Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2007., 10:13   #201
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Ovo i ja mislim. I nije mi iz priče baš jasno od početka kak je ona skužila da ga je zvala kolegica, a ne frend ? ... Am I missing something?
to se i meni čini neobično - za preljubnika tip je vrlo neoprezan. sve krive poteze radi.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:15   #202
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ja opet pitam, kako NJOJ ne fali seks tih 7 mjeseci?
jesam li sto propustila, ko je rekao da 7 mjeseci nije bilo seksa?
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:16   #203
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ja opet pitam, kako NJOJ ne fali seks tih 7 mjeseci?
Možda joj i fali. Možda bi se ona prasnula, ali kao što vidiš "njega je strah zbog bebe".

Možda bi se ona ševila dan i noć, ali gospodinu previše upada u oči njen trbuh koji je napumpao.

Nemoj, Natch, bogati...
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:16   #204
Quote:
putnica kaže: Pogledaj post
jesam li sto propustila, ko je rekao da 7 mjeseci nije bilo seksa?
ona je rekla, da je 7 mjeseci u trudnoci i da ju "on ne seksa".
a mozda je ONA lose prihvatila tu trudnocu i ne osjeca se seksi?
al kako joj ne padne na pamet da ga zgrabi dok spava i lijepo mu popusi?
zar joj ne dodje zelja?
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:16   #205
mame će znati ono što ja nagađam - moguće je da u trudnoći žena i nema prevelike potrebe za seksom? možda se toliko ufura u ulogu "ja trudnica" da ne obraća pažnju na seksualne prohtjeve muža?
ali onda joj on treba dati do znanja da i on ima svojih potreba.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:18   #206
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Možda joj i fali. Možda bi se ona prasnula, ali kao što vidiš "njega je strah zbog bebe".

Možda bi se ona ševila dan i noć, ali gospodinu previše upada u oči njen trbuh koji je napumpao.

Nemoj, Natch, bogati...
pa nek mu popusi u snu, to se ne zaboravlja
a osim toga jaca emotivne veze medju partnerima
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:19   #207
Quote:
tatiana kaže: Pogledaj post
mame će znati ono što ja nagađam - moguće je da u trudnoći žena i nema prevelike potrebe za seksom? možda se toliko ufura u ulogu "ja trudnica" da ne obraća pažnju na seksualne prohtjeve muža?
ali onda joj on treba dati do znanja da i on ima svojih potreba.
e bravo. napokon smo dosle na temu
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:24   #208
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
e bravo. napokon smo dosle na temu
ali velim, samo nagađam. ovak napamet mi se to čini moguće ali kajaznam.
ima tu žena s djecom pa nek kažu kako to ide.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:28   #209
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
zasto malo ne pricamo o specificnostima emotivnog i seksualnog zivota u trudnoci?
frajer se ocito osjeca zanemarenim i isao je seks traziti drugdje.
Ma daj, Natch, ne misliš valjda da muškarci idu po seks "drugdje" samo zato što se osjećaju zanemarenima u tom segmentu? Prije će biti da imaju neki emotivni handicap.
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:28   #210
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Ovo i ja mislim. I nije mi iz priče baš jasno od početka kak je ona skužila da ga je zvala kolegica, a ne frend ? Reko je ili kaj?

Jer, rekla je: " nakon rucka se tusira i zvoni mob - nije frend, vec kolegice s posla koje su (u nedjelju!) radile pa ga zovu na kavu. e sad, ja napravila nesto sto inace nisam imala potrebu raditi - provjerim mu poruke u mobu"

Am I missing something?
Ja mislim kako se on krivo izlajao.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:29   #211
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
nisam sve pročitala, ali je li ona tebe prevarila ili on? Kriv stav.

A žao mi je što ti se to dogodilo i definitivno malo kopanja po mobu ne znači da si aždaja, nije lijepo ali njegovo je sranje sve zasjenilo.
Mda, tipa uhvatiš s drugom ženskom i sigurno ćeš razmišljati o stavu?! Opet dolazimo do onoga da ljudi u afektu svašta naprave.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:31   #212
Quote:
tatiana kaže: Pogledaj post
mame će znati ono što ja nagađam - moguće je da u trudnoći žena i nema prevelike potrebe za seksom? možda se toliko ufura u ulogu "ja trudnica" da ne obraća pažnju na seksualne prohtjeve muža?
ali onda joj on treba dati do znanja da i on ima svojih potreba.
Ko ti to napričao? Meni tijekom trudnoće bilo ono....vauuuuu a najljepše od svega, tad ne moraš brinut hoćeš li ostat trudna
manitusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:32   #213
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ona je rekla, da je 7 mjeseci u trudnoci i da ju "on ne seksa".
Ne, to nije rekla. Ne trolaj.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:59   #214
Bila sam u 8 mjesecu trudnoce, zivot mi je bio na mjestu imala sam sve, osjecala se sretno (!?), a onda je jednog dana sve palo u vodu, otkrila sam da me vara, da to traje neko vrijeme, jedva je priznao. Mislila sam da cu umrijeti, cini se da prevara u trudnoci boli jace, (hormoni). Oprostila sam mu nisam mogla tada drugacije. Polako sam otkrivala da je bilo puno znakova varanja a ja sam ih potisnula, otkrila sam i tko je ona. On je nastavio s njom jos neko vrijeme, ali nikad nisam bila 100 % sigurna, dok nisam otisla k njoj.
Rekla sam mu da je gotovo i tada sam shvatila koliko mu je zao. Dobro sam razmislila i ostala s njim. Sada nam je lijepo zajedno, no mislim da mu nisam nikad oprostila. Ponekad me uhvati kriza i dode mi tesko kako mi je to mogao uciniti, meni i djeci. No to je bilo iskustvo koje mi je i puno dobroga donjelo, shvatila sam gdje sam i sto zelim u zivotu, i sada mi je bolje. No sumnja se povremeno vraca. Dala sam si vremena da vidim kako ce ici, uvijek mogu otici, ovako barem znam da sam ucinila sve za nas i najvise za djecu!
superwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 11:27   #215
Quote:
lilu! kaže: Pogledaj post
gle, ja sam rekla ako zeli spasiti brak. Pošto se to desilo VEĆ SADA mislim da je ocito da tip neće prestat ak je već sad krenuo varat kad mu ceka dijete.
No, s druge strane - realnost - ja imam 20 i ne ocekujem da mi muz nece u 30 godina braka prevarit. Nije da kazem da necu reagirat svakako i da mu u startu necu vjerovat, ali mora odlucit što joj je bitnije.

Ovisi sve o njoj, rekla sam, u ovom konkretnom slucaju bi ga ja napustila....... drugo da je proslo 20 godina braka .. ali ovo tip je kreten. Tko vara trudnu ženu?!??!
Lilu,oprostiti ću ti poradi mladosti i neiskustva,
ali nikada ne govori o ujedu psa dok te pas stvarno nije ujeo...
jer kada te ugrize uopće nije bitno dali si to očekivala,dali tog psa imaš od jučer ili godinama,
vjeruju mi ujed BOLI...
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 11:38   #216
Quote:
mole30 kaže: Pogledaj post
Cats griješiš,ja sam bila trudna i bilo je sitnih znakova,ništa konkretno i on nije sakrivao mobitel,jer je znao da neću provjeravati i kad sam našla poruku (iz istog razloga kao i ova jadnica jer ga je ženska zvala na mob. dok se tuširao) u silu volim te i sl. ja sam ga direktno pitala i naravno ispala koza jer "to je samo šala od prijateljice".Da ne duljim,otišla sam kad je beba imala 15 mj. toliko sam se dugo zavaravala jer nikakvih konkretnih problema nije bilo,ja sam po njegovoj priči bila savršena žena itd.Tako da nemora žena biti kriva neki muževi su jednostavno govna!

jel ti zao sto nsii odmah?

i sta je bilo sa njom kad te je nazvala, jeli ostao sa njom?
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 11:46   #217
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
a gle sad tebe. znaci on si moze drkati? a zasto mu ona ne popusi? mislim, ako nece ona, ima ko ce..
Quote:
ja opet pitam, kako NJOJ ne fali seks tih 7 mjeseci?
cuj zena nije NIGDJE rekla da je gospodin uopce bio suh 7 mjeseci, da je navaljivao a ona nije dala ili sto vec. ja sam se tucala do BUKVALNO zadnjeg dana (cak na nagovor babice, jer to pomaze poticanju trudova)

kreten sere govno vece nego sto je on, i sad je TO problem???
to je glupi izgovor koji mu je prvi pao na pamet! nist drugo
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 11:46   #218
Jadni muškarci, prepali se promjene na ženskom tijelu u trudnoći. Mislim da se nitko ne ženi zbog privlačnisti (to je dobar razlog za jebavanje uokolo), ženi se zbog ljubavi i nekih puno dubljih osjećaja.Kad nekog stvarno voliš onda ti nije bitno kako ta osoba izgleda, tj. bitno ti je ali ju nećeš zbog toga varat. Uostalom, tko kaže da trudnice nisu privlačne, ima ih hrpa koje izgledaju mrak. Nije uopće problem u tome da njega žena nije privlačila zbog trudnoće, nego je on kreten muljao na sve strane, on nije htio seks s njom.
valavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 11:49   #219
Quote:
tatiana kaže: Pogledaj post
ali velim, samo nagađam. ovak napamet mi se to čini moguće ali kajaznam.
ima tu žena s djecom pa nek kažu kako to ide.
kao sto rekoh: do zadnjeg dana
i ne da sam si bila debela, troma, neprivlaccna...tructruc ni sebi NI NJEMU, neg naprotiv, jos vise "uvuceni" jedno u drugo i u taj misteriozni univerzum koji je rastao u meni, jos blizi, ispunjeniji, sretniji i napaljeniji
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 12:09   #220
Quote:
tatiana kaže: Pogledaj post
moguće je da u trudnoći žena i nema prevelike potrebe za seksom? možda se toliko ufura u ulogu "ja trudnica" da ne obraća pažnju na seksualne prohtjeve muža?
ja sam si bila vrlo sexy u trudnoći ali se suprug i ja nismo seksali (dugo čekana trudnoća i nismo htjeli "izazivati vraga"), ali pružali smo jedno drugom razna erotska zadovoljstva osim penetracije.
istina da neke žene zaborave da su žene, ufuraju se u ulogu inkubatora, neke ne smiju općiti zbog zdravstvenog stanja, neke se previše udeblaju pa im je tehnički zahtjevno.... ništa od toga nije opravdanje da mužjak ide umakati u kolegice. nek' si ga utakne u utičnicu ako već mora...
i možda su stvarno imali sasran brak i prije ali je bijedno da muž i otac priušti trudnici takav cirkus
baja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.