Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 21:28   #1
Štapni usisivač i ostali aparati

Pozdrav ekipa, tražim štapni usisivač isključivo na struju do 1500kn pa molim preporuke =)
Takođertrebam mikser, toster, fen, peglu, kuhalo i ostale male aparate pa mi preporučite gdje kupit sve povoljnije, a da nisu žnj marke Elipso nema popust na gotovinU
mala fatalna 16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 01:09   #2
A da probaš na Stanovanju?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:26   #3
Imaš pojedinačne teme na stanovanju za svaki aparat. Inače i ja sam kroz zadnje tri godine sve novo kupovala, sve manje kuhinjske aparate pratila i kupovala u lidlu, ne samo zbog najpovoljnijih cijena, nego ako staviš specifikacije aparata uz bok sa sličnim aparatima u Elipsu nađeš vrlo slične modele po 2 ili 3 puta većoj cijeni.
Mikser obični i štapni, peglo na paru sa stalkom, kuhalo za vodu, sjeckalica samostojeća i 3u1 štapni, mutilica i sjeckalica, blender, hrpu plastičnih i staklenih posuda koje mogu u zamrzivač/mikrovalnu, toster, fen...
U Elipsu sam kupila Dirt Devil ručni usisavač za po kuhinji, kupaoni... i klasični Boschov jaki za podove/tapet, hladnjak, pećnicu.
U Emezzeti perilicu rublja.
Uglavnom razmisli koje ti karakteristike pojedinog proizvoda trebaju, pronađi okvirno modele koji ti se sviđaju, prati akcije po dućanima koji su ti u blizini i kad naleti dobra ponuda ubodi. Nemoj se žuriti i nemoj da ti samo cijena bude presudna.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.