Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2007., 10:13   #1
seboreja (lice) - mažem na kožu eterično ulje čajevca

Hello ljudi..

Evo buduci da niti jedna terapija od svih opisanih u medicinskoj literaturi nije pomogla da na mom licu prestane seboreja ... pretrazila sam net i nasla da je etericno ulje čajevca antibakterijsko antigljiivicno i da mozda pomaze i tra la la... i odlucila sam to mazati na lice dva puta ujutro i navacer. Nadam se izdrzati mjesec dana. U ljekarni su mi rekli da je to OK mazati na lice samo ako se radi o 100% ulju čajevca bez primjesa, sto ovo koje sam kupila jest - firma Primavera.

Je li to vec tko probao? Inace, stvarno su mi dosadile posjete doktorima i promjene svih mogucih terapija, pa sam otisla na Salatu, napravila bris koze koji je pokazao prisutnost kvasca Pityrosporum ovale koje su jako zasluzne za seboreju, te se nadam da će ih ovaj čajevac ocistiti.
m_milica is offline  
Old 15.03.2007., 12:43   #2
Ja bi ti preporučila da prvo pročitaš postove na forumu na temu Uvod u prirodnu kozmetiku. Znam da ti neće biti lako pročitati 100 i kusur stranica, ali uistinu ima zanimljivih informacija.
Lela i Merlina uvijek daju dobar savjet vezano za korištenje prirodne kozmetike, jer iako je prirodna uporaba ove kozmetike nije bezopasna.
N0_NAME is offline  
Old 15.03.2007., 15:18   #3
Hvala ... tamo sam stavila post...
m_milica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.