Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2010., 23:31   #21
meni se sviđa ako će biti ovako

možda i ubodem za "drugi" mob.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 23:35   #22
Pa na tele2 je vecina ljudi (bar koje ja znam) na knock out tarifi, a tamo su 0,49 kn pozivi prema svim mrezama, a i obracunska jedinica im je 15 sekundi nakon prve minute....

Ostajem na tele2...
Yeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 23:36   #23
plus uspostava poziva

. . .

Quote:
Za sada nije moguće prenijeti broj iz drugih mobilnih mreža u bonbon, kao niti prenijeti broj iz bonbona u druge mreže. Morat ćete kupiti potpuno novi broj.

Na kraju spomenimo i kako su u užem izboru za naziv usluge bili bonbon i vibra, ali je bonbon ipak pobijedio.
__________________
Be Water My Friend

Zadnje uređivanje assassin : 30.09.2010. at 23:40. Reason: Koristi tipku EDIT :)
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 23:41   #24
Quote:
get kaže: Pogledaj post
plus uspostava poziva
Koja je 0,25 kn što prvu minutu čini 4 lipe skupljom od prve na bonbonu, ali je zato svaka iduca jeftinija za 0,21 kn...
Yeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 23:43   #25
I što duže traje razgovor povećavam agoniju vlastitom uhu.

. . .

Quote:
Također, nuditi će mobilne uređaje koji će biti srednjeg cjenovnog razreda, a prvi bi se takvi uređaji mogli na tržištu naći oko Božića. Do tad, korisnici Bonbona mogu svoje kartice koristiti u svim T-mobile uređajima.
Hmmm, još ništa . . .



kaj su se predomislili??

samo 11 min su kasnili

EDIT (Moderator): Izgleda da nisi vidio dolje...
Molim te, koristi tipku EDIT kada postaš toliko postova za redom u kratkom vremenu
__________________
Be Water My Friend

Zadnje uređivanje assassin : 01.10.2010. at 07:22. Reason: Koristi tipku EDIT!
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 07:10   #26
Stranica koja radi
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 07:55   #27
@assassin Oprosti. Neće se ponoviti. Podosta mi se vukao internet.

Uglavnom, po meni, ponajveći minus je što nemaju mobilne uređaje, te nema prijenosa broja, odnosno nema mogućnosti biranja broja.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:09   #28
Quote:
igor999 kaže: Pogledaj post
Korisnici će moći s drugim korisnicima Bonbona imati na raspolaganju 1000 besplatnih minuta razgovora svaki mjesec sve do kraja 2020.


Možete obnoviti račun već s 10 kuna;

Ne plaća se uspostava poziva;

Svi korisnici koji nadoplate minimalno 40 kuna moći će mjesečno dobiti dodatnih 1000 minuta razgovora s drugim korisnicima Bonbona.
Ovo mi se sviđa, ali ne znači da ću uskoro uteći Dorini (1000 besplatnih minuta razgovora svaki mjesec, nadoplata 50kn, uspostava poziva 25lp)
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:21   #29
Evo cjenika

https://www.bonbon.com.hr/pdf/bonbon_cjenik.pdf
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:22   #30
Quote:
get kaže: Pogledaj post
@assassin Oprosti. Neće se ponoviti. Podosta mi se vukao internet.

Uglavnom, po meni, ponajveći minus je što nemaju mobilne uređaje, te nema prijenosa broja, odnosno nema mogućnosti biranja broja.
stignu to sve.
osobno ne mislim prelazit, a vjerujem da će i druge mreže uvesti nešto što ovi nude, samo da zadrže korisnike. konkretno one koje dosta mjenjaju ponudu (tele2-za ostale me nije briga).
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:46   #31
A gle, ako ti kvaliteta zvuka nije primarna, tele2 je dobar izbor.

Meni je tele2 drugi broj i ne mogu reći da sam sretan. Zvuk očajan (grad Zagreb), ne mogu platiti m-garage (Langov) i tako to. A koliko vidim sa bonbon-om to mogu (ali treba provjeriti).

Najveći problem mi je što ne mogu prenjeti broj . . .

a i neki mob bi dobro došao.

Vidjet ćemo. Možda i upiknem bezveze bonbon pa spucam 20 kn na parking
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:53   #32
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
obračunska jedinica, opet 60sec ...zapravo mislim da nije baš nešto. rijetko tko je na osnovnoj tarifi, pa mi nije realno uspoređivanje.
Quote:
get kaže: Pogledaj post
** Obračunska jedinica za nacionalne glasovne pozive je 60 + 60
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:59   #33
Da, pušiona, a ni roaming im nije sretan. (gledajući BiH)
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 10:16   #34
S jedne strane zvuči ok (bar mi je na prvu zvučalo), al s druge čista pušiona..Naročito mi se ne sviđa ovo kaj bon od 10 kn traje 10 dana, od 20 20 itd..

a stranica im je idi mi-dođi mi
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 10:19   #35
Očekivao sam više.

Prodavat će se samo jer ako dovoljan broj ljudi pročita da je namjenjen dobrostojećim korisnicima .

Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 10:19   #36
Quote:
get kaže: Pogledaj post
a i neki mob bi dobro došao.
Mobovi ce se pojavit u ponudi ali in nece bit previse, vec ce bit "ciljani", namijenjeni korisnicima koje i zele u ovoj mrezi.. Tak sam nesto u novinama procitao.
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 10:22   #37
Quote:
Brazil kaže: Pogledaj post
Prodavat će se samo jer ako dovoljan broj ljudi pročita da je namjenjen dobrostojećim korisnicima .
eheh, neće ići. Bar kod mene ne prolazi ništa vezano uz dobrostojeće :dupliflop:
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 10:24   #38
Ma znam to sve.

Rekao bih da su nepripremljeni ušli u to, tj. iznenadno.

Sve se nešto mora čekati. Ili idu na onu foru da su odmjerili tržište pa pomalo.

Sada treba čekati poteze drugih, iako, samim time što prepaid, spada u domenu manje zahtjevnih. Ali dobro kotiraju kao opcija za drugu mrežu. Recimo kao meni. Al opet nema prijenosa broja, tj. biranja njihovog itd.


I da, po meni je izostalo gratis kartica uz 24sata.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 10:28   #39
Quote:
get kaže: Pogledaj post
A gle, ako ti kvaliteta zvuka nije primarna, tele2 je dobar izbor.

Meni je tele2 drugi broj i ne mogu reći da sam sretan. Zvuk očajan (grad Zagreb), ne mogu platiti m-garage (Langov) i tako to. A koliko vidim sa bonbon-om to mogu (ali treba provjeriti).
znam da nije o tome ovdje riječ, ali ću se nadovezati. dragi je imao samsung i bio na tele2 bonovi, slabo sam ga čula. riknuo mu mob, uzeo SE i čujem ga divno! ja sam na pretplati i inače nemam problema sa zvukom. niti signalom. niti netom...sve štima, ja prezadovoljna.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 10:31   #40
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
znam da nije o tome ovdje riječ, ali ću se nadovezati. dragi je imao samsung i bio na tele2 bonovi, slabo sam ga čula. riknuo mu mob, uzeo SE i čujem ga divno! ja sam na pretplati i inače nemam problema sa zvukom. niti signalom. niti netom...sve štima, ja prezadovoljna.
Pa evo, baš sam sa kolegom na poslu diskutirao vezano za bonbon, i onda sam mu rekao za lošu kvalitetu zvuka (on je na tele2 pretplata, ja vip pretplata) i napravio je test HAKinfo i sam potvrdio da je kvaliteta zvuka značajno bolja na VIP-u. A da toga dosad nije niti bio svjestan. Rekao bih kada ne znaš za bolje, onda je i ono što imaš sasvim dobro
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.