valencia 4 3.51%
Athletic Bilbao 1 0.88%
Real Madrid 56 49.12%
Girona 8 7.02%
Boli me kujac, žena/cura mi ne da da pratim 9 7.89%
Glasovatelji: 114. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 23:00   #41
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
dodatni biser je ovaj pacijent od pikea, koji kaže da kada je objavio da neymar ostaje, da je 100% znao da ide takvu budalu majke rijetko rađaju
Neymar mu se tu mnogo naljutio. Pike je jedan klasican iskompleksirani idiot.
Slobodan is offline  
Old 12.08.2017., 23:05   #42
Neymar dao zeleno svjetlo PSG-u da kupe Mbapea.Karneval već počeo.
pljoki is offline  
Old 12.08.2017., 23:13   #43
Quote:
pljoki kaže: Pogledaj post
Neymar dao zeleno svjetlo...
Offtopic, misliš da si se oslobodio barem tog bremena s leđa, a oni potpišu Paulinha...

E, i da, dobrodošao!
Laporta is offline  
Old 12.08.2017., 23:57   #44
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Offtopic, misliš da si se oslobodio barem tog bremena s leđa, a oni potpišu Paulinha...

E, i da, dobrodošao!
Jednom je jedan veliki trener rekao:"Jedan brazilac u ekipi super, dva je ok, pet karneval a ujedno i kraval.
pljoki is offline  
Old 13.08.2017., 00:08   #45
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post

Ti to ozbiljno ili?
Naravno.
A ti si se sad kao zezao.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Old 13.08.2017., 00:43   #46
Paulinho? Ja sam mislio da se radi o novinarskoj patki u stilu Croucha koji dolazi u Barcelonu. Kakav crni Paulinho? Što će nam on? Za slučaj da se Gomes ozlijedi, da netko bude loš umjesto njega? Čovjek je prije godinu-dvije išao iz Tottenhama na stražnja vrata, a sad ga dovodimo iz Kine za 40 milijuna eura? Ne mogu vjerovati.

Quote:
preatorian kaže: Pogledaj post
Da mi je samo znati koji genijalac je to smislio i stavio u ugovor. "Loyalty bonus" koji istice 01.08. u samom sredistu transferskog roka. Boze kakvi su to amateri.
Ipak nisu toliki imbecili, kako se čini. Navodno ugovor kaže da će mu se isplatiti bonus ako do 31.7. ne pregovara s drugim klubom, i da će se isplatiti 1.9. ako bude u klubu. Neymar senior je probao isciganiti i taj bonus prije odlaska, ali nije uspio. Sad još ima obraza javno plakati što Neymar nije dobio "loyalty bonus"
Sudden Sid is online now  
Old 13.08.2017., 00:49   #47
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Paulinho? Ja sam mislio da se radi o novinarskoj patki u stilu Croucha koji dolazi u Barcelonu. Kakav crni Paulinho? Što će nam on? Za slučaj da se Gomes ozlijedi, da netko bude loš umjesto njega? Čovjek je prije godinu-dvije išao iz Tottenhama na stražnja vrata, a sad ga dovodimo iz Kine za 40 milijuna eura? Ne mogu vjerovati.



Ipak nisu toliki imbecili, kako se čini. Navodno ugovor kaže da će mu se isplatiti bonus ako do 31.7. ne pregovara s drugim klubom, i da će se isplatiti 1.9. ako bude u klubu. Neymar senior je probao isciganiti i taj bonus prije odlaska, ali nije uspio. Sad još ima obraza javno plakati što Neymar nije dobio "loyalty bonus"
OK je Paulinho. Pa Neymar je komodno moga recvimo u zimskom priejlaznom roku prijeći , kaj mu se prišilo je drugo
Bossmanidis is offline  
Old 13.08.2017., 00:53   #48
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
OK je Paulinho. Pa Neymar je komodno moga recvimo u zimskom priejlaznom roku prijeći , kaj mu se prišilo je drugo
Ajd sad na hrvatski.
pljoki is offline  
Old 13.08.2017., 01:09   #49
Od tih 40, 20 je zato jer mu prezime završava na inho.

Mi ovdje napeti čekamo superkup, puni optimizma i želje za dokazivanjem, kao i kažnjavanjem budalaština ljutog protivnika.
lik_vž is offline  
Old 13.08.2017., 01:17   #50


Objektivna španjolska televizija u službi Francovih podanika.
pljoki is offline  
Old 13.08.2017., 02:26   #51
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
OK je Paulinho. Pa Neymar je komodno moga recvimo u zimskom priejlaznom roku prijeći , kaj mu se prišilo je drugo
Šta je točno OK oko Paulinha?

Zaradit će taj sitniš do zimskog prijelaznog roka.

Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Što će nam on?
Nama nizašto. Kako čitam, Bartomeu ima firmu koja se bavi raznim stvarima, a između ostalih i građevinom. U Kini se u isto vrijeme priprema za izgradnju takozvani Ocean Flower Island koji je u vlasništvu (stoji u linku) Evergrande Groupa. Radi se o nekakvom turističkom kompleksu ogromnih dimenzija i perspektivnom projektu. Nije nikakva slučajnost da se klub iz kojeg dolazi naše pojačanje zove guangzhou evergrande. E sad, u čemu je stvar, na natječaj za taj su se projekt prijavile brojne firm, između kojih su i Perezova ACS i Bartomeuoova Adelta. I vjerojatno je ovo način na koji će novom partnerstvu uprihodovati nešto početnog kapitala iz klupske riznice. Kinezi su Paulinha platili cca. 10 milijuna, dakako, potvrda priče bit će rezultat natječaja. A rugali smo se Transparentinu.
Laporta is offline  
Old 13.08.2017., 09:28   #52


Dajte tog kriminalca u okove.
albundyy is offline  
Old 13.08.2017., 10:00   #53
Quote:
BinHex kaže: Pogledaj post
Naravno.
A ti si se sad kao zezao.
Momak nuci se elementarni forumski humor, samo se sramotis
Henryj is offline  
Old 13.08.2017., 10:01   #54
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Šta je točno OK oko Paulinha?

Zaradit će taj sitniš do zimskog prijelaznog roka.



Nama nizašto. Kako čitam, Bartomeu ima firmu koja se bavi raznim stvarima, a između ostalih i građevinom. U Kini se u isto vrijeme priprema za izgradnju takozvani Ocean Flower Island koji je u vlasništvu (stoji u linku) Evergrande Groupa. Radi se o nekakvom turističkom kompleksu ogromnih dimenzija i perspektivnom projektu. Nije nikakva slučajnost da se klub iz kojeg dolazi naše pojačanje zove guangzhou evergrande. E sad, u čemu je stvar, na natječaj za taj su se projekt prijavile brojne firm, između kojih su i Perezova ACS i Bartomeuoova Adelta. I vjerojatno je ovo način na koji će novom partnerstvu uprihodovati nešto početnog kapitala iz klupske riznice. Kinezi su Paulinha platili cca. 10 milijuna, dakako, potvrda priče bit će rezultat natječaja. A rugali smo se Transparentinu.
Ovo je za streljati Klub je dotakao dno
Mister Yellow is offline  
Old 13.08.2017., 11:24   #55
Danas će se održati sastanak u Dortmundu da vide što i kako sa Dembeleom.

Nažalost,još nismo odustali od Coutinha,valjda se spremaju ponuditi 150 M.

Nakon dolaska Paulinja više me ništa ne čudi.
albundyy is offline  
Old 13.08.2017., 11:31   #56
Dortmund suspendirao mladog Dembelea od daljnjih treninga i utakmica.

150M za Coutinha? Za D. bi im još i oprostio, ali za staklenog Coutinha...

Ja se još nadam da je cijela ta priča s Paulinhom medijska patka.
Laporta is offline  
Old 13.08.2017., 11:51   #57
Quote:
albundyy kaže: Pogledaj post
Nažalost,još nismo odustali od Coutinha,valjda se spremaju ponuditi 150 M.
Kažu izvori iz Liverpoola da Barca sprema ponudu od 120m eura.

Klopp je izjavio da FSG (vlasnici Liverpoola) donosi odluku o tome, a oni su službeno objavili da nije na prodaju i sve će ponude biti odbijene, te žele pokazati svoju moć.
MagicRat is online now  
Old 13.08.2017., 12:13   #58
Coutinho kao Neymar

Ima li neko objašnjenje za ovo?
Laporta is offline  
Old 13.08.2017., 12:49   #59
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Coutinho kao Neymar

Ima li neko objašnjenje za ovo?
Da. Liverpool od prije koji dan ima novog sponzora na dresu (WU na lijevom rukavu), te store stavlja nove dresove s tim sponzorom na rukavu.

MagicRat is online now  
Old 13.08.2017., 12:51   #60
Steta zbog kazne jer sigurno bi se trosilo obilato na pojacanja ,moglo se pojacati sredinu terena i napad sa Costom ,ovako klub mi razumljivo nije previse zagrijan za to da plati vise od 30 miliona za igraca koji ce igrati pola sezone i kojemu ugovor sa Chelseom vazi jos godinu dana. Ipak se nadam da ce na kraju doci na ovaj ili onaj nacin jer gledajuci sta ostali rade mislim da se ostale ekipe nisu ojacale puno, Valencia je mrtva od dolaska Lima i tu nema napretka .

Cerdilla je potpisala vrlo dobre igrace , no cinjenica da vecinja njih nije uspjela izvan Primere nista pretjerano da postigne ,uz to su izgubili odlicnog trenera i doveli drugog odlicnog trenera tako da su tu fifti fifti, iako po meni jaci ukupno gledajuci igracki kadar nego lani ,vise kvalitete i sirine na klupi . Farsa je izgubila po mnogima najboljeg igraca iza Messia,koga god da dovedu nece biti dostojna zamijena . Pogotovo ne taj smijesni Coutinjo .

Trampas i vizionar Florentino razmiljaju na duge staze tako da su doveli neke mlade igrace koji obecavaju i koji ce biti zakovani na klupi citave sezone. Ova liga ce biti vise izjednacena nego prosle, Atletico kao sto rekoh da nije imao kaznu sa Costom bio bi prvi favorit za osvajanje, imamo igrace koji mogu eksplodirati ove godine Gameiro ili Saul recimo....vec par godina ekipa je na okupu ,mogu igrati zatvorenih ociju ,niko vazan nije otisao, jedino sto se nadam da ce se promijeniti je napadacki stav protiv pola ekipa koje cine ovu amaterske ligu negledljivom koji odigraju na sve ili nista protiv Atletica po pravilu .

Tu ne smije biti previse kikseva ,ako bude tako do zime do dolaska Vitola i nadam se Coste onda je i borba za naslov sasvim moguca.
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.