Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2011., 16:11   #1
Dezinfekcija

Dali postoji neki prozivod za dezinfekciju koji nije otrovan i stetan za zdravlja u obliku maglice ili pare ? koji unistava vise od 90% bakterija ?
Vidio sam da to ljudi u europi koriste pod normalno po svim teretanama, ŠKOLAMA, čekaonicama i domovima itd. a to u Hrvatskoj nigdje nisam naišao !?
Fabijan1 is offline  
Received Infraction
Old 17.02.2011., 16:14   #2
Rakija?
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Old 17.02.2011., 16:25   #3
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Rakija?


koji to ? meni bi tako nešto trebalo u restoranu ! pogotovo u ovo doba gripe i svega !? ako nađete šta javite !!
Ivanka1 is offline  
Received Infraction
Old 18.02.2011., 01:41   #4
UV svjetlo, ultrazvuk
manchild is offline  
Old 18.02.2011., 10:08   #5
Malo sam tražila i naišla sam na SANOSIL, neka švicarska firma a zastupaju ih i u hrvatskoj !! u obliku maglice a razlaze se na KISIK I VODU !! opće nije skup, i možeš ga naručit u svakom obliku !!
Ivanka1 is offline  
Old 18.02.2011., 15:18   #6
Našla sam ih na facebook-u
a zastupa ih u hrv. firma Brita Professional
Ivanka1 is offline  
Old 18.02.2011., 15:30   #7
Quote:
Fabijan1 kaže: Pogledaj post
Dali postoji neki prozivod za dezinfekciju koji nije otrovan i stetan za zdravlja u obliku maglice ili pare ? koji unistava vise od 90% bakterija ?
Vidio sam da to ljudi u europi koriste pod normalno po svim teretanama, ŠKOLAMA, čekaonicama i domovima itd. a to u Hrvatskoj nigdje nisam naišao !?
ja koristim ono što koriste u bolnicama, ASEPSOL. imaš ga za kupiti u apotekama u pakiranju od jedne litre, a košta 46kn. radi se o koncentratu. ja ga koristim za pranje podova i pločica.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Old 18.02.2011., 15:42   #8
čula sam da 70 % alkohol , a i inače slabiji alkohol , stanjuje kožu , pa ga nije uputno koristiti na koži , a asepsol?? treba mi manje od 10 ak puta neki dezinficijens za ruke ( s razlogom, zbog posla) pa zbilja ne znam što koristiti , da ubija štetnosti , a koža da ostane ok.zna neko?
Perzijka is offline  
Old 18.02.2011., 16:18   #9
Ne, ovo uopće nije tema otvorena da bi se reklamirao Sanosil.

Baš zanimljivo kako Fabijan i Ivanka (a i Sanosil na temi o gripi) rade identične pravopisne pogreške.
Pitam se, pitam... ali neka se time bave moderatori.

p.s. ako sam u krivu, isprike unaprijed : posipasepepelom: :klečinakuruzi:
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Old 18.02.2011., 20:44   #10
hahaah cim se ljudi bave

još nisam koristila sanosil ali piše da nije štetan, i na bazi koloidnog srebra i da ne ostavlja nikakvu boju okus niti miris, te da se razlaže na vodu i kisik i može se kupiti u obliku spreja za kučnu upotrebu ili koncentrata za širu i ozbiljniju upotrebu. To sam na faceu pročitala na stranici sanosil dezinfekcija.

Ja ću probati pa napišem dojmove
Ivanka1 is offline  
Old 18.02.2011., 21:15   #11
Ivanka i Fabijan, tj. jedna te ista draga osobo, podforum Zdravlje nije namijenjen ovakvoj vrsti zafrkancije i pričanja samim sa sobom kako bi se prošvercala reklama. To vam ovdje neće sigurno proći, kao ni vi, tj. TI!
Edit: originalni nick Sanosil također je permabanan.
__________________
Fuj. Kaka to!

Zadnje uređivanje Silvery : 18.02.2011. at 21:37.
Silvery is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.