Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 12:14   #21
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ajmo mi malo stat na loptu.

Pošto, doduše ne znam kako kod vas, ali barem kod mene, dok sam u vezi s osobom koju volim i poštujem, toj osobi ne kopam po mobu i ne provjeravam ga. A ovdje imamo upravo takav slučaj. Dakle, uzmite u obzir da smo čuli samo jednu stranu priče.

I da ju priča osoba koja je isto tako bila nefer - mogla je isto tako kopati po mobu i ništa ne naći jer ništa nije ni bilo, a za mene je takvo ponašanje isto tako neprihvatljivo, a i nemojte zaboraviti da je u veliki finale uključeno i nasilje. Za koje NEMA opravdanja, pa da si baš i stoput trudan.

Dakle, prije nego vas savlada osvetnički bijes, pročitajte još jednom prvi post.
nema opravdanja za kopanje po mobu, osim da me natjerala intuicija - svi smo mi robovi nekih navika. kad osjetis da nesto nije u redu, da se nesto mijenja ides i propitujes sta je. a ako mozes, i probas dokazati.
postojalo je jos barem 10ak situacija u kojima sam "znala" ali nisam mogla dokazati, pa je sve ostalo na mojoj "opsesivnoj (i neutemeljenoj) ljubomori".
a sto se tice nasilja, osamarila sam nju, jer sam par dana prije bila kod njega na poslu i cestitala mi novu godinu (kis-kis) i pitala me kako podnosim trudnocu itd... skoro sam se zbljuvala kad sam se sjetila toga...
eto, nije opravdanje, ali je objasnjenje...
trenutak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:14   #22
koji kreten...sorry....al to mu nije uopće nikakva izlika....ponovit će se opet... jer su muški kreteni.... jednom to isprobaju, uvijek će.... ja bih otišla i sama se brinila za dijete, hvala Bogu da smo sposobne biti samostalne....
viola_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:14   #23
Quote:
trenutak2007 kaže: Pogledaj post
trudna sam 7mj
uh, draga moja, tebi bi sad najveća briga trebala biti taj anđelak u tebi...
mislim da još nikom ovdje nisam savjetovala onaj najdrastičniji potez - razvod, a tebi ga savjetujem, barem razlaz dok se ne skulirate.
izbaci ga iz stana, posjeti psihologa ili psihijatra da ti pomogne vratiti malo mira u život jer ti je neophodan, i tebi i bebici. bebica je podložna tvojim emocijama i nije fer da se preko nje prelama ovaj bezobrazluk.
ako tatica mora negdje ubadati dok je mama trudna nek' proba s utičnicom - zagarantirano uzbuđenje
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:15   #24
Quote:
zlocestoca kaže: Pogledaj post
Cats, mislim da imas problem s razlucivanjem vaznog od nevaznog u cijeloj prici

da, fakat je paranoicna kucka sto mu je kopala po mobu
bolje da nikad nije saznala koje joj je muz govno... cudna logika...
Nemam ja taj problem nego mi je puno toga iz prvog posta na staklenim nogama. Hoću reći, ako je sve bilo idealno kako nam se prikazuje, onda razloga za sumnju, koji bi ju potaknuo da to napravi, nije bilo.

Ovdje čitamo da je razlog za alarm postojao. Ono što mene uvijek zanima u tim stvarima je koliko puta je provjeravanje provedeno pa se ništa nije našlo. I zašto se onda uopće provjerava ako razloga nema.

A najviše me zanima koje opravdanje bilo tko može dati na šamaranje.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:17   #25
Quote:
trenutak2007 kaže: Pogledaj post
postojalo je jos barem 10ak situacija u kojima sam "znala" ali nisam mogla dokazati, pa je sve ostalo na mojoj "opsesivnoj (i neutemeljenoj) ljubomori".
No, dakle, nije baš sve bilo tako idealno kao što je na početku izgledalo.

trenutak2007, daleko od toga da meni nije žao zbog toga što ti se dogodilo - ali ni jedna priča nije crno bijela. Ono što ja radim je da unosim nijanse u idealiziranu verziju iz prvog posta. A da bi svi skupa mogli lakše razumjeti što se zapravo dogodilo.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:18   #26
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
trenutak2007, daleko od toga da meni nije žao zbog toga što ti se dogodilo - ali ni jedna priča nije crno bijela. Ono što ja radim je da unosim nijanse u idealiziranu verziju iz prvog posta. A da bi svi skupa mogli lakše razumjeti što se zapravo dogodilo.
daj molim te napisi koje je opravdanje za varanje trudne zene?

(mislim, ja ne "vidim" te nijanse - tip mi je skroz "crn" )
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:18   #27
cats slažem se da nije uredu kopati po mobu...al možda je bolje saznati ovakvu istinu pa makar i na naćin koji nije prihvatljiv nego čitav život živjeti u laži...a i sad je kasno pričat o tome kako se saznalo jer je istina vani a čovjek da nije varao nebi ove situacije ni bilo i mogla bi ona do iznemoglosti kopati po mobu i osječati se posramljeno zbog toga...
a nasilje ne opravdavam...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:19   #28
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ovdje čitamo da je razlog za alarm postojao. Ono što mene uvijek zanima u tim stvarima je koliko puta je provjeravanje provedeno pa se ništa nije našlo. I zašto se onda uopće provjerava ako razloga nema.

.
pa sto ako ona recimo redovito njemu prekopa mob? on to ne zna. u mobu nista ne nalazi, znaci nema razloga da ga tlaci. on je taj koji je debelo zastrao stvar i uopce je meni bedasto postavljati pitanje njezinog kopanja po mobu. pa i da je kucka najgore vrste, to sto je on napravio amnestira ju bilo kakvog ispitivanja.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:22   #29
Cats
pa sad ako je ona njega prešamarala nakon što ga je uvatila s khm " rukama u vreći" nije da je puno osuđujem.
Mislim da bi ga ja satrala nogom u pod
E sad, to što je ona njemu pregledala mob, čuj očito da joj je pobudio sumnju ( i da nije sve tako ružičasto kako je ona opisala u prvom postu) .
A kad imamo sumnju možemo napraviti samo dvije stvari. Praviti se da ništa ne vidimo ili provjeriti.
A što će dalje to odista samo ona zna.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:22   #30
Quote:
crtica kaže: Pogledaj post
Mislim da se malo preuveličava "kopanje po mobu" kao dokaz (ne)povjerenja u vezi.




baš ti se čudim, Cats, da ističeš ovako nešto, kako bi dokazalo što?
žena je kopala, i da - ne ide joj na čast - ali očito je imala povoda i dobrog razloga!
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:23   #31
Quote:
Billi kaže: Pogledaj post
pa sto ako ona recimo redovito njemu prekopa mob? on to ne zna. u mobu nista ne nalazi, znaci nema razloga da ga tlaci. on je taj koji je debelo zastrao stvar i uopce je meni bedasto postavljati pitanje njezinog kopanja po mobu. pa i da je kucka najgore vrste, to sto je on napravio amnestira ju bilo kakvog ispitivanja.
Gle, ja njega ne branim. Nigdje.

Samo ti nikako da shvatiš da za moj pojam to ne povlači za sobom i totalni oprost grijeha drugoj strani.

Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post


baš ti se čudim, Cats, da ističeš ovako nešto, kako bi dokazalo što?
žena je kopala, i da - ne ide joj na čast - ali očito je imala povoda i dobrog razloga!
Svjesno to radim, Anastasia, jer želim čuti gdje su u ovoj vezi zaista bili problemi, pošto ova slika o idealnom paru, koju nam se pokušalo prodati i na koju se suosjećajno nasjeda, ne drži vodu.

Ponavljam, to ne umanjuje ozbiljnost situacije, ne smanjuje njegovu krivnju i glomazni zajeb, ali baca svjetlo na drugu stranu.

A možda i dođemo do motiva zašto je do ovoga i došlo. I sama znaš da s nekim tko je ljubomoran nije lako živiti.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:24   #32
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
No, dakle, nije baš sve bilo tako idealno kao što je na početku izgledalo.

trenutak2007, daleko od toga da meni nije žao zbog toga što ti se dogodilo - ali ni jedna priča nije crno bijela. Ono što ja radim je da unosim nijanse u idealiziranu verziju iz prvog posta. A da bi svi skupa mogli lakše razumjeti što se zapravo dogodilo.

znači ti smatraš da može postojati neki opravdani razlog za njegovo varanje?
:???:
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:24   #33
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
znači ti smatraš da može postojati neki opravdani razlog za njegovo varanje?
:???:
pa postoji, lijepo je covjek objasnio...
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:24   #34
Ja da nesto primjetim , meni je uredu da kopam po njegovom mobitelu . Jer da se nista ne primjeti nebi imala razloga za to zar ne?
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:25   #35
Nemaš ti više šta raditi sa njim.Idiot će to opet napraviti prvom prilikom.A šamaranje će s vremenom prerasti u još gore stanje.Moj ti je savjet da ga ostaviš dok je vrijeme.Jer očito da telac misli samo donjom glavom.Ja sam u braku 28 godina i nisam nikad podigao ruku ni na ženu a kamoli na djecu.
Prekini sa tim dok je vrijeme manje će boljeti
__________________
Anđeli postoje ali ponekad,oni koji nemaju krila,zovemo prijatelji
boraborabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:25   #36
Moram priznati kako mene fasciniraju ti sapunica scenariji, kad se posumnja i onda se ide pratiti, istraživati, čekati u zasjedi, a sve u namjeri da se mrcina ufati na djelu...ja blesava mislim kako je jedino iskren i otvoren razgovor način za rješavanjem problema u braku/vezi.

Ono, ako nešto ne šljaka, pitaš svog bračnog druga, kaj je na stvari? Pa se od tud ide dalje...mislim, ovo definitivno nije jako uzbudljivo, no nekako mi je normalnije. Odnosno, zrelije.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:28   #37
Quote:
boraborabo kaže: Pogledaj post
Nemaš ti više šta raditi sa njim.Idiot će to opet napraviti prvom prilikom.A šamaranje će s vremenom prerasti u još gore stanje.
On nije taj koji je podigao ruku na svoju ženu. Čitaj s razumijevanjem.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:29   #38
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
A najviše me zanima koje opravdanje bilo tko može dati na šamaranje.
Za početak, samoobrana. Zatim nanošenje velike boli i izdaja povjerenja. Pa onda hormoni. I tako dalje i tako dalje. Dobro da je dobila SAMO šamar. Mislim da se 99% ljudi ovdje ne bi toga ustručavalo. A ipak nismo zato nerazumni nasilnici.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:31   #39
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
A najviše me zanima koje opravdanje bilo tko može dati na šamaranje.
Afekt?
Ja joj zamjeram samo da je zasamarala nju, a ne njega.

Kopanje po mobu ja prva ne odobravam, ali ako joj vec zamjeras to, zasto joj ne zamjeris i da ga je pratila? Nije to nista manji "prijestup", ali da ga nije ucinila, ne bi saznala sto sad zna. Mislim da je sasvim dovoljno kaznjena za znatizelju i bez moraliziranja o povredi privatnosti.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 12:33   #40
Quote:
Gospon Pes kaže: Pogledaj post
Afekt?
Ja joj zamjeram samo da je zasamarala nju, a ne njega.

Kopanje po mobu ja prva ne odobravam, ali ako joj vec zamjeras to, zasto joj ne zamjeris i da ga je pratila? Nije to nista manji "prijestup", ali da ga nije ucinila, ne bi saznala sto sad zna. Mislim da je sasvim dovoljno kaznjena i bez moraliziranja o povredi privatnosti.
Ne zamjeravam ja nikome ništa, dajte shvatite ja samo želim izvući neke činjenice da ova priča dobije logičnu podlogu.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.