Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2016., 10:52   #61
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Ma sve dok ćemo igrati ovako pasivno i bez pritiska, s tako lošim kretanjem igrača prema naprijed, nema veze kakav sistem igramo.
Mourinho je bio nekad ok trener, zadnjih godina je stvarno los.
Dobio je prevelika sredstva i potrosio ih na provjerene igrace tipa Ibra i Pogba kako bi napravio kratkorocne rezultate, ali ne vjerujem da moze protiv Citya u borbi za titulu.
Jak igracki kadar je garant da se ode u Lp, ali za nesto vise sumnjam da moze.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:13   #62
Quote:
Steve Holmes kaže: Pogledaj post
Milanski klubovi su postali teske sprdacine sucut fan klubovima iz Hrvatske
Evo sad se po novome pojačava PSG, United troši milijarde.....budu našli nekog novog.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 12:17   #63
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Dođe čovjek i mrtav ozbiljan napiše kako je ManU odigrao utakmicu sa najjačim sastavom osim Ibre, a Mou promijenio 8 igrača iz postave koja je igrala protiv Citya.
Ugl uzasna utakmica, pogodak domaćih iz čistog ofsajda.
Depay i Rojo dokazali i pokazali da su doslovno neupotrebljivi.
Što se Pogbe tiče, vidi se da čovjek nije prošao pripreme i da je još daleko od neke idealne forme, isto tako se u nekim situacijama i trenucima vidi da je tip fizički i tehnički odličan. Vjerujem kada on uhvati pravu formu te se ekipa uigra i posloži oko njega da će to sve doći na svoje. Ponajprije mislim da će Mou morati odbaciti 4231 nauštrb 433 formacije jer Pogba nije igrač kojeg ćeš staviti na ovu poziciju 2 zadnja vezna. Osobno bih u sredinu stavio Carricka kao zadnjeg,a Pogbu i Herreru ispred. Tu onda imaš jednog osigurača iza i Herreru koji bi mu pokrivali leđa, a njega pustiš da može bez straha ići naprijed. Samo onda Rooney nema mjesta u prvoj, tako da ćemo pričekati na to ali očekujem da u tijeku sezone Mou pređe na takav sistem.
Okej 8 novih igrača, ali jel ti mene želiš uvjeriti da United kao ima striktno postavljenih prvih 11 i da se to ne mijenja iz utakmice u utakmicu čak i u pušišipu ? Jer ako i jest tako, to je tek onda tragično za ekipu koja potroši 500, 600 milijuna eura u rok 2-3 godine i nema više od 11 poštenih igrača, a očito ni toliko.

Činjenica da nije igrao Shaw na beku i Ibra u napadu i da tu stvarno United nema očito dobre zamjene. Za sve ostale bi tu zamjene trebale biti u najmanju ruku al pari. Pa i taj jebeni Depay je plaćen 35 milijuna eura prije samo godinu dana, o čemu tu uopće pričamo ?

Zato me živciraju one fore o B sastavu. B sastav su igrači koji nikad se nisu međusobno praktički ni vidli, a kamoli nastupili više od par prijateljskih. I Rojo i Depay i Rushford imaju itekako ogroman fond utakmica u Premiershipu.

Uglavnom imaju bogami i Englezi i Talijani fine sreće s ovom novom reformom sa 4 kluba u LP, jedni i drugi se natječu ko će više kiksat. Zasad Englezi nešto bolji, ali nemaju veliku prednost. Sad je doduše nevažno jer će i luzerski klubovi sad imati priliku igrati LP za 2 godine.

Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Preglomazno natjecanje, potrebna je promjena. Jebale ih isforsirane skupine.

Klošare kojima se ne igra treba prije početka natjecanja pitati hoće li igrati. Ako neće, ima tko hoće.
Nekad nijedan klub nije imao izravan plasman u grupu, danas to ima pola EL. U tome ti je stvar i zato pada interes. Ista stvar se događa sa LP, ovakvo umjetno stvaranje i potpomaganje velikima će im se vratiti na najbolniji način.

Zadnje uređivanje Inžinjer ekonom : 16.09.2016. at 12:43.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 13:15   #64
Da, trenutno ManU ima striktno postavljenih prvih 11 koji su nastupili u svim utakmicama ove sezone do sinoć.
De Gea, Shaw,Blind,Bailly,Valencia,Fellaini,Pogba,Rooney,M artial,Mata, Ibrahimović. Pozicije koje se mijenjaju za sada su krilne gdje su još nastupili Mikihtaryan i Lingard s obzirom da je Martial van forme, a Mata i nije krilo.
To što Rojo i Depay imaju fond utakmica ne mijenja na činjenici da i jedan i drugi nisu kapacitet za ekipu koja pretendira na nekakve vrhunske rezultate.
O cijenama uopće neću raspravljati jer su nebulozne, i 35 milja za igrača ne znači ništa. Kao da je Depay prvi akrap sa takvom cijenom.
Ne kažem da je jučerašnja postava tragično loša i da tu igraju nekakvi HNL igrači ali je uvjetno rečeno, B postava. Ne znam što je tu nejasno. Pa pola ekipe je sinoć upisalo prvu natjecateljsku utakmicu u ovoj sezoni. Također, bez obzira na to, odigrali su jadno ali je i to bilo dosta za X. Gol je ,ponavljam, pao iz evidentnog ofsajda.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 14:08   #65
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Pa pola ekipe je sinoć upisalo prvu natjecateljsku utakmicu u ovoj sezoni.
Kako mi je smijeh citat ovo vadenje na B ekipu . Jucer su startali Bailly i De Gea koji su odigrali sve minute dosad u sezoni (360), Pogba (270), Mata (220), Herrera (150), Martial (234) jedino ajde Rashford ali on je ulazio kao zamjena i upisao 70 minuta.

Jedini novi na terenu su bili vise manje svi u obrani (3 od 4 promjene su bile u obrani) Rojo, Darmian i Smalling koji je inace standardni prvotimac ali se vjerojatno jos uvijek polako vraca zbog ozljede i vec par sezona je u prvoj postavi.
Od bitnijih promjena naprijed samo je Schneiderlin uskocio u vezni red.

Poslije su jos priliku dobili Young koji je isto do ove sezone igrao vise manje standardno i Depay koji je prevara, takoder ubacio je zadnjih pola sata prvog napadaca Ibrahimovica.

Niste na teren poslali nikakve znj igrace koji nisu igrali tjednima, na terenu nisu bili klinci koji su dobili prvu priliku, nego profesionalci koji igraju vise manje redovno u momcadi i svaki tjedan dobiju priliku.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 14:32   #66
Dobro. Znači samo šestorica bez odigrane jedne minute ove godine, te Rashford koji nije skupio minuta za jednu cijelu utakmicu i ŽHerrera koji je odigrao jednu i pol sve skupa.
Dobra analiza.
Nitko se ne vadi i ne opravdava nego se stvari stavljaju u kontekst.
Ovdje stvarno nema smisla ništa pisati jer nitko nije u stanju normalno raspravljati o ničemu.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 14:56   #67
Sestorica su igrala tokom utakmice, cetvorica "novih" su startala, od cega tri u obrani, a prema naprijed su igrali uglavnom standardni igrac, a Smallinga ionako ne mozes gurat u nekakav "B" tim jer je lik standardni stoper Uniteda godinama.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 17:06   #68
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Loše nam ide, dvije pobjede Austrijanaca, čeka se još Salzbrug. Sreća u toj nesreći je to što je Austria Beč dobila Astru.

Iako, kako je krenilo, 15. mjesto na kraju izgleda i neće donositi 2 kluba u CL.
Dobro, hajdemo malo spustiti koptu na zemlju

Usporedba mi i Austrijanci...

Kad cemo mi imati tri predstavnika u Ligi uefe??? A njihovi jos tu uglavnom pobjedjuju...

Mislim da nije realo da se usporedjujemo s Austrijancima...

Jucer ono sto je Bilbao odigrao u nastavku, pa mislim da bi Gorica i Rudeš bili bolji...

Imao sam par okršaja s ekonimičnim inženjerom na politici, ali ovje se ugavnom slažem s razlozima o kojima je pisao a koji su imali za posljedicu pad gledanosti kako u Ligi prvaka, tako i u Ligi uefe.
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 23:12   #69
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Nekad nijedan klub nije imao izravan plasman u grupu, danas to ima pola EL. U tome ti je stvar i zato pada interes. Ista stvar se događa sa LP, ovakvo umjetno stvaranje i potpomaganje velikima će im se vratiti na najbolniji način.


Napravljen je cirkus, radi profita i osobnih interesa seru se i po sportu i po samim natjecanjima (njihovoj povijesti).
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 09:02   #70
Uefa će jednostavno uvijek pogodovati velikima. Mainz, Southampton i nice su u bližoj prošlosti svi igrali kvalifikacije za el i nitko nije prolazio. Ovi prvi su čak dvaput ispadali i to ne u playoffu već rundi prije. I šta uefa napravi? Promijeni sistem tako da ove godine svi navedeni klubovi imaju izravan plasman!
A uvjeren sam da su išli u kvalifikacije, da bi opet bilo kikseva napretek. To su uvijek radili i iznova će radit čim jake sile budu ugrožene. To je njihov "we care about football"
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 12:41   #71
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Ne igraju LP kojoj Inter još godinama neće prismrditi
Ništa o Brozovicu?Razočaran sam.Konstantno ga zazivas u prvom sastavu Intera,ali mislim da si sad imao vrlo dobar uvid u to zašto trenutno ne igra.Kad te trener zamijeni nakon 45.minuta prije jednog Mela u utakmici koja ti je bila šansa da se pokazes i nametneš ponovno za prvi sastav onda se moraš zapitat.

Vidim Southampton rutinski riješio.Vjerojatno će ovdje proći kao prvi ispred Intera.

Bravo i za Di Francescovu ekipu.Vec koju godinu igraju jedan od boljih nogometa u Serie A i zasluzili su ovo.Nadam se da se obaveze u EL neće odrazit previše na ligaške rezultate.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 13:46   #72
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Dobro, hajdemo malo spustiti koptu na zemlju

Usporedba mi i Austrijanci...

Kad cemo mi imati tri predstavnika u Ligi uefe??? A njihovi jos tu uglavnom pobjedjuju...

Mislim da nije realo da se usporedjujemo s Austrijancima...

Jucer ono sto je Bilbao odigrao u nastavku, pa mislim da bi Gorica i Rudeš bili bolji...

Imao sam par okršaja s ekonimičnim inženjerom na politici, ali ovje se ugavnom slažem s razlozima o kojima je pisao a koji su imali za posljedicu pad gledanosti kako u Ligi prvaka, tako i u Ligi uefe.
Ne moramo se oko svega slagati, zato i služi forum

Quote:
mitch kaže: Pogledaj post


Napravljen je cirkus, radi profita i osobnih interesa seru se i po sportu i po samim natjecanjima (njihovoj povijesti).
Kad se sjetim nekadašnje EL, doslovce mi skoro suza krene. Di su one stare kvalifikacije kad je valjda 90% nositelja ispalo u zadnjem pretkolu. A sad ništa od toga i grupe prepune ekipa koje nije briga za natjecanje pa sad imaš šta imaš.
Isti problem sa LP, ja sam odokativno došao do činjenice da su pun stadion imali jedino Tottenham i Legia. Pretpostavljam City isto (makar nisam siguran), a ostalo stadioni sve poluprazni . Tragedija za nogomet, to je nekad bilo nemoguće na utakmicama LP.
Garantiram da će situacija biti samo još gora kad se ostvari ova superliga sa 16 sigurnih momčadi iz top 4 lige....kad uzmeš u obzir da u Španjolskoj imaš 3 vrlo jake momčadi, jednu jaku (Sevillu) i svega još 1-2 ekipe koje mogu konkurirati za to 4. mjesto, jasno je da će se stalno ponavljati iste momčadi....ili u Italiji: Juve, Roma, Napoli i kao 4. eventualno Fiorentina, nekad Inter, a valjda i Milan....ovakvi ko Sassuolo neće nikad ni prismrditi koliko god bili simpatični. To je moguće jedino u Engleskoj jer i taj jadan i siromašan Leicester može utrošiti 100 milijuna eura i piknut par pravih igrača i sve će im biti čisto sa financijama....ali i u Engleskoj neće se puno mijenjati ekipe u LP....City, United(sad kad ih otac konsolidira), Arsenal, Chelsea i tu će normalno nekad upast i Liverpool, a ovakvi ko Leicester jednom u 20 godina. Istovremeno će se Southamptoni ili West Hamovi nezasluženo vucarat u skupinama EL jer ih je tamo UEFA gurnula, a nogomet od njih nikakve koristi nema.

Quote:
klaudio kaže: Pogledaj post
Uefa će jednostavno uvijek pogodovati velikima. Mainz, Southampton i nice su u bližoj prošlosti svi igrali kvalifikacije za el i nitko nije prolazio. Ovi prvi su čak dvaput ispadali i to ne u playoffu već rundi prije. I šta uefa napravi? Promijeni sistem tako da ove godine svi navedeni klubovi imaju izravan plasman!
A uvjeren sam da su išli u kvalifikacije, da bi opet bilo kikseva napretek. To su uvijek radili i iznova će radit čim jake sile budu ugrožene. To je njihov "we care about football"
Točno to...bar je EL zato bila nekoć super zanimljiva, a sad je to zapravo drugorazredno natjecanje sa preko pola ekipa lige "šestice" di je toj polovici ulaz doslovno poklonjen.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 13:51   #73
Jedina dobra stvar u svemu tome bi bila da stvarno dugoročno dođe do ozbiljnog pada gledanosti, UEFA bi bila primorana napraviti drastične promjene "unazad". Velim, po meni je nekadašnji sistem sa 16 klubova koji su dolazili kroz 3. pretkolo bio nekako možda ipak najpošteniji od svih sad u posljednje vrijeme (uključujući ovo sranje za 2 godine). Dinamo u njemu nije baš imao sreće sa ždrijebom u tom 3. pretkolu, a ni Hajduk (jaka Mallorca u ono vrijeme), ali moglo se tu dobiti prolaznog protivnika.

Najdrastičnija i najbolja mjera za nogomet bi bila da baš nitko nema izravan plasman u grupe(znam da je potpuno nerealno) . Ne mislim samo na EL, nego i LP , ali i ovaj povratak na staro bi već bila dobra mjera
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 16:43   #74
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Dobro, hajdemo malo spustiti koptu na zemlju

Usporedba mi i Austrijanci...

Kad cemo mi imati tri predstavnika u Ligi uefe??? A njihovi jos tu uglavnom pobjedjuju...
Jebiga, mi smo ispred njih, pa ti vidi

Iako, slažem se da se s njima teško možemo uspoređivati i samo je pitanje vremena kad će nam odmaglit. Ali s Rumunjima i Dancima možemo.

Iako nisu ni Austrijanci neki bauk, koeficijent im drži uglavnom Salzburg, imali su par strašnih EL sezona i tu se nakupili bodova. Kad se Dieterov balon ispuše (a mogao bi, sve više sredstava ide prema Lepizigu), onda će biti puno zanimljivije.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 17:42   #75
Austrijanci nisu bauk, ali imaju jaču ligu i prava je nepravda da je HNL ispred njih.

Ali nas zato već ove godine prestižu, kao što smo i najavljivali.
Velike su šanse da jedan, možda i dvoje prođu u knockout, što je za naše klubove SF.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 14:59   #76
NNNS(tm) nastavlja svoj program danas utakmicama 2.kola

Od 17:00 sati kreću Qabala - Mainz 05 i Astana - Mladi Muškići iz Berna, od čega, bez nekog jasnog razloga, Arena prenosi samo utakmicu iz Azerbejdžana. Čisto zato što će Astana, po svemu sudeći, biti atraktivnija utakmica.
Od 19:00 su na programu utakmice skupina G do L. Najzanimljiviji parovi su Šahtar - Braga, repriza 1/4 finala istog natjecanja od prošle godine, Schalke 04 - Salzburg, Krasnodar - Nice i Sparta - Inter.
Od 21:00 se igraju skupine A do F. Fenerbahce - Feyenoord su tu najzanimljiviji sudari, ali nisu za baciti niti Zenit - AZ, St.Etienne - Anderlecht i Austria - Viktoria.
Galijun1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 15:58   #77
danas mi se poklopilo...slobodan dan
photosensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 18:15   #78
Penal na Ozobicu i Qabala izjednacila na 1-1
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 18:53   #79
Nijemci izgleda zapeli za EL, pohvalno.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 19:00   #80
Ovaj Mainz je vjerojatno najzanimljvija momčad trenutno u Europi. Igraju na momente nevjerojatno dobar nogomet, onda padaju u igri i nestaju po 5-10 minuta, pa opet krenu nenormalno. Zato i bude na njihovim utakmicama uvijek golova i preokreta.

Čudi me Qabala, zadnja minuta a oni lagano grade napad. U takvoj situaciji se pošalje sve u napad, duga lopta pa kaj bude bude.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.