Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2012., 22:28   #21
pozz

Dobro vecer svima, zanima me kako otopit silikon koji se otopio i oso po cipu naprednog i rucno izradenog handsfree-a? Sve radi,al cim se malo zagrije, kad duže pričam na mobitel počne zujit i na kraju pistit pa moram ugasit. Kad se opet ohladi mogu pricat i tak u krug. Htio sam maknit taj silikon,jel mislim da on utječe na to,dal neko ima ideju s cim bi se i kak to moglo maknit da se ne osteti cipovski sklop??? hvala
player_201 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 11:14   #22
Na tapatalku sam pa nemogu seliti sa redirectom. Ovo je po meni oglas (potraznja usluge) pa mislim da bi trebalo seliti tamo...
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 11:32   #23
Premješteno i obaviješeteno
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 10:46   #24
muke po servisu

pozz, nisam mogao pronaci slicnu temu pa sam otvorio novu, ugl. . . imam nokiu lumia 710, kupljena 2012 u 5om mj. . . nakon manje od 6mj na mobu je otisao zvucnik u slusalici, tj kad me netko zvao ja nisam cuo nista. odfurao sam ga u mobis gdje je bio par dana i gdje su zamjenili zvucnik, ekran i update-ali software. dodjem doma, upalim mob i sve po starom. drugi dan ga vratim, opet par dana bude kod njih, promjene mu glavni modul i mob radi ko nov. samo da napomenem da su mi zbog promjene modula produzili garanciju na novih 24mj tako da ona traje do 10og mj 2014. novi problem nastaje prije nekih 3tjedna kad se mob vise nezeli punit. odfuram ga opet kod njih, mob ostane 10 dana tamo, dodjem po njega, opet promjenjen glavni modul. preuzmem mob, odem u auto i sva sreca pa bacim oko na njega. s jedne strane mob doslovno otvoren, vratim se unutra na kai mi decko kai tam radi kaze "koji su to jazavci, samo malo. . ." vrati se za par minuta i kaze kak decki nisu dobro zatvorili mob i da sva sreca pa sam to vidio!??? dodjem doma, opet novi problemi. zvuk kad me netko zove il kad pustim nes na YT je katastrofa. ko da je pao u vodu il nes. ni slucajno nesmijem za zadnjim djelom malo jace lupit kad ga spustam na stol il negdje slicno jer se mob automatski ugasi ili resetira. moje pitanje je - kakav kvar mora biti da bi se dobio novi mobitel, jer realno gledajuci ovaj je ukupno mjesec dana bio po servisima, promjenjeno je gotovo sve na njemu, nesto i vise puta i mob i dalje ne radi. hvala
__________________
Crème de la Crème!
gallaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 11:21   #25
zakon o zastiti potrosaca, cl 5, zakon o obveznim odnosima, clanci oko 400 (ne znam tocno), posebice od 417 do 425. ak os mos dobit novce natrag il novi mob
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 11:22   #26
Odma prvi put si trebao inzistirati na njovom mobitelu. Sad odi u servis i trazi iskljucivo novi. Ako ne, obrati se drzavnom inspektoratu!
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 14:10   #27
upravo ga po peti put ostavio kod njih, pregledat ce ga "glavni serviser"
__________________
Crème de la Crème!
gallaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 15:29   #28
Dok si ga nosio tam, trebao si im reci da. Toga vise ne želis natrag nego iskljucivo novog.
Opet budes dobil toga poluispravnog
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:00   #29
Ugl. ubacila sam samo onaj omot od micro SIM kartice u mobitel da ga ne izgubim. Igrom slučaja naopako i sada neće van. Pomozite mi. Kako da ga izvučem, a da ne oštetim mob. Već sam pokušavala iglom, pincetom i turpijom, ali negdje zapinje.
ifkapifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 14:23   #30
Možda bi se moglo više pomoći ako navedeš koji je model mobitela u pitanju.
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 18:33   #31
Question Servis za Gigabyte GSmart GS202 ?????

Imam problem sa Gigabyte GSmart GS202.
Dali netko ima podatke di ima servis za navedeni mobitel.

SONY 200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 11:46   #32
a da nema jamstveni list mozda?
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 16:27   #33
Pozdrav,
imam pitanje,naime rijec je o mobitelu sony experia i pukao mu je unutarnji ekran,kupljen je prije dva mjeseca,ali garancija mi ne pokriva ovo,jer se racuna kao pad.
za popravak su mi rekli da je oko 700kn,je li mozda netko zna da li bih ikako mogla proci jeftinije? da narucim mozda preko interneta,pa dam samo nekome da mi to zamjeni,je li to moguce i je li itko upoznat s cijena i koliko bi me jeftinije do moglo izaci?
Ajd molim vas sto prije odgovorite,jer im do sutra moram javiti da li cu ga popravljati ili ne :/
bubamara11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 16:39   #34
Sony Xperia je ime cijele serije mobitela.
Moraš napisati o kojem se točno radi.

I znači, samo je unutarnji ekran pukao (na kojem se prikazuje slika)- vanjsko staklo je ok?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 16:48   #35
sony experia j.
smartfon u gundulicevoj je procijenio stetu kao 780 kn.
vanjsko staklo je citavo cijelo,samo to unutarnje je puknuto.

Zadnje uređivanje assassin : 18.11.2013. at 17:06. Reason: Maknut nepotreban citat
bubamara11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 17:21   #36
Imaš na eBayu za 100-tinjak kuna samo LCD ili za 200 LCD i touchscreen (staklo)- tako da ne moraš odvajati (ne znam jesu li lijepljeni).
A relativno je lako promijeniti- tipa ako imaš poznanika koji se time bavi u fušu.

Jedino što moraš čekati dostavu onda...
Ili s njuškala uzmeš- za 200+ kuna (isti taj s eBaya).

Ili pitaj u servisu koliko bi koštalo da ti kupiš ekran (i je li im dovoljan samo ekran).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 19:58   #37
a bi li mi molim te mogao linkat taj oglas s njuškala? ja tražim po ovim ključnim riječima koje si naveo i ne nalazim ništa..hvala ti
bubamara11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 21:31   #38
"xperia j lcd"
Doduše, samo je jedan i 300 kuna :/

Probaj naći još koji servis mobitela pa vidi ima li tko jeftinije.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 07:07   #39
Hm...doslo vrijeme da i ja potrazim savjet. Naime, imam SGS2 vec 1g i 11mj Garancija traje jos mjesec dana, s mobitelom je manje vise sve ok i radi milina. Jedini problem koji ima je u jacini vibracije, naime kad je vibracija na najjace onda poprilicno tresti kad vibrira. Znaci kao da je unutra nes olabavljeno i to proizvodi neki iritantan zvuk, poprilicno jaci od same vibracije(u rangu sa zvonjavom).
Sad, ja am ga rastavio i pokusao mal dotegnit sarafe ali 0 bodova, i dalje po starom

1. isplati li se zbog toga nosit u mobis?
2. da li bas moram moram vracati orginal software gore jer sad imam custom rom?
3. mogu li oni kako vidjet da sam otvarao i odustat od popravljanja te mi ga sam vratit nazad?
čaplja89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 21:57   #40
Nemas vise garancije.
Otvarao si ga.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.