Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 16:07   #61
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nema šanse da 8 godina uzimanja pilule bez prestanka prolazi bez posljedica. :/
Wat? Naravno da ima, nije to crack.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:09   #62
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nije isto, veća je šansa da je promiskuitetan/zaražen netko s Tindera nego netko koga znaš 10 godina (pa znaš da je recimo prosječna osoba).
Pogledaj po trudničkim forumima koliko spolnih bolesti ima među normalnim prosječnim osobama koje su se jebale s trojicom pa se nisu ni testirale do trudnoće.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:11   #63
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Pogledaj po trudničkim forumima koliko spolnih bolesti ima među normalnim prosječnim osobama koje su se jebale s trojicom pa se nisu ni testirale do trudnoće.
Ako je ono vjerojatnost, ovo je statistika
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:12   #64
Nije crack, ali nije ni tic-tac.


Btw, apropo hapeveja, da se podsjetimo :/


Unfortunately, condoms do not do an adequate job of protecting against human papilloma or herpes simplex virus infections. Women diagnosed with HPV are often mystified and frustrated, having been "super careful," or picky, in choosing intimate partners and faithfully using condoms for all intercourse.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:14   #65
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ma kužim donekle. Svejedno mi ne sjeda. Nekako mi je to previše ugadjanje hipotetskom penisu kojeg žena još nije ni stavila u sebe, a možda ni neće.

Ali, da, svakako zavisi o frekvenciji seksualne aktivnosti.

No, mnoge te single žene na vječnoj piluli UGLAVNOM ne koriste kondome i rendom jebanjima. Zato ih i piju. Malo koja će bit toliko oprezna da će koristit i jedno i drugo.

I neka jedu kolače i rade šta hoće, ali opet, toliko godina pilule. I pilule. I još pilule.
Uf...meni je isključivi razlog bio duševni mir je sam se grozila neželjene trudnoće. Ali ja sam forsala i kondome. Tek bi nakon nekog vremena rekla da sam na piluli. Da, prešutila bih ponekad da pijem išta.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Odlično i stvarno mi je drago zbog tebe. Ali si eventualno prestala je uzimat, ne?
Da, kad smo krenuli praviti decu a onda im se više nisam vratila.

Nekako nakon prve trudnoće postadoh dosta optimistična oko vgv-plodni/neplodni dani-kondom varijante. Radi super već godinama iako još ponekad razmišljam o zaštiti u tipu 'set it and forget it'. I drugo dijete je planirano. Ne znam otkud mi ta opuštenost, inače sam bila teški paničar.
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:17   #66
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Nije isto, veća je šansa da je promiskuitetan/zaražen netko s Tindera nego netko koga znaš 10 godina (pa znaš da je recimo prosječna osoba).
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ae sad... kad smo kod tog, je li itko probao onaj što svijetli u mraku?
za trudnoću ti tak' svejedno.
ove iz uvodnog posta pilulu koriste kao prevenciju trudnoće, ne spolnih bolesti.

prosječni ljudi se jebu bez kondoma i ne testiraju na spolne bolesti.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:18   #67
Ja ne bi nikad imao hrabrosti jebati se bez kondoma. S mojom srecom, dobio bi hepatitis abecedu.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:28   #68
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nije crack, ali nije ni tic-tac.
Nije tic-tac, ali apsolutno nije istina da se ne mogu piti osam godina bez negativnih posljedica po zdravlje.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:31   #69
u real lifeu ne znam nikog tko je u potpunosti zadovoljan pilulama i da nije imao bar jednu nuspojavu
možda se premalo o tome priča pa zato ne znam nikog

zna li netko zašto se kod nas više ne može kupiti patentex oval? ili negdje možda ima za kupiti?
hvala
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:31   #70
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
"Pričali smo i stvarno je ok dečko, rekao mi je da se testirao nedavno, jer se i on boji bolesti."

"Ima curu, pa neće nju ić ugrožavat."
Ne znam koji mi je bolji.

Možda ipak ovaj s curom.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:34   #71
za to s curom ne bi vjerovala da i meni nešto slično nije jedna kolegica rekla za lika
i još nešto kao da bi dosad valjda već bila trudna njegova cura da on ne zna šta radi

samo sam gledala u nju...
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:46   #72
mogu nadodati super izgovor


'' ne bi koristio kondom, jer ako moze moj(njegov jel) jezik ici dolje, moze i kuratz bez kondoma.''
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:48   #73
Za tako nešto povjerovat bi trebao imati deset godina, a tad tako nešto ne bi smio ni čuti.
DiGioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:27   #74
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Nije tic-tac, ali apsolutno nije istina da se ne mogu piti osam godina bez negativnih posljedica po zdravlje.
ta zabluda da dugogodisnje piluliranje ostavlja neke posljedice potjece iz doba kad su pilule bile starijih generacija i stetnije, s obilatim nuspojavama.
Ne krivim ljude sto misle da je dugo pilulanje zlo jer je to mislila (i vjerojatno jos uvijek misli) moja dr opce prakse. Pa me poslala gin da mi malo odredi pauzu jer je neuka pa ja osla njemu i gledala kako mi fejspalmajuci objasnjava o pilulama novih generacija i poucava da ne vjerujem bapskim pricama

svi moji anegdotalni primjeri govore u prilog poucavanja o modernim pilulama koje sam slusala od dva gin.

meni su jedine nuspojave cisto lice i vece sise, pretrage prva liga

da ne budem off, i ja sam riskirala svasta od bolestina jer sam uvijek pusila spolne udove bez kondoma
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:42   #75
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
kak je kondom u seksu s likom s tindera meh?

ako ne svrši u tebe nećeš pokupiti nikakve boleštine, treba samo pazit
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:49   #76
@Laaa Svaka sintetika, posebno hormonalna, može i hoće imat nuspojave, od onih minornih do značajnijih zavisno od mnogih drugih faktora.

Preduvjet da žene koje uzimaju oralni kontraceptiv imaju savršeno zdravlje i nikakav pritajen problem je teško postić.

Nitko ne kaže da su long-term pilule grotlo bolesnog pakla, ali bezrazložno i prolongirano uzimanje sintetičke hormonalne terapije, koja itekako utječe na bitne fiziološke procese u organizmu i svakodnevno ih filtrirat kroz endokrini sustav radi možebitnog jebanja mi je pomalo bezveze. Jebiga. Ne moramo svi razmišljat isto.

A glede-mede znanosti: naći ćeš podosta novijih izvora koji opisuju stvarne nuspojave kontraceptiva (posljednji linkovi koji povezuju moderne pilule sa (npr.) depresijom kod žena, npr.) što ne znači da ih treba bacat lavovima, već da ih ne treba doživljavat kao orbit žvake. Znanost često pobija nešto što smo vjerovali čvrsto da je već znanstveno dokazano suprotnim.

Ne tvrdim da pilule treba ukinut, već da mi je bezveze ih godnama zobat zakurac i ako nije drugačije indicirano. Em trošak, em zakurac. Meni. Osobno. Hoće li Dijana iz Tučepa mislit drugačije, who cares.

Način na koji ti misliš da ja mislim zadrži za sebe. Diskutirat možemo, dapače.


Derište: pa to je zapravo najbolja faza u kojoj se možeš nać. Chill, but with care. Tako nešto i ja.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:54   #77
Moguće nuspojave i kontraindikacije pišu na svakoj uputi o lijeku, ali između "može imati nuspojave" i "nema šanse da nema posljedica" velika je razlika. Da ne spominjem nuspojave koje prestanu kad se pilule prestanu piti, pa nisu baš posljedice.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:09   #78
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Moguće nuspojave i kontraindikacije pišu na svakoj uputi o lijeku, ali između "može imati nuspojave" i "nema šanse da nema posljedica" velika je razlika.
E, ja sam bila inspirirana tom (netocnom) recenicom da "ne moze poslije biti bez posljedica".

Inace sve pet.

Topicno pitanje: jeste li ikad trazili tipa (ili tipicu ajd) da vam prilozi rezultate std testova kao preduvjet koitusa? i kako je to izgledalo
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:16   #79
Da, u pravu ste što se tiče tog dijela, poprilično sam se nespretno izrazila.

Ispravnije bi bilo: "teško da će baš uvijek/svakom proć bez posljedica".
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:46   #80
Čitam sve četiri stranice i još uvijek ne mogu vjerovati da bi žene pile pilule da ne ostanu trudne, ali se jebale bez kondoma s hrpom random stranaca. Odlično. A ni ti likovi nisu ništa bolji.

p.s. Ne jebem se bez kondoma ni s kim. A ni pilule ne pijem ni zbog koga.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.