Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2017., 07:52   #161
No, dobro, i sama sam napomenula da sam navela previše ekstreman primjer.
Evo umjerenijeg, ali preslatkog primjera.

Kolegici s posla sam dala kompliment za bluzu. Ona je odgovorila da je to prastara bluza iz studentskih dana i potom mi ispričala njenu priču. Dok je još bila na početku veze sa današnjim mužem ušli su zajedno u jedan dućan i nju je ta bluza impresionirala. Međutim, dečku se nikako nije sviđala. Toliko mu je bila odbojna da nije želio da je kupi. Odustala je od kupnje teška srca jer joj je bilo glupo da nosi nešto što je njemu odbojno. Sutradan, kada ju je posjetio donio joj je tu bluzu na poklon. Očito je razmišljao i bilo mu je žao načina na koji je postupio. Taj čovjek i dan danas, nakon 14 godina što su zajedno, ispunjava svaku njezinu želju. Doduše, već 10-ak godina ima i primanja koja mu to omogućuju.

Neki ovdje smatraju da se tako ponaša samo neki inferioran lik koji se boji da će izgubiti ženu koju ima.

Čovjek o kojem ovdje pričam je primjernog izgleda, obrazovanja, karaktera i već duže vrijeme je na direktorskoj poziciji. I dalje se trudi oko svoje žene kao da je jedina žena na svijetu (realno, zar ti i nije jedina bitna osoba na svijetu ona sa kojom živiš?). Ona je 3 godine mlađa od njega, a upoznali su se dok su oboje bili studenti.

Zadnje uređivanje -Marija : 21.05.2017. at 08:07.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 08:48   #162
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Ovo izvest može samo frajer koji je rang ispod partnerice pa mora trčkarat oko nje da mu 'ne pobjegne' i što sve ne..nekako sam dojma da ful zgodni i poželjni likovi se ne pretrgavaju ovoliko.
Tebe razumijem. Ti nemaš sposobnost zaljubljivanja pa si na nijedan drugi način ne možeš objasniti takve postupke.

Ljudi ne rade ludosti iz očaja.
Kada je osoba koja stavlja emocije na pijedestal ujedno i avanturist u duši, onda joj padaju na pamet ovakve ludosti.

Matematika i fizika su goli turac. Ljestvičari mogu objasniti cijeli svijet uz pomoć svojih algoritama, a pitaš se zašto svijet još nije tvoj...
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:05   #163
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
No, dobro, i sama sam napomenula da sam navela previše ekstreman primjer.
Evo umjerenijeg, ali preslatkog primjera.

Kolegici s posla sam dala kompliment za bluzu. Ona je odgovorila da je to prastara bluza iz studentskih dana i potom mi ispričala njenu priču. Dok je još bila na početku veze sa današnjim mužem ušli su zajedno u jedan dućan i nju je ta bluza impresionirala. Međutim, dečku se nikako nije sviđala. Toliko mu je bila odbojna da nije želio da je kupi. Odustala je od kupnje teška srca jer joj je bilo glupo da nosi nešto što je njemu odbojno. Sutradan, kada ju je posjetio donio joj je tu bluzu na poklon. Očito je razmišljao i bilo mu je žao načina na koji je postupio. Taj čovjek i dan danas, nakon 14 godina što su zajedno, ispunjava svaku njezinu želju. Doduše, već 10-ak godina ima i primanja koja mu to omogućuju.

Neki ovdje smatraju da se tako ponaša samo neki inferioran lik koji se boji da će izgubiti ženu koju ima.

Čovjek o kojem ovdje pričam je primjernog izgleda, obrazovanja, karaktera i već duže vrijeme je na direktorskoj poziciji. I dalje se trudi oko svoje žene kao da je jedina žena na svijetu (realno, zar ti i nije jedina bitna osoba na svijetu ona sa kojom živiš?). Ona je 3 godine mlađa od njega, a upoznali su se dok su oboje bili studenti.
Fora je u tome što on sebe vidi kao inferiornog u tom odnosu(i zato misli da mora to sve raditi da bi odnos funkcionirao), a ona tu deluziju podupire jer joj odgovara.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:09   #164
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Fora je u tome što on sebe vidi kao inferiornog u tom odnosu(i zato misli da mora to sve raditi da bi odnos funkcionirao), a ona tu deluziju podupire jer joj odgovara.
sorry, ali iz čega se to da iščitati iz navedenog?

p.s. ot. ne mogu zamisliti da odrasli uravnoteženi ljudi, koji nemaju problema s egom žele kraj sebe osobu koja će im podilaziti ili odgurivati ih.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:13   #165
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
sorry, ali iz čega se to da iščitati iz navedenog?
Iz toga što joj ispunjava svaku želju, to rade samo uliznici, koji su po defaultu inferiorni u odnosu.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:18   #166
Quote:
Iz toga što joj ispunjava svaku želju, to rade samo uliznici, koji su po defaultu inferiorni u odnosu.
dakle ti si iz epizode u kojoj je netko osobi koju voli kupio nešto što joj se svidjelo vidio roba koji trči na svaku njezinu želju?
bome zanimljivo.

jesi li ti ikada za neku osobu koju si volio napravio isto to? i je li ona to koristila?
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:20   #167
Quote:
dakle ti si iz epizode u kojoj je netko osobi koju voli kupio nešto što joj se svidjelo vidio roba koji trči na svaku njezinu želju?
bome zanimljivo.

jesi li ti ikada za neku osobu koju si volio napravio isto to? i je li ona to koristila?
A da pročitaš post od Marije malo bolje?
Čovjek 14 godina ispunjava ženi svaku njezinu želju. Što je to nego ulizništvo?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:21   #168
Quote:
bome zanimljivo.

Quote:
Bilo bi lijepo da pročitaš sve što je napisano pa da onda odgovaraš.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:32   #169
Quote:
Primjernog izgleda..znači nije ružan no nije ni zgodan jerbo bi ga tako onda opisala..sumnjam nekako da bi zgodan doktor s odličnim primanjima plus da je neki frajer, alfa u glavi tako podilazio ženi 14 godina..ne kažem da nije moguće, dapače, znam par primjera takvih gdje ona okom tu on skokom, no to sve primjeri gdje je on inferioran u odnosu ili se bar tako on vidi.
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:32   #170
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Quote:
Bilo bi lijepo da pročitaš sve što je napisano pa da onda odgovaraš.
ok. ispričavam se. previdjela sam to što je marija napisala.
no svejedno ne mislim da je uliznik, niti inferioran zbog toga. koliko je moguće da čovjek na nekoj poziciji 'trči' poklonima za nekime toliko godina, osim ako stvarno toj osobi ne želi stvari poklanjati? ne vidim logike.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 15:49   #171
On mi po ničemu ne djeluje kao inferiorna osoba.
instruktorxp, napisala sam da je primjerenog izgleda jer nije moj tip. Inače solidno izgleda, a njegova žena kaže da je on najzgodniji i najpametniji muškarac kojeg je upoznala u životu. Mislim da se međusobno idealiziraju, što je dobro za vezu. Gdje nema idealiziranja partnera, nema niti neke ljubavi.

Za razliku od njega ona se nikada nije poslovno realizirala. Radi, ali nije postigla niti približno profesionalnu afirmaciju kakvu je nekad priželjkivala. Još prije braka je rekla da je on još uvijek s njom samo zato što je on jako dobra osoba.

Pretpostavljam da se radi o osobni koja smatra da u odnos neprestano treba mnogo ulagati, a valjda ju i voli, pobogu. Ne znam što bi drugo moglo biti.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 08:56   #172
Quote:
On mi po ničemu ne djeluje kao inferiorna osoba.
instruktorxp, napisala sam da je primjerenog izgleda jer nije moj tip. Inače solidno izgleda, a njegova žena kaže da je on najzgodniji i najpametniji muškarac kojeg je upoznala u životu. Mislim da se međusobno idealiziraju, što je dobro za vezu. Gdje nema idealiziranja partnera, nema niti neke ljubavi.

Za razliku od njega ona se nikada nije poslovno realizirala. Radi, ali nije postigla niti približno profesionalnu afirmaciju kakvu je nekad priželjkivala. Još prije braka je rekla da je on još uvijek s njom samo zato što je on jako dobra osoba.

Pretpostavljam da se radi o osobni koja smatra da u odnos neprestano treba mnogo ulagati, a valjda ju i voli, pobogu. Ne znam što bi drugo moglo biti.
Bitno je kako on sebe doživljava, ti ne znaš što mu je u glavi.

Kompleksi zbog tko zna čega.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:08   #173
Moj otac mojoj majci udovoljava sve njezine racionalne želje. Ne smatra se inferiornim, dapače. Uspješan je i ambiciozan, ali ima takav mentalitet, visoka moralna uvjerenja. U braku su 20+

Tako da, ono.
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:38   #174
a ona njemu?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:15   #175
Zasto nije ona sama kupila bluzu?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 19:01   #176
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a ona njemu?
ona njemu daje pi***, to se zove brak.
kocelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 07:30   #177
Ona njemu isto tako. Puno pomogla kroz godine, zapravo ja to ne bi nazivala pomaganjem, kod njih je to obostrano darivanje. Meni su oni ok primjer, istina je da ima svađa itd, ali se jednostavno svakodnevno daruju i tako funkcioniraju. Vidim sada skoro sve njene prijateljice imaju problema s muževima, rastaju se ili svakodnevno svađaju, oni stvarno za sad po meni super funkcioniraju. Puno zajedno stvaraju, itd. Želim reći da je ljubav i izbor. Svakodnevni.
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:25   #178
Mozda se ljudi stvarno vole i postuju lol
sad ce zablokirat forum, nasli smo par koji se voli.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 09:39   #179
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ljubav?
Po meni ljubav je kad zelis i cinis sve da bi osoba sa kojom si- bila sretna,postujuci svoju licnost i svoju srecu. Naravno, ta druga osoba treba isto ciniti isto za tebe, jer samo jednostrano davanje nije ono cemu iko tezi.Prica o bluzi je dobra da se iskoristi kao simbol te ljubavi- njemu se nije svidjela, ali je shvatio da je kritikom ucinio nju tuzno i nesigurnom, sto je i njega nacinilo tuznim jer je zbog sitnice i svog misljenja ucinio osobu koju voli- nesretnom. I otisao je i kupio joj tu bluzu- bukvalno kao dokaz da nije bitno sta ona oblaci, nego sta u sebi nosi.
I onda se covjek cudi sto je tako puno ljudi samo i rastavljeno...a nisu skuzili osnovne stvari. Da covjek treba birati bitke u kojima se bori. I da treba ispred sebe vidjeti cilj- sretan par(u ovoj prici), a ne iskljucivo svoje hirove.
Da li to znaci da ako ja volim tipove sa tetovazama, morala bih, zbog svog hira tjerati da se osoba sa kojom sam u vezi- istetovira. Ili ako ja volim jarke boje-onaj ko je sa mnom treba nositi jarke boje,i ako ga to isto zivcira? To je meni uliznistvo, a ne ispuniti zelju svom dragom/dragoj. Ako se hoce obuci u crno ili ruzicasto, od glave do pete, a u isto vrijeme ga to cini zadovoljnim- zasto bih ja od toga pravila frku i svadjala se, te kritizirala njegov izbor?
Old 25.05.2017., 19:09   #180
Ignoriranje najvise pali .
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.