Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2011., 01:40   #1
Nolicin - pucanje tetiva

Sad pak pijem Nolicin, jer imam neku novu bakteriju u urinu ili spermi (ne znam sad više točno).
Čitam upute lijeka (inače nikad ne čitam baš i zbog ovakvih razloga), zato da vidim kako sjeda na želudac (nisam u stanju podnijet još jedan težak lijek sa izranjavanim želucem) i onda vidim - da ovaj lijek može uzrokovat pucanje tetiva i da se ne smije kretat dok ga piješ baš iz tog razloga

Pa nek me rađe pojede bakterija, tenis ću igrat, jebite se.


Uglavnom, otvaram temu jer ono, valjda ga još neko pije, ili ne znam, nek kaže neku pametnu.
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 01:56   #2
o svašta
ja inače kod svakog lijeka čitam nuspojava, ali za ovo prvi put čujem

pila sam ga, nula nuspojava
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 02:01   #3
a sto pise koliko je cesta ta nuspojava?
nadam se da nemas nezasticene spolne odnose...mislim tu bakteriju onda prenosis partnerici.

inace kod muskaraca su infekcije mokracnih puteva mnogo rjeđe nego kod zena, ali su zato obicno tvrdokornije.
lamy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 02:07   #4
Ne znam. DOktorica me danas zbunila. Rekla je da mi nije ništa strašno i da velim ženi da sam zdrav. Jer kakti ova bakterija je neka uobičajena, šta j aznam... I onda mi da nolicin. I ja konj idem čitat upute za lijek i naiđem na ovo sranje.
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 02:26   #5
Quote:
Sht kaže: Pogledaj post
Ne znam. DOktorica me danas zbunila. Rekla je da mi nije ništa strašno i da velim ženi da sam zdrav. Jer kakti ova bakterija je neka uobičajena, šta j aznam... I onda mi da nolicin. I ja konj idem čitat upute za lijek i naiđem na ovo sranje.
popij to, ne vjezbaj par dana i to je to. zar je toliko tesko uciniti tako malo za svoje i suprugino zdravlje?

tetiva je jaca od kosti, ne puca ona bas tak..
lamy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 02:30   #6
Quote:
lamy kaže: Pogledaj post
popij to, ne vjezbaj par dana i to je to. zar je toliko tesko uciniti tako malo za svoje i suprugino zdravlje?

tetiva je jaca od kosti, ne puca ona bas tak..
Nemrem ne igrat tenis 10 dana.
To je važnije od svega
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 11:20   #7
Daj ne paničari bezveze, piše
Quote:
...postoje izvješća o upali ili pulnuća tetiva (najčešće Ahilove) u nekih starijih ljudi koji su istovremeno uzimali kortikosteroide
I piše da izbjegavaš fizičke aktivnosti ukoliko se pojave bolovi u tetivama.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.