Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2014., 15:41   #81
Neki dan odigraju kontra prijelaz u EL, danas ne uspijevaju ni izjednačiti protiv katastrofalnog Lensa
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 15:56   #82
Ovo je već zabrinjavajuce. Komotno smo mogli posisati 3-4 gola da su ovi imali pravog napadača, i da Lopes nije opet bio raspoložen.

Bez kreativca u vezi i s ovakvom obranom možemo se samo nadati da necemo previše zaglibiti do zime...

A okretanje rezultata u Rumunjskoj će biti pravi podvig.
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 15:57   #83
Ovima je legenda Debrecena Coulibaly glavni špic
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 16:39   #84
Quote:
Johnny Doe kaže: Pogledaj post
Ovo je već zabrinjavajuce. Komotno smo mogli posisati 3-4 gola da su ovi imali pravog napadača, i da Lopes nije opet bio raspoložen.

Bez kreativca u vezi i s ovakvom obranom možemo se samo nadati da necemo previše zaglibiti do zime...

A okretanje rezultata u Rumunjskoj će biti pravi podvig.
A tog podviga neće bit.

Lyon po meni i nema tako lošu momčad kad vidiš da još uvijek ima dosta kvalitetnih pojedinaca (imena), da ih sad sve ne nabrajam, ali sam siguran da će ove sezone biti loši u ligi.
6. ili 7. mjesto plafon.
bzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2014., 21:51   #85
Uvijek treba vjerovati




Inače Sagnol za sada na 9/9 , mogli bi Žirondinci ugodno iznenaditi ove sezone...

Papa Claude u Bastiji također dobro hendla stvari.


edit: Monaco zabio iz jedine prave šanse na utakmici, odličan gol glavom Falcaa. Nantes prije toga promašio penal kojeg je Subašić skrivio i obranio.


Nantes u drugom poluvremenu imao 3 gotovo stopostotne šanse i prečku. Monaco imao stisnuto dupe, i ostalo je tako. Odlična atmosfera na stadionu
__________________
Fédération Française de Football

Zadnje uređivanje Johnny Doe : 24.08.2014. at 22:55.
Johnny Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 14:01   #86
Quote:
Johnny Doe kaže: Pogledaj post

edit: Monaco zabio iz jedine prave šanse na utakmici, odličan gol glavom Falcaa. Nantes prije toga promašio penal kojeg je Subašić skrivio i obranio.


Nantes u drugom poluvremenu imao 3 gotovo stopostotne šanse i prečku. Monaco imao stisnuto dupe, i ostalo je tako. Odlična atmosfera na stadionu


Kakva šteta šta ti je nogomet
bzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 00:09   #87


U ovom sažetku su prikazane samo neke od šansi Kanarinaca. Izostavljena je jako dobra šansa Bedoye, gdje promašuje cijeli gol.
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 12:31   #88
Šta je s monacom ove sezone, ako ovako nastave neće biti dobra sezona. Planiraju li neko pojačanje, zasad su kupili samo stopera Abdennoura, a otišli su James (nezamjenjiv), Riviere i Abidal.
johto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 18:31   #89
Ništa posebno jednostavno su prodali previše igrača koji su bili kičma ekipe prošle sezone a tako i tako su bili novi i prošle tako da sad praktički sve ispočetka treba sastavljat

što je velika šteta jer se mogo PSG prestić odmah u prva tri kola jer su loši i ostali bez ibre još
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 19:40   #90
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Ništa posebno jednostavno su prodali previše igrača koji su bili kičma ekipe prošle sezone a tako i tako su bili novi i prošle tako da sad praktički sve ispočetka treba sastavljat

što je velika šteta jer se mogo PSG prestić odmah u prva tri kola jer su loši i ostali bez ibre još
Misliš da će dovodit igrače ovo ljeto ima još samo par dana prijelaznog roka teško da će uspjeti dovesti nekog dobrog. Nisu mi jasni koliko su novaca uložili prošlih sezona i sad ove su konačno ušli u ligu prvaka. U redu mi je to što su prodali Jamesa s obzirom na novce koje su dobili, ali bilo bi logično da su te novce uložili.
johto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 19:53   #91
Meni se čini da je projekt Monaco nažalost zaista pred 'raspadom'
Razlog je vrlo vjerojatno to što je vlasnik multimilijarder razvodom braka ostao bez polovice svojeg bogatstva.

Najboljeg igrača za silne milijune prodaju Realu, a ne dovedu zamjenu.
Falcao je "na izlaznim vratima", stalno neke priče da odlazi.

Meni se čini kao gotova priča, umjesto da se pojačaju oni prodaju najbolje a nijedno dovedeno pojačanje.
Pitanje hoće li bez Falcaa osvojiti i to 3.mjesto za LP iduće sezone.

Šteta, Monaco i Malaga mogli su promijeniti sliku LP ali projekti su se rasprsnuli i prije nego su se zahuktali

bzn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 20:01   #92
Monaco i dalje ima sloidnu ekipu, koja bi trebala biti dovoljna za plasman u LP, problem je ova karikatura na klupi, ovo je malo preveliki zalogaj za njega.

Drugi veliki problem bi mogao biti odlazak El Tigrea (Juve izgledno odrediste trenutno), no mozda bas to pomogne Martialu da razvije svoj talent i iskoraci na veliku scenu
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:26   #93
Ako Falcao ode teško će biti i u prvih 5. Dok je bio ozljeđen prošle sezone James je sam pobjeđivao protivnike, bez njih dvojice nemaju ništa.
johto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:40   #94
dobili su 80 milki za jamesa. s tim novcem mogu kupiti 3-4 kvalitetna igrača. ovu sezonu igraju LP, porezna oaza, ne bi trebalo bit problem dovest neka jača imena
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:51   #95
daj zabi to
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 16:40   #96
Od sljedeče utakmice sam napokon kući, pa će se moći napokon odgledati utakmica, bez da mi blokira steam svake 3 sec. Od ovoga što sam vidio, ide nabolje, Payet odličan, Barrada zabio prvjenac. Još nismo igrali protiv najjačih pa će mo vidit kako ce to dalje izgledat.

Btw. atmosfera na novom Velodromeu

Danas Monaco-Lille, mogao bih tu neki x biti. Sutra PSG - St. Etienne, a i zanimljivo će biti vidjeti što će Lyon napraviti s obzirom na broj ozljeda koje imaju.
Miss Mid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 16:43   #97
Tko ono tu prati St.Etienne?Moze malo informacija o ovogodisnjoj ekipi...koliko je zapravo jak kadar,hoce li se EL ozbiljno shvacat?
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 17:32   #98
Quote:
Miss Mid kaže: Pogledaj post
Btw. atmosfera na novom Velodromeu
Atmosfera na Velodromeu je uvijek bila odlična, jedini problem je bila igra Marseilla. Nadajmo se da će i igra ići na bolje.
johto is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:09   #99
kakva greska pomocnog, ostetili bastiu za crveni i penal kod rezultata 0-1 za bastiu, 4 min kasnije 1-1 tako je i zavrsilo kladionica

billyRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:12   #100
Ne kuzim kak to sudac ne vidi, ne misli valjda da bi se od glave tak lopta odbila
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.