Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2012., 20:17   #61
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
većina ljudi nema otključan mobitel (jer većina ljudi ipak kupuje mobitel uz pretplatu ili u nekom kompletu, a takvi mobiteli su zaključani) tako da moraš kupiti i novi mobitel. osim toga, ja ne znam nikoga tko će uzeti taj MPM pa bi, da bi ih besplatno zvao, trebao kupiti i broj i mobitel. A nikome se ne isplati uzeti broj i mobitel za sebe i za svoju familiju kako bi ih besplatno zvao samo pola godine.
A ak ćeš zivkat obitelj 24/7, mogli bi te počet izbjegavat. A samo tako (24/7) si se ta mreža isplati. Dok kupiš silme SIM-ove, mobitele, morala bi ih toliko zvati da nadoknadiš početno uloženi novac. A zvati nekoga toliko samo zato što možeš je glupo (ne pada ti na pamet možda da bi nekome dosađivala?)

U svakom slučaju, s ovako ograničenim trajanjem besplatnih poziva unutar mreže, mreža nije ni malo "atraktivna"... Ima bolji tarifa kod drugih operatera (npr. nova Tomato tarifa)
svi kupuju ovo, svi rade ono, svi zovu da bi rekli da ono, nikome se ne isplati, nitko nece ....

sta ti znas ko ce kako radit, da mreza valja i da je dobra cijena ljudi bi presli, i ja nikad nisam kupio zakljucan telefon nit mi pada na pamet uzet pretplatu...

i isplatilo mi se tako 100 puta !!!
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 12:51   #62
Vidim da se nadoplata vrši s 30, 60, 90 i 180 kn ali nigdje nema vremensko trajanje nadoplate. Dali je za sve cifre isto ili ne! Kriju podatak!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 13:01   #63
Valjanost bona
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 13:23   #64
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Hvala! previd!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 14:49   #65
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
već vidim za mjesec- dva uz knjižicu sa kuponima za popust i sim karticu... samo nek srede internet pakete
Ti si vidovit.
Ja sam dobila već. A oni koji još nisu budu uskoro dobili taj kupon za sim karticu s 10 kn. Kartica radi u svim tmobile mobitelima. Nije bogzna kakva mreža. Ali budući da je kartica besplatna i još dobiješ 10 kn na kartici, zašto je nebi uzeli? Kad potrošim tih 10 kn, vidjet ću da li ću kupiti koji bon ili karticu bacit u smeće?!
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 15:04   #66
Nemoj zaboraviti prijaviti broj, dobit ćeš 500 multiplus bodova.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 15:25   #67
Ma jesam već. Ali nigdje ne vidim još da su mi dodali tih 500 bodova. Samo mi piše da mi je odobreno skupljanje multiplus mobile bodova.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 15:40   #68
Poruke su im preskupe.imam karticu,al ju jos ne koristim.ove cijene ove mreze su sastavljene da ne konkuriraju t-mobileu i bonbonu.pametnome dosta!
__________________
sve sto je srcu drago,daleko je....!
IWWY is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 17:44   #69
Dobio besplatnu karticu. U paketu postoji i kartončić u kojemu piše da se parking i prijevoz mogu plaćati do vrijednosti 150 kuna na mjesec (35 kuna po transakciji). Ako dođe do zloupotrebe, korisnik odgovara samo do tog iznosa, a za ostalo HT.

Piše da su ostali uvjeti dostupni na adresi www.t-mobile.hr!?
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 18:18   #70
I što je tu čudno?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 19:30   #71
Mogli su podatke staviti na Multiplusovu stranicu, a ne gotovo sve raditi preko HT-a.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 20:42   #72
Nemam multiplus card!kako da ja dobijem besplatnu simicu?
__________________
O tome cu razmisljati sutra-jer SUTRA JE NOVI DAN!
Tesesa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 20:49   #73
Nikako. Jedino da ti netko tko ima pokloni svoj kupon.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:33   #74
ako kupim mobitel u konzumu (multiplus mobile) dali je taj mobitel kodiran samo na njhove SIM kartice ili ja mogu taj mobitel iz paketa koristiti sa BONBON sim karticom???????????'
tetejac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:37   #75
Možeš i bonbon i t-mobile.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 17:41   #76
hvala puno
tetejac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:06   #77
Dobio sam kupon iz Multipluscarda koji donosi 50 kuna popusta na jedan od tri startpaketa s mobitelom i karticem (na njoj je 1 kn).
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 23:34   #78
ma to su vjerojatno dobili svi koji imaju multiplus card kao i one kupone za startpaket s 10 kn
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 14:28   #79
Ja kupone za startpaket nisam dobio. Inače, Samsung galaxy Y prodaje se za 900 kuna. Umirovljenici imaju 10 posto popusta. To je 810 kn. Ako odbijemo kupon, ispada da se uređaj može dobiti za 760 kuna. Preko kartice na 6 rata. Je li tih 760 kn povoljna cijena?
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 14:39   #80
Ako te zanima isplativost mobitela- molio bih te da otvoriš temu u podforumu Usporedbe mobitela (i navedeš još neke detalje- tipa s koliko novca raspolažeš, što ti treba od mobitela, ... u pravilima ima još par smjernica).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.