Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2017., 14:53   #3481
Quote:
BinHex kaže: Pogledaj post
Koji suludi komentari Milanista, ne znam šta ste vi stvarno očekivali borbu za Scudetto?
Sta je suludo? Tko spominje borbu za prvaka osim dezurnih trolova u protivnickim redovima?

Suludo je ulupat 200 miljuna i bit GORI nego prosle godine.

Btw druga utakmica za redom bez gola iz igre, a usudia bi se rec i bez izgradjene akcije. Uzas! Inter je trenutno miljama ispred nas.
Fajžendo is offline  
Old 24.09.2017., 14:56   #3482
Quote:
Fajžendo kaže: Pogledaj post
Sta je suludo? Tko spominje borbu za prvaka osim dezurnih trolova u protivnickim redovima?

Suludo je ulupat 200 miljuna i bit GORI nego prosle godine.

Btw druga utakmica za redom bez gola iz igre, a usudia bi se rec i bez izgradjene akcije. Uzas! Inter je trenutno miljama ispred nas.
Svaki kiks drvelje i kamenje po ekipi, treneru, transferima i svemu što ima veze s ACM. Kao da ste Barcelona pa je veliko čudo prosipanje bodova. Zadnjih godina "prosipanja" bodova u oba dijela Milana koliko hoćeš, biti će i ove godina.

Stoga, take it easy.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Old 24.09.2017., 15:08   #3483
mikidragi
Havoc123 is offline  
Old 24.09.2017., 15:31   #3484
Ovo sto Milan igra je kurac, a jedino miki trola sa nekim konkurentom iako zna da ce osvojit naslov u veljaci.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 24.09.2017., 15:43   #3485
Zapata igra, zasto, kako, sto? Zasto i dalje ne igra Silva? Jebale ga rotacije u Serie A i to na teskim gostovanjima.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 24.09.2017., 15:51   #3486
Doslovno me Čampa probudio kod stative, tako je napeta utakmica. Šta ovi misle, nako 4 od 4 da će se sami protivnici pobjeđivati?

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
Old 24.09.2017., 16:00   #3487
jedini krivac je Montella nitko drugi. dobio je 90% novih igraca prije priprema i uspio je unazadit momcad u odnosnu na proslu sezonu. On sam je inzistirao na Bonucciu, pa sta onda nije pripremao momcad na 352 nego je sve pripremne igrao 433, sam je rekao da je odobrio svaki transfer i morao je prije tih transfera znati gdje ce mu tko igrati, a on jos uvijek ne zna nista..
Izmjenom formacije je napravio jos gori posao jer je tako unistio dva najbolja igraca iz prosle sezone, a istovremeno nije dobio ni jednog koji ih moze zamjeniti..

Ja osobno ocekujem od ove momcadi 4 mjesto, ali ovakvom igrom se to nece dogoditi, a momcad je daleko kvalitetnija nego prosle godine. konkurenti nisu nista bolje trzili od Milana i samim time je sve jasno..
__________________
FORZA MILAN FINO ALLA MORTE!!! - Gennaro Ivan Gattuso
rossonero_Zg is offline  
Old 24.09.2017., 16:03   #3488
Veliki Ciro ako ikako Dybala mora završiti ko drugi(ili nedajbog treći) strijelac,neka to dete Juvea bude prvi....opet

Zadnje uređivanje Havoc123 : 24.09.2017. at 16:47.
Havoc123 is offline  
Old 24.09.2017., 16:27   #3489
Nisam gledao tekmu ali mogu potpisati sve postove kolega Milanista od prije. Montella nece docekati Bozic na klupi mislim da je to sad svima jasno, pogubio se totalno.
Doyen is offline  
Old 24.09.2017., 16:44   #3490
Vadi Broza a on najbolji u veznom redu
Havoc123 is offline  
Old 24.09.2017., 16:46   #3491
nemam vremena sad, na roštilju sam i ima jedna lijepa cura , ali jedna lošija utakmica bonya i vidim nitko više nevalja, a nikoline asistencije, golovi i predasistencije se zaboravljaju.
baš me zanima koja će ekipa u gostima protiv sampe i lazia uzeti šest bodova.
__________________
sa marottom kod interkriminalaca :kava:
mikidragi is offline  
Old 24.09.2017., 16:55   #3492
Ovi iz Genoe se samoubili i za iduće kolo, danas im bila ta dvojica najbolja. Ianče, Karamoh pokazao u 14 minuta više nego Candreva cijelu sezonu.

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
Old 24.09.2017., 17:03   #3493
Igramo loše a dobijamo, najebala je liga kad proigramo.

Miriše na naslov
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 24.09.2017., 17:04   #3494
Tri boda danas, ukupan učinak do sad, 16 od 18. No treba biti realan, osim utakmice s Fiorentinom, igramo isto kao i prošle sezone u fazama kad smo bili najlošiji. Nema ni milimetra pomaka ka boljem.

Ovaj Vecino mi nikako ne leži, teški alibi igrač. Prvi sam rekao, nije puno dati 24M€ za igrača, no problem je što je netko procjenio da ovaj ima šta tražiti u Interu, nebitno jel plaćen 24€ ili 24M€. Sva njegova igra se svodi na to da potrči s loptom 5-10 metara ako nema niko ispred njega te zatim dodaj prvom slobodnom igraču, ili u startu odmah prosljedi loptu nekome. Ok, "ne zna igrati lopte", no onda od takvog igrača očekuješ da osvaja lopte, da trči, no on se ni tu ne iskazuje. Totalno beskoristan na terenu, njega i Candrevu bi prve potjerao u PM.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Old 24.09.2017., 17:23   #3495
Quote:
BinHex kaže: Pogledaj post
Tri boda danas, ukupan učinak do sad, 16 od 18. No treba biti realan, osim utakmice s Fiorentinom, igramo isto kao i prošle sezone u fazama kad smo bili najlošiji. Nema ni milimetra pomaka ka boljem.

Ovaj Vecino mi nikako ne leži, teški alibi igrač. Prvi sam rekao, nije puno dati 24M€ za igrača, no problem je što je netko procjenio da ovaj ima šta tražiti u Interu, nebitno jel plaćen 24€ ili 24M€. Sva njegova igra se svodi na to da potrči s loptom 5-10 metara ako nema niko ispred njega te zatim dodaj prvom slobodnom igraču, ili u startu odmah prosljedi loptu nekome. Ok, "ne zna igrati lopte", no onda od takvog igrača očekuješ da osvaja lopte, da trči, no on se ni tu ne iskazuje. Totalno beskoristan na terenu, njega i Candrevu bi prve potjerao u PM.
Potpis na sve.. Vecino i Candreva igraci manje, Karamoah pokazao u 15min da je 5 puta bolji igrac od ovog talijanskog smeca.. Kako smo uzeli 7/9 bodova zadnja 3 kola ni sami ne znamo, ak smo 3 sanse postene slozili u te tri tekme
__________________
Per me, solo l'Inter
Lovrixx is offline  
Old 24.09.2017., 17:38   #3496
Quote:
rossonero_Zg kaže: Pogledaj post

Montella se skroz pogubio i nece imati muda to sloziti jer bi to znacilo klupa za Bonuccia koji kiksa li ga kiksa.. ovih 352 nikome ne odgovara osim Bonucciu koji je i u toj formaciji najgori stoper
Ako se u sljedece dvije prvenstvene zabije gol to ce biti ravno cudu..
Pa Zapata je direktno sjebo oba gola, nisam doduse gledao ostatak tekme, ali ovo je vec dosta da bude okarakteriziran najgorim stoperom.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 24.09.2017., 19:26   #3497
Bonucci je kod prvog gola prvi kiksao za drugi kbkk ionako je bila gotova utakmica, ali mislim da je Borini prodao loptu
__________________
FORZA MILAN FINO ALLA MORTE!!! - Gennaro Ivan Gattuso
rossonero_Zg is offline  
Old 24.09.2017., 20:12   #3498
Quote:
rossonero_Zg kaže: Pogledaj post
Bonucci je kod prvog gola prvi kiksao za drugi kbkk ionako je bila gotova utakmica, ali mislim da je Borini prodao loptu
Cuj, zapata je ono mogao prenijet od gola, prema korneru kod prvog. Nije to jedva cupao pa da je bio prisiljen vracati bonucciju koji je pokriven.

A kod drugog se na loptu koja mu je upucena poskliznuo i onda je ricky otisao sam do kraja. Obje greske neprisiljene, po meni.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 24.09.2017., 23:15   #3499
Zašto VAR nije tražen kod onog nesviranog penala Violama?

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
Old 24.09.2017., 23:29   #3500
Uz nesvirani penal, Babacar imao pobjedu na dlanu koji tren prije izjednacujuceg gola kad je isao sam na golmana i pobjegla mu lopta
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.